MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-18 02:08 took:233.2 s.

 

Turnyrai

PBK Sezono atidarymas


2023 Rugsėjo 23 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 10 16 4 8 5 8 6 8
Suaug C (C): 10 8 8 4 4 4 12 4
Suaug D (D): 14 4 13 2 4 2 14 2
Suaug E (E): 11 1 11 1 16 1

Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Simona Braukaitė 2024-5128 1991 Suaug E Karolina Sankauskaitė Suaug E Vytautas Dauskurdis
2 Vytautas Dauskurdis 1983 Suaug E Algirdas Išganaitis Suaug E Simona Braukaitė
3 Gvidas Iminavičius 2024-5597 2003 Suaug CSuaug D Šarūnas Budzinauskas Suaug C Atėnė Peleckytė
4 Algirdas Išganaitis 2024-5292 1982 Suaug E Vytautas Dauskurdis Suaug E Karolina Sankauskaitė
5 Meida Levickaitė 2024-4426 2008 Suaug B Evelina Šiušytė Suaug B Giedrius Stasiulis
6 Atėnė Peleckytė 2024-5279 2007 Suaug BSuaug B Dovilė Supronienė Suaug C Gvidas Iminavičius
7 Karolina Sankauskaitė 2024-5608 1994 Suaug E Simona Braukaitė Suaug E Algirdas Išganaitis
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (55)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
8 Benas Adamonis 2024-5578 2005 Suaug CSuaug C Kęstutis Povilonis Suaug C Gerda Voiškaitė
9 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 Suaug C Donatas Ferensas Suaug C Dovilė Butkienė
10 Kipras Banelis 2024-4264 2010 Suaug DSuaug D Markas Repšys
11 Sigita Bartkienė 2024-4402 1982 Suaug C Fausta Gedminaitė Suaug D Marijus Stankevičius
12 Jonas Bukėnas 2024-4340 2008 Suaug CSuaug D Eimantas Krikščiūnas Suaug D Viltė Navikaitė
13 Izabelė Buterlevičiūtė 2024-4397 2011 Suaug BSuaug E Ugnė Buterlevičiūtė
14 Ugnė Buterlevičiūtė 2024-4396 2010 Suaug BSuaug E Izabelė Buterlevičiūtė
15 Dovilė Butkienė 2024-4382 1986 Suaug E Martyna Daraškevičienė Suaug C Raimondas Banelis
16 Martyna Daraškevičienė 3496 1988 Suaug E Dovilė Butkienė Suaug E Gediminas Martišauskas
17 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 Suaug D Tomas Petrauskas Suaug D Sigita Grigaravičienė
18 Danielė Grybytė 2024-4369 2008 Suaug BSuaug C Rolandas Žaldokas
19 Sigita Grigaravičienė 2024-4404 1982 Suaug D Gitana Pšibilskienė Suaug D Vidmantas Galiauskas
20 Tomas Grigas 2024-4394 1980 Suaug CSuaug C Rolandas Žaldokas
21 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug C Ramūnas Mackevičius Suaug C Elija Sunkladaitė
22 Laura Janušonienė 2024-4378 1979 Suaug D Lauryna Kvedaraitė Suaug D Augustas Janušonis
23 Augustas Janušonis 2024-5587 2004 Suaug D Paulius Žostautas Suaug D Laura Janušonienė
24 Justina Jelinskė 2024-5760 1990 Suaug E Justina Ščeponavičė Suaug D Tomas Šorius
25 Emilis Jonkus 2024-5776 2007 Suaug CSuaug D Meinardas Kakanis
26 Meinardas Kakanis 2024-4163 2006 Suaug DSuaug D Emilis Jonkus
27 Agnė Kirdeikytė 2024-4177 1993 Suaug E Aušra Šiupiniene
28 GUNTIS KLAVINS 2024-4436 1973 Suaug D Mantas Varnelis
29 Eimantas Krikščiūnas 2024-4271 2006 Suaug CSuaug D Jonas Bukėnas Suaug D Adriana Juodviršytė
30 Darius Kubilius 2024-6234 1979 Suaug D Kęstutis Lukoševičius
31 Lauryna Kvedaraitė 1996 Suaug D Laura Janušonienė Suaug E Darius Urbonas
32 Valdas Lelevicius 2024-4197 1979 Suaug D Tomas Šorius Suaug E Dalia Šumskienė
33 Kęstutis Lukoševičius 2024-4375 1963 Suaug DSuaug D Darius Kubilius
34 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug E Vigailė Karpavičiūtė Suaug D Vytas Stacevičius
35 Ramūnas Mackevičius 2024-4804 1985 Suaug C Paulius Janušauskas
36 Joris Marcinkevičius 2009 Suaug D
37 Gediminas Martišauskas 2024-4293 1977 Suaug E Martyna Daraškevičienė
38 Viltė Navikaitė 2024-4431 2010 Suaug BSuaug D Adriana Juodviršytė Suaug D Jonas Bukėnas
39 Dominykas Paulauskas 2024-4175 1986 Suaug D
40 Kęstutis Povilonis 2024-4235 1971 Suaug C Benas Adamonis
41 Gitana Pšibilskienė 2024-4363 1966 Suaug D Sigita Grigaravičienė Suaug D Tomas Petrauskas
42 Mykolas Raginis 2024-4279 2014 Suaug DSuaug D Jokūbas Raginis
43 Jokūbas Raginis 2024-4280 2010 Suaug DSuaug D Mykolas Raginis
44 Markas Repšys 2024-4263 2010 Suaug CSuaug D Kipras Banelis
45 Egidijus Serdikevičius 2024-5523 1976 Suaug D Mantas Šiupinys
46 Remigijus Skrebe 2024-4368 1987 Suaug DSuaug E Marius Skrebė
47 Marius Skrebė 2024-4391 1983 Suaug DSuaug E Remigijus Skrebe
48 Mantas Smalskis 2024-4239 2000 Suaug CSuaug B Evaldas Bradūnas
49 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 Suaug BSuaug B Rusnė Vidzėnaitė Suaug C Paulius Janušauskas
50 Linas Supronas 2024-4268 1986 Suaug B Linas Zavadskis Suaug B Dovilė Supronienė
51 Dovilė Supronienė 2024-4269 1987 Suaug B Atėnė Peleckytė Suaug B Linas Supronas
52 Justina Ščeponavičė 2024-4248 1989 Suaug E Justina Jelinskė Suaug E Laurynas Kondrotas
53 Dalia Šumskienė 2024-4249 1976 Suaug E Valdas Lelevicius
54 Darius Urbonas 2024-4224 1974 Suaug E Lauryna Kvedaraitė
55 Atilė Vyblova 2024-4257 2010 Suaug BSuaug B Gerda Voiškaitė
56 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 Suaug BSuaug B Elija Sunkladaitė Suaug B Evaldas Bradūnas
57 Ieva Vidzėnienė 2024-4712 1983 Suaug C Asta Mažulienė Suaug C Ramūnas Ražanauskas
58 Gerda Voiškaitė 2024-4427 2008 Suaug BSuaug B Atilė Vyblova Suaug C Benas Adamonis
59 Linas Zavadskis 2024-4274 1992 Suaug B Linas Supronas Suaug B Fausta Gedminaitė
60 Darius Žagelis 1969 Suaug E Vytas Stacevičius
61 Rolandas Žaldokas 2024-4412 1980 Suaug CSuaug C Tomas Grigas Suaug C Danielė Grybytė
62 Paulius Žostautas 1977 Suaug DSuaug D Augustas Janušonis
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
63 Adriana Juodviršytė 2024-4258 2010 Suaug BSuaug D Viltė Navikaitė Suaug D Eimantas Krikščiūnas
64 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug D Valerijs Ščerbickis
65 Ramūnas Ražanauskas 2024-4176 1974 Suaug B Mindaugas Kancleris Suaug C Ieva Vidzėnienė
Invictus Invictus (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Vaida Brazauskaitė 1998 Suaug E Neringa Rudaitytė Suaug E Raimondas Jankauskas
67 Fausta Gedminaitė 2024-6087 2002 Suaug C Sigita Bartkienė Suaug B Linas Zavadskis
68 Raimondas Jankauskas 2024-4267 1986 Suaug E Dominykas Petuška Suaug E Vaida Brazauskaitė
69 Guoda Myniotaitė 2024-6229 2001 Suaug C Džiugas Dragūnas
70 Neringa Rudaitytė 3581 1991 Suaug E Vaida Brazauskaitė
71 Aušrinė Staševičienė 1992 Suaug D Mantas Varnelis
72 Ailantas Sutkus 2024-5678 1999 Suaug B Giedrius Stasiulis Suaug B Evelina Šiušytė
73 Evelina Šiušytė 2024-4435 1994 Suaug B Meida Levickaitė Suaug B Ailantas Sutkus
74 Mantas Varnelis 2024-6183 1989 Suaug D GUNTIS KLAVINS Suaug D Aušrinė Staševičienė
Volanas Tauragės SK Volanas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
75 Džiugas Dragūnas 2024-5955 2003 Suaug DSuaug C Guoda Myniotaitė
76 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 Suaug B Ailantas Sutkus Suaug B Meida Levickaitė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
77 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 Suaug B Mantas Smalskis Suaug B Rusnė Vidzėnaitė
78 Darius Jasiukėnas 2024-5666 1979 Suaug DSuaug E Tomas Vaškas
79 Laurynas Kondrotas 2024-5392 1998 Suaug E Marius Vaškas Suaug E Justina Ščeponavičė
80 Marijus Stankevičius 2024-4376 1972 Suaug C Martynas Sipavičius Suaug D Sigita Bartkienė
81 Marius Vaškas 2024-5772 1991 Suaug E Laurynas Kondrotas
82 Tomas Vaškas 2024-4146 1981 Suaug E Darius Jasiukėnas
BC421 VšĮ Badmintono centras (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
83 Sergejus Anilionis 2024-5574 1983 Suaug E Renaldas Bujokas
84 Anta Marija Antanavičiūtė 1989 Suaug C Toma Jančiauskienė Suaug C Martynas Sipavičius
85 Aleksandrs Behaks 2024-4849 1990 Suaug E Oleg Volkov Suaug E Goda Obuchovičiūtė
86 Renaldas Bujokas 2024-5641 1979 Suaug E Sergejus Anilionis
87 Toma Jančiauskienė 2024-5759 1986 Suaug C Anta Marija Antanavičiūtė Suaug C Mindaugas Kancleris
88 Mindaugas Kancleris 2024-5573 1996 Suaug B Ramūnas Ražanauskas Suaug C Toma Jančiauskienė
89 Vigailė Karpavičiūtė 1968 Suaug E Agnė Mackevičienė Suaug E Viktoras Pečiulis
90 Diana Lubė 2024-5728 1987 Suaug B Martynas Atkočaitis
91 Egle Malcaite 2024-4185 1996 Suaug E Sigita Stanynaitė
92 Vytautas Olšauskas 2024-5544 1976 Suaug D Rūta Olšauskė
93 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 Suaug D Vytautas Olšauskas
94 Sigita Stanynaitė 2024-4170 1995 Suaug E Egle Malcaite
95 Danielius Vaitkus 2024-5448 1979 Suaug D
96 Oleg Volkov 2024-4166 1989 Suaug E Aleksandrs Behaks Suaug E Lina Volkovė
97 Lina Volkovė 2024-4165 1992 Suaug E Goda Obuchovičiūtė Suaug E Oleg Volkov
Šiauliai Šiauliai (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
98 Lina Gimbutienė 2024-4145 1981 Suaug D Donata Motiejūnė Suaug D Rokas Motiejūnas
99 Ernestas Jarulaitis 1972 Suaug D Rokas Motiejūnas Suaug D Donata Motiejūnė
100 Asta Mažulienė 2024-5878 1981 Suaug C Ieva Vidzėnienė
101 Aušrinė Mažulytė 2007 Suaug B Ugnė Tiškutė
102 Rokas Motiejūnas 2024-5964 1983 Suaug D Ernestas Jarulaitis Suaug D Lina Gimbutienė
103 Donata Motiejūnė 2024-5960 1985 Suaug D Lina Gimbutienė Suaug D Ernestas Jarulaitis
104 Viktoras Pečiulis 2024-4947 1949 Suaug E Vilmantas Petuška Suaug E Vigailė Karpavičiūtė
105 Ugnė Tiškutė 2009 Suaug B Aušrinė Mažulytė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
106 Martynas Atkočaitis 2024-5687 1994 Suaug B Diana Lubė
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
107 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug C
108 Vytas Stacevičius 2024-4191 1980 Suaug E Darius Žagelis Suaug D Agnė Mackevičienė
109 Aušra Šiupiniene 2024-4154 1976 Suaug E Agnė Kirdeikytė Suaug E Mantas Šiupinys
110 Mantas Šiupinys 2024-4157 1976 Suaug D Egidijus Serdikevičius Suaug E Aušra Šiupiniene
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
111 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 Suaug C Marijus Stankevičius Suaug C Anta Marija Antanavičiūtė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
112 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Suaug C Inesa Bacevičienė Suaug E Rimvydas Petrukaitis
113 Rimvydas Petrukaitis 2024-4878 1984 Suaug C Gintaras Bacevičius Suaug E Gintarė Juraitienė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
114 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug C Gintarė Juraitienė Suaug C Gintaras Bacevičius
115 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug C Rimvydas Petrukaitis Suaug C Inesa Bacevičienė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
116 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 Suaug C Uldis Lazdinš
117 Šarūnas Budzinauskas 1992 Suaug DSuaug D Gvidas Iminavičius
118 Donatas Ferensas 2024-4241 1981 Suaug C Raimondas Banelis
119 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 Suaug C Valerijs Ščerbickis Suaug C Ingūna Aldina
120 Valerijs Ščerbickis 2024-4174 1977 Suaug C Uldis Lazdinš Suaug D Margarita Noreikienė
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
121 Dainius Kulionis 2024-5291 1971 Suaug C Edgaras Plauška
122 Edgaras Plauška 2024-5316 1972 Suaug C Dainius Kulionis
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
123 Joris Markūnas 2024-4466 1988 Suaug C Gailė Markūnienė
124 Gailė Markūnienė 2024-4895 1989 Suaug C Joris Markūnas
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
125 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Suaug D Deividas Staškevičius
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
126 Gražina Butvilienė 1965 Suaug D Deividas Staškevičius
127 Darius Jurevičius 1978 Suaug E Edmundas Žiaunys Suaug E Livita Tvarevičienė
128 Nerijus Marčius 2024-4417 1983 Suaug E Tomas Mockevičius Suaug E Eglė Mockevičienė
129 Eglė Mockevičienė 2024-4371 1980 Suaug E Renata Povilianskienė Suaug E Nerijus Marčius
130 Tomas Mockevičius 2024-4416 1978 Suaug E Nerijus Marčius Suaug E Renata Povilianskienė
131 Dominykas Petuška 2007 Suaug E Raimondas Jankauskas
132 Vilmantas Petuška 2024-4959 1964 Suaug E Viktoras Pečiulis
133 Renata Povilianskienė 2024-4226 1976 Suaug E Eglė Mockevičienė Suaug E Tomas Mockevičius
134 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Tomas Kučinskas Suaug D Gražina Butvilienė
135 Livita Tvarevičienė 2024-4149 1986 Suaug E Jolanta Žiaunienė Suaug E Darius Jurevičius
136 Jolanta Žiaunienė 2024-4245 1972 Suaug E Livita Tvarevičienė Suaug E Edmundas Žiaunys
137 Edmundas Žiaunys 2024-5551 1967 Suaug E Darius Jurevičius Suaug E Jolanta Žiaunienė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
138 Tomas Šorius 2024-6090 1979 Suaug D Valdas Lelevicius Suaug D Justina Jelinskė
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
139 Tomas Petrauskas 1993 Suaug D Vidmantas Galiauskas Suaug D Gitana Pšibilskienė
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
140 Goda Obuchovičiūtė 1987 Suaug E Lina Volkovė Suaug E Aleksandrs Behaks

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija