MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (2-etapas) Ds


2024 Gegužės 25 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Ds: 8 6 16 3 17 3 28 3

I Ratas

II Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Sandra Sipavičė
    Kristina Bagdonienė
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • Seed 16
    vs
    Seed 17
    32.2
  • S9 Jolita Pilypaitė
    Živilė Žymantaitė
    vs
    S24 Bye
    32.3
  • S8 Gintarė Povilaitytė
    Gintarė Liutkevičiūtė
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Inga Dagilienė
    Asta Pelaitienė
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    vs
    S21 Bye
    32.6
  • S13 Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    vs
    S20 Bye
    32.7
  • S4 Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Violeta Slušnienė
    Loreta Šiaučiūnienė
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Aušra Šiupiniene
    Renata Kučinskienė
    19' 14:21 | 10:21
    S19 Guoda Valošinaitė
    Ieva Januškienė
    32.10
  • S11 KTU Dovilė Kuzmickaitė
    Airida Valaite
    vs
    S22 Bye
    32.11
  • S6 Dovilė Butkienė
    Agnė Mackevičienė
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Dovilė Girlevičiūtė
    Jurga Jankauskaite
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Gvidonė Miklovaitė
    Vilma Blankienė
    vs
    S23 Bye
    32.14
  • S15 Jurita Repšienė
    Aldona Kasparavičienė
    20' 21:16 | 21:17
    S18 Rimantė Ramanauskaitė-Sokolova
    Žana Žurba
    32.15
  • S2 Margarita Noreikienė
    Asta Rėčkuvienė
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Sandra Sipavičė
    Kristina Bagdonienė
    vs
    Bye
    16.1
  • Jolita Pilypaitė
    Živilė Žymantaitė
    14' 8:21 | 17:21
    Gintarė Povilaitytė
    Gintarė Liutkevičiūtė
    16.2
  • Inga Dagilienė
    Asta Pelaitienė
    43' 21:23 | 21:15 | 21:15
    Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    16.3
  • Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    15' 10:21 | 11:21
    Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    16.4
  • Violeta Slušnienė
    Loreta Šiaučiūnienė
    19' 21:11 | 21:13
    Guoda Valošinaitė
    Ieva Januškienė
    16.5
  • KTU Dovilė Kuzmickaitė
    Airida Valaite
    28' 21:16 | 11:21 | 17:21
    Dovilė Butkienė
    Agnė Mackevičienė
    16.6
  • Dovilė Girlevičiūtė
    Jurga Jankauskaite
    20' 21:18 | 21:19
    Gvidonė Miklovaitė
    Vilma Blankienė
    16.7
  • Jurita Repšienė
    Aldona Kasparavičienė
    23' 19:21 | 19:21
    Margarita Noreikienė
    Asta Rėčkuvienė
    16.8
  • Sandra Sipavičė
    Kristina Bagdonienė
    18' 21:10 | 21:16
    Gintarė Povilaitytė
    Gintarė Liutkevičiūtė
    8.1
  • Inga Dagilienė
    Asta Pelaitienė
    34' 13:21 | 21:14 | 7:21
    Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    8.2
  • Violeta Slušnienė
    Loreta Šiaučiūnienė
    21' 19:21 | 17:21
    Dovilė Butkienė
    Agnė Mackevičienė
    8.3
  • Dovilė Girlevičiūtė
    Jurga Jankauskaite
    21' 19:21 | 20:22
    Margarita Noreikienė
    Asta Rėčkuvienė
    8.4
  • Sandra Sipavičė
    Kristina Bagdonienė
    17' 21:13 | 21:13
    Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    4.1
  • Dovilė Butkienė
    Agnė Mackevičienė
    39' 21:23 | 21:15 | 21:19
    Margarita Noreikienė
    Asta Rėčkuvienė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Sandra Sipavičė
    Kristina Bagdonienė
    34' 22:20 | 20:22 | 16:21
    Dovilė Butkienė
    Agnė Mackevičienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    29' 24:26 | 21:23
    Margarita Noreikienė
    Asta Rėčkuvienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Gintarė Povilaitytė
    Gintarė Liutkevičiūtė
    18' 21:10 | 21:16
    Inga Dagilienė
    Asta Pelaitienė
    5-8.1
  • Violeta Slušnienė
    Loreta Šiaučiūnienė
    19' 21:18 | 21:17
    Dovilė Girlevičiūtė
    Jurga Jankauskaite
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Gintarė Povilaitytė
    Gintarė Liutkevičiūtė
    18' 21:16 | 21:14
    Violeta Slušnienė
    Loreta Šiaučiūnienė
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Inga Dagilienė
    Asta Pelaitienė
    18' 14:21 | 17:21
    Dovilė Girlevičiūtė
    Jurga Jankauskaite
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Jolita Pilypaitė
    Živilė Žymantaitė
    9-16.1
  • Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    30' 16:21 | 21:13 | 21:12
    Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    9-16.2
  • Guoda Valošinaitė
    Ieva Januškienė
    16' 12:21 | 8:21
    KTU Dovilė Kuzmickaitė
    Airida Valaite
    9-16.3
  • Gvidonė Miklovaitė
    Vilma Blankienė
    24' 16:21 | 24:26
    Jurita Repšienė
    Aldona Kasparavičienė
    9-16.4
  • Jolita Pilypaitė
    Živilė Žymantaitė
    27' 20:22 | 21:14 | 21:16
    Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    9-12.1
  • KTU Dovilė Kuzmickaitė
    Airida Valaite
    26' 21:18 | 12:21 | 21:10
    Jurita Repšienė
    Aldona Kasparavičienė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Jolita Pilypaitė
    Živilė Žymantaitė
    22' 21:14 | 19:21 | 21:11
    KTU Dovilė Kuzmickaitė
    Airida Valaite
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    16' 10:21 | 11:21
    Jurita Repšienė
    Aldona Kasparavičienė
    11-12.1
Vietos: 13-16
  • Bye
    vs
    Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    13-16.1
  • Guoda Valošinaitė
    Ieva Januškienė
    21' 21:17 | 21:19
    Gvidonė Miklovaitė
    Vilma Blankienė
    13-16.2
  • Vietos: 13,14
    Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    17' 16:21 | 8:21
    Guoda Valošinaitė
    Ieva Januškienė
    13-14.1
  • Vietos: 15,16
    Bye
    vs
    Gvidonė Miklovaitė
    Vilma Blankienė
    15-16.1
Vietos: 17-32
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.1
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.2
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.3
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.4
  • Bye
    vs
    Aušra Šiupiniene
    Renata Kučinskienė
    17-32.5
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.6
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.7
  • Rimantė Ramanauskaitė-Sokolova
    Žana Žurba
    vs
    Bye
    17-32.8
  • Bye
    vs
    Bye
    17-24.1
  • Bye
    vs
    Bye
    17-24.2
  • Aušra Šiupiniene
    Renata Kučinskienė
    vs
    Bye
    17-24.3
  • Bye
    vs
    Rimantė Ramanauskaitė-Sokolova
    Žana Žurba
    17-24.4
  • Bye
    vs
    Bye
    17-20.1
  • Aušra Šiupiniene
    Renata Kučinskienė
    27' 21:15 | 15:21 | 9:21
    Rimantė Ramanauskaitė-Sokolova
    Žana Žurba
    17-20.2
  • Vietos: 17,18
    Bye
    vs
    Rimantė Ramanauskaitė-Sokolova
    Žana Žurba
    17-18.1
  • Vietos: 19,20
    Bye
    vs
    Aušra Šiupiniene
    Renata Kučinskienė
    19-20.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija