Turnyro rezultatai
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 32       ->        
  [38] 11:35   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 17   Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
    21:17  21:14 [30']      
[30] 11:10   W.Harder, M.Petreikytė        
 16   Edgaras Gusarovas 
 Fausta Gedminaitė 
  21:17  23:21 [28']        
    [59] 12:50   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 9   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      21:14  21:18 [25']    
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 24       ->        
  [39] 11:35   M.Trybas, S.Čalkina      
 25         9:21  21:10  21:15 [30']      
 M.Trybas, S.Čalkina        
 8   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  ->        
      [77] 13:40   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
 5   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
        16:21  21:14  21:16 [37']  
 R.Bilius, J.Bilienė        
 28       ->        
  [40] 11:35   R.Bilius, J.Bilienė      
 21         21:16  21:6 [22']      
 M.Stankevičius, J.Sereckienė        
 12   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  ->        
    [60] 12:50   R.Bilius, J.Bilienė    
 13   Mantas Zinkevičius 
 Ingrida Savickienė 
      21:10  21:17 [24']    
 M.Zinkevičius, I.Savickienė        
 20       ->        
  [41] 11:35   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 29         21:18  21:15 [20']      
 A.Slušnys, R.Petrošienė        
 4   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->         1-a vieta
        [91] 14:30   D.Pakšys, A.Pakšytė
 3   Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
          22:20  21:19 [42']
 D.Pakšys, A.Pakšytė        
 30       ->        
  [42] 11:35   D.Pakšys, A.Pakšytė      
 19         21:8  21:8 [21']      
 V.Garmus, L.Paulauskaitė        
 14   Vygantas Garmus 
 Laura Paulauskaitė 
  ->        
    [61] 12:50   D.Pakšys, A.Pakšytė    
 11   Valentas Stončius 
 Jolanta Treinytė 
      21:15  21:17 [26']    
 V.Stončius, J.Treinytė        
 22       ->        
  [43] 12:00   V.Stončius, J.Treinytė      
 27         22:20  25:23 [27']      
 E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė        
 6   Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
  ->        
      [78] 14:05   D.Pakšys, A.Pakšytė  
 7   Tomas Lukoševičius 
 Sandra Čečkauskienė 
        21:14  20:22  21:8 [33']  
 T.Lukoševičius, S.Čečkauskienė        
 26       ->        
  [44] 12:00   T.Tiškus, E.Šiušytė      
 23         7:21  21:17  21:18 [35']      
 T.Tiškus, E.Šiušytė        
 10   Tomas Tiškus 
 Evelina Šiušytė 
  ->        
    [62] 12:50   T.Tiškus, E.Šiušytė    
 15   Devender Kumar 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:12  21:17 [25']    
[31] 11:10   D.Kumar, E.Grigeliūnienė        
 18   Mindaugas Kancleris 
 Gerda Krizonytė 
  21:18  12:21  21:15 [35']      R.Bilius, J.Bilienė   3-a vieta
  [45] 12:00   D.Kumar, E.Grigeliūnienė   [92] 14:30   T.Tiškus, E.Šiušytė
 31         22:20  15:21  21:16 [30']    T.Tiškus, E.Šiušytė   20:22  21:15  21:10 [33']
 A.Kordušas, S.Zinkevičienė        
 2   Andrius Kordušas 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Trybas, S.Čalkina    
      [79] 14:05   M.Trybas, S.Čalkina  
       A.Slušnys, R.Petrošienė   21:13  22:20 [25']   5-a vieta
       
       V.Stončius, J.Treinytė     ->
      [80] 14:05   V.Stončius, J.Treinytė  
       D.Kumar, E.Grigeliūnienė   21:16  21:14 [23']  
           
           
         A.Slušnys, R.Petrošienė   7-a vieta
       
         D.Kumar, E.Grigeliūnienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     W.Harder, M.Petreikytė      
    [63] 12:50   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:14  21:15 [23']    
      [81] 14:05   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     M.Stankevičius, J.Sereckienė     21:5  25:23 [22']  
    [64] 13:15   M.Stankevičius, J.Sereckienė    
     M.Zinkevičius, I.Savickienė   19:21  21:15  21:15 [35']     9-a vieta
       
     V.Garmus, L.Paulauskaitė       ->
    [65] 13:15   V.Garmus, L.Paulauskaitė    
     E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė   21:12  22:20 [25']    
      [82] 14:05   A.Kordušas, S.Zinkevičienė  
     T.Lukoševičius, S.Čečkauskienė     21:14  21:18 [51']  
    [66] 13:15   A.Kordušas, S.Zinkevičienė    
     A.Kordušas, S.Zinkevičienė   21:19  21:23  21:16 [38']    
           
         M.Stankevičius, J.Sereckienė   11-a vieta
       
         V.Garmus, L.Paulauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       W.Harder, M.Petreikytė    
       
       M.Zinkevičius, I.Savickienė   ->   13-a vieta
       
       E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė     ->
       
       T.Lukoševičius, S.Čečkauskienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Gusarovas, F.Gedminaitė      
   E.Gusarovas, F.Gedminaitė   ->      
     E.Gusarovas, F.Gedminaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Gusarovas, F.Gedminaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [46] 12:00   E.Gusarovas, F.Gedminaitė
          21:13  25:23 [29']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Kancleris, G.Krizonytė  
        ->  
   .      
    ->      
     M.Kancleris, G.Krizonytė    
   M.Kancleris, G.Krizonytė     ->    
   M.Kancleris, G.Krizonytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF