Turnyro rezultatai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2019-07-20, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-07-20 2019-07-20 2019-07-20 2019-07-20  
 1   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 16       ->      
  [24] 12:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 9   Saulius Pocevičius 
 Irina Baidenko 
    21:18  21:15 [22']    
[16] 11:35   S.Rukša, L.Perepechenaia      
 8   Saulius Rukša 
 Liudmila Perepechenaia 
  21:6  21:10 [20']      
    [34] 13:20   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 5   Benas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      22:20  21:12 [21']  
[17] 11:35   A.Sirbikė, N.Aleksandrova      
 12   Artūras Sirbikė 
 Natalya Aleksandrova 
  24:22  21:5 [26']      
  [25] 12:25   A.Sirbikė, N.Aleksandrova    
 13         21:14  21:12 [18']    
 T.Jarutis, R.Staupelienė      
 4   Tadas Jarutis 
 Renata Staupelienė 
  ->       1-a vieta
      [44] 14:15   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 3   Gintautas Šiaučiūnas 
 Diana Grigalauskienė 
        21:13  21:15 [24']
 G.Šiaučiūnas, D.Grigalauskienė      
 14       ->      
  [26] 12:25   G.Šiaučiūnas, D.Grigalauskienė    
 11   Romas Vaitiekūnas 
 Renata Mileškienė 
    14:21  21:18  21:16 [34']    
[18] 11:35   E.Litvinskas, K.Freimanaitė      
 6   Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  21:14  21:4 [21']      
    [35] 13:20   G.Šiaučiūnas, D.Grigalauskienė  
 7   Sigitas Galentas 
 Jurita Repšienė 
      21:13  17:21  21:12 [33']  
[19] 11:35   S.Galentas, J.Repšienė      
 10   Valdas Kundrotas 
 Valentina Verbitskaya 
  21:7  21:12 [25']      
  [27] 12:25   S.Galentas, J.Repšienė    
 15         11:21  21:19  26:24 [42']    
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->    A.Sirbikė, N.Aleksandrova   3-a vieta
      [45] 14:15   A.Sirbikė, N.Aleksandrova
       S.Galentas, J.Repšienė   17:21  21:9  21:15 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Rukša, L.Perepechenaia    
    [36] 13:20   S.Rukša, L.Perepechenaia  
     T.Jarutis, R.Staupelienė   21:18  21:14 [23']   5-a vieta
      [46] 14:15   E.Litvinskas, K.Freimanaitė
     E.Litvinskas, K.Freimanaitė     11:21  21:19  21:17 [38']
    [37] 13:20   E.Litvinskas, K.Freimanaitė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:19  14:21  21:19 [31']  
         
         
       T.Jarutis, R.Staupelienė   7-a vieta
      [47] 14:15   E.Petrošius, V.Slušnienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:17  21:16 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Pocevičius, I.Baidenko    
   S.Pocevičius, I.Baidenko   ->    
    [28] 12:40   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė     21:6  21:6 [18']  
   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
    ->     9-a vieta
      [38] 13:30   V.Kundrotas, V.Verbitskaya
        12:21  21:19  21:19 [34']
   R.Vaitiekūnas, R.Mileškienė    
   R.Vaitiekūnas, R.Mileškienė   ->    
    [29] 12:40   V.Kundrotas, V.Verbitskaya  
   V.Kundrotas, V.Verbitskaya     21:15  21:9 [21']  
   V.Kundrotas, V.Verbitskaya    
    ->    
         
       S.Pocevičius, I.Baidenko   11-a vieta
      [39] 13:30   S.Pocevičius, I.Baidenko
       R.Vaitiekūnas, R.Mileškienė   21:9  21:18 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF