Turnyro rezultatai
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [15] 10:25   N.Seniūnaitė    
 9   Viltė Radzevičiūtė      21:8  21:4 [14']    
[1] 10:00   V.Radzevičiūtė      
 8   Rusnė Vidzėnaitė      B/Ž      
    [33] 11:40   G.Vancevičiūtė  
 5   Goda Vancevičiūtė        21:17  21:14 [19']  
[2] 10:00   G.Vancevičiūtė      
 12   Mėta Kibildaitė    21:9  21:6 [16']      
  [16] 10:50   G.Vancevičiūtė    
 13   Austėja Siniūtė      21:12  21:7 [16']    
[3] 10:00   G.Beržinskaitė      
 4   Gabija Beržinskaitė    21:12  21:11 [18']       1-a vieta
      [54] 12:30   G.Vancevičiūtė
 3   Jorė Kavaliauskaitė          21:15  21:23  21:16 [35']
[4] 10:00   J.Kavaliauskaitė      
 14   Ula Budrytė    21:2  21:3 [13']      
  [17] 10:50   J.Kavaliauskaitė    
 11   Augustė Klimaitė      21:11  21:9 [15']    
[5] 10:00   M.Leonovič      
 6   Mila Leonovič    21:4  21:7 [12']      
    [34] 11:40   J.Kavaliauskaitė  
 7   Ugnė Tiškutė        21:8  21:10 [17']  
[6] 10:00   U.Tiškutė      
 10   Uma Ivanauskaitė      B/Ž      
  [18] 10:50   E.Dindaitė    
 15   Monika Čiuželytė      21:13  20:22  21:15 [39']    
[7] 10:00   E.Dindaitė      
 2   Elzė Dindaitė    21:1  21:3 [18']    N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [55] 12:55   N.Seniūnaitė
       E.Dindaitė   21:19  21:15 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Radzevičiūtė    
    [35] 11:40   G.Beržinskaitė  
     G.Beržinskaitė   21:13  21:11 [16']   5-a vieta
      [56] 12:55   U.Tiškutė
     M.Leonovič     21:9  21:11 [15']
    [36] 11:40   U.Tiškutė  
     U.Tiškutė   21:7  21:13 [16']  
         
         
       V.Radzevičiūtė   7-a vieta
      [57] 12:55   M.Leonovič
       M.Leonovič   21:7  22:20 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vidzėnaitė    
   R.Vidzėnaitė   ->    
    [37] 11:40   M.Kibildaitė  
   M.Kibildaitė       B/Ž  
  [19] 10:50   M.Kibildaitė    
   A.Siniūtė   21:19  21:7 [17']     9-a vieta
      [58] 12:55   M.Kibildaitė
   U.Budrytė       21:10  21:5 [16']
  [20] 10:50   A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   22:20  19:21  21:12 [37']    
    [38] 11:40   M.Čiuželytė  
   U.Ivanauskaitė     21:12  21:8 [17']  
  [21] 10:50   M.Čiuželytė    
   M.Čiuželytė     B/Ž    
         
       R.Vidzėnaitė   11-a vieta
      [59] 12:55   A.Klimaitė
       A.Klimaitė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Siniūtė  
     A.Siniūtė   ->   13-a vieta
      [60] 12:55   U.Budrytė
     U.Budrytė     21:0
    [39] 12:05   U.Budrytė  
     U.Ivanauskaitė     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       U.Ivanauskaitė
       U.Ivanauskaitė   ->
         
Vyr.teisėjas: