MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-17 02:09 took:294.8 s.

 

Turnyrai

AUKŠTAITIJOS TAURĖ


2023 Gruodžio 02 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 12 1.1 17 1.2 5 1 8 1
U-15: 13 1.6 8 1.3 6 1 4 1
U-19: 4 0.7 2 2 0.5



U-13


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Jonas Kvedaras 1 27.5
Steponas Svorobovičius 2 23.1
Darius Černauskas 3 19.8
Tadas Ladyga 4 17.6
Gabrielius Banys 5 16.5
Ilia Skuridin 6 15.4
Paulius Marčiukaitis 7-8 13.2
Bernardas Jasulaitis 7-8 13.2
Motiejus Žemaitis 9 12.1
Ąžuolas Burneika 10 11
Karolis Repčenka 11-12 8.8
Leonardas Ramanauskas 11-12 8.8

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Elzė Čerauskaitė 1 30
Gabrielė Pranckevičiūtė 2 25.2
Viktorija Morkūnaitė 3 21.6
Gabija Grigaitė 4 19.2
Gerda Lipa 5 18
Ugnė Ladygaitė 6 16.8
Žemyna Deniušaitė 7-8 14.4
Beatričė Jasulaitytė 7-8 14.4
Greta Malkevičiūtė 9 13.2
Paulina Džervutė 10 12
Augustė Vaitkutė 11-12 9.6
Radvilė Bareikaitė 11-12 9.6
Miglė Kandroškaitė 13-16 4.8
Žemyna Žakevičiūtė 13-16 4.8
Veronika Myronenko 13-16 4.8
Veronika Myronenko 13-16 4.8
Fausta Sakalauskaite 16-17 3.6

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Steponas Svorobovičius , Paulius Marčiukaitis 1 25
Ąžuolas Burneika , Karolis Repčenka 2 21
Jonas Kvedaras , Leonardas Ramanauskas 3 18
Bernardas Jasulaitis , Tadas Ladyga 4 16
/ Ilia Skuridin , Motiejus Žemaitis 4-5 15

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Ugnė Ladygaitė , Elzė Čerauskaitė 1 25
Greta Malkevičiūtė , Gabrielė Pranckevičiūtė 2 21
Žemyna Žakevičiūtė , Augustė Vaitkutė 3 18
Miglė Kandroškaitė , Beatričė Jasulaitytė 4 16
Gabija Grigaitė , Viktorija Morkūnaitė 5 15
Fausta Sakalauskaite , Radvilė Bareikaitė 6 14
Žemyna Deniušaitė , Paulina Džervutė 7-8 12
Gerda Lipa , Veronika Myronenko 7-8 12



U-15


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Dovydas Paulauskas 1 40
Arn Steffensen 2 33.6
Ignas Martyšius 3 28.8
Faustas Sabūnas 4 25.6
Juozas Jakutis 5 24
Simas Stalauskas 6 22.4
Povilas Mardosa 7-8 19.2
Herkus Peciukonis 7-8 19.2
Mindaugas Žiemys 9 17.6
Naglis Turūta 10 16
Džiugas Tekorius 11-12 12.8
Benas Kucinas 11-12 12.8
Joris Ledzinskas 13 11.2

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Ūla Žemaitė 1 32.5
Meda Šidlauskaitė 2 27.3
Liepa Titaitė 3 23.4
Eva Kavaliauskaitė 4 20.8
Liepa Kisieliūtė 5 19.5
Gaudrė Janušauskaitė 6 18.2
Emilija Augulyte 7-8 15.6
Mona Kasparavičiūtė 7-8 15.6

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Mindaugas Žiemys , Dovydas Paulauskas 1 25
Povilas Mardosa , Herkus Peciukonis 2 21
/ Faustas Sabūnas , Arn Steffensen 3 18
Vincas Vėjas Rutkauskas , Simonas Deltuva 4 16
/ Naglis Turūta , Benas Kucinas 5 15
/ Džiugas Tekorius , Juozas Jakutis 6 14

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Ūla Žemaitė , Eva Kavaliauskaitė 1 25
Meda Šidlauskaitė , Liepa Titaitė 2 21
/ Liepa Kisieliūtė , Emilija Augulyte 3 18
Gaudrė Janušauskaitė , Mona Kasparavičiūtė 4 16



U-19


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Arnas Verbickas 1 17.5
Justas Motiejūnas 2 14.7
Žygimantas Narščius 3 12.6
Ilija Sosnovskis 4 11.2

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Domilė Rudminaitė 1 0
Karina Lipa 2 0

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Martynas Nogis , Justas Motiejūnas 1 12.5
Ilija Sosnovskis , Žygimantas Narščius 2 10.5




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija