Turnyro rezultatai
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Ramūnas Ražanauskas 
 Vaidas Razbadauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Ražanauskas, V.Razbadauskas      
 16       ->      
  [12] 10:20   R.Ražanauskas, V.Razbadauskas    
 9   Almantas Abromaitis 
 Canh Nguyen 
    15:21  23:21  21:18 [32']    
[1] 10:00   A.Abromaitis, C.Nguyen      
 8   Aidas Indriošius 
 Liudas Liepa 
  21:14  21:16 [17']      
    [28] 11:15   D.Martinaitis, A.Pečiboršč  
 5   Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
      21:13  21:11 [15']  
 V.Šeibutas, G.Jauniškis      
 12       ->      
  [13] 10:20   D.Martinaitis, A.Pečiboršč    
 13         21:13  21:13 [14']    
 D.Martinaitis, A.Pečiboršč      
 4   Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
  ->       1-a vieta
      [44] 12:15   D.Martinaitis, A.Pečiboršč
 3   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
        21:15  21:16 [15']
 A.Butkus, D.Likas      
 14       ->      
  [14] 10:20   G.Arbačiauskas, M.Kelpšas    
 11         21:13  21:15 [16']    
 G.Arbačiauskas, M.Kelpšas      
 6   Giedrius Arbačiauskas 
 Mindaugas Kelpšas 
  ->      
    [29] 11:15   D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 7   Darius Sirvydis 
 Aurelijus Andreliūnas 
      21:16  21:10 [15']  
[2] 10:00   R.Pratusevičius, R.Kubilius      
 10   Rytis Pratusevičius 
 Rokas Kubilius 
  21:14  21:15 [17']      
  [15] 10:20   D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 15         19:21  21:16  21:15 [27']    
 D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 2   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  ->    R.Ražanauskas, V.Razbadauskas   3-a vieta
      [45] 12:15   G.Arbačiauskas, M.Kelpšas
       G.Arbačiauskas, M.Kelpšas   27:25  19:21  21:16 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Abromaitis, C.Nguyen    
    [30] 11:15   A.Abromaitis, C.Nguyen  
     V.Šeibutas, G.Jauniškis   21:13  21:11 [15']   5-a vieta
      [46] 12:15   A.Abromaitis, C.Nguyen
     A.Butkus, D.Likas     21:11  24:22 [18']
    [31] 11:15   R.Pratusevičius, R.Kubilius  
     R.Pratusevičius, R.Kubilius   21:15  21:13 [17']  
         
         
       V.Šeibutas, G.Jauniškis   7-a vieta
      [47] 12:15   V.Šeibutas, G.Jauniškis
       A.Butkus, D.Likas   14:21  21:14  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Indriošius, L.Liepa    
   A.Indriošius, L.Liepa   ->    
     A.Indriošius, L.Liepa  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [16] 10:20   D.Sirvydis, A.Andreliūnas
        21:15  21:12 [16']
   .    
    ->    
     D.Sirvydis, A.Andreliūnas  
   D.Sirvydis, A.Andreliūnas     ->  
   D.Sirvydis, A.Andreliūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Jurgis Pauliukas