MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-17 02:09 took:294.8 s.

 

Turnyrai

Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai


2022 Spalio 01 d. — 02 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
U-17: 24 16 45 16 10 8 23 8 13 8
U-11: 11 2 14 2 5 1 6 1 6 1
:

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Rokas Lesinskas
    Viltė Paulauskaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Rokas Barkauskas
    Erika Žiaušytė
    29' 21:18 | 18:21 | 17:21
    S9 Benediktas Kamantauskas
    Giedra Velykytė
    16.2
  • S5 Dominik Tankevič
    Urtė Gatelytė
    14' 21:8 | 21:4
    S12 Danielis Januškauskis
    Vesta Juodonytė
    16.3
  • S4 Markas Gedrimas
    Jogailė Kelečiūtė
    11' 21:2 | 21:6
    S13 Vakaris Kazbaraitis
    Liepa Zorytė
    16.4
  • S3 Daniel Leonovič
    Taja Leonovič
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Joris Ivanauskas
    Jorūnė Šalnaitė
    17' 21:19 | 21:3
    S11 Kajus Vilpišauskas
    Ieva Paškevičiūtė
    16.6
  • S7 Jurgis Jatulis
    Goda Vancevičiūtė
    15' 21:9 | 21:5
    S10 Mantas Lukonas
    Ugnė Drungilaitė
    16.7
  • S2 Domas Pakšys
    Jorė Kavaliauskaitė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Rokas Lesinskas
    Viltė Paulauskaitė
    13' 21:5 | 21:7
    Benediktas Kamantauskas
    Giedra Velykytė
    8.1
  • Dominik Tankevič
    Urtė Gatelytė
    22' 16:21 | 20:22
    Markas Gedrimas
    Jogailė Kelečiūtė
    8.2
  • Daniel Leonovič
    Taja Leonovič
    23' 19:21 | 18:21
    Joris Ivanauskas
    Jorūnė Šalnaitė
    8.3
  • Jurgis Jatulis
    Goda Vancevičiūtė
    28' 21:19 | 10:21 | 19:21
    Domas Pakšys
    Jorė Kavaliauskaitė
    8.4
  • Rokas Lesinskas
    Viltė Paulauskaitė
    19' 21:16 | 21:8
    Markas Gedrimas
    Jogailė Kelečiūtė
    4.1
  • Joris Ivanauskas
    Jorūnė Šalnaitė
    18' 8:21 | 11:21
    Domas Pakšys
    Jorė Kavaliauskaitė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Rokas Lesinskas
    Viltė Paulauskaitė
    34' 21:16 | 19:21 | 21:16
    Domas Pakšys
    Jorė Kavaliauskaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Markas Gedrimas
    Jogailė Kelečiūtė
    31' 21:14 | 22:24 | 21:16
    Joris Ivanauskas
    Jorūnė Šalnaitė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Benediktas Kamantauskas
    Giedra Velykytė
    17' 7:21 | 10:21
    Dominik Tankevič
    Urtė Gatelytė
    5-8.1
  • Daniel Leonovič
    Taja Leonovič
    34' 21:18 | 19:21 | 18:21
    Jurgis Jatulis
    Goda Vancevičiūtė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Dominik Tankevič
    Urtė Gatelytė
    39' 21:19 | 20:22 | 22:20
    Jurgis Jatulis
    Goda Vancevičiūtė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Rokas Barkauskas
    Erika Žiaušytė
    9-16.1
  • Danielis Januškauskis
    Vesta Juodonytė
    15' 21:11 | 21:5
    Vakaris Kazbaraitis
    Liepa Zorytė
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Kajus Vilpišauskas
    Ieva Paškevičiūtė
    9-16.3
  • Mantas Lukonas
    Ugnė Drungilaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Rokas Barkauskas
    Erika Žiaušytė
    14' 21:14 | 21:5
    Danielis Januškauskis
    Vesta Juodonytė
    9-12.1
  • Kajus Vilpišauskas
    Ieva Paškevičiūtė
    28' 21:17 | 17:21 | 21:8
    Mantas Lukonas
    Ugnė Drungilaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Rokas Barkauskas
    Erika Žiaušytė
    19' 21:18 | 22:20
    Kajus Vilpišauskas
    Ieva Paškevičiūtė
    9-10.1








Spausdinimo versija