Turnyro rezultatai
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Andrius Kordušas 
 Viltė Karalukaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, V.Karalukaitė      
 16       ->      
  [83] 13:50   A.Sutkus, M.Sutkutė    
 9   Rimvydas Ūsas 
 Giedrė Ūsienė 
    21:18  21:13 [24']    
[65] 13:00   A.Sutkus, M.Sutkutė      
 8   Ailantas Sutkus 
 Milanta Sutkutė 
  21:14  21:10 [20']      
    [104] 15:05   A.Sutkus, M.Sutkutė  
 5   Tadas Jarutis 
 Saulė Mackevičiūtė 
      21:18  21:17 [24']  
[66] 13:00   T.Jarutis, S.Mackevičiūtė      
 12   Edvardas Čyvas 
 Simona Kašinskaitė 
  21:6  21:9 [37']      
  [84] 13:50   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 13   Donatas Jasudavičius 
 Edita Viruišytė 
    15:21  21:14  21:12 [33']    
[67] 13:00   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:18  21:6 [25']       1-a vieta
      [127] 15:55   A.Sutkus, M.Sutkutė
 3   Mantas Breivė 
 Ingrida Savickienė 
        21:9  21:16 [28']
[68] 13:00   M.Breivė, I.Savickienė      
 14   Irmantas Viliūnas 
 Greta Gečaitė 
  21:10  21:16 [25']      
  [85] 13:50   A.Viruišis, I.Ivoškienė    
 11   Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
    21:15  21:19 [25']    
[69] 13:25   A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 6   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:16  21:13 [25']      
    [105] 15:05   R.Galvanauskas, R.Bubulienė  
 7   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
      21:13  16:21  26:24 [43']  
[70] 13:25   S.Noreika, G.Noreikienė      
 10   Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
  21:12  9:21  21:18 [37']      
  [86] 14:15   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
 15         21:10  21:11 [23']    
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 2   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->    R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   3-a vieta
      [128] 15:55   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:17  21:12 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kordušas, V.Karalukaitė    
    [106] 15:05   A.Kordušas, V.Karalukaitė  
     T.Jarutis, S.Mackevičiūtė   16:21  21:19  21:5 [29']   5-a vieta
      [129] 16:20   A.Kordušas, V.Karalukaitė
     M.Breivė, I.Savickienė     21:12  21:18 [20']
    [107] 15:05   S.Noreika, G.Noreikienė  
     S.Noreika, G.Noreikienė   20:22  22:20  21:18 [35']  
         
         
       T.Jarutis, S.Mackevičiūtė   7-a vieta
      [130] 16:20   T.Jarutis, S.Mackevičiūtė
       M.Breivė, I.Savickienė   21:10  20:22  21:16 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ūsas, G.Ūsienė    
   R.Ūsas, G.Ūsienė   ->    
    [108] 15:05   R.Ūsas, G.Ūsienė  
   E.Čyvas, S.Kašinskaitė     17:21  21:11  21:11 [32']  
  [87] 14:15   D.Jasudavičius, E.Viruišytė    
   D.Jasudavičius, E.Viruišytė   21:11  12:21  21:16 [35']     9-a vieta
      [131] 16:20   R.Ūsas, G.Ūsienė
   I.Viliūnas, G.Gečaitė       13:21  21:13  21:19 [41']
  [88] 14:15   I.Viliūnas, G.Gečaitė    
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   15:21  21:15  21:15 [32']    
    [109] 15:05   I.Viliūnas, G.Gečaitė  
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė     21:12  21:10 [19']  
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
    ->    
         
       D.Jasudavičius, E.Viruišytė   11-a vieta
      [132] 16:20   A.Šadauskas, J.Šadauskienė
       A.Šadauskas, J.Šadauskienė   22:20  21:19 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Čyvas, S.Kašinskaitė  
     E.Čyvas, S.Kašinskaitė   ->   13-a vieta
      [110] 15:05   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė
     M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:14  21:15 [25']
     M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Rimas Lavrukaitis