MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-19 02:08 took:203.9 s.

 

Turnyrai

Kurorto festivalis „Myliu Palangą“



CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Ignas Martyšius 2024-4674 2012 U-13
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
2 Jonas Aleknavičius 2024-4708 2012 U-13
3 Steponas Januška 2024-4286 1958 Suaug B Ignas Vaivada
4 Emilija Katinaitė 2012 U-13
5 Mantas Lukonas 2024-5834 2007 Suaug B Mykolas Grytė
6 Lina Sėlenienė 2024-5505 1974 Suaug B Inga Vaicekauskienė Suaug B Ignas Vaivada
7 Eglė Simanauskaitė 2024-4525 2012 U-13
8 Vincentas Sutkus 2024-4918 2013 U-13
9 Inga Vaicekauskienė 2024-5504 1974 Suaug B Lina Sėlenienė Suaug B Mykolas Grytė
10 Deividas Vaivada 2024-5720 2011 U-13
11 Ignas Vaivada 2024-4891 1981 Suaug B Steponas Januška Suaug B Lina Sėlenienė
12 Erika Žiaušytė 2024-4577 2007 Suaug B Evelina Smirnova Suaug B Matas Mackevičius
Kretingos SM Kretingos SM (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
13 Kasparas Draukšas 2024-4848 2011 U-13
14 Vakarė Intaitė 2024-4920 2013 U-13
15 Ditė Kontrimaitė 2024-4602 2011 U-13
16 Liepa Murauskaitė 2024-4632 2011 U-13
Smešas BK "Smešas" (19)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Agota Baguckytė 2024-4741 2013 U-13
18 Jonas Butkus 2024-4716 2013 U-13
19 Gustė Butkutė 2024-4717 2010 U-13
20 Sandra Čečkauskienė 2024-4880 1979 Suaug B Ramunė Petrošienė Suaug B Gabrielius Vaičiulis
21 Kristina Freimanaitė 2024-4919 1977 Suaug D Sandra Sipavičė Suaug D Martynas Sipavičius
22 Žilvinas Gelžinis 2024-5395 1984 Suaug D Adas Lečas
23 Snieguolė Jankauskienė 2024-4843 1972 Suaug D Aušra Simienė
24 Emilijus Noreika 2011 U-13
25 Edmundas Petrošius 2024-4877 1972 Suaug D Rokas Grytė
26 Aušra Simienė 2024-4917 1975 Suaug D Snieguolė Jankauskienė
27 Violeta Slušnienė 2024-5172 1965 Suaug B Loreta Šiaučiūnienė
28 Viltė Stackytė 2010 U-13
29 Indraja Šernauskaitė 2024-5415 2013 U-13
30 Grigas Šernauskas 2024-5149 2010 U-13
31 Gintautas Šiaučiūnas 2024-5483 1965 Suaug B Rolandas Juknevičius
32 Loreta Šiaučiūnienė 2024-5170 1966 Suaug B Violeta Slušnienė Suaug D Tomas Šnepeta
33 Tomas Šnepeta 2024-4753 1973 Suaug D Loreta Šiaučiūnienė
34 Beatričė Užomeckaitė 2024-4699 2013 U-13
35 Sandra Vasiliauskaitė 1986 Suaug D Ieva Lukaitytė
- - (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
36 Martinš Araijs 2011 U-13
37 Lūkass Rafaels Brečs 2010 U-13
38 Gustavs Brečs 2003 Suaug B Guntis Pirktiņš Suaug B Evelina Smirnova
39 Katrine Buša 2002 Suaug B Marta Heize Suaug B Anrijs Zakis
40 Leonardo Golovčenko 2007 Suaug B Anrijs Zakis Suaug B Marta Heize
41 Oskars Gūtmanis 2010 U-13
42 Marta Heize 2005 Suaug B Katrine Buša Suaug B Leonardo Golovčenko
43 Vendija Liepna 2011 U-13
44 Evelina Smirnova 2005 Suaug B Erika Žiaušytė Suaug B Gustavs Brečs
45 Anrijs Zakis 2003 Suaug B Leonardo Golovčenko Suaug B Katrine Buša
Volanas Tauragės SK Volanas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Mykolas Grytė 2024-4693 2007 Suaug B Mantas Lukonas Suaug B Inga Vaicekauskienė
47 Rokas Grytė 2024-4696 1976 Suaug D Edmundas Petrošius Suaug D Karolina Bagdonaitė
48 Kotryna Matutytė 2024-4534 2011 U-13
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Rolandas Juknevičius 1966 Suaug B Gintautas Šiaučiūnas
50 Aldona Kasparavičienė 2024-5493 1975 Suaug D Toma Mackevičienė
51 Toma Mackevičienė 1978 Suaug D Aldona Kasparavičienė
52 Matas Mackevičius 2005 Suaug B Vaidas Mackevičius Suaug B Erika Žiaušytė
53 Vaidas Mackevičius 1975 Suaug B Matas Mackevičius
54 Ramunė Petrošienė 2024-4873 1974 Suaug B Sandra Čečkauskienė Suaug B Arnoldas Slušnys
55 Saulius Rukša 2024-5012 1954 Suaug D Raimondas Ubis
56 Arnoldas Slušnys 2024-5139 1965 Suaug B Ramunė Petrošienė
57 Raimondas Ubis 2024-4998 1958 Suaug D Saulius Rukša
Liepaja Biedriba Liepajas Senioru sporta Klubs (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Guntis Pirktiņš 2024-5538 1971 Suaug B Gustavs Brečs
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Aušrinė Baltrūnaitė 2024-6426 1994 Suaug D Augustė Šveikauskaitė Suaug B Mindaugas Mažalskis
60 Rokas Bartkus 2024-4906 2006 Suaug D Ieva Guzijūtė
61 Jurgita Bazytė 2024-4301 1985 Suaug B Diana Darbutienė Suaug D Saulius Lukonas
62 Diana Darbutienė 1968 Suaug B Jurgita Bazytė Suaug B Saulius Eibukas
63 Ieva Guzijūtė 2004 Suaug D Rokas Bartkus
64 Skaistė Kliaubienė 1968 Suaug D Vaida Martinkienė
65 Valdas Kundrotas 2024-5645 1972 Suaug D Mindaugas Mažalskis Suaug D Augustė Šveikauskaitė
66 Saulius Lukonas 2024-5896 1980 Suaug D Artūras Pičiacha Suaug D Jurgita Bazytė
67 Vaida Martinkienė 2024-6394 1973 Suaug D Skaistė Kliaubienė Suaug D Artūras Pičiacha
68 Vidas Martinkus 2024-4811 1972 Suaug B Gabrielius Vaičiulis Suaug B Judita Vadeikienė
69 Mindaugas Mažalskis 2024-6425 1994 Suaug D Valdas Kundrotas Suaug B Aušrinė Baltrūnaitė
70 Artūras Pičiacha 1997 Suaug D Saulius Lukonas Suaug D Vaida Martinkienė
71 Augustė Šveikauskaitė 2004 Suaug D Aušrinė Baltrūnaitė Suaug D Valdas Kundrotas
72 Judita Vadeikienė 2024-4485 1977 Suaug B Rima Šidlauskienė Suaug B Vidas Martinkus
73 Gabrielius Vaičiulis 2024-5322 1992 Suaug B Vidas Martinkus Suaug B Sandra Čečkauskienė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Saulius Eibukas 2024-5315 1970 Suaug B Raimondas Povilaitis Suaug B Diana Darbutienė
75 Raimondas Povilaitis 2024-5259 1970 Suaug B Saulius Eibukas Suaug D Kristina Bagdonienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
76 Rima Šidlauskienė 2024-6436 1980 Suaug B Judita Vadeikienė
Šiauliai Šiauliai (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
77 Asta Mažulienė 2024-5878 1981 Suaug B Aušrinė Mažulytė
78 Aušrinė Mažulytė 2007 Suaug B Asta Mažulienė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
79 Borisas Lozinskis 2024-4701 1958 Suaug D Česlovas Ramanauskas
80 Sonata Zinkevičienė 1972 Suaug B Mantas Zinkevičius
81 Mantas Zinkevičius 2024-4493 1971 Suaug B Sonata Zinkevičienė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
82 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 Suaug D Martynas Sipavičius Suaug D Sandra Sipavičė
83 Justina Jelinskė 2024-5760 1990 Suaug D Inga Dagilienė Suaug D Edmundas Mackevičius
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
84 Marius Kuckailis 1985 Suaug D Inga Dagilienė
85 Ieva Lukaitytė 1979 Suaug D Sandra Vasiliauskaitė
86 Sandra Sipavičė 2024-4162 1996 Suaug D Kristina Freimanaitė Suaug D Raimondas Banelis
87 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 Suaug D Raimondas Banelis Suaug D Kristina Freimanaitė
88 Audrius Šleinius 1989 Suaug D Alfredas Jakštas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
89 Česlovas Ramanauskas 2024-5015 1960 Suaug D Borisas Lozinskis
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
90 Adas Lečas 2024-5396 2004 Suaug D Žilvinas Gelžinis
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Alfredas Jakštas 1983 Suaug D Audrius Šleinius
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
92 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug D Kristina Bagdonienė Suaug D Rokas Grytė
93 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug D Karolina Bagdonaitė Suaug D Raimondas Povilaitis
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
94 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug D Justina Jelinskė Suaug D Marius Kuckailis
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
95 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug D Gintaras Bacevičius
96 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug D Inesa Bacevičienė
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
97 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug D Justina Jelinskė






Spausdinimo versija