MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-18 02:08 took:205.5 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Ds


2023 Rugsėjo 30 d.; Badmintono centras
VV VD MD MX
LT Ds: 10 6 19 3 11 3 28 3

Round 1
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
32.1 1d. Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė Bye
32.2 1d. 10:00 1 Danielius Vaitkus + Margarita Noreikienė 1:2 Paulius Žakevičius + Jurga Jankauskaite 19:21 23:21 12:21 36'
32.3 1d. 10:00 2 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 2:0 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 21:14 21:16 21'
32.4 1d. 10:00 3 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 2:0 - Evaldas Prižginas + Kristina Kalesinskienė 21:10 21:15 16'
32.5 1d. 10:00 4 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 2:0 - Andrei Varsotski + Olga Sviridon 21:10 21:8 12'
32.6 1d. 10:25 4 Vaidas Šmitas + Ingrida Kaminskaitė 0:2 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 7:21 11:21 14'
32.7 1d. 10:25 3 Evaldas Bagdonas + Renata Juodkaitė 2:0 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė 21:17 21:12 18'
32.8 1d. Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė Bye
32.9 1d. Raimondas Banelis + Sandra Sipavičė Bye
32.10 1d. 10:25 2 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 2:1 Svajūnas Zaturskis + Indrė Glaniauskienė 21:14 16:21 21:12 30'
32.11 1d. 10:25 4 Algirdas Gražys + Mila Pašin 0:2 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 14:21 15:21 18'
32.12 1d. 10:50 1 Aurelijus Šadauskas + Jurgita Šadauskienė 2:0 - Dmitry Nizovtsev + Vera Yesipchuk 21:9 21:13 18'
32.13 1d. 10:50 3 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 2:1 Linas Venskūnas + Justina Milišauskaitė 9:21 21:16 21:13 25'
32.14 1d. 10:50 2 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 2:0 Pavel Šavareiko + Olesia Žakevičienė 21:7 21:9 13'
32.15 1d. 10:50 4 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė 2:0 Egidijus Serdikevičius + Neringa Navarskiene 21:17 21:17 18'
32.16 1d. Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė Bye
Round 2
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
16.1 1d. 11:15 1 Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė 2:0 Paulius Žakevičius + Jurga Jankauskaite 21:12 21:8 14'
16.2 1d. 11:15 3 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 2:0 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 21:13 21:18 20'
16.3 1d. 11:15 2 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 0:2 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 11:21 13:21 18'
16.4 1d. 11:15 4 Evaldas Bagdonas + Renata Juodkaitė 0:2 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 16:21 19:21 18'
16.5 1d. 11:40 1 Raimondas Banelis + Sandra Sipavičė 2:1 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 4:21 21:18 21:17 28'
16.6 1d. 11:40 3 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 2:0 Aurelijus Šadauskas + Jurgita Šadauskienė 21:16 21:12 20'
16.7 1d. 11:40 2 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 0:2 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 19:21 16:21 19'
16.8 1d. 11:40 4 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė 0:2 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 8:21 13:21 14'
17-32.1 1d. Bye Danielius Vaitkus + Margarita Noreikienė
17-32.2 1d. 12:05 1 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 2:1 - Evaldas Prižginas + Kristina Kalesinskienė 20:22 21:19 21:14 28'
17-32.3 1d. 12:05 3 Andrei Varsotski + Olga Sviridon - 0:2 Vaidas Šmitas + Ingrida Kaminskaitė 12:21 12:21 15'
17-32.4 1d. Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė Bye
17-32.5 1d. Bye Svajūnas Zaturskis + Indrė Glaniauskienė
17-32.6 1d. 12:05 2 Algirdas Gražys + Mila Pašin 2:0 - Dmitry Nizovtsev + Vera Yesipchuk 21:5 21:8 12'
17-32.7 1d. 12:05 4 Linas Venskūnas + Justina Milišauskaitė 2:0 Pavel Šavareiko + Olesia Žakevičienė 21:9 21:16 17'
17-32.8 1d. Egidijus Serdikevičius + Neringa Navarskiene Bye
Round 3
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
8.1 1d. 12:30 2 Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė 2:1 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 23:25 21:18 21:6 31'
8.2 1d. 12:30 3 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 2:1 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 10:21 21:14 21:7 29'
8.3 1d. 12:30 4 Raimondas Banelis + Sandra Sipavičė 0:2 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 13:21 18:21 19'
8.4 1d. 12:30 1 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 2:1 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 22:20 17:21 21:15 30'
9-16.1 1d. 12:55 4 Paulius Žakevičius + Jurga Jankauskaite 2:0 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 21:17 21:17 17'
9-16.2 1d. 12:55 2 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 2:0 Evaldas Bagdonas + Renata Juodkaitė 23:21 21:18 22'
9-16.3 1d. 12:55 3 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 2:0 Aurelijus Šadauskas + Jurgita Šadauskienė 21:15 21:12 18'
9-16.4 1d. 12:55 1 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 2:0 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė 21:16 21:13 20'
17-24.1 1d. 13:20 4 Danielius Vaitkus + Margarita Noreikienė 1:2 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 18:21 21:19 8:21 32'
17-24.2 1d. 13:20 3 Vaidas Šmitas + Ingrida Kaminskaitė 0:2 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė 20:22 12:21 20'
17-24.3 1d. 13:20 2 Svajūnas Zaturskis + Indrė Glaniauskienė 1:2 Algirdas Gražys + Mila Pašin 21:19 15:21 9:21 23'
17-24.4 1d. 13:20 1 Linas Venskūnas + Justina Milišauskaitė 2:1 Egidijus Serdikevičius + Neringa Navarskiene 21:16 19:21 21:18 28'
Round 4
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
4.1 1d. 13:45 3 Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė 1:2 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 22:24 21:11 15:21 34'
4.2 1d. 13:45 2 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 2:0 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 21:19 21:15 24'
5-8.1 1d. 13:45 4 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 2:0 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 21:13 21:13 17'
5-8.2 1d. 13:45 1 Raimondas Banelis + Sandra Sipavičė 1:2 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 16:21 21:9 18:21 24'
9-12.1 1d. 14:10 4 Paulius Žakevičius + Jurga Jankauskaite 0:2 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 18:21 17:21 19'
9-12.2 1d. 14:10 2 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 1:2 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 21:14 12:21 24:26 34'
17-20.1 1d. 14:10 3 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 2:0 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė 21:16 21:9 19'
17-20.2 1d. 14:10 1 Algirdas Gražys + Mila Pašin 2:1 Linas Venskūnas + Justina Milišauskaitė 20:22 21:18 21:15 30'
Round 5
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
2.1 1d. 14:35 3 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 0:2 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 10:21 16:21 22'
3-4.1 1d. 14:35 4 Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė 2:1 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 21:17 16:21 21:19 29'
5-6.1 1d. 14:35 2 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 1:2 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 23:21 17:21 9:21 30'
9-10.1 1d. 14:35 1 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 0:2 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 20:22 18:21 21'
17-18.1 1d. 15:00 4 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 2:1 Algirdas Gražys + Mila Pašin 9:21 21:11 21:18 25'


Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija