Turnyro rezultatai
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 41, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
 1   Helis Pajuste       
 H.Pajuste    
 64       ->    
  [53] 15:00   H.Pajuste  
 33   Grace King        B/Ž  
 G.King    
 32       ->    
    [97]  J.Rajkumar
 17   Anna Kupca          B/Ž
 A.Kupca    
 48       ->    
  [54] 15:00   J.Rajkumar  
 49   Jenny Rajkumar      21:18  21:15  
[13] 10:10   J.Rajkumar    
 16   Arna Karen Johannsdottir    22:20  21:16    

   2-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
       
 9   Julia Bitsoukova       
 J.Bitsoukova    
 56       ->    
  [55] 15:25   J.Bitsoukova  
 41   Liana Lenceviča      21:14  21:10  
 L.Lenceviča    
 24       ->    
    [98]  J.Bitsoukova
 25   Emilia Petersen Norberg        21:16  21:15
 E.Petersen Norberg    
 40       ->    
  [56] 15:25   M.Viarbitskaya  
 57   Maryana Viarbitskaya      21:18  21:9  
[14] 10:20   M.Viarbitskaya    
 8   Arina Babre    21:11  21:15    
       

   3-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
 5   Monika Radovska       
 M.Radovska    
 60       ->    
  [57] 15:25   M.Radovska  
 37   Viktoria Kozyreva      21:13  21:10  
 V.Kozyreva    
 28       ->    
    [99]  D.Pelupessy
 21   Arta Priedniece        21:11  21:12
 A.Priedniece    
 44       ->    
  [58] 15:35   D.Pelupessy  
 53   Samanta Golubickaitė      21:9  21:4  
[15] 10:20   D.Pelupessy    
 12   Dounia Pelupessy    21:8  21:11    

   4-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
       
 13   Elena-Alexandra Diordiev       
 E.Diordiev    
 52       ->    
  [59] 15:35   A.Tan  
 45   Amy Tan      21:8  21:18  
 A.Tan    
 20       ->    
    [100]  A.Tan
 29   Anna Bygum        19:21  21:16  21:16
 A.Bygum    
 36       ->    
  [60] 16:00   A.Bygum  
 61   Sigridur Arnadottir      11:21  21:18  21:18  
[16] 10:45   K.Wladzinska    
 4   Karolina Wladzinska    21:15  21:4    
       

   5-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
 3   Ulyana Zakharava       
[17] 10:45   U.Zakharava    
 62   Anna Duda    21:14  21:17    
  [61] 16:00   E.Christodoulou  
 35         21:15  21:17  
 E.Christodoulou    
 30   Eleni Christodoulou    ->    
    [101]  W.Dabczynska
 19   Basia Grodynska        21:11  21:9
[18] 10:45   B.Grodynska    
 46   Annija Rulle-Titava    21:12  21:11    
  [62] 16:00   W.Dabczynska  
 51         21:5  21:9  
 W.Dabczynska    
 14   Wiktoria Dabczynska    ->    
     

   6-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
 11   Vera Ellingsen       
[19] 10:55   K.Frost    
 54   Kate Frost    21:8  21:16    
  [63] 16:10   K.Frost  
 43         21:12  21:5  
 D.Stognija    
 22   Diana Stognija    ->    
    [102]  K.Frost
 27           21:18  21:12
 O.Socha    
 38   Oliwia Socha    ->    
  [64] 16:10   J.Romanova  
 59         21:19  21:18  
 J.Romanova    
 6   Jekaterina Romanova    ->    
       

   7-a kvalifikacija

2019-06-06 2019-06-06  
 7   Anastasiia Sharapova       
[20] 10:55   A.Sharapova    
 58   Aleksandra Radziszewska    21:16  21:13    
  [65] 16:35   A.Sharapova  
 39         21:19  21:15  
 Z.Jankowska    
 26   Zuzanna Jankowska    ->    
    [103]  K.Silich
 23           21:17  21:17
 P.Murėnaitė    
 42   Perla Murėnaitė    ->    
  [66] 16:35   K.Silich  
 55         21:15  21:16  
 K.Silich    
 10   Kristina Silich    ->    

   8-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
       
 15   Amalie Schulz       
[21] 11:20   A.Schulz    
 50   Catlyn Kruus      B/Ž    
  [67] 16:35   A.Schulz  
 47         21:16  21:17  
 S.Schulz    
 18   Signe Schulz    ->    
    [104]  A.Schulz
 31           21:15  12:21  21:19
 K.Kapanen    
 34   Karina Kapanen    ->    
  [68] 16:45   E.Komendrovskaya  
 63         21:7  21:4  
 E.Komendrovskaya    
 2   Elena Komendrovskaya    ->    

Vyr.teisėjas: LBF LBF