MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (2-etapas) Ds


2024 Gegužės 25 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Ds: 8 6 16 3 17 3 28 3

Setas Kauno sporto klubas "Setas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Sigitas Karalius 2024-5285 1984 LT DsLT Ds Tomas Kiveris
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
2 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 LT Ds Sandra Sipavičė LT Ds Deividas Staškevičius
3 Tomas Kiveris 2024-4144 1990 LT DsLT Ds Sigitas Karalius
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
4 Žilvinas Aleksevičius 2024-5782 1972 LT Ds Ugnius Mikalauskas LT Ds Salvinija Tarvydaitė
5 Ugnius Mikalauskas 2024-5670 2004 LT DsLT Ds Žilvinas Aleksevičius
Smešas BK "Smešas" (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
6 Vaida Butkevice 2024-5293 1983 LT Ds Agnė Putvinskienė
7 Edmundas Daukintis 2024-5460 1984 LT Ds Vytautas Jonutis
8 Darius Intas 2024-4836 1992 LT DsLT Ds Edmundas Rutkauskas
9 Ieva Januškienė 2024-6403 1988 LT Ds Guoda Valošinaitė
10 Dalia Juškienė 2024-4743 1984 LT Ds Simona Rutkauskienė
11 Agnė Putvinskienė 2024-4736 1984 LT Ds Vaida Butkevice
12 Jurita Repšienė 2024-4787 1974 LT Ds Aldona Kasparavičienė LT Ds Žygimantas Slavickas
13 Edmundas Rutkauskas 2024-4655 1983 LT Ds Darius Intas LT Ds Jolita Pilypaitė
14 Simona Rutkauskienė 2024-4745 1991 LT Ds Dalia Juškienė LT Ds Algirdas Išganaitis
15 Violeta Slušnienė 2024-5172 1965 LT Ds Loreta Šiaučiūnienė
16 Loreta Šiaučiūnienė 2024-5170 1966 LT Ds Violeta Slušnienė LT Ds Aditya Rout
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Rokas Jadvinskis 2024-4212 2003 LT Ds Artūras Jadvinskis LT Ds Dovilė Kuzmickaitė
18 Artūras Jadvinskis 2024-4211 1967 LT Ds Rokas Jadvinskis LT Ds Margarita Noreikienė
19 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 LT Ds Asta Rėčkuvienė LT Ds Artūras Jadvinskis
20 Egidijus Tavoras 2024-4353 1998 LT Ds Deividas Staškevičius LT Ds Guoda Valošinaitė
21 Mantas Vaitkus 2024-5736 2003 LT DsLT Ds Monika Miseckienė
22 Airida Valaite 2024-4338 1983 LT Ds Dovilė Kuzmickaitė LT Ds Justas Čekavičius
23 Guoda Valošinaitė 2024-4354 2001 LT Ds Ieva Januškienė LT Ds Egidijus Tavoras
Volanas Tauragės SK Volanas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
24 Tadas Brazauskas 2024-4591 1990 LT DsLT Ds Živilė Žymantaitė
25 Jolita Pilypaitė 2024-6023 1979 LT Ds Živilė Žymantaitė LT Ds Edmundas Rutkauskas
26 Živilė Žymantaitė 2024-4549 1986 LT Ds Jolita Pilypaitė LT Ds Tadas Brazauskas
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Rokas Bartkus 2024-4906 2006 LT Ds Kęstutis Ereminas LT Ds Lina Kyzikiene
28 Kęstutis Ereminas 2024-4812 1978 LT Ds Rokas Bartkus LT Ds Žana Žurba
29 Lina Kyzikiene 2024-4879 1985 LT Ds Rokas Bartkus
30 Stasys Kubiliūnas 6392 1975 LT DsLT Ds Artūras Pičiacha
31 Vaida Martinkienė 2024-6394 1973 LT Ds Artūras Pičiacha
32 Artūras Pičiacha 6395 1997 LT Ds Stasys Kubiliūnas LT Ds Vaida Martinkienė
33 Rimantė Ramanauskaitė-Sokolova 2024-5669 1986 LT Ds Žana Žurba LT Ds Tomas Vasauskas
34 Tomas Vasauskas 2024-4543 1977 LT Ds Rimantė Ramanauskaitė-Sokolova
35 Žana Žurba 2024-5337 1975 LT Ds Rimantė Ramanauskaitė-Sokolova LT Ds Kęstutis Ereminas
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
36 Vytautas Jonutis 2024-5458 1984 LT DsLT Ds Edmundas Daukintis
37 Aldona Kasparavičienė 2024-5493 1975 LT Ds Jurita Repšienė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Giedrius Arbačiauskas 2024-4483 1989 LT Ds Tomas Kučinskas LT Ds Asta Rėčkuvienė
39 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 LT Ds Margarita Noreikienė LT Ds Giedrius Arbačiauskas
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
40 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 LT Ds Asta Pelaitienė LT Ds Valdas Lelevicius
41 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 LT Ds Giedrius Arbačiauskas LT Ds Renata Kučinskienė
42 Renata Kučinskienė 2024-5482 1983 LT Ds Aušra Šiupiniene LT Ds Tomas Kučinskas
Prienų BK Prienų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
43 Justas Čekavičius 2024-5637 1990 LT Ds Martynas Sipavičius LT Ds Airida Valaite
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Sandra Sipavičė 2024-4162 1996 LT Ds Kristina Bagdonienė LT Ds Raimondas Banelis
45 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 LT Ds Justas Čekavičius LT Ds Dovilė Butkienė
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 LT Ds Egidijus Tavoras LT Ds Kristina Bagdonienė
BC421 VšĮ Badmintono centras (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
47 Upamanyoo Bora 2024-5939 1993 LT Ds Paulius Žakevičius LT Ds Dovilė Girlevičiūtė
48 Dovilė Girlevičiūtė 2024-5533 1987 LT Ds Jurga Jankauskaite LT Ds Upamanyoo Bora
49 Jurga Jankauskaite 2024-5519 1988 LT Ds Dovilė Girlevičiūtė LT Ds Paulius Žakevičius
50 Paulius Žakevičius 2024-5743 1981 LT Ds Upamanyoo Bora LT Ds Jurga Jankauskaite
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 LT Ds Algirdas Išganaitis LT Ds Sandra Sipavičė
52 Dovilė Butkienė 2024-4382 1986 LT Ds Agnė Mackevičienė LT Ds Martynas Sipavičius
53 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 LT Ds Valdas Lelevicius LT Ds Agnė Mackevičienė
54 Valdas Lelevicius 2024-4197 1979 LT Ds Vidmantas Galiauskas LT Ds Inga Dagilienė
55 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 LT Ds Dovilė Butkienė LT Ds Vidmantas Galiauskas
56 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 LT Ds Inga Dagilienė LT Ds Andrius Urbonas
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
57 Algirdas Išganaitis 2024-5292 1982 LT Ds Raimondas Banelis LT Ds Simona Rutkauskienė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Saulius Blankas 2024-5145 1985 LT Ds Dominykas Juškys LT Ds Gvidonė Miklovaitė
59 Vilma Blankienė 2024-4824 1988 LT Ds Gvidonė Miklovaitė LT Ds Dominykas Juškys
60 Gvidonė Miklovaitė 2024-4509 1998 LT Ds Vilma Blankienė LT Ds Saulius Blankas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Dominykas Juškys 2024-4348 1995 LT Ds Saulius Blankas LT Ds Vilma Blankienė
62 Gintarė Liutkevičiūtė 2024-4420 1993 LT Ds Gintarė Povilaitytė
63 Gintarė Povilaitytė 2024-5261 1995 LT Ds Gintarė Liutkevičiūtė
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
64 Vytas Stacevičius 2024-4191 1980 LT Ds Andrius Urbonas LT Ds Aušra Šiupiniene
65 Aušra Šiupiniene 2024-4154 1976 LT Ds Renata Kučinskienė LT Ds Vytas Stacevičius
66 Andrius Urbonas 2024-4151 1977 LT Ds Vytas Stacevičius LT Ds Asta Pelaitienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Laura Maleckienė 2024-4339 1979 LT Ds Monika Miseckienė
68 Monika Miseckienė 2024-4334 1988 LT Ds Laura Maleckienė LT Ds Mantas Vaitkus
69 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 LT Ds Aditya Rout LT Ds Jurita Repšienė
- VDU (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Aditya Rout 6396 2002 LT Ds Žygimantas Slavickas LT Ds Loreta Šiaučiūnienė
KTU Kauno technologijos universitetas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
71 Dovilė Kuzmickaitė 2024-4337 2000 LT Ds Airida Valaite LT Ds Rokas Jadvinskis
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Salvinija Tarvydaitė 2024-6402 1967 LT Ds Žilvinas Aleksevičius

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija