MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2023-12-09 02:07 took:174.5 s.

 

Turnyrai

Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai

2022 Spalio 01 d. — 02 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
U-17: 24 16 45 16 10 8 23 8 13 8
U-11: 11 2 14 2 5 1 6 1 6 1
:

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Nojus Tenikaitis
    Rokas Lesinskas
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Žygimantas Molis
    Joringis Skirgaila
    17' 16:21 | 12:21
    S9 Rojus Gaukštas
    Martynas Plauška
    16.2
  • S5 Kajus Vilpišauskas
    Domas Daugėla
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Jurgis Jatulis
    Benediktas Kamantauskas
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Joris Ivanauskas
    Kipras Sakalauskas
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Gabrielius Dapkus
    Mykolas Grigas
    34' 21:18 | 23:25 | 21:18
    S10 Mantas Lukonas
    Danielis Januškauskis
    16.7
  • S2 Markas Gedrimas
    Rokas Barkauskas
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Nojus Tenikaitis
    Rokas Lesinskas
    15' 21:11 | 21:7
    Rojus Gaukštas
    Martynas Plauška
    8.1
  • Kajus Vilpišauskas
    Domas Daugėla
    16' 9:21 | 10:21
    Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    8.2
  • Jurgis Jatulis
    Benediktas Kamantauskas
    18' 21:10 | 21:18
    Joris Ivanauskas
    Kipras Sakalauskas
    8.3
  • Gabrielius Dapkus
    Mykolas Grigas
    17' 18:21 | 13:21
    Markas Gedrimas
    Rokas Barkauskas
    8.4
  • Nojus Tenikaitis
    Rokas Lesinskas
    21' 21:12 | 21:9
    Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    4.1
  • Jurgis Jatulis
    Benediktas Kamantauskas
    21' 21:16 | 21:16
    Markas Gedrimas
    Rokas Barkauskas
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Nojus Tenikaitis
    Rokas Lesinskas
    19' 21:16 | 21:6
    Jurgis Jatulis
    Benediktas Kamantauskas
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    31' 21:13 | 17:21 | 21:10
    Markas Gedrimas
    Rokas Barkauskas
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Rojus Gaukštas
    Martynas Plauška
    30' 21:23 | 21:14 | 21:17
    Kajus Vilpišauskas
    Domas Daugėla
    5-8.1
  • Joris Ivanauskas
    Kipras Sakalauskas
    14' 21:8 | 21:14
    Gabrielius Dapkus
    Mykolas Grigas
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Rojus Gaukštas
    Martynas Plauška
    17' 14:21 | 14:21
    Joris Ivanauskas
    Kipras Sakalauskas
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Žygimantas Molis
    Joringis Skirgaila
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Mantas Lukonas
    Danielis Januškauskis
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Žygimantas Molis
    Joringis Skirgaila
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Mantas Lukonas
    Danielis Januškauskis
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Žygimantas Molis
    Joringis Skirgaila
    15' 21:15 | 21:9
    Mantas Lukonas
    Danielis Januškauskis
    9-10.1








Spausdinimo versija