Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Giedrius Strumila 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Strumila, E.Grigeliūnienė        
 32       ->        
  [14] 09:55   G.Strumila, E.Grigeliūnienė      
 17   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    22:20  16:21  21:14 [40']      
[1] 09:30   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė        
 16   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  24:22  21:14 [33']        
    [33] 10:45   A.Giedrikas, D.Valantinaitė    
 9   Vitalijus Kemežys 
 Dalia Sunklodė 
      16:21  21:19  21:16 [36']    
[2] 09:30   L.Mitrulevičius, J.Ravinskienė        
 24   Laurynas Mitrulevičius 
 Jurgita Ravinskienė 
  24:22  18:21  21:15 [37']        
  [15] 09:55   A.Giedrikas, D.Valantinaitė      
 25         21:6  21:19 [18']      
 A.Giedrikas, D.Valantinaitė        
 8   Aidas Giedrikas 
 Diana Valantinaitė 
  ->        
      [49] 11:40   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė  
 5   Tadas Staniulis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        21:17  21:17 [32']  
 T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė        
 28       ->        
  [16] 09:55   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė      
 21   Stasys Kubiliūnas 
 Inga Vaicekauskienė 
    22:20  21:13 [27']      
[3] 09:30   A.Liutkus, S.Kliaubienė        
 12   Artūras Liutkus 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:16  21:14 [29']        
    [34] 10:45   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė    
 13   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
      21:15  21:19 [22']    
[4] 09:30   D.Ferensas, D.Darbutienė        
 20   Donatas Ferensas 
 Diana Darbutienė 
  22:20  15:21  21:15 [34']        
  [17] 09:55   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 29         21:18  21:12 [29']      
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 4   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->         1-a vieta
        [64] 12:35   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė
 3   Tadas Jarutis 
 Renata Staupelienė 
          21:18  18:21  21:14 [34']
 T.Jarutis, R.Staupelienė        
 30       ->        
  [18] 09:55   A.Urbonas, V.Daugėlienė      
 19   Artūras Sirbikė 
 Miglė Riaubaitė 
    21:17  13:21  21:19 [36']      
[5] 09:30   A.Urbonas, V.Daugėlienė        
 14   Aidas Urbonas 
 Vaida Daugėlienė 
  21:18  21:17 [24']        
    [35] 10:45   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 11   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:16  21:16 [21']    
[6] 09:30   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė        
 22   Darius Jurgilas 
 Aurelija Venslovė 
  21:12  19:21  21:16 [32']        
  [19] 10:20   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 27         21:19  15:21  21:17 [37']      
 R.Grytė, Ž.Simonaitytė        
 6   Rokas Grytė 
 Živilė Simonaitytė 
  ->        
      [50] 11:40   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 7   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
        21:17  21:14 [25']  
 M.Narkus, E.Rekašiūtė        
 26       ->        
  [20] 10:20   P.Šavareiko, V.Guseva      
 23   Pavel Šavareiko 
 Viktorija Guseva 
    23:21  21:15 [30']      
[7] 09:30   P.Šavareiko, V.Guseva        
 10   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:19  21:17 [28']        
    [36] 10:45   P.Šavareiko, V.Guseva    
 15   Artūras Ščerbakovas 
 Rasa Džervė 
      15:21  21:17  21:15 [38']    
[8] 09:30   A.Ščerbakovas, R.Džervė        
 18   Vidmantas Galiauskas 
 Aldona Šimanskaitė 
  23:21  21:14 [28']      A.Giedrikas, D.Valantinaitė   3-a vieta
  [21] 10:20   A.Ščerbakovas, R.Džervė   [65] 12:35   A.Giedrikas, D.Valantinaitė
 31         21:18  21:14 [26']    P.Šavareiko, V.Guseva   21:15  21:10 [25']
 R.Paškevičius, V.Slušnienė        
 2   Ramūnas Paškevičius 
 Violeta Slušnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Strumila, E.Grigeliūnienė    
      [51] 11:40   K.Krūminas, G.Krūminienė  
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:15  21:12 [27']   5-a vieta
       
       A.Urbonas, V.Daugėlienė     ->
      [52] 11:40   A.Urbonas, V.Daugėlienė  
       A.Ščerbakovas, R.Džervė   21:12  21:11 [22']  
           
           
         G.Strumila, E.Grigeliūnienė   7-a vieta
       
         A.Ščerbakovas, R.Džervė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
    [37] 11:10   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
     L.Mitrulevičius, J.Ravinskienė   21:14  21:12 [22']    
      [53] 11:40   D.Ferensas, D.Darbutienė  
     A.Liutkus, S.Kliaubienė     25:23  22:20 [47']  
    [38] 11:10   D.Ferensas, D.Darbutienė    
     D.Ferensas, D.Darbutienė   21:16  21:11 [24']     9-a vieta
       
     T.Jarutis, R.Staupelienė       ->
    [39] 11:10   R.Grytė, Ž.Simonaitytė    
     R.Grytė, Ž.Simonaitytė   21:16  19:21  21:19 [56']    
      [54] 11:40   R.Grytė, Ž.Simonaitytė  
     M.Narkus, E.Rekašiūtė     21:19  21:16 [27']  
    [40] 11:10   R.Paškevičius, V.Slušnienė    
     R.Paškevičius, V.Slušnienė   23:21  21:15 [29']    
           
         R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   11-a vieta
       
         R.Paškevičius, V.Slušnienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Mitrulevičius, J.Ravinskienė    
       
       A.Liutkus, S.Kliaubienė   ->   13-a vieta
       
       T.Jarutis, R.Staupelienė     ->
       
       M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Pratusevičius, R.Paurytė      
   R.Pratusevičius, R.Paurytė   ->      
    [22] 10:20   V.Kemežys, D.Sunklodė    
   V.Kemežys, D.Sunklodė     14:21  21:17  21:19 [37']    
   V.Kemežys, D.Sunklodė      
    ->      
      [41] 11:10   N.Molis, G.Ūsienė  
        21:15  21:17 [25']  
   S.Kubiliūnas, I.Vaicekauskienė      
   S.Kubiliūnas, I.Vaicekauskienė   ->      
    [23] 10:20   N.Molis, G.Ūsienė    
   N.Molis, G.Ūsienė     21:14  21:10 [20']    
   N.Molis, G.Ūsienė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Sirbikė, M.Riaubaitė      
   A.Sirbikė, M.Riaubaitė   ->      
    [24] 10:20   D.Jurgilas, A.Venslovė    
   D.Jurgilas, A.Venslovė     21:18  21:19 [31']    
   D.Jurgilas, A.Venslovė      
    ->      
      [42] 11:10   D.Jurgilas, A.Venslovė  
        21:19  21:19 [24']  
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->      
    [25] 10:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   V.Galiauskas, A.Šimanskaitė     21:18  21:18 [23']    
   V.Galiauskas, A.Šimanskaitė      
    ->    V.Kemežys, D.Sunklodė   19-a vieta
       
         R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       R.Pratusevičius, R.Paurytė    
       
       S.Kubiliūnas, I.Vaicekauskienė   ->   21-a vieta
       
       A.Sirbikė, M.Riaubaitė     ->
       
       V.Galiauskas, A.Šimanskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF