Turnyro rezultatai
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vytautė Fomkinaitė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Fomkinaitė, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
  [211]  J.Romanova, L.Lenceviča      
 17   Jekaterina Romanova 
 Liana Lenceviča 
    21:16  21:18      
[169]  J.Romanova, L.Lenceviča        
 16   Katserina Zablotskaja 
 Ulyana Zakharava 
  21:12  21:11        
    [235]  J.Romanova, L.Lenceviča    
 9   Anastasiia Sharapova 
 Elizaveta Pyatina 
      21:13  21:17    
 A.Sharapova, E.Pyatina        
 24       ->        
  [212]  B.Grodynska, H.Newall      
 25   Basia Grodynska 
 Holly Newall 
    17:21  21:16  21:17      
[170]  B.Grodynska, H.Newall        
 8   Anna Duda 
 Karolina Szubert 
  21:18  21:18        
      [247]  D.Jille, A.Tirtosentono  
 5   Anastasiya Cherniavskaya 
 Alesia Zaitsava 
        21:8  21:13  
 A.Cherniavskaya, A.Zaitsava        
 28       ->        
  [213]  A.Goszcynska, M.Swierczynska      
 21   Elina Niiranen 
 Linnea Vainula 
    20:22  21:15  21:15      
[171]  A.Goszcynska, M.Swierczynska        
 12   Aleksandra Goszcynska 
 Magdalena Swierczynska 
  21:16  21:9        
    [236]  D.Jille, A.Tirtosentono    
 13   Debora Jille 
 Alyssa Tirtosentono 
      21:10  21:15    
[172]  D.Jille, A.Tirtosentono        
 20   Marie Christensen 
 Aimee Hong 
  21:8  21:14        
  [214]  D.Jille, A.Tirtosentono      
 29   Laura Bujak 
 Aleksandra Radziszewska 
    21:15  21:12      
[173]  E.Komendrovskaya, M.Radovska        
 4   Elena Komendrovskaya 
 Monika Radovska 
  21:11  19:21  21:14         1-a vieta
        [250]  D.Jille, A.Tirtosentono
 3   Anna Mikhalkova 
 Yevgeniya Paksyutova 
          21:18  21:10
[174]  A.Mikhalkova, Y.Paksyutova        
 30   Arina Babre 
 Arta Priedniece 
  21:6  21:9        
  [215]  D.Kwasnik, K.Marczak      
 19   Dominika Kwasnik 
 Kornelia Marczak 
    23:21  21:14      
[175]  D.Kwasnik, K.Marczak        
 14   Dounia Pelupessy 
 Amy Tan 
  16:21  21:15  21:14        
    [237]  V.Kozyreva, M.Sukhova    
 11   Viktoria Kozyreva 
 Mariia Sukhova 
      21:18  21:19    
[176]  V.Kozyreva, M.Sukhova        
 22   Emma Moszczynski 
 Jule Petrikowski 
  21:16  21:18        
  [216]  V.Kozyreva, M.Sukhova      
 27         21:19  21:16      
 S.Jorgensen, N.Syvertsen        
 6   Solvar Flaten Jorgensen 
 Natalie Syvertsen 
  ->        
      [248]  C.Busch, A.Schulz  
 7   Anna Kupca 
 Annija Rulle-Titava 
        21:14  21:14  
[177]  J.Bitsoukova, M.Viarbitskaya        
 26   Julia Bitsoukova 
 Maryana Viarbitskaya 
  21:17  21:14        
  [217]  W.Adamek, W.Dabczynska      
 23         21:18  21:19      
 W.Adamek, W.Dabczynska        
 10   Wiktoria Adamek 
 Wiktoria Dabczynska 
  ->        
    [238]  C.Busch, A.Schulz    
 15   Sigridur Arnadottir 
 Arna Karen Johannsdottir 
      21:11  21:19    
[178]  S.Arnadottir, A.Johannsdottir        
 18   Samanta Golubickaitė 
 Perla Murėnaitė 
  21:8  21:17      J.Romanova, L.Lenceviča   3-a vieta
  [218]  C.Busch, A.Schulz  
 31         21:11  21:13    V.Kozyreva, M.Sukhova   ->
 C.Busch, A.Schulz        
 2   Christine Busch 
 Amalie Schulz 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       B.Grodynska, H.Newall    
       
       A.Goszcynska, M.Swierczynska   ->   5-a vieta
       
       D.Kwasnik, K.Marczak     ->
       
       W.Adamek, W.Dabczynska   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Fomkinaitė, G.Voitechovskaja      
       
     A.Sharapova, E.Pyatina   ->    
       
     A.Cherniavskaya, A.Zaitsava     ->  
       
     E.Komendrovskaya, M.Radovska   ->     9-a vieta
       
     A.Mikhalkova, Y.Paksyutova       ->
       
     S.Jorgensen, N.Syvertsen   ->    
       
     J.Bitsoukova, M.Viarbitskaya     ->  
       
     S.Arnadottir, A.Johannsdottir   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   K.Zablotskaja, U.Zakharava   ->      
       
      ->    
       
   A.Duda, K.Szubert   ->      
       
        ->  
       
   E.Niiranen, L.Vainula   ->      
       
   M.Christensen, A.Hong     ->    
       
   L.Bujak, A.Radziszewska   ->       17-a vieta
       
   A.Babre, A.Priedniece         ->
       
   D.Pelupessy, A.Tan   ->      
       
   E.Moszczynski, J.Petrikowski     ->    
       
    ->      
       
   A.Kupca, A.Rulle-Titava       ->  
       
    ->      
       
   S.Golubickaitė, P.Murėnaitė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF