Turnyro rezultatai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [11] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 9   Tomas Petrauskas 
 Diana Valantinaitė 
    21:18  21:13 [32']    
[1] 10:00   T.Petrauskas, D.Valantinaitė      
 8   Dominykas Paulauskas 
 Agnė Kirdeikytė 
  22:20  18:21  21:17 [37']      
    [23] 10:45   E.Peleckis, I.Peleckienė  
 5   Raimondas Banelis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
      21:17  21:11 [36']  
 R.Banelis, D.Morkvėnaitė      
 12       ->      
  [12] 10:20   R.Banelis, D.Morkvėnaitė    
 13         21:17  21:16 [22']    
 G.Fridricas, E.Keturakytė      
 4   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  ->       1-a vieta
      [36] 11:35   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė
 3   Gediminas Buitvydas 
 Vaida Žitlinskaitė 
        21:15  21:18 [22']
 G.Buitvydas, V.Žitlinskaitė      
 14       ->      
  [13] 10:20   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė    
 11         19:21  21:18  21:19 [45']    
 G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
 6   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  ->      
    [24] 10:45   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė  
 7   Paulius Žostautas 
 Jurgita Ivanauskaitė 
      21:15  19:21  22:20 [42']  
[2] 10:00   P.Žostautas, J.Ivanauskaitė      
 10   Ramūnas Dovydėnas 
 Sigita Grigaravičienė 
  21:18  21:14 [31']      
  [14] 10:20   G.Strumila, J.Kazakauskaitė    
 15         21:16  21:18 [41']    
 G.Strumila, J.Kazakauskaitė      
 2   Giedrius Strumila 
 Justė Kazakauskaitė 
  ->    R.Banelis, D.Morkvėnaitė   3-a vieta
      [37] 11:35   G.Strumila, J.Kazakauskaitė
       G.Strumila, J.Kazakauskaitė   22:20  21:17 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Petrauskas, D.Valantinaitė    
    [25] 10:45   G.Fridricas, E.Keturakytė  
     G.Fridricas, E.Keturakytė   21:13  10:21  21:13 [35']   5-a vieta
      [38] 11:35   G.Buitvydas, V.Žitlinskaitė
     G.Buitvydas, V.Žitlinskaitė     21:14  18:21  21:6 [32']
    [26] 10:45   G.Buitvydas, V.Žitlinskaitė  
     P.Žostautas, J.Ivanauskaitė   21:16  21:12 [30']  
         
         
       T.Petrauskas, D.Valantinaitė   7-a vieta
      [39] 11:35   T.Petrauskas, D.Valantinaitė
       P.Žostautas, J.Ivanauskaitė   21:16  21:19 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė    
   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė   ->    
     D.Paulauskas, A.Kirdeikytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [27] 11:10   R.Dovydėnas, S.Grigaravičienė
        15:21  21:14  21:18 [35']
   .    
    ->    
     R.Dovydėnas, S.Grigaravičienė  
   R.Dovydėnas, S.Grigaravičienė     ->  
   R.Dovydėnas, S.Grigaravičienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF