MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-18 02:08 took:205.5 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusiųjų Lyga 1 etapas


2024 Vasario 17 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug B (B): 10 1.6 9 5.6 4 4.7 8 5.7
Suaug C (C): 7 0.5 12 2.9 5 2.5 15 2.8
Suaug D (D): 10 1 16 2.3 10 2.8 20 2.4
Suaug E (E): 12 0.7 14 1.4 25 1.4

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Roma Nedzinskė
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Lina Sipavičiūtė
    Loreta Karaliene
    23' 19:21 | 20:22
    S9 Miglė Šimonytė
    Martyna Daraškevičienė
    16.2
  • S5 Giedrė Meškauskienė
    Jurgita Milašė
    15' 21:11 | 21:18
    S12 Sigita Ambraziejienė
    Rasutė Krutulienė
    16.3
  • S4 Eglė Mockevičienė
    Ineta Valiulytė
    19' 21:18 | 22:20
    S13 Rūta Kuodienė
    Aurelija Kazlauskiene
    16.4
  • S3 Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    30' 18:21 | 21:10 | 21:18
    S14 Aleksandra Ševeliova
    Meida Lileikyte
    16.5
  • S6 Ovidija Normantė
    Kristina Dumčiuvienė
    28' 19:21 | 21:19 | 21:19
    S11 Saulė Gailūnaitė
    Kristina Molderė
    16.6
  • S7 Jurgita Kaminskienė
    Dainora Oganauskienė
    20' 21:11 | 21:14
    S10 Evelina Černienė
    Renata Pocejienė
    16.7
  • S2 Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Roma Nedzinskė
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    19' 21:12 | 21:15
    Miglė Šimonytė
    Martyna Daraškevičienė
    8.1
  • Giedrė Meškauskienė
    Jurgita Milašė
    17' 21:18 | 21:11
    Eglė Mockevičienė
    Ineta Valiulytė
    8.2
  • Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    30' 21:13 | 19:21 | 14:21
    Ovidija Normantė
    Kristina Dumčiuvienė
    8.3
  • Jurgita Kaminskienė
    Dainora Oganauskienė
    29' 18:21 | 21:16 | 20:22
    Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    8.4
  • Roma Nedzinskė
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    30' 21:17 | 17:21 | 21:19
    Giedrė Meškauskienė
    Jurgita Milašė
    4.1
  • Ovidija Normantė
    Kristina Dumčiuvienė
    18' 22:20 | 21:9
    Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Roma Nedzinskė
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    19' 15:21 | 12:21
    Ovidija Normantė
    Kristina Dumčiuvienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Giedrė Meškauskienė
    Jurgita Milašė
    33' 21:17 | 18:21 | 20:22
    Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Miglė Šimonytė
    Martyna Daraškevičienė
    28' 19:21 | 21:17 | 18:21
    Eglė Mockevičienė
    Ineta Valiulytė
    5-8.1
  • Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    20' 21:13 | 24:22
    Jurgita Kaminskienė
    Dainora Oganauskienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Eglė Mockevičienė
    Ineta Valiulytė
    17' 6:21 | 18:21
    Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Lina Sipavičiūtė
    Loreta Karaliene
    9-16.1
  • Sigita Ambraziejienė
    Rasutė Krutulienė
    17' 16:21 | 12:21
    Rūta Kuodienė
    Aurelija Kazlauskiene
    9-16.2
  • Aleksandra Ševeliova
    Meida Lileikyte
    16' 14:21 | 11:21
    Saulė Gailūnaitė
    Kristina Molderė
    9-16.3
  • Evelina Černienė
    Renata Pocejienė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Lina Sipavičiūtė
    Loreta Karaliene
    26' 13:21 | 21:17 | 21:11
    Rūta Kuodienė
    Aurelija Kazlauskiene
    9-12.1
  • Saulė Gailūnaitė
    Kristina Molderė
    15' 21:12 | 21:10
    Evelina Černienė
    Renata Pocejienė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Lina Sipavičiūtė
    Loreta Karaliene
    16' 15:21 | 13:21
    Saulė Gailūnaitė
    Kristina Molderė
    9-10.1








Spausdinimo versija