Turnyrai
IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT 1175
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
18-oji Lietuvos taurė (2 etapas) A, Aj
Round 1 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Mykolas Grytė + Vakarė Trakšelytė | Bye | ||||||
16.2 | 1d. 18:00 | 4 | Rokas Krūminas + Dangė Lygnugarytė | 1:2 | Mykolas Grigas + Skaistė Liutkutė | 20:22 | 21:12 | 18:21 | 34' |
16.3 | 1d. | Benas Adamonis + Atilė Vyblova | Bye | ||||||
16.4 | 1d. | Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Joris Ivanauskas + Uma Ivanauskaitė | Bye | ||||||
16.6 | 1d. | Pijus Bambalas + Erika Žiaušytė | Bye | ||||||
16.7 | 1d. 18:00 | 6 | Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė | 2:0 | Danielis Januškauskis + Vesta Juodonytė | 21:15 | 21:11 | 15' | |
16.8 | 1d. | Rokas Barkauskas + Nikolė Puchovičiūtė | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. 19:00 | 8 | Mykolas Grytė + Vakarė Trakšelytė | 2:0 | Mykolas Grigas + Skaistė Liutkutė | 21:12 | 21:15 | 20' | |
8.2 | 1d. 19:00 | 3 | Benas Adamonis + Atilė Vyblova | 0:2 | Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė | 12:21 | 9:21 | 15' | |
8.3 | 1d. 19:00 | 7 | Joris Ivanauskas + Uma Ivanauskaitė | 2:0 | Pijus Bambalas + Erika Žiaušytė | 21:11 | 21:13 | 16' | |
8.4 | 1d. 19:00 | 1 | Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė | 1:2 | Rokas Barkauskas + Nikolė Puchovičiūtė | 20:22 | 21:16 | 17:21 | 30' |
9-16.1 | 1d. | Bye | Rokas Krūminas + Dangė Lygnugarytė | ||||||
9-16.2 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.3 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.4 | 1d. | Danielis Januškauskis + Vesta Juodonytė | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 20:00 | 3 | Mykolas Grytė + Vakarė Trakšelytė | 2:0 | Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė | 21:16 | 27:25 | 25' | |
4.2 | 1d. 20:00 | 6 | Joris Ivanauskas + Uma Ivanauskaitė | 0:2 | Rokas Barkauskas + Nikolė Puchovičiūtė | 18:21 | 12:21 | 18' | |
5-8.1 | 1d. 20:00 | 4 | Mykolas Grigas + Skaistė Liutkutė | 1:2 | Benas Adamonis + Atilė Vyblova | 19:21 | 21:11 | 20:22 | 28' |
5-8.2 | 1d. 20:00 | 2 | Pijus Bambalas + Erika Žiaušytė | 1:2 | Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė | 16:21 | 21:15 | 10:21 | 26' |
9-12.1 | 1d. | Rokas Krūminas + Dangė Lygnugarytė | Bye | ||||||
9-12.2 | 1d. | Bye | Danielis Januškauskis + Vesta Juodonytė |
Round 4 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 2d. 2d 10:00 | 3 | Mykolas Grytė + Vakarė Trakšelytė | 2:1 | Rokas Barkauskas + Nikolė Puchovičiūtė | 21:16 | 17:21 | 25:23 | 36' |
3-4.1 | 2d. 2d 10:00 | 5 | Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė | 1:2 | Joris Ivanauskas + Uma Ivanauskaitė | 11:21 | 21:14 | 14:21 | 29' |
5-6.1 | 2d. 2d 10:00 | 3 | Benas Adamonis + Atilė Vyblova | Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė | |||||
9-10.1 | 1d. ? | Rokas Krūminas + Dangė Lygnugarytė | Danielis Januškauskis + Vesta Juodonytė |
Registracijos laikas baigėsi
Spausdinimo versija