MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2023-06-05 14:06 took:96.1 s.

 

Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)

2022 Lapkričio 26 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Bj (U17): 22 12 18 12 9 6 9 6 2 6
LT Dj (U13): 11 3 22 3 5 1.5 8 1.5

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (26)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Gabija Acutė
2 Tautė Baltakytė 2023-1873 Milda Bočkutė
3 Gabrielius Dapkus 2023-1961 Mykolas Grigas
4 Skaja Dapkutė 2023-1963 Gabija Gudukaitė
5 Domas Daugėla 2023-1958 Kajus Vilpišauskas
6 Simonas Deltuva 2023-2315 Ignas Tamošauskas
7 Kotryna Deltuvaite 2023-2260 Dovydas Navagrudskas
8 Mykolas Grigas 2023-1884 Gabrielius Dapkus
9 Gabija Gudukaitė 2023-1901 Skaja Dapkutė
10 Jurgis Jatulis 2023-2097 Kipras Sakalauskas
11 Skaistė Liutkutė 2023-1992 Giedra Velykytė
12 Ugnė Lukoševičiūtė 2023-1722 Guoda Viščinytė
13 Dovydas Navagrudskas 2023-2130 Kotryna Deltuvaite
14 Martyna Paliulytė
15 Ieva Paškevičiūtė 2023-2124 Austėja Siniūtė
16 Fausta Ramažauskaitė 2023-2096 Gretė Velykytė
17 Kipras Sakalauskas 2023-1738 Jurgis Jatulis
18 Nomeda Seniūnaitė 2023-2120 Ugnė Kaminskaitė
19 Joringis Skirgaila 2023-1904 Daniel Tankevič
20 Ignas Tamošauskas 2023-2098 Simonas Deltuva
21 Daniel Tankevič 2023-2161 Joringis Skirgaila
22 Giedra Velykytė 2023-1895 Skaistė Liutkutė
23 Gretė Velykytė 2023-2957 Fausta Ramažauskaitė
24 Meda Vilčiauskaitė 2023-2110
25 Kajus Vilpišauskas 2023-2059 Domas Daugėla
26 Guoda Viščinytė 2023-2168 Ugnė Lukoševičiūtė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Simonas Auglys Tautvydas Bočkus
28 Rojus Gaukštas 2023-1987 Martynas Plauška
29 Ugnė Kaminskaitė 2023-1692 Nomeda Seniūnaitė
30 Žygimantas Merkevičius Titas Vaitkevičius
31 Martynas Plauška 2023-2041 Rojus Gaukštas
32 Titas Vaitkevičius Žygimantas Merkevičius
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
33 Gabija Beržinskaitė 2023-2892 Liepa Budrytė
34 Nojus Budrikas 2023-3067
35 Liepa Budrytė 2023-2889 Gabija Beržinskaitė
36 Elzė Dindaitė 2023-2894 Uma Ivanauskaitė
37 Uma Ivanauskaitė 2023-1616 Elzė Dindaitė
38 Joris Ivanauskas 2023-1615 Aina Ralytė
39 Joris Jagminas Adomas Mažeika
40 Timofii Kadiemin 2023-2339 Adas Kaminskas
41 Adas Kaminskas 2023-2809 Timofii Kadiemin
42 Eva Kavaliauskaitė 2023-2190
43 Pijus Kovas 2023-1930
44 Adomas Mažeika 2023-3212 Joris Jagminas
45 Austėja Palčinskaitė 2023-2366 Eima Pečiulytė
46 Dovydas Paulauskas 2023-1938 Mindaugas Žiemys
47 Eima Pečiulytė 2023-2306 Austėja Palčinskaitė
48 Vytautas Vaitkus 2023-2367
49 Mindaugas Žiemys 2023-2365 Dovydas Paulauskas
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
50 Benas Adamonis 2023-2146 Matas Stacevičius
51 Karolina Bashtanenko 2023-2338 Rusnė Vidzėnaitė
52 Joris Marcinkevičius 2023-2105 Deiminas Tauškela
53 Matas Stacevičius 2023-2714 Benas Adamonis
54 Deiminas Tauškela 2023-1988 Joris Marcinkevičius
55 Rusnė Vidzėnaitė 2023-2142 Karolina Bashtanenko
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
56 Amelija Klimaitė 2023-2000 Greta Vedrickaitė
57 Austėja Siniūtė 2023-2817 Ieva Paškevičiūtė
58 Greta Vedrickaitė 2023-2795 Amelija Klimaitė
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Samantė Baliutavičiūtė 2023-1944 Aurėja Metrikytė
60 Aurėja Metrikytė 2023-1780 Samantė Baliutavičiūtė
61 Atėnė Peleckytė 2023-2684 Aina Ralytė
62 Aina Ralytė 2023-2735 Atėnė Peleckytė Joris Ivanauskas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
63 Ausvydė Škulevičiūtė 2023-1786
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
64 Nojus Danusas 2023-2414 Dovydas Siniakovas
65 Gabrielė Klijūnaitė 2023-2412 Rusnė Stoškutė
66 Loreta Radavičiūtė 2023-2409 Aistė Vasiliauskaitė
67 Dovydas Siniakovas 2023-2415 Nojus Danusas
68 Ugnė Smilgevičiūtė 2023-2413 Daniela Jasevičiūtė
69 Rusnė Stoškutė 2023-2411 Gabrielė Klijūnaitė
70 Aistė Vasiliauskaitė 2023-2410 Loreta Radavičiūtė
KTU Kauno technologijos universitetas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
71 Tautvydas Bočkus 2023-2623 Simonas Auglys
72 Milda Bočkutė 2023-2621 Tautė Baltakytė
73 Daniela Jasevičiūtė 2023-2620 Ugnė Smilgevičiūtė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Ūla Žemaitė 2023-1893

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija