MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 02:10 took:301.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cj


2023 Rugsėjo 23 d.; Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras
VV MV VD MD
LT Cj (U15): 20 6 20 6 9 3 9 3

I Ratas

II Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Austėja Palčinskaitė
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Vesta Gecaitė
    21:09 | 21:09
    S17 Goda Mockutė
    32.2
  • S9 Samanta Juknaitė
    vs
    S24 Bye
    32.3
  • S8 Gabrielė Klijūnaitė
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Aistė Vasiliauskaitė
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Liepa Titaitė
    vs
    S21 Bye
    32.6
  • S13 Liucija Gaudutė
    21:12 | 17:21 | 21:14
    S20 Fausta Termenaitė
    32.7
  • S4 Rusnė Stoškutė
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Liepa Murauskaitė
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Eglė Košytė
    21:14 | 10:21 | 20:22
    S19 Dorotėja Užomeckaitė
    32.10
  • S11 Ūla Žemaitė
    vs
    S22 Bye
    32.11
  • S6 Meda Šidlauskaitė
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Emilė Bajorinaitė
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Paulina Raudytė
    vs
    S23 Bye
    32.14
  • S15 Ugnė Smilgevičiūtė
    21:07 | 21:11
    S18 Ugnė Ramanauskytė
    32.15
  • S2 Ditė Kontrimaitė
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Austėja Palčinskaitė
    21:05 | 21:04
    Vesta Gecaitė
    16.1
  • Samanta Juknaitė
    04:21 | 15:21
    Gabrielė Klijūnaitė
    16.2
  • Aistė Vasiliauskaitė
    19:21 | 16:21
    Liepa Titaitė
    16.3
  • Liucija Gaudutė
    14:21 | 17:21
    Rusnė Stoškutė
    16.4
  • Liepa Murauskaitė
    21:08 | 21:06
    Dorotėja Užomeckaitė
    16.5
  • Ūla Žemaitė
    21:17 | 18:21 | 25:23
    Meda Šidlauskaitė
    16.6
  • Emilė Bajorinaitė
    21:17 | 17:21 | 18:21
    Paulina Raudytė
    16.7
  • Ugnė Smilgevičiūtė
    6:21 | 02:21
    Ditė Kontrimaitė
    16.8
  • Austėja Palčinskaitė
    21:10 | 21:05
    Gabrielė Klijūnaitė
    8.1
  • Liepa Titaitė
    12:21 | 18:21
    Rusnė Stoškutė
    8.2
  • Liepa Murauskaitė
    21:23 | 21:12 | 21:09
    Ūla Žemaitė
    8.3
  • Paulina Raudytė
    22:24 | 08:21
    Ditė Kontrimaitė
    8.4
  • Austėja Palčinskaitė
    21:14 | 21:11
    Rusnė Stoškutė
    4.1
  • Liepa Murauskaitė
    21:14 | 21:10
    Ditė Kontrimaitė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Austėja Palčinskaitė
    13:21 | 21:19 | 21:11
    Liepa Murauskaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Rusnė Stoškutė
    13:21 | 08:21
    Ditė Kontrimaitė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Gabrielė Klijūnaitė
    21:18 | 18:21 | 20:22
    Liepa Titaitė
    5-8.1
  • Ūla Žemaitė
    21:12 | 21:13
    Paulina Raudytė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Liepa Titaitė
    16:21 | 22:20 | 16:21
    Ūla Žemaitė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Vesta Gecaitė
    21:17 | 23:21
    Samanta Juknaitė
    9-16.1
  • Aistė Vasiliauskaitė
    21:11 | 21:11
    Liucija Gaudutė
    9-16.2
  • Dorotėja Užomeckaitė
    11:21 | 11:21
    Meda Šidlauskaitė
    9-16.3
  • Emilė Bajorinaitė
    21:06 | 21:11
    Ugnė Smilgevičiūtė
    9-16.4
  • Vesta Gecaitė
    18:21 | 18:21
    Aistė Vasiliauskaitė
    9-12.1
  • Meda Šidlauskaitė
    23:25 | 21:12 | 19:21
    Emilė Bajorinaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Aistė Vasiliauskaitė
    21:19 | 15:21 | 19:21
    Emilė Bajorinaitė
    9-10.1
Vietos: 17-32
  • Bye
    vs
    Goda Mockutė
    17-32.1
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.2
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.3
  • Fausta Termenaitė
    vs
    Bye
    17-32.4
  • Bye
    vs
    Eglė Košytė
    17-32.5
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.6
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.7
  • Ugnė Ramanauskytė
    vs
    Bye
    17-32.8
  • Goda Mockutė
    vs
    Bye
    17-24.1
  • Bye
    vs
    Fausta Termenaitė
    17-24.2
  • Eglė Košytė
    vs
    Bye
    17-24.3
  • Bye
    vs
    Ugnė Ramanauskytė
    17-24.4
  • Goda Mockutė
    11:21 | 13:21
    Fausta Termenaitė
    17-20.1
  • Eglė Košytė
    21:23 | 21:13 | 21:14
    Ugnė Ramanauskytė
    17-20.2
  • Vietos: 17,18
    Fausta Termenaitė
    21:10 | 19:21 | 16:21
    Eglė Košytė
    17-18.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija