MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-17 02:09 took:294.8 s.

 

Turnyrai

Turnyras "Badmintono Savaitgalis"


2023 Vasario 11 d.; Badmintono centras
VV MV VD MD MX D V
U-17: 3 6
Mėgėjai (MEG): 8 6 8 10

BC421 VšĮ Badmintono centras (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Evaldas Bagdonas 2024-5416 1992 MėgėjaiMėgėjai Rokas Valickas Mėgėjai Neringa Lunė
2 Agnė Čeplinskaitė 2006 Mėgėjai Dainius Čeplinskas
3 Dainius Čeplinskas 1977 Mėgėjai Agnė Čeplinskaitė
4 Justinas Gabnys 1980 Mėgėjai Algimantas Keina Mėgėjai Akvilė Jovaišienė
5 Erika Gečaitė 2024-4852 1994 Mėgėjai Elžbieta Judicka
6 Aidas Gudelis 2024-4650 2011 U-17U-17 Simonas Pipiras
7 Akvilė Jovaišienė 2024-6070 1986 Mėgėjai Justinas Gabnys
8 Asta Kubiliūnė 1981 Mėgėjai Justas Rupšys
9 Simonas Pipiras 2024-4579 2010 U-17U-17 Aidas Gudelis
10 Sandra Rimkė 1988 Mėgėjai Greta Germanavičiūtė
11 Laurynas Rimkevičius 2008 U-17Mėgėjai Vilmantas Sviklas
12 Justas Rupšys 2024-6013 1994 Mėgėjai Asta Kubiliūnė
13 Vilmantas Sviklas 1971 MėgėjaiMėgėjai Laurynas Rimkevičius Mėgėjai Ieva Rapkauskė
14 Meda Šidlauskaitė 2024-4658 2010 U-17U-17 Liepa Titaitė
15 Liepa Titaitė 2024-4671 2010 U-17U-17 Meda Šidlauskaitė
- - (28)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Ieva Andruškienė 2000 Mėgėjai Raimonda Gaidelionienė
17 Karolis Bagdonas 2000 Mėgėjai
18 Jevgenij Blokha 2000 Mėgėjai Arnas Verbickas
19 Goda Driūkaitė 2011 U-17
20 Simona Dzedulionyte 1997 Mėgėjai Artūras Žuromskas
21 Raimonda Gaidelionienė 2000 Mėgėjai Ieva Andruškienė
22 Greta Germanavičiūtė 2005 Mėgėjai Sandra Rimkė
23 Kristupas Giriūnas 2006 U-17 Edvardas Mickevičius
24 Elžbieta Judicka 1992 Mėgėjai Erika Gečaitė
25 Indrė Kaminskaitė 2000 Mėgėjai Rasa Kardaitė
26 Rasa Kardaitė 2000 Mėgėjai Indrė Kaminskaitė Mėgėjai Alvaras Šimonis
27 Rasa Kazlauskaitė 2000 Mėgėjai Viktorija Paulauskaitė
28 Daniel Kišmachov 2005 MėgėjaiMėgėjai Pavel Kulikian
29 Lolita Klikūnaitė 2000 Mėgėjai Algimantas Keina
30 Manvydas Klumbys 2000 Mėgėjai Gintare Takuševičiūtė
31 Pavel Kulikian 1984 MėgėjaiMėgėjai Daniel Kišmachov
32 Neringa Lunė 2000 Mėgėjai Ieva Rapkauskė Mėgėjai Evaldas Bagdonas
33 Edvardas Mickevičius 2012 U-17 Kristupas Giriūnas
34 Kajus Benas Nagys 2008 Mėgėjai Edgaras Nagys
35 Edgaras Nagys 1982 Mėgėjai Kajus Benas Nagys
36 Viktorija Paulauskaitė 2000 Mėgėjai Rasa Kazlauskaitė
37 Ieva Rapkauskė 2000 Mėgėjai Neringa Lunė Mėgėjai Vilmantas Sviklas
38 Gintare Takuševičiūtė 2002 Mėgėjai Manvydas Klumbys
39 Ieva Tvarijonavičiūtė 2000 Mėgėjai Rokas Valickas
40 Giedrė Valentinaitė 2000 Mėgėjai Vaiva Niuklyte
41 Rokas Valickas 2000 Mėgėjai Evaldas Bagdonas Mėgėjai Ieva Tvarijonavičiūtė
42 Arnas Verbickas 2006 MėgėjaiMėgėjai Jevgenij Blokha
43 Artūras Žuromskas 1993 Mėgėjai Simona Dzedulionyte
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Algimantas Keina 2024-4970 1956 Mėgėjai Justinas Gabnys Mėgėjai Lolita Klikūnaitė
45 Gintarė Liutkevičiūtė 2024-4420 1993 Mėgėjai Gintarė Povilaitytė
46 Vaiva Niuklyte Mėgėjai Giedrė Valentinaitė
47 Gintarė Povilaitytė 2024-5261 1995 Mėgėjai Gintarė Liutkevičiūtė
48 Alvaras Šimonis 1991 MėgėjaiMėgėjai Rasa Kardaitė






Spausdinimo versija