Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [13] 10:20   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17   Mindaugas Trybas 
 Laura Paulauskaitė 
    21:3  21:16 [15']      
[1] 10:00   M.Povilaitis, K.Janutaitė        
 16   Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  25:23  21:16 [22']        
    [25] 11:10   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Giedrius Stasiulis 
 Judita Vadeikienė 
      21:18  21:7 [21']    
[2] 10:00   P.Umantas, D.Lubė        
 24   Paulius Umantas 
 Diana Lubė 
  20:22  21:18  22:20 [30']        
  [14] 10:20   P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 25   Andrius Stankevičius 
 Jelena Puchova 
    21:14  19:21  25:23 [30']      
[3] 10:00   P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 8   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:12  21:12 [15']        
      [41] 12:00   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Valentas Stončius 
 Neringa Brazauskienė 
        21:9  21:12 [15']  
[4] 10:00   V.Stončius, N.Brazauskienė        
 28   Egidijus Merkevičius 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:9  21:16 [13']        
  [15] 10:20   V.Stončius, N.Brazauskienė      
 21   Paulius Jūras 
 Eglė Markelytė 
    21:18  21:15 [17']      
[5] 10:00   P.Jūras, E.Markelytė        
 12   Evaldas Čižinauskas 
 Justė Kazakauskaitė 
  20:22  21:19  21:16 [29']        
    [26] 11:10   V.Salietis, A.Pakšytė    
 13   Agnius Tamošaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      21:17  20:22  21:12 [28']    
[6] 10:00   M.Kancleris, R.Milašauskaitė        
 20   Mindaugas Kancleris 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:12  21:17 [14']        
  [16] 10:20   V.Salietis, A.Pakšytė      
 29         21:14  21:15 [16']      
 V.Salietis, A.Pakšytė        
 4   Vidas Salietis 
 Aurelija Pakšytė 
  ->         1-a vieta
        [55] 12:30   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
          21:19  21:17 [19']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 30       ->        
  [17] 10:45   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 19   Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
    17:21  21:15  21:15 [30']      
[7] 10:00   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė        
 14   Mindaugas Danys 
 Rugilė Gečaitė 
  21:19  17:21  21:16 [26']        
    [27] 11:10   G.Vizgirda, R.Šulnienė    
 11   Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:11  12:21  21:13 [27']    
[8] 10:00   G.Fridricas, E.Keturakytė        
 22   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  19:21  21:18  21:18 [26']        
  [18] 10:45   G.Vizgirda, R.Šulnienė      
 27   Gytis Celencevičius 
 Viltė Navardauskaitė 
    18:21  21:19  21:16 [28']      
[9] 10:20   G.Vizgirda, R.Šulnienė        
 6   Gytis Vizgirda 
 Rasa Šulnienė 
  21:8  19:21  21:12 [24']        
      [42] 12:00   K.Šemeta, U.Pūkaitė  
 7   Paulius Ivanauskas 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:15  21:19 [18']  
[10] 10:20   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė        
 26   Ramūnas Ražanauskas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:15  17:21  21:18 [28']        
  [19] 10:45   K.Šemeta, U.Pūkaitė      
 23   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
    21:17  21:11 [17']      
[11] 10:20   K.Šemeta, U.Pūkaitė        
 10   Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:18  21:9 [15']        
    [28] 11:10   K.Šemeta, U.Pūkaitė    
 15   Vygantas Garmus 
 Viktorija Suško 
      21:10  21:19 [19']    
[12] 10:20   S.Stravinskas, K.Remeikaitė        
 18   Salvijus Stravinskas 
 Kotryna Remeikaitė 
  7:21  21:10  21:7 [24']      V.Salietis, A.Pakšytė   3-a vieta
  [20] 10:45   R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   [56] 12:30   G.Vizgirda, R.Šulnienė
 31         21:13  21:14 [18']    G.Vizgirda, R.Šulnienė   22:20  21:18 [24']
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Gečas, G.Plečkaitytė    
      [43] 12:00   P.Gečas, G.Plečkaitytė  
       V.Stončius, N.Brazauskienė   21:16  21:17 [18']   5-a vieta
       
       L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė     ->
      [44] 12:00   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
       R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   14:21  21:11  21:10 [29']  
           
           
         V.Stončius, N.Brazauskienė   7-a vieta
       
         R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Povilaitis, K.Janutaitė      
    [29] 11:10   M.Povilaitis, K.Janutaitė    
     P.Umantas, D.Lubė   21:18  18:21  21:8 [29']    
      [45] 12:00   M.Povilaitis, K.Janutaitė  
     P.Jūras, E.Markelytė     9:21  21:18  21:12 [26']  
    [30] 11:10   P.Jūras, E.Markelytė    
     M.Kancleris, R.Milašauskaitė   24:22  18:21  21:19 [28']     9-a vieta
       
     M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė       ->
    [31] 11:10   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė    
     G.Fridricas, E.Keturakytė   18:21  21:12  21:14 [25']    
      [46] 12:00   S.Stravinskas, K.Remeikaitė  
     P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė     15:21  21:18  21:18 [28']  
    [32] 11:10   S.Stravinskas, K.Remeikaitė    
     S.Stravinskas, K.Remeikaitė   21:12  21:18 [20']    
           
         P.Jūras, E.Markelytė   11-a vieta
       
         M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Umantas, D.Lubė    
       
       M.Kancleris, R.Milašauskaitė   ->   13-a vieta
       
       G.Fridricas, E.Keturakytė     ->
       
       P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Trybas, L.Paulauskaitė      
   M.Trybas, L.Paulauskaitė   ->      
    [33] 11:35   G.Stasiulis, J.Vadeikienė    
   G.Stasiulis, J.Vadeikienė     16:21  21:18  21:10 [28']    
  [21] 10:45   G.Stasiulis, J.Vadeikienė      
   A.Stankevičius, J.Puchova   21:8  21:13 [16']      
      [47] 12:00   A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
   E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė       16:21  21:18  24:22 [30']  
  [22] 10:45   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė      
   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   22:20  21:6 [15']      
    [34] 11:35   A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
   A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     16:21  21:19  21:17 [26']    
   A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   M.Danys, R.Gečaitė      
   M.Danys, R.Gečaitė   ->      
    [35] 11:35   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė     11:21  21:13  21:19 [32']    
  [23] 10:45   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
   G.Celencevičius, V.Navardauskaitė   11:21  21:17  21:16 [29']      
      [48] 12:00   D.Martinaitis, L.Venckutė  
   R.Ražanauskas, A.Montvydaitė       21:14  15:21  21:17 [27']  
  [24] 10:45   D.Martinaitis, L.Venckutė      
   D.Martinaitis, L.Venckutė   21:10  21:8 [12']      
    [36] 11:35   D.Martinaitis, L.Venckutė    
   V.Garmus, V.Suško     21:15  21:18 [17']    
   V.Garmus, V.Suško      
    ->    G.Stasiulis, J.Vadeikienė   19-a vieta
       
         S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Trybas, L.Paulauskaitė    
       
       E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   ->   21-a vieta
       
       M.Danys, R.Gečaitė     ->
       
       V.Garmus, V.Suško   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Stankevičius, J.Puchova    
     A.Stankevičius, J.Puchova   ->    
       
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė     ->  
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     G.Celencevičius, V.Navardauskaitė    
     G.Celencevičius, V.Navardauskaitė   ->    
       
     R.Ražanauskas, A.Montvydaitė     ->  
     R.Ražanauskas, A.Montvydaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF