Turnyro rezultatai
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [9] 09:50   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 9   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    21:11  21:16 [21']    
[1] 09:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 8   Monika Petreikytė 
 Eglė Rekašiūtė 
  19:21  21:14  21:16 [25']      
    [16] 10:20   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5   Lina Gorienė 
 Gitana Krūminienė 
      21:11  21:9 [19']  
 L.Gorienė, G.Krūminienė      
 12       ->      
  [7] 09:30   I.Peleckienė, D.Valantinaitė    
 13         22:20  21:11 [19']    
 I.Peleckienė, D.Valantinaitė      
 4   Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
  ->       1-a vieta
      [26] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
        21:18  18:21  21:19 [38']
 R.Platakytė, J.Sereckienė      
 14       ->      
  [8] 09:30   D.Butvydaitė, J.Pilypaitė    
 11         21:18  21:17 [27']    
 D.Butvydaitė, J.Pilypaitė      
 6   Dovilė Butvydaitė 
 Jolita Pilypaitė 
  ->      
    [17] 10:20   D.Butvydaitė, J.Pilypaitė  
 7   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      21:13  22:24  21:17 [43']  
[2] 09:30   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 10   Renata Mileškienė 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:6  21:6 [10']      
  [10] 09:50   G.Krizonytė, I.Savickienė    
 15         21:15  21:17 [27']    
 G.Krizonytė, I.Savickienė      
 2   Gerda Krizonytė 
 Ingrida Savickienė 
  ->    I.Peleckienė, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [27] 10:45   I.Peleckienė, D.Valantinaitė
       G.Krizonytė, I.Savickienė   21:13  25:23 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [18] 10:20   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
     L.Gorienė, G.Krūminienė   21:14  21:16 [22']   5-a vieta
      [28] 10:45   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
     R.Platakytė, J.Sereckienė     21:14  13:21  21:15 [37']
    [19] 10:20   R.Platakytė, J.Sereckienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:16  21:14 [23']  
         
         
       L.Gorienė, G.Krūminienė   7-a vieta
      [29] 10:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
       V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:13  24:22 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė    
   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė   ->    
     M.Petreikytė, E.Rekašiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [11] 09:50   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė
        21:9  21:10 [17']
   .    
    ->    
     R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė  
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė     ->  
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF