Turnyro rezultatai
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Ramūnas Bilius 
 Andrius Valantiejus 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Bilius, A.Valantiejus      
 16       ->      
  [110] 15:45   R.Bilius, A.Valantiejus    
 9   Vaidas Korolkovas 
 Remigijus Šimonis 
    17:21  21:10  21:10 [32']    
[97] 14:55   G.Skonsmanas, M.Stankevičius      
 8   Gerhardas Skonsmanas 
 Marijus Stankevičius 
  15:21  21:14  21:13 [38']      
    [125] 16:35   R.Bilius, A.Valantiejus  
 5   Dainius Čeplinskas 
 Tomas Lukoševičius 
      15:21  21:15  23:21 [43']  
[98] 14:55   G.Fridricas, V.Stončius      
 12   Gediminas Fridricas 
 Valentas Stončius 
  21:19  14:21  21:18 [38']      
  [111] 15:45   E.Čižinauskas, V.Garmus    
 13   Devender Kumar 
 Žanas Sabulis 
    25:23  22:20 [36']    
[99] 14:55   E.Čižinauskas, V.Garmus      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Vygantas Garmus 
  21:12  21:18 [26']       1-a vieta
      [142] 17:50   M.Kancleris, M.Trybas
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
        21:19  21:23  23:21 [44']
[100] 14:55   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 14   Paulius Liutikas 
 Wulf Harder 
  21:13  21:23  21:7 [40']      
  [112] 15:45   D.Genys, D.Gudavičius    
 11   Matas Mackevičius 
 Augustas Valatka 
    21:17  21:16 [31']    
[101] 15:20   D.Genys, D.Gudavičius      
 6   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  21:15  21:15 [26']      
    [126] 16:35   M.Kancleris, M.Trybas  
 7   Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
      21:16  21:19 [30']  
[102] 15:20   M.Kancleris, M.Trybas      
 10   Giedrius Stravinskas 
 Salvijus Stravinskas 
  21:17  14:21  21:19 [49']      
  [113] 15:45   M.Kancleris, M.Trybas    
 15         21:11  21:13 [22']    
 A.Kordušas, M.Zinkevičius      
 2   Andrius Kordušas 
 Mantas Zinkevičius 
  ->    E.Čižinauskas, V.Garmus   3-a vieta
      [143] 17:50   D.Genys, D.Gudavičius
       D.Genys, D.Gudavičius   21:0 [1']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Skonsmanas, M.Stankevičius    
    [127] 16:35   G.Fridricas, V.Stončius  
     G.Fridricas, V.Stončius   22:20  22:20 [27']   5-a vieta
      [144] 17:50   A.Kordušas, M.Zinkevičius
     R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius     21:18  22:20 [22']
    [128] 17:00   A.Kordušas, M.Zinkevičius  
     A.Kordušas, M.Zinkevičius   21:12  15:21  21:14 [33']  
         
         
       G.Skonsmanas, M.Stankevičius   7-a vieta
      [145] 17:50   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius
       R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius   21:14  21:11 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Korolkovas, R.Šimonis    
   V.Korolkovas, R.Šimonis   ->    
    [129] 17:00   D.Kumar, Ž.Sabulis  
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius     17:21  21:19  21:14 [40']  
  [114] 16:10   D.Kumar, Ž.Sabulis    
   D.Kumar, Ž.Sabulis   24:22  21:14 [28']     9-a vieta
      [146] 17:50   G.Stravinskas, S.Stravinskas
   P.Liutikas, W.Harder       13:21  21:15  21:17 [33']
  [115] 16:10   M.Mackevičius, A.Valatka    
   M.Mackevičius, A.Valatka   21:12  16:21  21:14 [35']    
    [130] 17:00   G.Stravinskas, S.Stravinskas  
   G.Stravinskas, S.Stravinskas     21:19  21:15 [29']  
   G.Stravinskas, S.Stravinskas    
    ->    
         
       V.Korolkovas, R.Šimonis   11-a vieta
      [147] 17:50   M.Mackevičius, A.Valatka
       M.Mackevičius, A.Valatka   21:15  17:21  21:12 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Čeplinskas, T.Lukoševičius  
     D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   ->   13-a vieta
      [148] 17:50   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
     P.Liutikas, W.Harder     21:19  21:18 [35']
     P.Liutikas, W.Harder  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF