Turnyro rezultatai
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, M.Petkevičius      
 16       ->      
  [116] 16:10   A.Petkevičius, M.Petkevičius    
 9   Stasys Kubiliūnas 
 Vaidas Šmitas 
    21:10  21:7 [20']    
[103] 15:20   E.Gedminas, A.Valauskas      
 8   Evaldas Gedminas 
 Aurimas Valauskas 
  21:15  21:15 [31']      
    [131] 17:00   A.Petkevičius, M.Petkevičius  
 5   Egidijus Litvinskas 
 Edmundas Petrošius 
      21:18  21:16 [24']  
[104] 15:20   E.Litvinskas, E.Petrošius      
 12   Vytautas Liutika 
 Aidas Urbonas 
  21:18  21:11 [20']      
  [117] 16:10   E.Litvinskas, E.Petrošius    
 13         21:18  21:19 [27']    
 T.Jarutis, D.Jurgilas      
 4   Tadas Jarutis 
 Darius Jurgilas 
  ->       1-a vieta
      [149] 18:15   A.Petkevičius, M.Petkevičius
 3   Vidmantas Galiauskas 
 Egidijus Peleckis 
        21:13  21:16 [22']
 V.Galiauskas, E.Peleckis      
 14       ->      
  [118] 16:10   J.Jarulaitis, A.Tamašauskas    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Aleksas Tamašauskas 
    21:9  24:22 [27']    
[105] 15:20   J.Jarulaitis, A.Tamašauskas      
 6   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  21:17  21:19 [35']      
    [132] 17:00   J.Šileris, V.Turolevičius  
 7   Paulius Bareika 
 Kęstutis Krūminas 
      21:8  21:17 [21']  
[106] 15:20   P.Bareika, K.Krūminas      
 10   Česlovas Bankauskas 
 Ričardas Vasilevskis 
  21:15  21:10 [23']      
  [119] 16:10   J.Šileris, V.Turolevičius    
 15         21:15  15:21  21:13 [37']    
 J.Šileris, V.Turolevičius      
 2   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
  ->    E.Litvinskas, E.Petrošius   3-a vieta
      [150] 18:15   E.Litvinskas, E.Petrošius
       J.Jarulaitis, A.Tamašauskas   21:13  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Gedminas, A.Valauskas    
    [133] 17:00   T.Jarutis, D.Jurgilas  
     T.Jarutis, D.Jurgilas   22:20  21:18 [26']   5-a vieta
      [151] 18:15   P.Bareika, K.Krūminas
     V.Galiauskas, E.Peleckis     21:13  21:17 [26']
    [134] 17:00   P.Bareika, K.Krūminas  
     P.Bareika, K.Krūminas   22:20  21:9 [24']  
         
         
       E.Gedminas, A.Valauskas   7-a vieta
      [152] 18:15   V.Galiauskas, E.Peleckis
       V.Galiauskas, E.Peleckis   21:11  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Kubiliūnas, V.Šmitas    
   S.Kubiliūnas, V.Šmitas   ->    
    [120] 16:10   V.Liutika, A.Urbonas  
   V.Liutika, A.Urbonas     21:17  18:21  21:8 [36']  
   V.Liutika, A.Urbonas    
    ->     9-a vieta
      [135] 17:25   D.Paulauskas, P.Žostautas
        18:21  21:15  21:7 [38']
   D.Paulauskas, P.Žostautas    
   D.Paulauskas, P.Žostautas   ->    
    [121] 16:35   D.Paulauskas, P.Žostautas  
   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis     22:20  21:19 [27']  
   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis    
    ->    
         
       S.Kubiliūnas, V.Šmitas   11-a vieta
      [136] 17:25   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis
       Č.Bankauskas, R.Vasilevskis   21:14  21:15 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF