Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [91] 14:50   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9   Marija Šiaučiūnaitė 
 Judita Vadeikienė 
    21:15  21:7 [17']    
[70] 13:25   M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė      
 8   Vaida Žitlinskaitė 
 Justė Kazakauskaitė 
  16:21  24:22  21:15 [32']      
    [113] 15:50   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:11  14:21  21:9 [27']  
[71] 13:25   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 12   Evelina Keturakytė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:23  21:11  21:17 [27']      
  [92] 14:50   R.Gečaitė, U.Pūkaitė    
 13   Roberta Milašauskaitė 
 Lina Venckutė 
    21:19  21:14 [16']    
[72] 13:25   R.Gečaitė, U.Pūkaitė      
 4   Rugilė Gečaitė 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:13  21:12 [16']       1-a vieta
      [131] 17:15   J.Puchova, J.Ramaneckienė
 3   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
        21:18  22:20 [20']
[73] 13:25   A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 14   Irina Jasiūnienė 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:14  21:15 [16']      
  [93] 14:50   A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 11   Diana Lubė 
 Eglė Markelytė 
    21:14  18:21  21:15 [33']    
[74] 13:55   G.Plečkaitytė, V.Suško      
 6   Gintarė Plečkaitytė 
 Viktorija Suško 
  22:20  14:21  21:9 [26']      
    [114] 15:50   J.Puchova, J.Ramaneckienė  
 7   Laura Paulauskaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
      22:20  21:12 [20']  
[75] 13:55   K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 10   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  22:20  14:21  21:17 [28']      
  [94] 14:50   J.Puchova, J.Ramaneckienė    
 15         21:13  21:12 [14']    
 J.Puchova, J.Ramaneckienė      
 2   Jelena Puchova 
 Jelena Ramaneckienė 
  ->    R.Gečaitė, U.Pūkaitė   3-a vieta
      [132] 17:15   A.Pakšytė, A.Brikaitė
       A.Pakšytė, A.Brikaitė   21:16  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė    
    [115] 16:20   M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė  
     N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   21:15  18:21  22:20 [32']   5-a vieta
      [133] 17:15   G.Plečkaitytė, V.Suško
     G.Plečkaitytė, V.Suško     21:18  21:16 [22']
    [116] 16:20   G.Plečkaitytė, V.Suško  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:19  21:16 [20']  
         
         
       N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė    
   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   ->    
    [117] 16:20   E.Keturakytė, A.Montvydaitė  
   E.Keturakytė, A.Montvydaitė     14:21  21:17  21:16 [25']  
  [95] 14:50   E.Keturakytė, A.Montvydaitė    
   R.Milašauskaitė, L.Venckutė   23:21  21:12 [18']     9-a vieta
      [134] 17:15   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė
   I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė       21:18  21:15 [17']
  [96] 14:50   D.Lubė, E.Markelytė    
   D.Lubė, E.Markelytė   21:16  21:23  21:13 [28']    
    [118] 16:20   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė  
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė     19:21  21:17  21:11 [24']  
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė    
    ->    
         
       V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   11-a vieta
     
       D.Lubė, E.Markelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Milašauskaitė, L.Venckutė  
     R.Milašauskaitė, L.Venckutė   ->   13-a vieta
     
     I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė     ->
     I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF