Badmintonas Tauragėje

Badmintonas Tauragėje

Tauragėje badmintonas pradėtas žaisti 1971 metais žurnalisto Roberto Krapo dėka. Jis ši įdomų žaidimą pirmą karta pamatė Palangoje ir nutarė ji propaguoti Tauragėje.
Nuo 1973 metų badmintono „vadžias“ į savo rankas perėmė kitas žurnalistas Jonas Šileris, kuris jas sėkmingai laiko iki šiol.
Mūsų mieste išugdyti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų žinomi badmintonininkai Genutė Baltrimaitė, Rimas Lavrukaitis (Lietuvos jaunių čempionas), Antanas Mizgiris (Lietuvos jaunių čempionas), Neringa Karosaitė (Lietuvos jaunių čempionė), Egidija Laurišaite, Akvilė Stapušaitytė (Lietuvos jaunių čempionė), Darius Čepauskas (Lietuvos jaunių vicečempionas), auga nauja perspektyvi karta Dovydas Razas (Tauragės apskrities čempionas, Lietuvos jaunių U-15 absoliutus čempionas), Ramūnas Stapušaitis (Lietuvos jaunių U-15 vicečempionas), Lukas Bartusevičius, Amanda Mejerytė, Mantas Stasiulis, Vaiva Liorančaitė ir daugelis kitų.
Tauragiškiai žaidė Estijoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Lenkijoje, Slovėnijoje, Olandijoje, Belgijoje, Norvegijoje ir kitur.
1995 metais įkurtas Tauragės „Volano“ badmintono klubas. Tauragės badmintonininkai treniruojasi Tauragės Žalgirių vidurinėje mokykloje, o kai vyksta stambūs turnyrai ar įvairūs čempoinatai, žaidžia Tauragės savivaldybės sveikatingumo ir sporto komplekse "Bastilija".

2013-11-02 21:11