Turnyro rezultatai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, M.Petkevičius      
 16       ->      
  [69] 16:05   A.Petkevičius, M.Petkevičius    
 9   Edmundas Daukintis 
 Valdas Kundrotas 
    21:14  21:11 [19']    
[63] 15:15   A.Andreliūnas, S.Kubiliūnas      
 8   Aurelijus Andreliūnas 
 Stasys Kubiliūnas 
  21:19  21:16 [35']      
    [77] 17:00   A.Petkevičius, M.Petkevičius  
 5   Vaidas Mackevičius 
 Alvydas Šaltmeris 
      18:21  21:9  21:13 [28']  
 V.Mackevičius, A.Šaltmeris      
 12       ->      
  [70] 16:05   V.Mackevičius, A.Šaltmeris    
 13         23:21  21:18 [28']    
 A.Brečs, G.Pirktinš      
 4   Aigars Brečs 
 Guntis Pirktinš 
  ->       1-a vieta
      [86] 17:55   G.Brečs, A.Zakis
 3   Kęstutis Krūminas 
 Edmundas Petrošius 
        21:12  21:8 [19']
 K.Krūminas, E.Petrošius      
 14       ->      
  [71] 16:05   K.Krūminas, E.Petrošius    
 11         21:15  21:18 [25']    
 S.Rukša, R.Ubis      
 6   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
  ->      
    [78] 17:00   G.Brečs, A.Zakis  
 7   Romans Galuza 
 Wulf Harder 
      21:13  21:13 [19']  
[64] 15:15   R.Galuza, W.Harder      
 10   Artūras Sirbikė 
 Tomas Šorius 
  17:21  21:16  21:11 [35']      
  [72] 16:05   G.Brečs, A.Zakis    
 15         21:6  21:16 [19']    
 G.Brečs, A.Zakis      
 2   Gustavs Brečs 
 Anrijs Zakis 
  ->    V.Mackevičius, A.Šaltmeris   3-a vieta
      [87] 17:55   K.Krūminas, E.Petrošius
       K.Krūminas, E.Petrošius   14:21  22:20  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Andreliūnas, S.Kubiliūnas    
    [79] 17:00   A.Brečs, G.Pirktinš  
     A.Brečs, G.Pirktinš   21:13  21:16 [24']   5-a vieta
      [88] 17:55   A.Brečs, G.Pirktinš
     S.Rukša, R.Ubis     21:15  21:10 [23']
    [80] 17:00   S.Rukša, R.Ubis  
     R.Galuza, W.Harder   21:17  21:15 [23']  
         
         
       A.Andreliūnas, S.Kubiliūnas   7-a vieta
      [89] 17:55   R.Galuza, W.Harder
       R.Galuza, W.Harder   21:16  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Daukintis, V.Kundrotas    
   E.Daukintis, V.Kundrotas   ->    
     E.Daukintis, V.Kundrotas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [81] 17:30   A.Sirbikė, T.Šorius
        14:21  21:12  21:8 [30']
   .    
    ->    
     A.Sirbikė, T.Šorius  
   A.Sirbikė, T.Šorius     ->  
   A.Sirbikė, T.Šorius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Arnoldas Slušnys