MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-22 02:08 took:223.5 s.

 

Turnyrai

Turnyras "Badmintono Savaitgalis"


2022 Gruodžio 10 d.; Badmintono centras
VV MV VD MD MX
Mėgėjai (MEG): 13 1 10 7 12
U-17: 7 6 4 3

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 MEG MX 16.2 10:00 Mindaugas Kasputis + Ieva Andruškienė - - 13:21 | 23:21 | 21:19 - Rokas Gairionis + Rūta Gudmonaitė 34'
2 MEG MX 16.6 10:00 Arvydas Marcinkonis + Aurelija Kauneckaitė - 21:15 | 21:17 Oleg Volkov + Lina Volkovė 17'
3 MEG MX 16.7 10:00 Andrej Meščeriakov + Raimonda Gaidelionienė - - 21:17 | 19:21 | 14:21 - - Erika Gečaitė + Jurgis Stasinas 27'
4 U-17 VV 8.2 10:00 Šarūnas Valentinavičius - - 6:21 | 5:21 - Simas Stalauskas 11'
5 MEG MX 8.1 10:25 Danielius Vaitkus + Olesia Žakevičienė 21:14 | 21:12 - - Mindaugas Kasputis + Ieva Andruškienė 17'
6 MEG MX 8.2 10:25 Aleksandr Behaks + Gabija Enciūtė - - 8:21 | 9:21 - - Ignas Sčiukaitis + Laura Ūselė 15'
7 MEG MX 8.3 10:25 Gintaras Jasinskas + Alvydė Jasinskienė - - 21:9 | 21:11 - Arvydas Marcinkonis + Aurelija Kauneckaitė 16'
8 MEG MX 8.4 10:25 Erika Gečaitė + Jurgis Stasinas - - 21:17 | 18:21 | 19:21 - Jokūbas Sadukas + Rasa Kardaitė 35'
9 MEG MX 4.1 10:50 Danielius Vaitkus + Olesia Žakevičienė 21:16 | 24:26 | 21:13 - - Ignas Sčiukaitis + Laura Ūselė 32'
10 MEG MX 4.2 10:50 Gintaras Jasinskas + Alvydė Jasinskienė - - 21:9 | 19:21 | 12:21 - Jokūbas Sadukas + Rasa Kardaitė 25'
11 MEG MX 5-8.1 10:50 Mindaugas Kasputis + Ieva Andruškienė - - 21:18 | 11:21 | 21:12 - - Aleksandr Behaks + Gabija Enciūtė 33'
12 MEG MX 5-8.2 10:50 Arvydas Marcinkonis + Aurelija Kauneckaitė - 15:21 | 13:21 - - Erika Gečaitė + Jurgis Stasinas 21'
13 MEG MX 9-12.2 11:15 Oleg Volkov + Lina Volkovė 21:17 | 14:21 | 21:11 - - Andrej Meščeriakov + Raimonda Gaidelionienė 23'
14 MEG MX 2.1 11:15 Danielius Vaitkus + Olesia Žakevičienė 21:19 | 21:11 - Jokūbas Sadukas + Rasa Kardaitė 16'
15 MEG MX 3-4.1 11:15 Ignas Sčiukaitis + Laura Ūselė - - 21:16 | 21:11 - - Gintaras Jasinskas + Alvydė Jasinskienė 18'
16 MEG MX 5-6.1 11:15 Mindaugas Kasputis + Ieva Andruškienė - - - - Erika Gečaitė + Jurgis Stasinas
17 MEG MX 9-10.1 11:40 Rokas Gairionis + Rūta Gudmonaitė - 18:21 | 14:21 Oleg Volkov + Lina Volkovė 18'
18 MEG VD 16.2 11:40 Darius Sakevičius + Vytautas Tauginas - - 17:21 | 12:21 Martynas Grigaliūnas + Martynas Nedzinskas 16'
19 MEG VD 16.7 11:40 Linas Borunovas + Andrėjus Borunovas - - 6:21 | 12:21 - Šarūnas Šukevičius + Nerijus Grikinis 17'
19 U-17 MV A-1:3 11:40 Miglė Budrytė - 21:9 | 21:14 - - Austėja Budiakaitė 14'
20 MEG MD 8.4 11:40 Lina Volkovė + Erika Gečaitė - 21:14 | 21:14 - - Raimonda Gaidelionienė + Ieva Andruškienė 17'
21 MEG MD 8.3 12:05 Rūta Gudmonaitė + Olesia Žakevičienė 21:17 | 21:10 - - Miglė Širvydaitė + Gintarė Girdzijauskienė 19'
22 MEG MD 8.2 12:05 Ieva Kaklauskaitė + Laura Ūselė - - 21:7 | 21:3 - - Olga Kizinievič + Rasa Kardaitė 14'
23 MEG VD 8.1 12:05 Egidijus Liubinavicius + Aidas Stalmokas 21:19 | 21:10 Martynas Grigaliūnas + Martynas Nedzinskas 19'
24 MEG VD 8.3 12:05 Rokas Gairionis + Mindaugas Kasputis - - 8:21 | 14:21 Danielius Vaitkus + Algimantas Keina 16'
25 MEG VD 8.4 12:30 Šarūnas Šukevičius + Nerijus Grikinis - 21:17 | 21:10 - Aleksandr Behaks + Arvydas Marcinkonis 15'
26 MEG VD 8.2 12:30 Andrej Meščeriakov + Gintaras Jasinskas - - 2:21 | 9:21 - Jokūbas Sadukas + Ignas Sčiukaitis 11'
27 MEG MD 4.2 12:30 Rūta Gudmonaitė + Olesia Žakevičienė 21:15 | 21:16 - Lina Volkovė + Erika Gečaitė 19'
28 MEG MD 4.1 12:30 Gabija Enciūtė + Aurelija Kauneckaitė - - 10:21 | 3:21 - - Ieva Kaklauskaitė + Laura Ūselė 14'
29 MEG MD 5-8.2 12:55 Miglė Širvydaitė + Gintarė Girdzijauskienė - - 20:22 | 21:19 | 21:19 - - Raimonda Gaidelionienė + Ieva Andruškienė 33'
30 MEG VD 4.1 12:55 Egidijus Liubinavicius + Aidas Stalmokas 15:21 | 21:15 | 21:18 - Jokūbas Sadukas + Ignas Sčiukaitis 30'
31 MEG VD 4.2 12:55 Danielius Vaitkus + Algimantas Keina 17:21 | 8:21 - Šarūnas Šukevičius + Nerijus Grikinis 15'
32 MEG VD 5-8.1 12:55 Martynas Grigaliūnas + Martynas Nedzinskas 16:21 | 21:11 | 21:8 - - Andrej Meščeriakov + Gintaras Jasinskas 24'
33 MEG VD 5-8.2 13:20 Rokas Gairionis + Mindaugas Kasputis - - 18:21 | 17:21 - Aleksandr Behaks + Arvydas Marcinkonis 19'
34 MEG MD 2.1 13:20 Ieva Kaklauskaitė + Laura Ūselė - - 20:22 | 17:21 Rūta Gudmonaitė + Olesia Žakevičienė 23'
35 MEG VD 2.1 13:20 Egidijus Liubinavicius + Aidas Stalmokas 21:19 | 21:15 - Šarūnas Šukevičius + Nerijus Grikinis 23'
36 MEG MD 3-4.1 13:20 Gabija Enciūtė + Aurelija Kauneckaitė - - 16:21 | 7:21 - Lina Volkovė + Erika Gečaitė 16'
37 MEG VD 3-4.1 13:45 Jokūbas Sadukas + Ignas Sčiukaitis - 21:9 | 21:14 Danielius Vaitkus + Algimantas Keina 16'
38 MEG VD 5-6.1 13:45 Martynas Grigaliūnas + Martynas Nedzinskas 21:3 | 21:4 - Aleksandr Behaks + Arvydas Marcinkonis 10'
38 MEG MD 5-6.1 13:45 Olga Kizinievič + Rasa Kardaitė - - 20:22 | 21:18 | 12:21 - - Miglė Širvydaitė + Gintarė Girdzijauskienė 29'
39 MEG VV 16.8 13:45 Vytautas Tauginas - - - Nerijus Grikinis
40 MEG VV 16.6 13:45 Danielius Vaitkus - 21:12 | 21:19 - - Ignas Sčiukaitis 22'
40 MEG VV 16.2 13:45 Šarūnas Šukevičius - - 21:7 | 21:4 - Arvydas Marcinkonis 13'
41 MEG VD 9-10.1 14:10 Darius Sakevičius + Vytautas Tauginas - - - - Linas Borunovas + Andrėjus Borunovas
41 MEG VV 16.7 14:10 Lukas Uždavinys - - - Darius Sakevičius
42 MEG VV 16.5 14:10 Jokūbas Sadukas - 21:15 | 25:23 - - Kostas Scinskas 22'
42 U-17 MD A-2:3 14:10 Lyja Bangaitytė + Miglė Budrytė 21:10 | 21:13 - Augustė Vaitkutė + Žemyna Žakevičiūtė 17'
43 U-17 VD A-1:4 14:10 Faustas Sabūnas + Albertas Bašys 21:7 | 21:3 - - Aleksandras Davydenka + Šarūnas Valentinavičius 11'
44 U-17 VD A-2:3 14:10 Jiahe Wang + Snai Wang - - 21:14 | 15:21 | 18:21 - Simas Stalauskas + Leonardas Ramanauskas 27'
45 MEG VV 8.1 14:35 Mindaugas Kasputis - - 0:1 - - Šarūnas Šukevičius
45 MEG VV 8.4 14:35 Lukas Uždavinys - 27:25 | 19:21 | 21:16 - Nerijus Grikinis 34'
46 MEG VV 8.2 14:35 Martynas Nedzinskas - 21:12 | 21:15 - Martynas Grigaliūnas 18'
47 MEG VV 8.3 14:35 Jokūbas Sadukas - 21:16 | 17:21 | 21:23 - Danielius Vaitkus 33'
48 U-17 MD A-1:3 14:35 Austėja Budiakaitė + Auksė Sakevičiūtė - - 21:8 | 8:21 | 18:21 - Augustė Vaitkutė + Žemyna Žakevičiūtė 27'
49 MEG VV 4.2 15:00 Danielius Vaitkus - 18:21 | 15:21 - Lukas Uždavinys 20'
50 MEG VV 4.1 15:00 Šarūnas Šukevičius - - 8:21 | 21:17 | 16:21 - Martynas Nedzinskas 26'
51 U-17 VD A-2:4 15:00 Jiahe Wang + Snai Wang - - 21:12 | 21:14 - - Aleksandras Davydenka + Šarūnas Valentinavičius 14'
52 U-17 VD A-1:3 15:00 Faustas Sabūnas + Albertas Bašys 21:5 | 21:7 - Simas Stalauskas + Leonardas Ramanauskas 11'
53 MEG VV 5-8.1 15:25 Mindaugas Kasputis - - 21:0 | 21:0 - Martynas Grigaliūnas
53 MEG VV 5-8.2 15:25 Jokūbas Sadukas - 21:14 | 21:11 - Nerijus Grikinis 22'
54 U-17 MD A-1:2 15:25 Austėja Budiakaitė + Auksė Sakevičiūtė - - 11:21 | 10:21 Lyja Bangaitytė + Miglė Budrytė 15'
55 MEG VV 9-16.3 15:25 Kostas Scinskas - - 11:21 | 10:21 - - Ignas Sčiukaitis 14'
56 MEG VV 9-16.4 15:25 Darius Sakevičius - - - - Vytautas Tauginas
57 U-17 VD A-1:2 15:50 Faustas Sabūnas + Albertas Bašys 21:10 | 21:10 - - Jiahe Wang + Snai Wang 14'
57 MEG VV 2.1 15:50 Martynas Nedzinskas - 21:14 | 21:13 - Lukas Uždavinys 19'
58 U-17 VD A-3:4 15:50 Simas Stalauskas + Leonardas Ramanauskas - 21:12 | 22:20 - - Aleksandras Davydenka + Šarūnas Valentinavičius 17'
58 MEG VV 3-4.1 15:50 Šarūnas Šukevičius - - 21:11 | 21:7 - Danielius Vaitkus 15'
59 MEG VV 9-10.1 15:50 Arvydas Marcinkonis - 6:21 | 11:21 - - Ignas Sčiukaitis 14'
59 MEG VV 5-6.1 15:50 Martynas Grigaliūnas - 19:21 | 19:21 - Jokūbas Sadukas 21'
60 U-17 VV 8.3 15:50 Aleksandras Davydenka - - 21:5 | 21:8 - - Leonardas Ramanauskas 13'
61 U-17 VV 8.4 16:15 Joris Ledzinskas - 8:21 | 15:21 - Albertas Bašys 15'
62 U-17 MV B-2:3 16:15 Lyja Bangaitytė - 21:9 | 21:4 - - Perla Šemetaitė 21'
63 U-17 MV A-2:3 16:15 Augustė Vaitkutė - - 2:21 | 7:21 - - Austėja Budiakaitė 12'
64 U-17 VV 4.1 16:15 Faustas Sabūnas - 21:14 | 21:23 | 18:21 - Simas Stalauskas 29'
65 U-17 VV 4.2 16:40 Aleksandras Davydenka - - 9:21 | 10:21 - Albertas Bašys 14'
66 U-17 MV B-1:3 16:40 Auksė Sakevičiūtė - - 21:5 | 21:5 - - Perla Šemetaitė
67 U-17 VV 5-8.2 16:40 Leonardas Ramanauskas - - 9:21 | 9:21 - Joris Ledzinskas 12'
68 U-17 MV A-1:2 16:40 Miglė Budrytė - 21:15 | 21:8 - - Augustė Vaitkutė 15'
69 U-17 MV B-1:2 17:05 Auksė Sakevičiūtė - - 6:21 | 7:21 - Lyja Bangaitytė 14'
70 U-17 VV 2.1 17:05 Simas Stalauskas - 11:21 | 13:21 - Albertas Bašys 13'
71 U-17 VV 3-4.1 17:05 Faustas Sabūnas - 21:8 | 21:10 - - Aleksandras Davydenka 13'
72 U-17 VV 5-6.1 17:05 Šarūnas Valentinavičius - - 1:21 | 2:21 - Joris Ledzinskas 9'
73 U-17 MV A2.1 17:30 Lyja Bangaitytė - 21:12 | 21:6 - Miglė Budrytė 14'
74 U-17 MV B2.1 17:30 Austėja Budiakaitė - - 21:1 | 21:6 - - Auksė Sakevičiūtė 12'
75 U-17 MV C2.1 17:30 Augustė Vaitkutė - - - - Perla Šemetaitė






Spausdinimo versija