MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es


2023 Spalio 07 d.; Bastilijos sporto kompleksas
VV VD MD MX
LT Es: 6 3 12 1.5 11 1.5 15 1.5

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 LT Es VD 16.2 10:00 Tomas Deltuva + Aidas Narbutas 19:21 | 15:21 Tadas Slovikas + Algirdas Išganaitis
2 LT Es VD 16.3 10:00 Valdas Lelevicius + Darius Urbonas 18:21 | 21:23 Saulius Klevinskas + Mantas Klevinskas
3 LT Es VD 16.6 10:00 Vitalijus Petraitis + Raimondas Jankauskas 21:15 | 21:8 - Augustas Jurkūnas + Nedas Jurgelevičius
4 LT Es VD 16.7 10:00 Marius Miškinis + Almantas Raškauskas 16:21 | 15:21 Tadas Brazauskas + Egidijus Petraitis
5 LT Es MD 16.2 10:00 Kristina Dambrauskienė + Roberta Baneviciene 21:9 | 21:15 Jolita Pilypaitė + Iveta Vachoviak
6 LT Es MD 16.6 10:25 Vaida Brazauskaitė + Neringa Rudaitytė 19:21 | 19:21 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė
7 LT Es MD 16.7 10:25 Laura Maleckienė + Monika Miseckienė 21:12 | 21:12 Indrė Slovikė + Aušrinė Staševičienė
8 LT Es VD 8.1 10:25 Tomas Kučinskas + Nerijus Mašalaitis 21:15 | 21:17 Tadas Slovikas + Algirdas Išganaitis
9 LT Es VD 8.2 10:25 Saulius Klevinskas + Mantas Klevinskas 17:21 | 19:21 Vytas Stacevičius + Andrius Urbonas
10 LT Es VD 8.3 10:25 Renatas Čibiras + Mindaugas Žemaitis Vitalijus Petraitis + Raimondas Jankauskas
11 LT Es VD 8.4 10:50 Tadas Brazauskas + Egidijus Petraitis 17:21 | 21:18 | 15:21 Artūras Jadvinskis + Rokas Jadvinskis
12 LT Es MD 8.1 10:50 Vilma Blankienė + Gvidonė Miklovaitė 11:21 | 21:15 | 27:25 Kristina Dambrauskienė + Roberta Baneviciene
13 LT Es MD 8.2 10:50 Dovilė Kuzmickaitė + Patricija Zvezdinaitė KTU KTU 21:6 | 21:17 Akvilė Sarulytė + Aušra Adomavičienė
14 LT Es MD 8.3 10:50 Agnė Mackevičienė + Dalia Šumskienė 17:21 | 17:21 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė
15 LT Es MD 8.4 10:50 Laura Maleckienė + Monika Miseckienė 21:13 | 21:17 Gintarė Vaitkienė + Auksė Perė
16 LT Es VD 4.1 11:15 Tomas Kučinskas + Nerijus Mašalaitis 21:16 | 22:20 Vytas Stacevičius + Andrius Urbonas
17 LT Es VD 4.2 11:15 Vitalijus Petraitis + Raimondas Jankauskas 13:21 | 11:21 Artūras Jadvinskis + Rokas Jadvinskis
18 LT Es VD 5-8.1 11:15 Tadas Slovikas + Algirdas Išganaitis 21:9 | 15:21 | 6:21 Saulius Klevinskas + Mantas Klevinskas
19 LT Es VD 5-8.2 11:15 Renatas Čibiras + Mindaugas Žemaitis Tadas Brazauskas + Egidijus Petraitis
20 LT Es VD 9-12.1 11:15 Tomas Deltuva + Aidas Narbutas 17:21 | 21:12 | 14:21 Valdas Lelevicius + Darius Urbonas
21 LT Es VD 9-12.2 11:40 Augustas Jurkūnas + Nedas Jurgelevičius - 18:21 | 9:21 Marius Miškinis + Almantas Raškauskas
22 LT Es MD 4.1 11:40 Vilma Blankienė + Gvidonė Miklovaitė 16:21 | 17:21 KTU KTU Dovilė Kuzmickaitė + Patricija Zvezdinaitė
23 LT Es MD 4.2 11:40 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė 10:21 | 15:21 Laura Maleckienė + Monika Miseckienė
24 LT Es MD 5-8.1 11:40 Kristina Dambrauskienė + Roberta Baneviciene 21:14 | 21:11 Akvilė Sarulytė + Aušra Adomavičienė
25 LT Es MD 5-8.2 11:40 Agnė Mackevičienė + Dalia Šumskienė 21:15 | 18:21 | 14:21 Gintarė Vaitkienė + Auksė Perė
26 LT Es MD 9-12.2 12:05 Vaida Brazauskaitė + Neringa Rudaitytė 21:14 | 21:11 Indrė Slovikė + Aušrinė Staševičienė
27 LT Es VD 2.1 12:05 Tomas Kučinskas + Nerijus Mašalaitis 21:16 | 21:18 Artūras Jadvinskis + Rokas Jadvinskis
28 LT Es VD 3-4.1 12:05 Vytas Stacevičius + Andrius Urbonas 21:9 | 21:18 Vitalijus Petraitis + Raimondas Jankauskas
29 LT Es VD 5-6.1 12:05 Saulius Klevinskas + Mantas Klevinskas 21:16 | 21:19 Tadas Brazauskas + Egidijus Petraitis
30 LT Es VD 7-8.1 12:05 Tadas Slovikas + Algirdas Išganaitis Renatas Čibiras + Mindaugas Žemaitis
31 LT Es VD 9-10.1 12:30 Valdas Lelevicius + Darius Urbonas 21:16 | 21:10 Marius Miškinis + Almantas Raškauskas
32 LT Es VD 11-12.1 12:30 Tomas Deltuva + Aidas Narbutas 21:17 | 21:6 - Augustas Jurkūnas + Nedas Jurgelevičius
33 LT Es MD 2.1 12:30 Dovilė Kuzmickaitė + Patricija Zvezdinaitė KTU KTU 15:21 | 21:12 | 21:11 Laura Maleckienė + Monika Miseckienė
34 LT Es MD 3-4.1 12:30 Vilma Blankienė + Gvidonė Miklovaitė 21:8 | 21:18 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė
35 LT Es MD 5-6.1 12:30 Kristina Dambrauskienė + Roberta Baneviciene 20:22 | 21:6 | 21:3 Gintarė Vaitkienė + Auksė Perė
36 LT Es MD 7-8.1 12:55 Akvilė Sarulytė + Aušra Adomavičienė 9:21 | 14:21 Agnė Mackevičienė + Dalia Šumskienė
37 LT Es MD 9-10.1 12:55 Jolita Pilypaitė + Iveta Vachoviak 21:14 | 7:21 | 17:21 Vaida Brazauskaitė + Neringa Rudaitytė
41 LT Es VV A-2:3 13:20 Artūras Jadvinskis - 21:19 | 21:13 - Dominykas Andrulis
42 LT Es VV B-2:3 13:20 Rokas Jadvinskis - - Renatas Čibiras
43 LT Es MX 16.2 13:20 Raimondas Jankauskas + Vaida Brazauskaitė 13:21 | 21:19 | 13:21 Tadas Brazauskas + Aušra Adomavičienė
44 LT Es MX 16.3 13:20 Nerijus Mašalaitis + Patricija Zvezdinaitė KTU 21:14 | 21:13 Darius Urbonas + Akvilė Kizielė
45 LT Es MX 16.4 13:20 Andrius Urbonas + Gvidonė Miklovaitė 21:10 | 21:15 Vitalijus Petraitis + Aušrinė Staševičienė
46 LT Es MX 16.5 13:45 Vytas Stacevičius + Agnė Mackevičienė 21:7 | 21:9 Dominykas Andrulis + Akvilė Sarulytė
47 LT Es MX 16.6 13:45 Alenas Grigalauskis + Agnė Grigalauskė 21:13 | 21:15 Tadas Slovikas + Indrė Slovikė
48 LT Es MX 16.7 13:45 Vaidas Sabaliauskas + Vilma Blankienė 18:21 | 20:22 Valdas Lelevicius + Dalia Šumskienė
49 LT Es MX 16.8 13:45 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė 21:5 | 21:12 Egidijus Petraitis + Iveta Vachoviak
50 LT Es VV A-1:3 13:45 Egidijus Tavoras - 21:1 | 21:1 - Dominykas Andrulis
51 LT Es VV B-1:3 14:10 Mindaugas Žemaitis - - Renatas Čibiras
52 LT Es MX 8.1 14:10 Tomas Kučinskas + Dovilė Kuzmickaitė KTU 21:10 | 21:15 Tadas Brazauskas + Aušra Adomavičienė
53 LT Es MX 8.2 14:10 Nerijus Mašalaitis + Patricija Zvezdinaitė KTU 22:20 | 21:8 Andrius Urbonas + Gvidonė Miklovaitė
54 LT Es MX 8.3 14:10 Vytas Stacevičius + Agnė Mackevičienė 19:21 | 21:12 | 21:14 Alenas Grigalauskis + Agnė Grigalauskė
55 LT Es MX 8.4 14:10 Valdas Lelevicius + Dalia Šumskienė 9:21 | 8:21 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė
56 LT Es MX 9-16.2 14:35 Darius Urbonas + Akvilė Kizielė 21:14 | 21:19 Vitalijus Petraitis + Aušrinė Staševičienė
57 LT Es MX 9-16.3 14:35 Dominykas Andrulis + Akvilė Sarulytė 12:21 | 14:21 Tadas Slovikas + Indrė Slovikė
58 LT Es MX 9-16.4 14:35 Vaidas Sabaliauskas + Vilma Blankienė 21:18 | 21:19 Egidijus Petraitis + Iveta Vachoviak
59 LT Es VV A-1:2 14:35 Egidijus Tavoras - 21:6 | 21:10 - Artūras Jadvinskis
60 LT Es VV B-1:2 14:35 Mindaugas Žemaitis - 21:11 | 21:15 - Rokas Jadvinskis
61 LT Es MX 4.1 15:00 Tomas Kučinskas + Dovilė Kuzmickaitė KTU 21:5 | 21:5 KTU Nerijus Mašalaitis + Patricija Zvezdinaitė
62 LT Es MX 4.2 15:00 Vytas Stacevičius + Agnė Mackevičienė 21:16 | 19:21 | 17:21 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė
63 LT Es MX 5-8.1 15:00 Tadas Brazauskas + Aušra Adomavičienė 21:18 | 13:21 | 19:21 Andrius Urbonas + Gvidonė Miklovaitė
64 LT Es MX 5-8.2 15:00 Alenas Grigalauskis + Agnė Grigalauskė 21:11 | 21:15 Valdas Lelevicius + Dalia Šumskienė
65 LT Es MX 9-12.1 15:00 Raimondas Jankauskas + Vaida Brazauskaitė 21:17 | 21:14 Darius Urbonas + Akvilė Kizielė
66 LT Es MX 9-12.2 15:25 Tadas Slovikas + Indrė Slovikė 21:16 | 21:15 Vaidas Sabaliauskas + Vilma Blankienė
68 LT Es MX 13-16.2 15:25 Dominykas Andrulis + Akvilė Sarulytė 15:21 | 16:21 Egidijus Petraitis + Iveta Vachoviak
69 LT Es VV A2.1 15:25 Mindaugas Žemaitis - 16:21 | 11:21 - Egidijus Tavoras
70 LT Es VV B2.1 15:25 Rokas Jadvinskis - 21:19 | 25:23 - Artūras Jadvinskis
71 LT Es VV C2.1 15:50 Renatas Čibiras - - Dominykas Andrulis
72 LT Es MX 2.1 15:50 Tomas Kučinskas + Dovilė Kuzmickaitė KTU 20:22 | 21:23 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė
73 LT Es MX 3-4.1 15:50 Nerijus Mašalaitis + Patricija Zvezdinaitė KTU 11:21 | 5:21 Vytas Stacevičius + Agnė Mackevičienė
74 LT Es MX 5-6.1 15:50 Andrius Urbonas + Gvidonė Miklovaitė 21:17 | 15:21 | 21:10 Alenas Grigalauskis + Agnė Grigalauskė
75 LT Es MX 7-8.1 15:50 Tadas Brazauskas + Aušra Adomavičienė 21:19 | 21:8 Valdas Lelevicius + Dalia Šumskienė
76 LT Es MX 9-10.1 16:15 Raimondas Jankauskas + Vaida Brazauskaitė 21:17 | 12:21 | 15:21 Tadas Slovikas + Indrė Slovikė
77 LT Es MX 11-12.1 16:15 Darius Urbonas + Akvilė Kizielė 21:14 | 18:21 | 19:21 Vaidas Sabaliauskas + Vilma Blankienė
78 LT Es MX 13-14.1 16:15 Vitalijus Petraitis + Aušrinė Staševičienė 21:14 | 21:16 Egidijus Petraitis + Iveta Vachoviak

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija