Turnyro rezultatai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2019-05-18, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Pijus Sutkaitis 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Sutkaitis, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [39] 12:55   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis    
 9   Mantas Lukonas 
 Mindaugas Butkus 
    21:10  21:7 [19']    
[28] 11:55   M.Lukonas, M.Butkus      
 8   Miras Aitmagambetov 
 Ričard Kim 
  20:22  22:20  21:19 [32']      
    [48] 13:40   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis  
 5   Titas Žibūda 
 Emilis Jonkus 
      21:19  21:15 [25']  
[29] 12:15   T.Žibūda, E.Jonkus      
 12   Gustas Čekavičius 
 Danielius Sukanka 
  21:5  21:4 [17']      
  [40] 12:55   A.Kaminskas, M.Šatkauskas    
 13   Jokūbas Kazlauskas 
 Matas Špakauskas 
    21:8  24:22 [28']    
[30] 12:15   A.Kaminskas, M.Šatkauskas      
 4   Adas Kaminskas 
 Mantas Šatkauskas 
  21:8  21:14 [18']       1-a vieta
      [57] 14:40   K.Sakalauskas, R.Lesinskas
 3   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
        21:16  21:14 [23']
[31] 12:15   U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 14   Sviatoslav Papušin 
 Martynas Plauška 
  21:13  21:12 [20']      
  [41] 13:20   U.Mikalauskas, M.Stravinskas    
 11   Paulius Jakubčionis 
 Ernestas Pocej 
    22:24  21:19  21:15 [44']    
[32] 12:15   A.Zavackas, B.Kamantauskas      
 6   Adomas Zavackas 
 Benediktas Kamantauskas 
  21:10  21:13 [17']      
    [49] 14:00   K.Sakalauskas, R.Lesinskas  
 7   Daniel Leonovič 
 Adomas Mažeika 
      21:15  21:15 [26']  
[33] 12:35   J.Jatulis, D.Špakauskas      
 10   Jurgis Jatulis 
 Daugirdas Špakauskas 
  21:16  21:18 [24']      
  [42] 13:20   K.Sakalauskas, R.Lesinskas    
 15   Bronius Karsokas 
 Nojus Šabasevičius 
    21:8  21:7 [22']    
[34] 12:35   K.Sakalauskas, R.Lesinskas      
 2   Kipras Sakalauskas 
 Rokas Lesinskas 
  21:13  21:5 [18']    A.Kaminskas, M.Šatkauskas   3-a vieta
      [58] 14:40   U.Mikalauskas, M.Stravinskas
       U.Mikalauskas, M.Stravinskas   21:18  21:18 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Lukonas, M.Butkus    
    [50] 14:00   T.Žibūda, E.Jonkus  
     T.Žibūda, E.Jonkus   21:9  21:10 [17']   5-a vieta
      [59] 14:40   T.Žibūda, E.Jonkus
     A.Zavackas, B.Kamantauskas     21:19  18:21  21:19 [36']
    [51] 14:00   A.Zavackas, B.Kamantauskas  
     J.Jatulis, D.Špakauskas   21:18  21:19 [25']  
         
         
       M.Lukonas, M.Butkus   7-a vieta
     
       J.Jatulis, D.Špakauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Aitmagambetov, R.Kim    
   M.Aitmagambetov, R.Kim   ->    
    [52] 14:00   M.Aitmagambetov, R.Kim  
   G.Čekavičius, D.Sukanka     21:17  21:10 [20']  
  [43] 13:20   J.Kazlauskas, M.Špakauskas    
   J.Kazlauskas, M.Špakauskas   21:17  21:5 [27']     9-a vieta
      [60] 14:40   M.Aitmagambetov, R.Kim
   S.Papušin, M.Plauška       21:14  21:16 [23']
  [44] 13:20   P.Jakubčionis, E.Pocej    
   P.Jakubčionis, E.Pocej   21:15  21:14 [24']    
    [53] 14:20   P.Jakubčionis, E.Pocej  
   D.Leonovič, A.Mažeika     21:17  21:19 [21']  
  [45] 13:40   D.Leonovič, A.Mažeika    
   B.Karsokas, N.Šabasevičius   21:13  21:17 [24']    
         
       J.Kazlauskas, M.Špakauskas   11-a vieta
     
       D.Leonovič, A.Mažeika   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Čekavičius, D.Sukanka  
     G.Čekavičius, D.Sukanka   ->   13-a vieta
     
     S.Papušin, M.Plauška     ->
     
     B.Karsokas, N.Šabasevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF