Turnyro rezultatai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [9] 10:20   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17   Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
    21:15  21:23  21:15 [29']      
[1] 10:00   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė        
 16   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:15  21:17 [16']        
    [25] 11:10   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
      21:15  21:15 [15']    
[2] 10:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė        
 24   Petras Bartušis 
 Viltė Navardauskaitė 
  21:11  21:17 [16']        
  [10] 10:20   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 25         21:15  25:23 [18']      
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 8   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->        
      [39] 11:35   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
        21:18  17:21  21:8 [30']  
 G.Miestauskas, A.Pakšytė        
 28       ->        
  [11] 10:20   G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 21   Martynas Puchovičius 
 Vaiva Kelečienė 
    21:14  21:7 [14']      
[3] 10:00   P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 12   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:17  22:20 [19']        
    [26] 11:10   G.Miestauskas, A.Pakšytė    
 13   Gintautas Jaugielavičius 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:16  22:20 [21']    
[4] 10:00   D.Martinaitis, L.Venckutė        
 20   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:15  19:21  21:11 [24']        
  [12] 10:20   T.Lukoševičius, T.Urbonienė      
 29         21:19  21:15 [18']      
 T.Lukoševičius, T.Urbonienė        
 4   Tomas Lukoševičius 
 Tanita Urbonienė 
  ->         1-a vieta
        [49] 12:30   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
          19:21  21:19  21:12 [29']
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 30       ->        
  [13] 10:20   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 19   Julius Masaitis 
 Danyu Zhong 
    22:20  21:6 [15']      
[5] 10:00   J.Masaitis, D.Zhong        
 14   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
  21:16  18:21  21:13 [29']        
    [27] 11:10   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 11   Vygantas Garmus 
 Aušrinė Balazaitė 
      21:19  21:19 [19']    
[6] 10:00   V.Garmus, A.Balazaitė        
 22   Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
  21:2  21:8 [12']        
  [14] 10:20   V.Garmus, A.Balazaitė      
 27         21:13  21:16 [17']      
 E.Čižinauskas, R.Gečaitė        
 6   Evaldas Čižinauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  ->        
      [40] 11:35   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
 7   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
        21:13  21:17 [21']  
 V.Salietis, A.Brikaitė        
 26       ->        
  [15] 10:20   V.Salietis, A.Brikaitė      
 23   Dainius Mazėtis 
 Laura Paulauskaitė 
    18:21  21:12  21:14 [29']      
[7] 10:00   A.Nareika, K.Nareikienė        
 10   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  21:13  21:17 [16']        
    [28] 11:10   R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 15   Paulius Umantas 
 Jelena Puchova 
      21:9  21:13 [16']    
[8] 10:00   M.Petkevičius, U.Padaigaitė        
 18   Mantas Petkevičius 
 Urtė Padaigaitė 
  19:21  21:17  22:20 [33']      G.Miestauskas, A.Pakšytė   3-a vieta
  [16] 10:20   R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   [50] 12:30   G.Miestauskas, A.Pakšytė
 31         21:16  21:17 [17']    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   22:24  21:11  21:15 [33']
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
      [41] 12:05   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
       T.Lukoševičius, T.Urbonienė   25:23  17:21  22:20 [31']   5-a vieta
        [51] 12:30   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
       V.Garmus, A.Balazaitė     21:15  21:14 [17']
      [42] 12:05   V.Garmus, A.Balazaitė  
       V.Salietis, A.Brikaitė   21:13  15:21  21:13 [29']  
           
           
         T.Lukoševičius, T.Urbonienė   7-a vieta
       
         V.Salietis, A.Brikaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Jachontovas, S.Tarvydaitė      
    [29] 11:10   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė    
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:17  21:14 [17']    
      [43] 12:05   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė     21:11  21:8 [12']  
    [30] 11:10   D.Martinaitis, L.Venckutė    
     D.Martinaitis, L.Venckutė   21:19  21:18 [18']     9-a vieta
        [52] 12:30   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė
     J.Masaitis, D.Zhong       21:16  18:21  21:8 [24']
    [31] 11:10   E.Čižinauskas, R.Gečaitė    
     E.Čižinauskas, R.Gečaitė   21:14  21:10 [15']    
      [44] 12:05   A.Nareika, K.Nareikienė  
     A.Nareika, K.Nareikienė     21:12  21:10 [16']  
    [32] 11:10   A.Nareika, K.Nareikienė    
     M.Petkevičius, U.Padaigaitė   21:19  21:11 [19']    
           
         D.Martinaitis, L.Venckutė   11-a vieta
       
         E.Čižinauskas, R.Gečaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
       
       P.Gečas, G.Plečkaitytė   ->   13-a vieta
       
       J.Masaitis, D.Zhong     ->
       
       M.Petkevičius, U.Padaigaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Rumšys, J.Treinytė      
   D.Rumšys, J.Treinytė   ->      
    [17] 10:45   D.Rumšys, J.Treinytė    
   P.Bartušis, V.Navardauskaitė     21:17  21:16 [16']    
   P.Bartušis, V.Navardauskaitė      
    ->      
      [33] 11:35   D.Rumšys, J.Treinytė  
        21:18  20:22  21:15 [25']  
   M.Puchovičius, V.Kelečienė      
   M.Puchovičius, V.Kelečienė   ->      
    [18] 10:45   M.Puchovičius, V.Kelečienė    
   G.Jaugielavičius, V.Čekanauskienė     21:12  21:12 [14']    
   G.Jaugielavičius, V.Čekanauskienė      
    ->       17-a vieta
        [45] 12:05   D.Rumšys, J.Treinytė
          21:16  21:17 [16']
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė      
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   ->      
    [19] 10:45   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
   L.Pakula, V.Giedra     15:21  24:22  21:15 [30']    
   L.Pakula, V.Giedra      
    ->      
      [34] 11:35   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė  
        19:21  21:13  21:17 [32']  
   D.Mazėtis, L.Paulauskaitė      
   D.Mazėtis, L.Paulauskaitė   ->      
    [20] 10:45   P.Umantas, J.Puchova    
   P.Umantas, J.Puchova     21:11  21:15 [15']    
   P.Umantas, J.Puchova      
    ->    M.Puchovičius, V.Kelečienė   19-a vieta
       
         P.Umantas, J.Puchova   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Bartušis, V.Navardauskaitė    
       
       G.Jaugielavičius, V.Čekanauskienė   ->   21-a vieta
       
       L.Pakula, V.Giedra     ->
       
       D.Mazėtis, L.Paulauskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF