Turnyrai
IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT 5596
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
17-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj, Ej)
Round 1 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Vesta Juodonytė - | Bye | ||||||
16.2 | 1d. 13:45 | 6 | Ugnė Drungilaitė - | 2:0 | - Toma Noreikaitė | 21:14 | 21:11 | ||
16.3 | 1d. 13:45 | 7 | Elija Sunkladaitė - | 2:0 | - Augustė Butėnaitė | 21:3 | 21:8 | ||
16.4 | 1d. | Danielė Grybytė - | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Elžbieta Vilimaitė - | Bye | ||||||
16.6 | 1d. 13:45 | 8 | Atilė Vyblova - | - Elzė Kunigėlytė | |||||
16.7 | 1d. 13:45 | 9 | Gerda Voiškaitė - | 0:2 | - Smiltė Bistrovaitė | 18:21 | 17:21 | ||
16.8 | 1d. | Ūla Budrytė - | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. 15:25 | 4 | Vesta Juodonytė - | 2:0 | - Ugnė Drungilaitė | 21:12 | 21:9 | ||
8.2 | 1d. 15:25 | 5 | Elija Sunkladaitė - | 0:2 | - Danielė Grybytė | 17:21 | 18:21 | ||
8.3 | 1d. 15:25 | 6 | Elžbieta Vilimaitė - | 0:2 | - Atilė Vyblova | 20:22 | 14:21 | ||
8.4 | 1d. 15:25 | 7 | Smiltė Bistrovaitė - | 0:2 | - Ūla Budrytė | 15:21 | 7:21 | ||
9-16.1 | 1d. | Bye | - Toma Noreikaitė | ||||||
9-16.2 | 1d. | Augustė Butėnaitė - | Bye | ||||||
9-16.3 | 1d. | Bye | - Elzė Kunigėlytė | ||||||
9-16.4 | 1d. | Gerda Voiškaitė - | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 17:05 | 2 | Vesta Juodonytė - | 2:0 | - Danielė Grybytė | 21:14 | 21:6 | ||
4.2 | 1d. 17:05 | 3 | Atilė Vyblova - | 2:0 | - Ūla Budrytė | 21:13 | 21:15 | ||
5-8.1 | 1d. 17:05 | 4 | Ugnė Drungilaitė - | 1:2 | - Elija Sunkladaitė | 21:16 | 19:21 | 14:21 | |
5-8.2 | 1d. 17:05 | 5 | Elžbieta Vilimaitė - | 2:0 | - Smiltė Bistrovaitė | 21:14 | 21:16 | ||
9-12.1 | 1d. 17:05 | 6 | Toma Noreikaitė - | 2:0 | - Augustė Butėnaitė | 21:15 | 21:18 | ||
9-12.2 | 1d. 17:05 | 7 | Elzė Kunigėlytė - | - Gerda Voiškaitė |
Round 4 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 18:20 | 10 | Vesta Juodonytė - | 2:0 | - Atilė Vyblova | 21:7 | 21:18 | ||
3-4.1 | 1d. 18:45 | 1 | Danielė Grybytė - | 2:0 | - Ūla Budrytė | 21:13 | 21:17 | ||
5-6.1 | 1d. 18:45 | 2 | Elija Sunkladaitė - | 2:0 | - Elžbieta Vilimaitė | 21:16 | 21:19 | ||
9-10.1 | 1d. 18:45 | 3 | Toma Noreikaitė - | 2:1 | - Gerda Voiškaitė | 21:11 | 19:21 | 21:18 |
Spausdinimo versija