MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-14 02:08 took:216.4 s.

 

Turnyrai

CBC Kalėdinis renginys


2022 Gruodžio 17 d.; Delfi sporto centras
VV VD MD MX
Suaug C (C): 10 1.1 13 1.5 5 1.5 10 2.1
Mėgėjai (MEG): 1 1 5 3.2
Suaug (A): 6 3.5 8 5 5 3.5 8 7

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 C VD 16.2 10:00 Kipras Nugaras + Saulius Valasevičius 21:18 | 16:21 | 19:21 Danielius Vilionskis + Mindaugas Žiemys 31'
2 C VD 16.3 10:00 Nojus Budrikas + Rolandas Budrikas 21:14 | 16:21 | 21:16 Tomas Slavenskas + Donatas Sirvydis 31'
4 C VD 16.6 10:00 Kęstutis Ikamas + Robertas Lapinskas 18:21 | 21:14 | 21:8 Nilay Abhyankar + Dominykas Juškys 25'
4 C VD 16.7 10:00 Audrius Šapola + Donatas Ferensas 21:17 | 21:14 Šarūnas Budzinauskas + Linas Gegužis 23'
5 A VV A-2:3 10:00 Nojus Budrikas - 16:21 | 10:21 - Jonas Malinauskas 17'
6 A VV B-2:3 10:00 Joris Ivanauskas - 09:21 | 09:21 - Nitesh Yadav
7 C VD 8.1 10:30 Andrius Bičiūnas + Dainius Kecorius 21:6 | 21:8 Danielius Vilionskis + Mindaugas Žiemys 14'
8 C VD 8.2 10:30 Nojus Budrikas + Rolandas Budrikas 8:21 | 12:21 Gediminas Jauniškis + Valentinas Golubevas 15'
9 C VD 8.3 10:30 Edgaras Plauška + Dainius Kulionis 14:21 | 21:18 | 21:14 Kęstutis Ikamas + Robertas Lapinskas 28'
10 C VD 8.4 10:30 Audrius Šapola + Donatas Ferensas 20:22 | 20:22 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 27'
11 A VV A-1:3 10:30 Domas Pakšys - 21:5 | 22:20 - Jonas Malinauskas
12 A VV B-1:3 10:30 Mindaugas Dagilis - 20:22 | 12:21 - Nitesh Yadav 21'
13 C MD A-2:5 11:00 Edita Likiene + Jurgita Bilienė 21:18 | 21:17 Agnė Lapinskienė + Laura Slavenskienė 21'
14 C MD A-3:4 11:00 Monika Juškytė + Erika Bisturienė 21:16 | 21:15 Renata Juodkaitė + Mila Pašin 21'
15 C VD 4.1 11:00 Andrius Bičiūnas + Dainius Kecorius 13:21 | 16:21 Gediminas Jauniškis + Valentinas Golubevas 18'
16 C VD 4.2 11:00 Edgaras Plauška + Dainius Kulionis 16:21 | 11:21 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 18'
17 C VD 5-8.1 11:00 Danielius Vilionskis + Mindaugas Žiemys 5:21 | 9:21 Nojus Budrikas + Rolandas Budrikas 11'
18 C VD 5-8.2 11:00 Kęstutis Ikamas + Robertas Lapinskas 15:21 | 10:21 Audrius Šapola + Donatas Ferensas 19'
19 C VD 9-12.1 11:30 Kipras Nugaras + Saulius Valasevičius 17:21 | 8:21 Tomas Slavenskas + Donatas Sirvydis 20'
20 C VD 9-12.2 11:30 Nilay Abhyankar + Dominykas Juškys 18:21 | 11:21 Šarūnas Budzinauskas + Linas Gegužis 21'
21 A VV A-1:2 11:30 Domas Pakšys - 21:14 | 21:15 - Nojus Budrikas
22 A VV B-1:2 11:30 Mindaugas Dagilis - 21:8 | 21:11 - Joris Ivanauskas 14'
23 C MD A-1:5 11:30 Dalia Sunklodė + Eglė Bagdonienė 24:26 | 21:17 | 21:17 Agnė Lapinskienė + Laura Slavenskienė 37'
24 C MD A-2:3 11:30 Edita Likiene + Jurgita Bilienė 21:16 | 21:23 | 19:21 Monika Juškytė + Erika Bisturienė 32'
25 C VD 2.1 12:00 Gediminas Jauniškis + Valentinas Golubevas 22:20 | 21:7 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 16'
26 C VD 3-4.1 12:00 Andrius Bičiūnas + Dainius Kecorius 21:16 | 21:15 Edgaras Plauška + Dainius Kulionis 19'
27 C VD 5-6.1 12:00 Nojus Budrikas + Rolandas Budrikas 7:21 | 21:23 Audrius Šapola + Donatas Ferensas 20'
28 C VD 7-8.1 12:00 Danielius Vilionskis + Mindaugas Žiemys 14:21 | 21:17 | 16:21 Kęstutis Ikamas + Robertas Lapinskas 29'
29 C MD A-3:5 12:00 Monika Juškytė + Erika Bisturienė 21:13 | 21:14 Agnė Lapinskienė + Laura Slavenskienė 20'
30 C MD A-1:4 12:00 Dalia Sunklodė + Eglė Bagdonienė 21:9 | 21:16 Renata Juodkaitė + Mila Pašin 17'
31 C MD A-1:3 12:30 Dalia Sunklodė + Eglė Bagdonienė 21:13 | 21:12 Monika Juškytė + Erika Bisturienė 19'
32 A VV A2.1 12:30 Nitesh Yadav - 21:16 | 21:16 - Domas Pakšys 24'
33 A VV B2.1 12:30 Mindaugas Dagilis - 22:20 | 21:23 | 21:18 - Jonas Malinauskas 38'
34 A VV C2.1 12:30 Nojus Budrikas - 13:21 | 20:22 - Joris Ivanauskas 18'
35 C VD 9-10.1 12:30 Tomas Slavenskas + Donatas Sirvydis 21:14 | 21:18 Šarūnas Budzinauskas + Linas Gegužis 23'
36 C MD A-2:4 12:30 Edita Likiene + Jurgita Bilienė 14:21 | 11:21 Renata Juodkaitė + Mila Pašin 18'
37 A MD A-2:5 13:00 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 21:6 | 21:14 Grėtė Vyšniauskaitė + Goda Gudaite 15'
38 A MD A-3:4 13:00 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:12 | 21:14 Danyu Zhong + Gintarė Gečė 19'
39 A VD 8.1 13:00 Karolis Bužinskis + Mindaugas Dagilis 25:23 | 9:21 | 16:21 Pranciškus Gečas + Jonas Malinauskas 30'
40 A VD 8.2 13:00 Mindaugas Danys + Audrius Butkus 21:14 | 12:21 | 13:21 Dainius Mazėtis + Martynas Puchovičius 30'
41 A VD 8.3 13:00 Vidmantas Salietis + Ramūnas Kavaliauskas 21:17 | 21:18 Laurynas Urniežius + Darius Sirvydis 22'
42 A VD 8.4 13:00 Ramūnas Bilius + Gedmantas Čepkauskas 21:12 | 22:20 Arsenii Shiian + Julius Masaitis 20'
43 C MD A-1:2 13:30 Dalia Sunklodė + Eglė Bagdonienė 21:10 | 21:16 Edita Likiene + Jurgita Bilienė 19'
44 C MD A-4:5 13:30 Renata Juodkaitė + Mila Pašin 18:21 | 19:21 Agnė Lapinskienė + Laura Slavenskienė 24'
45 A VD 4.1 13:30 Pranciškus Gečas + Jonas Malinauskas 22:24 | 19:21 Dainius Mazėtis + Martynas Puchovičius 25'
46 A VD 4.2 13:30 Vidmantas Salietis + Ramūnas Kavaliauskas 20:22 | 21:18 | 11:21 Ramūnas Bilius + Gedmantas Čepkauskas 37'
47 A VD 5-8.1 13:30 Karolis Bužinskis + Mindaugas Dagilis 21:14 | 21:16 Mindaugas Danys + Audrius Butkus 16'
48 A VD 5-8.2 13:30 Laurynas Urniežius + Darius Sirvydis 16:21 | 6:21 Arsenii Shiian + Julius Masaitis 14'
49 A MD A-1:5 14:00 Jorūnė Šalnaitė + Jorė Kavaliauskaitė 21:5 | 21:6 Grėtė Vyšniauskaitė + Goda Gudaite 14'
50 A MD A-2:3 14:00 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 21:16 | 8:21 | 17:21 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 28'
51 C MX A-2:5 14:00 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 21:15 | 21:17 Robertas Lapinskas + Agnė Lapinskienė 17'
52 C MX A-3:4 14:00 Šarūnas Budzinauskas + Renata Juodkaitė 21:17 | 13:21 | 17:21 Raimondas Venslovas + Milda Vitalytė 28'
53 C MX B-2:5 14:00 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 21:12 | 3:3 Tomas Slavenskas + Laura Slavenskienė 12'
54 C MX B-3:4 14:00 Donatas Ferensas + Erika Bisturienė 22:20 | 21:12 Dainius Kulionis + Mila Pašin 19'
55 MEG MX A-2:5 14:30 Julius Masaitis + Kotryna Ragalevičiūtė 21:14 | 21:7 Dainius Mazėtis + Odeta Rastenytė 15'
56 MEG MX A-3:4 14:30 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 21:4 | 21:7 Mindaugas Danys + Eglė Bagdonienė 13'
57 A VD 2.1 14:30 Dainius Mazėtis + Martynas Puchovičius 16:21 | 15:21 Ramūnas Bilius + Gedmantas Čepkauskas 18'
58 A VD 3-4.1 14:30 Pranciškus Gečas + Jonas Malinauskas 20:22 | 21:11 | 21:19 Vidmantas Salietis + Ramūnas Kavaliauskas 38'
59 A MD A-1:4 14:30 Jorūnė Šalnaitė + Jorė Kavaliauskaitė 21:15 | 21:7 Danyu Zhong + Gintarė Gečė 19'
60 A MD A-3:5 14:30 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:9 | 21:15 Grėtė Vyšniauskaitė + Goda Gudaite 15'
61 C MX A-1:5 15:00 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 21:12 | 21:6 Robertas Lapinskas + Agnė Lapinskienė 13'
62 C MX A-2:3 15:00 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 21:17 | 18:21 | 21:14 Šarūnas Budzinauskas + Renata Juodkaitė 38'
63 C MX B-1:5 15:00 Kęstutis Ikamas + Dalia Sunklodė 21:0 Tomas Slavenskas + Laura Slavenskienė
64 C MX B-2:3 15:00 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 21:8 | 21:14 Donatas Ferensas + Erika Bisturienė 20'
65 MEG MX A-1:5 15:00 Ramūnas Bilius + Edita Likiene 24:22 | 18:21 | 20:22 Dainius Mazėtis + Odeta Rastenytė 30'
66 MEG MX A-2:3 15:00 Julius Masaitis + Kotryna Ragalevičiūtė 12:21 | 15:21 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 17'
67 A VD 5-6.1 15:30 Karolis Bužinskis + Mindaugas Dagilis 14:21 | 13:21 Arsenii Shiian + Julius Masaitis 14'
68 A VD 7-8.1 15:30 Mindaugas Danys + Audrius Butkus 19:21 | 14:21 Laurynas Urniežius + Darius Sirvydis 21'
69 A MD A-1:3 15:30 Jorūnė Šalnaitė + Jorė Kavaliauskaitė 21:18 | 21:9 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 19'
70 A MD A-2:4 15:30 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 21:13 | 21:17 Danyu Zhong + Gintarė Gečė 20'
71 C MX A-1:4 15:30 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 21:8 | 21:10 Raimondas Venslovas + Milda Vitalytė 14'
72 C MX A-3:5 15:30 Šarūnas Budzinauskas + Renata Juodkaitė 21:0 Robertas Lapinskas + Agnė Lapinskienė
73 C MX B-1:4 16:00 Kęstutis Ikamas + Dalia Sunklodė 23:25 | 21:8 | 21:19 Dainius Kulionis + Mila Pašin 28'
74 C MX B-3:5 16:00 Donatas Ferensas + Erika Bisturienė 21:0 Tomas Slavenskas + Laura Slavenskienė
75 MEG MX A-1:4 16:00 Ramūnas Bilius + Edita Likiene 22:20 | 17:21 | 21:15 Mindaugas Danys + Eglė Bagdonienė 29'
76 MEG MX A-3:5 16:00 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 22:20 | 21:14 Dainius Mazėtis + Odeta Rastenytė 19'
77 A MD A-1:2 16:00 Jorūnė Šalnaitė + Jorė Kavaliauskaitė 21:14 | 21:16 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 21'
78 A MD A-4:5 16:00 Danyu Zhong + Gintarė Gečė 21:7 | 21:13 Grėtė Vyšniauskaitė + Goda Gudaite 13'
79 C MX A-1:3 16:30 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 21:15 | 21:6 Šarūnas Budzinauskas + Renata Juodkaitė 18'
80 C MX A-2:4 16:30 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 21:15 | 21:19 Raimondas Venslovas + Milda Vitalytė 17'
81 C MX B-1:3 16:30 Kęstutis Ikamas + Dalia Sunklodė 21:13 | 21:23 | 21:17 Donatas Ferensas + Erika Bisturienė 29'
82 C MX B-2:4 16:30 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 21:11 | 21:18 Dainius Kulionis + Mila Pašin 19'
83 MEG MX A-1:3 16:30 Ramūnas Bilius + Edita Likiene 17:21 | 21:18 | 21:16 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 32'
84 MEG MX A-2:4 16:30 Julius Masaitis + Kotryna Ragalevičiūtė 21:11 | 14:21 | 21:15 Mindaugas Danys + Eglė Bagdonienė 26'
85 A MX 8.1 17:00 Ramūnas Kavaliauskas + Danyu Zhong 9:21 | 21:23 Timofii Kadiemin + Jorūnė Šalnaitė 21'
86 A MX 8.2 17:00 Arsenii Shiian + Aurelija Pakšytė 21:9 | 21:12 Pranciškus Gečas + Gintarė Gečė 14'
87 A MX 8.3 17:00 Vidmantas Salietis + Ausra Brikaite 17:21 | 21:15 | 21:12 Gedmantas Čepkauskas + Jurgita Bilienė 27'
88 A MX 8.4 17:00 Mindaugas Dagilis + Agnė Šafranovičiūtė 21:11 | 21:14 Martynas Puchovičius + Nikolė Puchovičiūtė 16'
89 C MX A-1:2 17:00 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 21:13 | 21:9 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 17'
90 C MX A-4:5 17:00 Raimondas Venslovas + Milda Vitalytė 21:0 Robertas Lapinskas + Agnė Lapinskienė
91 C MX B-1:2 17:30 Kęstutis Ikamas + Dalia Sunklodė 8:21 | 5:21 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 15'
92 C MX B-4:5 17:30 Dainius Kulionis + Mila Pašin 21:0 | 21:0 Tomas Slavenskas + Laura Slavenskienė
93 MEG MX A-1:2 17:30 Ramūnas Bilius + Edita Likiene 21:23 | 21:18 | 21:19 Julius Masaitis + Kotryna Ragalevičiūtė 28'
94 MEG MX A-4:5 17:30 Mindaugas Danys + Eglė Bagdonienė 21:13 | 21:23 | 22:24 Dainius Mazėtis + Odeta Rastenytė 33'
95 A MX 4.1 17:30 Timofii Kadiemin + Jorūnė Šalnaitė 12:21 | 17:21 Arsenii Shiian + Aurelija Pakšytė 21'
96 A MX 4.2 17:30 Vidmantas Salietis + Ausra Brikaite 11:21 | 8:21 Mindaugas Dagilis + Agnė Šafranovičiūtė 14'
97 A MX 5-8.1 18:00 Ramūnas Kavaliauskas + Danyu Zhong 10:21 | 17:21 Pranciškus Gečas + Gintarė Gečė 18'
98 A MX 5-8.2 18:00 Gedmantas Čepkauskas + Jurgita Bilienė 21:19 | 21:18 Martynas Puchovičius + Nikolė Puchovičiūtė 19'
99 C VV 16.2 18:00 Danielius Vilionskis - 9:21 | 8:21 - Giedrius Mačėnas 14'
100 C VV 16.7 18:00 Lukas Uždavinys - 8:4 - Nilay Abhyankar 7'
101 C VV 8.2 18:00 Kipras Nugaras - 21:6 | 21:4 - Arn Steffensen 14'
102 C VV 8.3 18:00 Saulius Valasevičius - 21:16 | 21:17 - Mindaugas Žiemys 22'
103 C MX A2.1 18:30 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 11:21 | 21:17 | 21:19 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 34'
104 C MX B2.1 18:30 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 16:21 | 17:21 Kęstutis Ikamas + Dalia Sunklodė 20'
105 C MX C2.1 18:30 Donatas Ferensas + Erika Bisturienė 21:17 | 20:22 | 21:17 Raimondas Venslovas + Milda Vitalytė 32'
106 C MX D2.1 18:30 Dainius Kulionis + Mila Pašin 16:21 | 14:21 Šarūnas Budzinauskas + Renata Juodkaitė 18'
107 C MX E2.1 18:30 Tomas Slavenskas + Laura Slavenskienė Robertas Lapinskas + Agnė Lapinskienė
108 C VV 8.1 18:30 Gediminas Jauniškis - 17:21 | 11:21 - Giedrius Mačėnas 18'
109 C VV 8.4 19:00 Lukas Uždavinys - 15:21 | 17:21 - Karolis Bužinskis 19'
110 A MX 2.1 19:00 Arsenii Shiian + Aurelija Pakšytė 13:21 | 21:17 | 21:11 Mindaugas Dagilis + Agnė Šafranovičiūtė 25'
111 A MX 3-4.1 19:00 Timofii Kadiemin + Jorūnė Šalnaitė 20:22 | 21:16 | 21:18 Vidmantas Salietis + Ausra Brikaite 35'
112 A MX 5-6.1 19:00 Pranciškus Gečas + Gintarė Gečė 17:21 | 21:16 | 21:16 Gedmantas Čepkauskas + Jurgita Bilienė 30'
113 A MX 7-8.1 19:00 Ramūnas Kavaliauskas + Danyu Zhong 24:26 | 11:21 Martynas Puchovičius + Nikolė Puchovičiūtė 23'
114 C VV 4.1 19:00 Giedrius Mačėnas - 21:11 | 21:14 - Kipras Nugaras
115 C VV 4.2 19:30 Saulius Valasevičius - 18:21 | 19:21 - Karolis Bužinskis
116 C VV 5-8.1 19:30 Gediminas Jauniškis - 21:8 | 21:8 - Arn Steffensen 15'
117 C VV 5-8.2 19:30 Mindaugas Žiemys - 14:21 | 22:20 | 11:21 - Lukas Uždavinys 29'
118 C VV 9-10.1 19:30 Danielius Vilionskis - - Nilay Abhyankar
121 C VV 2.1 20:00 Giedrius Mačėnas - 21:17 | 17:21 | 21:16 - Karolis Bužinskis 33'
122 C VV 3-4.1 20:00 Kipras Nugaras - 17:21 | 16:21 - Saulius Valasevičius
123 C VV 5-6.1 20:00 Gediminas Jauniškis - 21:10 | 21:17 - Lukas Uždavinys
124 C VV 7-8.1 20:00 Arn Steffensen - 15:21 | 13:21 - Mindaugas Žiemys 20'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija