Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Januška, A.Slušnys      
 16       ->      
  [95] 13:55   S.Januška, A.Slušnys    
 9   Vidas Pilvinis 
 Paulius Svideravičius 
    21:13  21:16 [24']    
[66] 12:35   V.Pilvinis, P.Svideravičius      
 8   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:14  21:15 [26']      
    [123] 15:10   J.Gatelis, D.Kubilius  
 5   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
      21:13  21:16 [27']  
[67] 12:35   J.Gatelis, D.Kubilius      
 12   Arūnas Liočas 
 Vilimas Šimkus 
  21:11  17:21  21:12 [31']      
  [96] 13:55   J.Gatelis, D.Kubilius    
 13   Jonas Daugėla 
 Eduard Goss 
    22:20  21:13 [26']    
[68] 12:35   K.Jucys, A.Kepežinskas      
 4   Kristijonas Jucys 
 Algirdas Kepežinskas 
  21:19  23:21 [28']       1-a vieta
      [153] 16:30   A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
        21:16  21:17 [26']
[69] 12:35   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 14   Aurimas Jakutis 
 Javed Iqbal 
  21:13  21:13 [22']      
  [97] 13:55   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 11   Artūras Jonuškis 
 Lauras Žibūda 
    21:12  17:21  21:13 [37']    
[70] 12:35   E.Adakauskas, A.Umantas      
 6   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
  21:19  21:14 [24']      
    [124] 15:10   A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 7   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:13  21:16 [31']  
[71] 12:35   S.Eibukas, D.Kairys      
 10   Audrius Ambrasas 
 Audrius Butkus 
  21:12  21:18 [40']      
  [98] 13:55   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 15         21:17  21:18 [26']    
 A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
  ->    S.Januška, A.Slušnys   3-a vieta
      [154] 16:55   S.Januška, A.Slušnys
       R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius   21:13  21:15 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pilvinis, P.Svideravičius    
    [125] 15:10   K.Jucys, A.Kepežinskas  
     K.Jucys, A.Kepežinskas   15:21  21:12  21:7 [32']   5-a vieta
      [155] 16:55   S.Eibukas, D.Kairys
     E.Adakauskas, A.Umantas     21:17  21:19 [27']
    [126] 15:10   S.Eibukas, D.Kairys  
     S.Eibukas, D.Kairys   21:17  21:18 [30']  
         
         
       V.Pilvinis, P.Svideravičius   7-a vieta
      [156] 16:55   V.Pilvinis, P.Svideravičius
       E.Adakauskas, A.Umantas   21:16  13:21  22:20 [43']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->    
    [127] 15:35   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
   A.Liočas, V.Šimkus     21:18  19:21  21:13 [39']  
  [99] 13:55   J.Daugėla, E.Goss    
   J.Daugėla, E.Goss   21:19  21:18 [27']     9-a vieta
      [157] 16:55   A.Rimkus, A.Vilčinskas
   A.Jakutis, J.Iqbal       21:18  21:9 [24']
  [100] 14:20   A.Jakutis, J.Iqbal    
   A.Jonuškis, L.Žibūda   21:15  21:17 [24']    
    [128] 15:35   A.Ambrasas, A.Butkus  
   A.Ambrasas, A.Butkus     21:19  21:12 [25']  
   A.Ambrasas, A.Butkus    
    ->    
         
       J.Daugėla, E.Goss   11-a vieta
      [158] 16:55   J.Daugėla, E.Goss
       A.Jakutis, J.Iqbal   13:21  21:16  21:16 [37']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Liočas, V.Šimkus  
     A.Liočas, V.Šimkus   ->   13-a vieta
      [129] 15:35   A.Liočas, V.Šimkus
     A.Jonuškis, L.Žibūda     21:19  22:20 [29']
     A.Jonuškis, L.Žibūda  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF