MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bs, Cv


2023 Rugsėjo 30 d.; Prienai
VV MV VD MD MX
LT Bs: 12 24 14 12 10 12 19 12
LT Cs: 10 12 16 6 10 6 21 6

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 LT Bs MD 16.2 10:00 Karolina Petraškaitė + Monika Valatkienė 8:21 | 8:21 Aušra Montvydaitė + Viktorija Zonytė 14'
2 LT Bs MD 16.7 10:00 Vaida Žitlinskaitė + Egidija Laurišaitė U 21:18 | 21:16 Anta Marija Antanavičiūtė + Lina Venckutė 20'
3 LT Cs MD 16.2 10:00 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Rasa Lazauskaitė 16:21 | 19:21 Toma Jančiauskienė + Aušra Lingytė 21'
4 LT Cs MD 16.7 10:00 Lina Railienė + Eglė Kaminskaitė 21:12 | 21:19 Violeta Slušnienė + Loreta Šiaučiūnienė 18'
5 LT Bs VV 16.2 10:00 Dainius Zinkus - 19:21 | 21:19 | 10:21 KR - Matas Revinskas 33'
6 LT Bs VV 16.3 10:00 Tomas Tiškus Šia - - Aurimas Vainauskas
7 LT Bs VV 16.6 10:00 Kasparas Vilkevičius KTU - 21:13 | 21:13 - Romutis Juodsnukis 16'
8 LT Bs VV 16.7 10:00 Ignas Lukoševičius - 13:21 | 19:21 - Dovydas Navagrudskas 15'
9 LT Cs VV 16.2 10:00 Andrius Mockus - 22:20 | 21:14 - Darius Kairys 20'
10 LT Cs VV 16.7 10:25 Steponas Januška - 17:21 | 16:21 - Aurelijus Umantas 23'
11 LT Bs MD 8.2 10:25 Elžbieta Bajorinaitė + Kornelija Urbonavičiūtė 21:6 | 21:9 KTU Aušrinė Balazaitė + Vykintė Trakšelytė 16'
12 LT Bs MD 8.3 10:25 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 19:21 | 21:12 | 21:9 Birutė Baranauskaitė + Agnė Stravinskaitė 30'
13 LT Bs MD 8.1 10:25 Dominyka Rimkutė + Jelena Ramaneckienė 21:9 | 21:6 Aušra Montvydaitė + Viktorija Zonytė 15'
14 LT Bs MD 8.4 10:25 Vaida Žitlinskaitė + Egidija Laurišaitė U 18:21 | 21:4 | 21:13 Diana Lubė + Eglė Rimdžiuvienė 30'
15 LT Cs MD 8.1 10:25 Rūta Bubulienė + Alina Michaliova 21:10 | 23:21 Toma Jančiauskienė + Aušra Lingytė 25'
16 LT Cs MD 8.2 10:25 Regina Narijauskaitė + Vaiva Kelečienė 19:21 | 21:13 | 21:19 Sonata Zinkevičienė + Svetlana Čalkina 31'
17 LT Cs MD 8.3 10:25 Giedrė Ūsienė + Jolanta Moliene 21:19 | 21:16 Kristina Freimanaitė + Gitana Krūminienė 20'
18 LT Cs MD 8.4 10:25 Lina Railienė + Eglė Kaminskaitė 17:21 | 14:21 Sandra Čečkauskienė + Ramunė Petrošienė 19'
19 LT Bs VV 8.1 10:50 Dalius Juodsnukis - 18:21 | 21:17 | 19:21 KR - Matas Revinskas 42'
20 LT Bs VV 8.2 10:50 Tomas Tiškus Šia - 21:19 | 21:18 KTU - Andrius Bendoraitis 24'
21 LT Bs VV 8.3 10:50 Eduard Goss - 21:13 | 21:17 KTU - Kasparas Vilkevičius 21'
22 LT Bs VV 8.4 10:50 Dovydas Navagrudskas - 6:21 | 15:21 KTU - Pijus Balaišis 15'
23 LT Cs VV 8.1 10:50 Albertas Rimkus - 21:17 | 21:18 - Andrius Mockus 25'
24 LT Cs VV 8.2 10:50 Artūras Sirbikė - 21:15 | 21:19 - Audrius Vilčinskas 19'
25 LT Cs VV 8.3 10:50 Mindaugas Danys - 21:13 | 21:9 - Tomas Grigas 18'
26 LT Cs VV 8.4 10:50 Aurelijus Umantas - 11:21 | 17:21 - Andrius Švarplys 25'
27 LT Cs VV 9-10.1 10:50 Darius Kairys - 21:14 | 20:22 | 21:14 - Steponas Januška 35'
28 LT Bs MD 4.1 11:15 Dominyka Rimkutė + Jelena Ramaneckienė 21:13 | 21:17 Elžbieta Bajorinaitė + Kornelija Urbonavičiūtė 22'
29 LT Bs MD 4.2 11:15 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:10 | 24:22 U Vaida Žitlinskaitė + Egidija Laurišaitė 22'
30 LT Bs MD 5-8.1 11:15 Aušra Montvydaitė + Viktorija Zonytė 18:21 | 21:13 | 17:21 KTU Aušrinė Balazaitė + Vykintė Trakšelytė 29'
31 LT Bs MD 5-8.2 11:15 Birutė Baranauskaitė + Agnė Stravinskaitė 21:17 | 12:21 | 14:21 Diana Lubė + Eglė Rimdžiuvienė 33'
32 LT Bs MD 9-10.1 11:15 Karolina Petraškaitė + Monika Valatkienė 18:21 | 13:21 Anta Marija Antanavičiūtė + Lina Venckutė 11'
33 LT Cs MD 4.1 11:15 Rūta Bubulienė + Alina Michaliova 12:21 | 22:20 | 16:21 Regina Narijauskaitė + Vaiva Kelečienė 35'
34 LT Cs MD 4.2 11:15 Giedrė Ūsienė + Jolanta Moliene 21:16 | 19:21 | 14:21 Sandra Čečkauskienė + Ramunė Petrošienė 35'
35 LT Cs MD 5-8.1 11:15 Toma Jančiauskienė + Aušra Lingytė 15:21 | 13:21 Sonata Zinkevičienė + Svetlana Čalkina 17'
36 LT Cs MD 5-8.2 11:15 Kristina Freimanaitė + Gitana Krūminienė 21:16 | 21:17 Lina Railienė + Eglė Kaminskaitė 20'
37 LT Cs MD 9-10.1 11:40 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Rasa Lazauskaitė 21:15 | 21:19 Violeta Slušnienė + Loreta Šiaučiūnienė 18'
38 LT Bs VV 4.1 11:40 Matas Revinskas KR - 18:21 | 12:21 Šia - Tomas Tiškus 24'
39 LT Bs VV 4.2 11:40 Eduard Goss - 13:21 | 10:21 KTU - Pijus Balaišis 19'
40 LT Bs VV 5-8.1 11:40 Dalius Juodsnukis - 14:21 | 18:21 KTU - Andrius Bendoraitis 20'
41 LT Bs VV 5-8.2 11:40 Kasparas Vilkevičius KTU - 21:17 | 10:21 | 21:12 - Dovydas Navagrudskas 25'
42 LT Bs VV 9-12.1 11:40 Dainius Zinkus - - Aurimas Vainauskas
43 LT Bs VV 9-12.2 11:40 Romutis Juodsnukis - 19:21 | 12:21 - Ignas Lukoševičius 16'
44 LT Cs VV 4.1 11:40 Albertas Rimkus - 21:12 | 12:21 | 14:21 - Artūras Sirbikė 25'
45 LT Cs VV 4.2 11:40 Mindaugas Danys - 8:21 | 18:21 - Andrius Švarplys 22'
46 LT Cs VV 5-8.1 12:05 Andrius Mockus - 21:18 | 20:22 | 21:19 - Audrius Vilčinskas 36'
47 LT Cs VV 5-8.2 12:05 Tomas Grigas - 14:21 | 12:21 - Aurelijus Umantas 21'
48 LT Bs MD 2.1 12:05 Dominyka Rimkutė + Jelena Ramaneckienė 21:14 | 21:14 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 18'
49 LT Bs MD 3-4.1 12:05 Elžbieta Bajorinaitė + Kornelija Urbonavičiūtė 21:13 | 14:21 | 23:21 U Vaida Žitlinskaitė + Egidija Laurišaitė 35'
50 LT Bs MD 5-6.1 12:05 Aušrinė Balazaitė + Vykintė Trakšelytė KTU 14:21 | 21:9 | 19:21 Diana Lubė + Eglė Rimdžiuvienė 35'
51 LT Bs MD 7-8.1 12:05 Aušra Montvydaitė + Viktorija Zonytė 21:14 | 13:21 | 21:15 Birutė Baranauskaitė + Agnė Stravinskaitė 27'
52 LT Cs MD 2.1 12:05 Regina Narijauskaitė + Vaiva Kelečienė 19:21 | 7:21 Sandra Čečkauskienė + Ramunė Petrošienė 21'
53 LT Cs MD 3-4.1 12:05 Rūta Bubulienė + Alina Michaliova 14:21 | 10:21 Giedrė Ūsienė + Jolanta Moliene 20'
54 LT Cs MD 5-6.1 12:05 Sonata Zinkevičienė + Svetlana Čalkina 21:16 | 22:20 Kristina Freimanaitė + Gitana Krūminienė 20'
55 LT Cs MD 7-8.1 12:30 Toma Jančiauskienė + Aušra Lingytė 21:17 | 16:21 | 21:19 Lina Railienė + Eglė Kaminskaitė 32'
56 LT Bs VV 2.1 12:30 Tomas Tiškus Šia - 18:21 | 16:21 KTU - Pijus Balaišis 21'
57 LT Bs VV 3-4.1 12:30 Matas Revinskas KR - 19:21 | 22:20 | 21:16 - Eduard Goss 45'
58 LT Bs VV 5-6.1 12:30 Andrius Bendoraitis KTU - 21:10 | 21:14 KTU - Kasparas Vilkevičius 19'
59 LT Bs VV 9-10.1 12:30 Dainius Zinkus - 11:21 | 21:14 | 21:15 - Ignas Lukoševičius 26'
60 LT Cs VV 2.1 12:30 Artūras Sirbikė - 13:21 | 21:18 | 17:21 - Andrius Švarplys 38'
61 LT Cs VV 3-4.1 12:30 Albertas Rimkus - 21:11 | 21:11 - Mindaugas Danys 17'
62 LT Cs VV 5-6.1 12:30 Andrius Mockus - 20:22 | 15:21 - Aurelijus Umantas 24'
64 LT Bs MX 32.2 12:55 Artūras Nareika + Kristina Nareikienė 12:21 | 21:13 | 21:19 Mindaugas Kancleris + Aušra Montvydaitė 27'
65 LT Bs MX 32.10 12:55 Robertas Januševičius + Viktorija Zonytė 21:11 | 21:16 Paulius Ivanauskas + Kotryna Čaikauskaitė 19'
66 LT Bs MX 32.15 12:55 Dainius Mazėtis + Justė Kažanauskaitė 22:20 | 21:13 Joris Markūnas + Anta Marija Antanavičiūtė 16'
67 LT Cs MX 32.2 12:55 Dainius Kecorius + Vaiva Kelečienė 21:18 | 21:13 Povilas Marčiukaitis + Jolanta Moliene 16'
68 LT Cs MX 32.6 12:55 Mantas Zinkevičius + Jurgita Ravinskienė 18:21 | 16:21 Aurelijus Umantas + Kristina Freimanaitė 21'
69 LT Cs MX 32.7 12:55 Rolandas Žaldokas + Svetlana Čalkina 21:18 | 21:10 Donatas Ferensas + Eglė Kaminskaitė 18'
70 LT Cs MX 32.10 12:55 Arnoldas Slušnys + Violeta Slušnienė 11:21 | 16:21 Audrius Šadbaras + Loreta Šiaučiūnienė 16'
71 LT Cs MX 32.15 12:55 Vidmantas Jonikas + Toma Jančiauskienė 21:12 | 21:8 Robertas Giedraitis + Rosita Šutaitė-Giedraitienė 15'
73 LT Bs MX 16.2 13:20 Martynas Povilaitis + Birutė Baranauskaitė 16:21 | 18:21 KTU KTU Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė 24'
74 LT Bs MX 16.3 13:20 Martynas Atkočaitis + Diana Lubė 19:21 | 21:16 | 21:16 Dalius Martinaitis + Lina Venckutė
75 LT Bs MX 16.4 13:20 Tadas Staniulis + Karolina Petraškaitė 17:21 | 7:21 Linas Zavadskis + Elžbieta Bajorinaitė 15'
76 LT Bs MX 16.1 13:20 Andžej Mackevič + Jelena Ramaneckienė 21:14 | 21:11 Artūras Nareika + Kristina Nareikienė 17'
77 LT Bs MX 16.5 13:20 Valentas Stončius + Aušrinė Balazaitė 21:17 | 21:15 Robertas Januševičius + Viktorija Zonytė 21'
78 LT Bs MX 16.6 13:20 Gediminas Zaborskis + Egidija Laurišaitė 13:21 | 12:21 KTU Andrius Bendoraitis + Dominyka Rimkutė 17'
79 LT Bs MX 16.7 13:20 Simas Malakauskas + Marija Šiaučiūnaitė 21:16 | 21:16 U Giedrius Miestauskas + Vaida Žitlinskaitė 19'
80 LT Bs MX 16.8 13:20 Dainius Mazėtis + Justė Kažanauskaitė 10:21 | 15:21 Aidas Urbonas + Milda Gumbrevičiūtė 15'
82 LT Cs MX 16.2 13:45 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 17:21 | 21:18 | 17:21 Saulius Eibukas + Rasa Lazauskaitė 31'
83 LT Cs MX 16.6 13:45 Nerijus Molis + Giedrė Ūsienė 17:21 | 9:21 Andrius Mockus + Lina Railienė 17'
84 LT Cs MX 16.7 13:45 Darius Sirvydis + Aušra Lingytė 21:12 | 19:21 | 21:11 Ramūnas Galvanauskas + Rūta Bubulienė 30'
85 LT Cs MX 16.1 13:45 Artūras Sirbikė + Ramunė Petrošienė 21:19 | 21:15 Dainius Kecorius + Vaiva Kelečienė 18'
86 LT Cs MX 16.3 13:45 Ramūnas Ražanauskas + Sonata Zinkevičienė 21:12 | 21:18 Aurelijus Umantas + Kristina Freimanaitė 17'
87 LT Cs MX 16.4 13:45 Rolandas Žaldokas + Svetlana Čalkina 17:21 | 19:21 Ignas Vaivada + Sandra Čečkauskienė 15'
88 LT Cs MX 16.5 13:45 Giedrius Strumila + Jūratė Paškevičienė 12:21 | 12:21 Audrius Šadbaras + Loreta Šiaučiūnienė 15'
89 LT Cs MX 16.8 13:45 Vidmantas Jonikas + Toma Jančiauskienė 21:18 | 10:21 | 21:15 Kęstutis Krūminas + Gitana Krūminienė 29'
90 LT Cs MX 17-24.2 13:45 Mantas Zinkevičius + Jurgita Ravinskienė 9:21 | 22:20 | 12:21 Donatas Ferensas + Eglė Kaminskaitė 25'
91 LT Bs MX 8.1 14:10 Andžej Mackevič + Jelena Ramaneckienė 21:12 | 24:22 KTU KTU Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė 23'
92 LT Bs MX 8.2 14:10 Martynas Atkočaitis + Diana Lubė 21:14 | 21:13 Linas Zavadskis + Elžbieta Bajorinaitė 17'
93 LT Bs MX 8.3 14:10 Valentas Stončius + Aušrinė Balazaitė 17:21 | 19:21 KTU Andrius Bendoraitis + Dominyka Rimkutė 19'
94 LT Bs MX 8.4 14:10 Simas Malakauskas + Marija Šiaučiūnaitė 4:21 | 21:15 | 22:20 Aidas Urbonas + Milda Gumbrevičiūtė 30'
95 LT Bs MX 9-16.1 14:10 Artūras Nareika + Kristina Nareikienė 22:20 | 21:18 Martynas Povilaitis + Birutė Baranauskaitė 23'
96 LT Bs MX 9-16.2 14:10 Dalius Martinaitis + Lina Venckutė 21:13 | 20:22 | 21:13 Tadas Staniulis + Karolina Petraškaitė 26'
97 LT Bs MX 9-16.3 14:10 Robertas Januševičius + Viktorija Zonytė 22:20 | 17:21 | 17:21 Gediminas Zaborskis + Egidija Laurišaitė 30'
98 LT Bs MX 9-16.4 14:10 Giedrius Miestauskas + Vaida Žitlinskaitė U 21:19 | 21:14 Dainius Mazėtis + Justė Kažanauskaitė 17'
99 LT Bs MX 17-20.2 14:10 Paulius Ivanauskas + Kotryna Čaikauskaitė 28:26 | 13:21 | 17:21 Joris Markūnas + Anta Marija Antanavičiūtė 40'
100 LT Cs MX 8.1 14:35 Artūras Sirbikė + Ramunė Petrošienė 21:12 | 21:19 Saulius Eibukas + Rasa Lazauskaitė 18'
101 LT Cs MX 8.2 14:35 Ramūnas Ražanauskas + Sonata Zinkevičienė 15:21 | 12:21 Ignas Vaivada + Sandra Čečkauskienė 17'
102 LT Cs MX 8.3 14:35 Audrius Šadbaras + Loreta Šiaučiūnienė 16:21 | 8:21 Andrius Mockus + Lina Railienė 16'
103 LT Cs MX 8.4 14:35 Darius Sirvydis + Aušra Lingytė 16:21 | 13:21 Vidmantas Jonikas + Toma Jančiauskienė 18'
104 LT Cs MX 9-16.1 14:35 Dainius Kecorius + Vaiva Kelečienė 23:21 | 23:21 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 23'
105 LT Cs MX 9-16.2 14:35 Aurelijus Umantas + Kristina Freimanaitė 21:13 | 9:21 | 21:13 Rolandas Žaldokas + Svetlana Čalkina 24'
106 LT Cs MX 9-16.3 14:35 Giedrius Strumila + Jūratė Paškevičienė 21:23 | 21:17 | 21:19 Nerijus Molis + Giedrė Ūsienė 39'
107 LT Cs MX 9-16.4 14:35 Ramūnas Galvanauskas + Rūta Bubulienė 17:21 | 11:21 Kęstutis Krūminas + Gitana Krūminienė 19'
108 LT Cs MX 17-20.1 14:35 Povilas Marčiukaitis + Jolanta Moliene 21:15 | 22:20 Donatas Ferensas + Eglė Kaminskaitė 18'
109 LT Cs MX 17-20.2 15:00 Arnoldas Slušnys + Violeta Slušnienė 21:9 | 21:16 Robertas Giedraitis + Rosita Šutaitė-Giedraitienė 14'
110 LT Bs MX 4.1 15:00 Andžej Mackevič + Jelena Ramaneckienė 21:15 | 21:15 Martynas Atkočaitis + Diana Lubė 15'
111 LT Bs MX 4.2 15:00 Andrius Bendoraitis + Dominyka Rimkutė KTU 9:21 | 19:21 Simas Malakauskas + Marija Šiaučiūnaitė 21'
112 LT Bs MX 5-8.1 15:00 Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė KTU KTU 17:21 | 7:21 Linas Zavadskis + Elžbieta Bajorinaitė 19'
113 LT Bs MX 5-8.2 15:00 Valentas Stončius + Aušrinė Balazaitė 13:21 | 18:21 Aidas Urbonas + Milda Gumbrevičiūtė 18'
114 LT Bs MX 9-12.1 15:00 Artūras Nareika + Kristina Nareikienė 21:18 | 16:21 | 16:21 Dalius Martinaitis + Lina Venckutė 31'
115 LT Bs MX 9-12.2 15:00 Gediminas Zaborskis + Egidija Laurišaitė 21:16 | 21:18 U Giedrius Miestauskas + Vaida Žitlinskaitė 17'
116 LT Bs MX 17-18.1 15:00 Mindaugas Kancleris + Aušra Montvydaitė 24:26 | 21:15 | 12:21 Joris Markūnas + Anta Marija Antanavičiūtė 31'
118 LT Cs MX 4.1 15:25 Artūras Sirbikė + Ramunė Petrošienė 14:21 | 21:18 | 22:20 Ignas Vaivada + Sandra Čečkauskienė 27'
119 LT Cs MX 4.2 15:25 Andrius Mockus + Lina Railienė 18:21 | 12:21 Vidmantas Jonikas + Toma Jančiauskienė 21'
120 LT Cs MX 5-8.1 15:25 Saulius Eibukas + Rasa Lazauskaitė 21:16 | 18:21 | 21:16 Ramūnas Ražanauskas + Sonata Zinkevičienė 30'
121 LT Cs MX 5-8.2 15:25 Audrius Šadbaras + Loreta Šiaučiūnienė 17:21 | 21:13 | 21:16 Darius Sirvydis + Aušra Lingytė 27'
122 LT Cs MX 9-12.1 15:25 Dainius Kecorius + Vaiva Kelečienė 21:19 | 21:19 Aurelijus Umantas + Kristina Freimanaitė 21'
123 LT Cs MX 9-12.2 15:25 Giedrius Strumila + Jūratė Paškevičienė 21:15 | 17:21 | 19:21 Kęstutis Krūminas + Gitana Krūminienė 33'
124 LT Cs MX 17-18.1 15:25 Povilas Marčiukaitis + Jolanta Moliene 11:21 | 14:21 Arnoldas Slušnys + Violeta Slušnienė 17'
127 LT Bs MX 2.1 15:50 Andžej Mackevič + Jelena Ramaneckienė 21:9 | 21:8 Simas Malakauskas + Marija Šiaučiūnaitė 14'
128 LT Bs MX 3-4.1 15:50 Martynas Atkočaitis + Diana Lubė 21:12 | 21:13 KTU Andrius Bendoraitis + Dominyka Rimkutė 16'
129 LT Bs MX 5-6.1 15:50 Linas Zavadskis + Elžbieta Bajorinaitė 15:21 | 23:25 Aidas Urbonas + Milda Gumbrevičiūtė 21'
130 LT Bs MX 9-10.1 15:50 Dalius Martinaitis + Lina Venckutė 18:21 | 21:14 | 16:21 Gediminas Zaborskis + Egidija Laurišaitė 28'
131 LT Cs MX 2.1 15:50 Artūras Sirbikė + Ramunė Petrošienė 21:17 | 13:21 | 21:16 Vidmantas Jonikas + Toma Jančiauskienė 31'
132 LT Cs MX 3-4.1 15:50 Ignas Vaivada + Sandra Čečkauskienė 17:21 | 21:17 | 21:15 Andrius Mockus + Lina Railienė 29'
133 LT Cs MX 5-6.1 15:50 Saulius Eibukas + Rasa Lazauskaitė 16:21 | 21:19 | 22:20 Audrius Šadbaras + Loreta Šiaučiūnienė 32'
134 LT Cs MX 9-10.1 15:50 Dainius Kecorius + Vaiva Kelečienė 21:17 | 20:22 | 21:7 Kęstutis Krūminas + Gitana Krūminienė 26'
136 LT Bs VD 16.2 16:15 Martynas Atkočaitis + Giedrius Miestauskas 18:21 | 21:17 | 22:20 KTU Kasparas Vilkevičius + Joris Markūnas 34'
137 LT Bs VD 16.3 16:15 Martynas Povilaitis + Dalius Martinaitis 21:11 | 21:17 KR Matas Revinskas + Ignas Lukoševičius 18'
138 LT Bs VD 16.4 16:15 Evaldas Čižinauskas + Vygantas Garmus 21:12 | 21:10 Mindaugas Kancleris + Robertas Januševičius 16'
139 LT Bs VD 16.5 16:15 Gediminas Zaborskis + Tomas Tiškus Šia Aurimas Vainauskas + Simas Malakauskas
140 LT Bs VD 16.6 16:15 Tadas Staniulis + Eduard Goss 17:21 | 21:15 | 21:16 Dainius Zinkus + Artūras Kuodys 31'
141 LT Bs VD 16.7 16:15 Andžej Mackevič + Artūras Olšauskas Dainius Mazėtis + Laurynas Urniežius
142 LT Cs VD 16.1 16:15 Darius Kairys + Saulius Eibukas 21:19 | 21:11 Rolandas Mazurkevicius + Ričardas Mališauskas 17'
143 LT Cs VD 16.2 16:15 Povilas Marčiukaitis + Nerijus Molis 14:21 | 12:21 Mindaugas Pacevičius + Tadas Šlekys 18'
144 LT Cs VD 16.3 16:15 Ramūnas Ražanauskas + Audrius Šadbaras 21:17 | 22:20 Kęstutis Krūminas + Gintautas Šiaučiūnas 20'
145 LT Cs VD 16.4 16:40 Darius Sirvydis + Mindaugas Danys 21:14 | 21:11 Giedrius Krivickas + Andrius Krivickas 15'
146 LT Cs VD 16.5 16:40 Albertas Rimkus + Audrius Vilčinskas 21:17 | 21:17 Donatas Ferensas + Dainius Kecorius 20'
147 LT Cs VD 16.6 16:40 Steponas Januška + Arnoldas Slušnys 21:8 | 16:21 | 21:12 Rolandas Žaldokas + Tomas Grigas 29'
148 LT Cs VD 16.7 16:40 Ramūnas Paškevičius + Vidas Pilvinis 20:22 | 18:21 Valentinas Bagdanavičius + Rimas Lavrukaitis 26'
149 LT Cs VD 16.8 16:40 Giedrius Strumila + Ignas Vaivada 21:10 | 21:12 Raimondas Povilaitis + Robertas Giedraitis 13'
150 LT Bs VD 8.1 16:40 Dalius Juodsnukis + Paulius Jūras 27:29 | 21:13 | 21:14 Martynas Atkočaitis + Giedrius Miestauskas 37'
151 LT Bs VD 8.2 16:40 Martynas Povilaitis + Dalius Martinaitis 21:13 | 21:19 Evaldas Čižinauskas + Vygantas Garmus 19'
152 LT Bs VD 8.3 16:40 Gediminas Zaborskis + Tomas Tiškus Šia 21:16 | 21:16 Tadas Staniulis + Eduard Goss 21'
153 LT Bs VD 8.4 16:40 Andžej Mackevič + Artūras Olšauskas 21:18 | 18:21 | 21:15 Aidas Urbonas + Valentas Stončius 31'
154 LT Bs VD 9-16.2 17:05 Matas Revinskas + Ignas Lukoševičius KR 13:21 | 20:22 Mindaugas Kancleris + Robertas Januševičius 20'
155 LT Bs VD 9-16.3 17:05 Aurimas Vainauskas + Simas Malakauskas Dainius Zinkus + Artūras Kuodys
156 LT Cs VD 8.1 17:05 Darius Kairys + Saulius Eibukas 21:17 | 21:18 Mindaugas Pacevičius + Tadas Šlekys 20'
157 LT Cs VD 8.2 17:05 Ramūnas Ražanauskas + Audrius Šadbaras 19:21 | 19:21 Darius Sirvydis + Mindaugas Danys 24'
158 LT Cs VD 8.3 17:05 Albertas Rimkus + Audrius Vilčinskas 14:21 | 21:18 | 16:21 Steponas Januška + Arnoldas Slušnys 32'
159 LT Cs VD 8.4 17:05 Valentinas Bagdanavičius + Rimas Lavrukaitis 21:14 | 14:21 | 12:21 Giedrius Strumila + Ignas Vaivada 36'
160 LT Cs VD 9-16.1 17:05 Rolandas Mazurkevicius + Ričardas Mališauskas 16:21 | 16:21 Povilas Marčiukaitis + Nerijus Molis 20'
161 LT Cs VD 9-16.2 17:05 Kęstutis Krūminas + Gintautas Šiaučiūnas 13:21 | 18:21 Giedrius Krivickas + Andrius Krivickas 17'
162 LT Cs VD 9-16.3 17:05 Donatas Ferensas + Dainius Kecorius 21:19 | 21:13 Rolandas Žaldokas + Tomas Grigas 23'
163 LT Cs VD 9-16.4 17:30 Ramūnas Paškevičius + Vidas Pilvinis 21:14 | 21:19 Raimondas Povilaitis + Robertas Giedraitis 18'
164 LT Bs VD 4.1 17:30 Dalius Juodsnukis + Paulius Jūras 23:21 | 21:13 Martynas Povilaitis + Dalius Martinaitis 20'
165 LT Bs VD 4.2 17:30 Gediminas Zaborskis + Tomas Tiškus Šia 21:18 | 21:12 Andžej Mackevič + Artūras Olšauskas 20'
166 LT Bs VD 5-8.1 17:30 Martynas Atkočaitis + Giedrius Miestauskas 17:21 | 21:18 | 21:18 Evaldas Čižinauskas + Vygantas Garmus 32'
167 LT Bs VD 5-8.2 17:30 Tadas Staniulis + Eduard Goss 21:6 | 21:15 Aidas Urbonas + Valentas Stončius 15'
168 LT Bs VD 9-12.1 17:30 Kasparas Vilkevičius + Joris Markūnas KTU 21:17 | 16:21 | 21:16 Mindaugas Kancleris + Robertas Januševičius 30'
169 LT Bs VD 9-12.2 17:30 Dainius Zinkus + Artūras Kuodys Dainius Mazėtis + Laurynas Urniežius
172 LT Cs VD 4.1 17:55 Darius Kairys + Saulius Eibukas 21:18 | 22:20 Darius Sirvydis + Mindaugas Danys 25'
173 LT Cs VD 4.2 17:55 Steponas Januška + Arnoldas Slušnys 17:21 | 16:21 Giedrius Strumila + Ignas Vaivada 22'
174 LT Cs VD 5-8.1 17:55 Mindaugas Pacevičius + Tadas Šlekys 21:17 | 21:16 Ramūnas Ražanauskas + Audrius Šadbaras 17'
175 LT Cs VD 5-8.2 17:55 Albertas Rimkus + Audrius Vilčinskas 15:21 | 16:21 Valentinas Bagdanavičius + Rimas Lavrukaitis 18'
176 LT Cs VD 9-12.1 17:55 Povilas Marčiukaitis + Nerijus Molis 23:25 | 21:17 | 17:21 Giedrius Krivickas + Andrius Krivickas 30'
177 LT Cs VD 9-12.2 17:55 Donatas Ferensas + Dainius Kecorius 17:21 | 21:19 | 17:21 Ramūnas Paškevičius + Vidas Pilvinis 36'
178 LT Cs VD 13-16.1 17:55 Rolandas Mazurkevicius + Ričardas Mališauskas 8:21 | 13:21 Kęstutis Krūminas + Gintautas Šiaučiūnas 14'
179 LT Cs VD 13-16.2 17:55 Rolandas Žaldokas + Tomas Grigas 21:19 | 14:21 | 21:13 Raimondas Povilaitis + Robertas Giedraitis 25'
181 LT Bs VD 2.1 18:20 Dalius Juodsnukis + Paulius Jūras 21:17 | 27:25 Šia Gediminas Zaborskis + Tomas Tiškus 25'
182 LT Bs VD 3-4.1 18:20 Martynas Povilaitis + Dalius Martinaitis 21:17 | 21:18 Andžej Mackevič + Artūras Olšauskas 20'
183 LT Bs VD 5-6.1 18:20 Martynas Atkočaitis + Giedrius Miestauskas 22:20 | 21:16 Tadas Staniulis + Eduard Goss 20'
184 LT Bs VD 7-8.1 18:20 Evaldas Čižinauskas + Vygantas Garmus 21:17 | 21:18 Aidas Urbonas + Valentas Stončius 21'
185 LT Bs VD 9-10.1 18:20 Kasparas Vilkevičius + Joris Markūnas KTU 21:18 | 21:16 Dainius Zinkus + Artūras Kuodys 18'
186 LT Bs VD 11-12.1 18:20 Mindaugas Kancleris + Robertas Januševičius Dainius Mazėtis + Laurynas Urniežius
187 LT Bs VD 13-14.1 18:20 Matas Revinskas + Ignas Lukoševičius KR Aurimas Vainauskas + Simas Malakauskas
190 LT Cs VD 2.1 18:45 Darius Kairys + Saulius Eibukas 21:11 | 19:21 | 21:17 Giedrius Strumila + Ignas Vaivada 37'
191 LT Cs VD 3-4.1 18:45 Darius Sirvydis + Mindaugas Danys 19:21 | 21:13 | 21:15 Steponas Januška + Arnoldas Slušnys 33'
192 LT Cs VD 5-6.1 18:45 Mindaugas Pacevičius + Tadas Šlekys 12:21 | 21:19 | 12:21 Valentinas Bagdanavičius + Rimas Lavrukaitis 27'
193 LT Cs VD 7-8.1 18:45 Ramūnas Ražanauskas + Audrius Šadbaras 22:20 | 12:21 | 28:26 Albertas Rimkus + Audrius Vilčinskas 35'
194 LT Cs VD 9-10.1 18:45 Giedrius Krivickas + Andrius Krivickas 15:21 | 21:12 | 21:11 Ramūnas Paškevičius + Vidas Pilvinis 27'
195 LT Cs VD 11-12.1 18:45 Povilas Marčiukaitis + Nerijus Molis Donatas Ferensas + Dainius Kecorius
196 LT Cs VD 13-14.1 18:45 Kęstutis Krūminas + Gintautas Šiaučiūnas 21:19 | 16:21 | 16:21 Rolandas Žaldokas + Tomas Grigas 30'
197 LT Cs VD 15-16.1 18:45 Rolandas Mazurkevicius + Ričardas Mališauskas 17:21 | 21:19 | 21:19 Raimondas Povilaitis + Robertas Giedraitis 28'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija