Turnyro rezultatai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Guntis Pirktinš 
 Jolanta Sereckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[19] 11:05   G.Pirktinš, J.Sereckienė      
 16   Raimondas Ubis 
 Renata Stulgienė 
  21:10  21:15 [27']      
  [27] 11:55   G.Pirktinš, J.Sereckienė    
 9   Valdas Kundrotas 
 Toma Mackevičienė 
    22:20  21:11 [25']    
[20] 11:05   A.Sirbikė, S.Kliaubienė      
 8   Artūras Sirbikė 
 Skaistė Kliaubienė 
  23:21  21:15 [25']      
    [39] 13:10   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė  
 5   Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Sunklodė 
      21:15  22:24  21:12 [33']  
[21] 11:05   A.Andreliūnas, D.Sunklodė      
 12   Saulius Rukša 
 Diana Darbutienė 
  18:21  21:13  21:12 [34']      
  [28] 11:55   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė    
 13   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
    15:21  21:14  21:9 [33']    
[22] 11:30   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Eglė Atkočiūnienė 
  21:13  21:11 [26']       1-a vieta
      [51] 14:00   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė
 3   Aigars Brečs 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:17  21:15 [24']
[23] 11:30   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė      
 14   Edmundas Daukintis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:12  21:6 [18']      
  [29] 11:55   W.Harder, M.Petreikytė    
 11   Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
    21:13  21:11 [21']    
[24] 11:30   W.Harder, M.Petreikytė      
 6   Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
  18:21  21:14  20:11 [34']      
    [40] 13:10   W.Harder, M.Petreikytė  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:14  18:21  21:13 [31']  
[25] 11:30   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 10   Romans Galuza 
 Ilze Gūtmane 
  21:5  21:4 [19']      
  [30] 12:20   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15   Tomas Šorius 
 Agnė Stankutė 
    17:21  21:19  21:14 [30']    
[26] 11:55   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:13  16:21  21:16 [28']    G.Pirktinš, J.Sereckienė   3-a vieta
      [52] 14:25   K.Krūminas, G.Krūminienė
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:17  20:22  21:12 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Sirbikė, S.Kliaubienė    
    [41] 13:10   A.Sirbikė, S.Kliaubienė  
     A.Andreliūnas, D.Sunklodė   21:15  21:16 [25']   5-a vieta
      [53] 14:25   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė
     A.Brečs, L.Šiaučiūnienė     21:10  18:21  21:16 [35']
    [42] 13:10   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:11  21:6 [18']  
         
         
       A.Andreliūnas, D.Sunklodė   7-a vieta
      [54] 14:25   A.Andreliūnas, D.Sunklodė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:12  18:21  21:17 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Ubis, R.Stulgienė      
  [31] 12:20   R.Ubis, R.Stulgienė    
   V.Kundrotas, T.Mackevičienė   14:21  21:13  21:8 [31']    
    [43] 13:35   S.Rukša, D.Darbutienė  
   S.Rukša, D.Darbutienė     7:21  21:12  21:17 [27']  
  [32] 12:20   S.Rukša, D.Darbutienė    
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   21:18  21:13 [23']     9-a vieta
      [55] 14:25   T.Šorius, A.Stankutė
   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė       21:19  12:21  21:17 [36']
  [33] 12:20   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė    
   S.Paulauskas, J.Repšienė   21:0    
    [44] 13:35   T.Šorius, A.Stankutė  
   R.Galuza, I.Gūtmane     21:14  21:16 [22']  
  [34] 12:20   T.Šorius, A.Stankutė    
   T.Šorius, A.Stankutė   21:13  21:16 [23']    
         
       R.Ubis, R.Stulgienė   11-a vieta
      [56] 14:50   R.Ubis, R.Stulgienė
       E.Daukintis, E.Žakevičiūtė   23:21  21:17 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Kundrotas, T.Mackevičienė    
    [45] 13:35   V.Kundrotas, T.Mackevičienė  
     S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   21:7  21:16 [21']   13-a vieta
      [57] 14:50   V.Kundrotas, T.Mackevičienė
     S.Paulauskas, J.Repšienė     21:15  21:11 [22']
    [46] 13:35   R.Galuza, I.Gūtmane  
     R.Galuza, I.Gūtmane   21:0  
         
         
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   15-a vieta
      [58] 14:50   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė
       S.Paulauskas, J.Repšienė   21:0
         
Vyr.teisėjas: Arnoldas Slušnys