Turnyro rezultatai
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Canh Nguyen 
 Monika Janutaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 C.Nguyen, M.Janutaitė      
 16       ->      
  [73] 14:10   C.Nguyen, M.Janutaitė    
 9   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
    21:15  21:16 [15']    
[59] 13:10   A.Andreliūnas, I.Gudelytė      
 8   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
  21:17  21:10 [15']      
    [87] 15:10   C.Nguyen, M.Janutaitė  
 5   Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
      21:8  16:21  21:19 [29']  
[60] 13:40   A.Pečiboršč, K.Janutaitė      
 12   Rokas Kubilius 
 Inga Jakutienė 
  25:23  7:21  21:13 [26']      
  [74] 14:10   A.Pečiboršč, K.Janutaitė    
 13   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:7  21:17 [14']    
[61] 13:40   K.Koira, N.Lipa      
 4   Kęstutis Koira 
 Nadežda Lipa 
  21:15  21:19 [18']       1-a vieta
      [101] 16:10   C.Nguyen, M.Janutaitė
 3   Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
        21:14  21:12 [17']
[62] 13:40   D.Mazėtis, J.Ivanauskaitė      
 14   Dainius Mazėtis 
 Jurgita Ivanauskaitė 
  21:17  21:16 [18']      
  [75] 14:10   D.Martinaitis, L.Venckutė    
 11   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
    21:14  21:14 [17']    
[63] 13:40   D.Martinaitis, L.Venckutė      
 6   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:17  21:14 [18']      
    [88] 15:10   D.Martinaitis, L.Venckutė  
 7   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
      21:11  21:15 [14']  
[64] 13:40   L.Pakula, V.Giedra      
 10   Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
  21:10  21:14 [16']      
  [76] 14:40   L.Pakula, V.Giedra    
 15   Pranas Varaneckas 
 Giedrė Ūsienė 
    21:7  21:18 [14']    
[65] 13:40   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 2   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  22:20  21:17 [17']    A.Pečiboršč, K.Janutaitė   3-a vieta
      [102] 16:10   A.Pečiboršč, K.Janutaitė
       L.Pakula, V.Giedra   21:12  22:24  21:18 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Andreliūnas, I.Gudelytė    
    [89] 15:10   A.Andreliūnas, I.Gudelytė  
     K.Koira, N.Lipa   21:8  23:21 [15']   5-a vieta
      [103] 16:10   A.Andreliūnas, I.Gudelytė
     D.Mazėtis, J.Ivanauskaitė     15:21  21:16  21:18 [25']
    [90] 15:10   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   7:21  21:13  21:13 [23']  
         
         
       K.Koira, N.Lipa   7-a vieta
      [104] 16:10   D.Mazėtis, J.Ivanauskaitė
       D.Mazėtis, J.Ivanauskaitė   21:10  21:13 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Likas, V.Zonytė    
   D.Likas, V.Zonytė   ->    
    [91] 15:10   R.Kubilius, I.Jakutienė  
   R.Kubilius, I.Jakutienė     22:20  21:10 [17']  
  [77] 14:40   R.Kubilius, I.Jakutienė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   21:7  21:8 [12']     9-a vieta
      [105] 16:10   V.Razbadauskas, G.Gumbytė
   V.Razbadauskas, G.Gumbytė       21:17  22:20 [20']
  [78] 14:40   V.Razbadauskas, G.Gumbytė    
   R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:17  21:16 [19']    
    [92] 15:40   V.Razbadauskas, G.Gumbytė  
   A.Butkus, A.Michaliova     21:13  21:14 [17']  
  [79] 14:40   A.Butkus, A.Michaliova    
   P.Varaneckas, G.Ūsienė   21:15  23:21 [17']    
         
       D.Likas, V.Zonytė   11-a vieta
      [106] 16:10   A.Butkus, A.Michaliova
       A.Butkus, A.Michaliova   21:19  21:14 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
     J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->   13-a vieta
      [107] 16:10   R.Pratusevičius, R.Paurytė
     R.Pratusevičius, R.Paurytė     ->
    [93] 15:40   R.Pratusevičius, R.Paurytė  
     P.Varaneckas, G.Ūsienė   21:18  20:22  21:13 [29']  
         
         
        15-a vieta
       P.Varaneckas, G.Ūsienė
       P.Varaneckas, G.Ūsienė   ->
         
Vyr.teisėjas: Jurgis Pauliukas