Turnyro rezultatai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [10] 10:20   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Vidas Pilvinis 
 Regina Narijauskaitė 
    21:16  21:15 [28']    
[1] 10:00   D.Rumšys, J.Treinytė      
 8   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:18  21:18 [24']      
    [19] 10:45   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
      22:24  21:18  21:14 [43']  
[2] 10:00   M.Povilaitis, V.Suško      
 12   Gytis Vizgirda 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:16  22:20 [24']      
  [11] 10:20   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė    
 13   Mindaugas Kancleris 
 Gerda Krizonytė 
    21:17  21:9 [24']    
[3] 10:00   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė      
 4   Paulius Ivanauskas 
 Indrė Petrulaitienė 
  22:20  21:15 [24']       1-a vieta
      [28] 11:10   N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Vygantas Garmus 
 Asta Bačkaitienė 
        21:17  21:19 [27']
[4] 10:00   M.Brazauskas, V.Giedra      
 14   Marius Brazauskas 
 Vida Giedra 
  21:19  10:21  21:11 [27']      
  [12] 10:20   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11   Algirdas Kepežinskas 
 Aušrinė Balazaitė 
    21:14  21:19 [22']    
[5] 10:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 6   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  13:21  21:7  21:19      
    [20] 10:45   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 7   Valentas Stončius 
 Birutė Baranauskaitė 
      21:8  21:12 [20']  
[6] 10:00   V.Stončius, B.Baranauskaitė      
 10   Rytis Vizgirda 
 Laima Chomskytė 
  21:15  21:12 [20']      
  [13] 10:20   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:18  21:15 [28']    
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė   3-a vieta
      [29] 11:10   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   14:21  21:12  21:19 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Rumšys, J.Treinytė    
    [21] 10:45   D.Rumšys, J.Treinytė  
     M.Povilaitis, V.Suško   21:14  17:21  21:18 [31']   5-a vieta
      [30] 11:10   V.Stončius, B.Baranauskaitė
     M.Brazauskas, V.Giedra     21:18  21:10 [22']
    [22] 10:45   V.Stončius, B.Baranauskaitė  
     V.Stončius, B.Baranauskaitė   21:15  21:11 [23']  
         
         
       M.Povilaitis, V.Suško   7-a vieta
      [31] 11:10   M.Povilaitis, V.Suško
       M.Brazauskas, V.Giedra   21:11  21:16 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis, R.Narijauskaitė    
   V.Pilvinis, R.Narijauskaitė   ->    
    [23] 10:45   G.Vizgirda, K.Remeikaitė  
   G.Vizgirda, K.Remeikaitė     21:16  21:18 [24']  
  [14] 10:20   G.Vizgirda, K.Remeikaitė    
   M.Kancleris, G.Krizonytė   21:19  21:16 [22']     9-a vieta
      [32] 11:10   G.Vizgirda, K.Remeikaitė
   V.Garmus, A.Bačkaitienė       14:21  23:21  21:16 [36']
  [15] 10:20   V.Garmus, A.Bačkaitienė    
   A.Kepežinskas, A.Balazaitė   21:16  23:21 [25']    
    [24] 10:45   V.Garmus, A.Bačkaitienė  
   R.Vizgirda, L.Chomskytė     21:11  21:12 [21']  
   R.Vizgirda, L.Chomskytė    
    ->    
         
       V.Pilvinis, R.Narijauskaitė   11-a vieta
      [33] 11:10   V.Pilvinis, R.Narijauskaitė
       R.Vizgirda, L.Chomskytė   21:13  21:19 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Kancleris, G.Krizonytė  
     M.Kancleris, G.Krizonytė   ->   13-a vieta
      [34] 11:10   M.Kancleris, G.Krizonytė
     A.Kepežinskas, A.Balazaitė     21:15  15:21  21:19 [29']
     A.Kepežinskas, A.Balazaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF