Turnyro rezultatai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Jelena Ramaneckienė 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Ramaneckienė, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [89] 14:40   J.Ramaneckienė, U.Gečaitė    
 9   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:5  21:9 [12']    
[66] 13:25   E.Markelytė, V.Suško      
 8   Eglė Markelytė 
 Viktorija Suško 
  14:21  26:24  21:12 [32']      
    [113] 16:00   J.Ramaneckienė, U.Gečaitė  
 5   Rugilė Gečaitė 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:16  21:14 [18']  
[67] 13:25   R.Gečaitė, V.Čekanauskienė      
 12   Ivija Baranauskaitė 
 Viltė Navardauskaitė 
  19:21  21:17  22:20 [30']      
  [90] 14:40   A.Brikaitė, A.Pakšytė    
 13   Kotryna Janutaitė 
 Lina Venckutė 
    21:13  21:18 [20']    
[68] 13:25   A.Brikaitė, A.Pakšytė      
 4   Aušra Brikaitė 
 Aurelija Pakšytė 
  21:2  21:8 [12']       1-a vieta
      [136] 16:55   J.Ramaneckienė, U.Gečaitė
 3   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
        21:10  21:12 [16']
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [91] 14:40   A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
 11   Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:19  21:17 [18']    
[69] 13:25   A.Balazaitė, K.Remeikaitė      
 6   Gintarė Plečkaitytė 
 Rūta Ulozaitė 
  21:10  21:18 [15']      
    [114] 16:00   A.Balazaitė, K.Remeikaitė  
 7   Kristina Nareikienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:14  21:19 [20']  
[70] 13:25   L.Paulauskaitė, J.Treinytė      
 10   Laura Paulauskaitė 
 Jolanta Treinytė 
  15:21  21:12  24:22 [30']      
  [92] 14:40   J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
 15         21:14  21:14 [17']    
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 2   Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  ->    A.Brikaitė, A.Pakšytė   3-a vieta
      [137] 17:20   A.Brikaitė, A.Pakšytė
       J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė   21:9  21:10 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Markelytė, V.Suško    
    [115] 16:00   R.Gečaitė, V.Čekanauskienė  
     R.Gečaitė, V.Čekanauskienė   15:21  21:16  21:7 [23']   5-a vieta
      [138] 17:20   R.Gečaitė, V.Čekanauskienė
     J.Puchova, J.Žibūdienė     9:21  21:19  21:17 [27']
    [116] 16:00   J.Puchova, J.Žibūdienė  
     L.Paulauskaitė, J.Treinytė   21:8  21:9 [12']  
         
         
       E.Markelytė, V.Suško   7-a vieta
      [139] 17:20   E.Markelytė, V.Suško
       L.Paulauskaitė, J.Treinytė   21:16  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->    
    [117] 16:00   V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
   I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė     20:22  21:13  21:13 [28']  
  [93] 14:40   I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė    
   K.Janutaitė, L.Venckutė   21:10  21:18 [17']     9-a vieta
      [140] 17:20   V.Giedra, E.Ramanauskaitė
        19:21  21:14  21:8 [26']
   G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė    
   G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė   ->    
    [118] 16:00   K.Nareikienė, T.Rakauskaitė  
   K.Nareikienė, T.Rakauskaitė     16:21  21:19  21:17 [29']  
   K.Nareikienė, T.Rakauskaitė    
    ->    
         
       I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė   11-a vieta
      [141] 17:20   I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė
       G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė   21:17  21:18 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Janutaitė, L.Venckutė  
     K.Janutaitė, L.Venckutė   ->   13-a vieta
       K.Janutaitė, L.Venckutė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF