MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

Chaopai Tournament 2024


2024 Vasario 24 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VD MD MX
Suaug B (B): 9 7.2 12 13 16 9.9
Suaug C (C): 8 1.6 8 3.5 14 2.6
Suaug D (D): 15 1.8 7 2.1 21 2.2
Suaug E (E): 10 0.5 8 1.3 22 1.1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 B MX 16.1 09:00 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė 21:12 | 21:14 KTU Tadas Supronas + Rasa Šulnienė
2 B MX 16.2 09:00 Ramūnas Bilius + Atėnė Peleckytė 21:15 | 22:20 Linas Zavadskis + Rusnė Vidzėnaitė
3 B MX 16.3 09:00 Tomas Tiškus + Vakarė Trakšelytė Šia 21:19 | 21:14 KTU KTU Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė
4 B MX 16.4 09:00 Linas Supronas + Dovilė Supronienė 21:11 | 27:25 Ramūnas Ražanauskas + Viktorija Zonytė
5 B MX 16.5 09:00 Aidas Urbonas + Giedrė Dapkuvienė 25:23 | 21:14 Deivydas Žilinskas + Karolina Bagdonaitė
6 B MX 16.6 09:00 Ailantas Sutkus + Evelina Šiušytė 22:20 | 21:09 Martynas Atkočaitis + Diana Lubė
7 B MX 16.7 09:00 Giedrius Dima + Jurgita Bilienė 21:13 | 21:13 Šarūnas Poderys + Inga Bankauskienė
8 B MX 16.8 09:00 Arsenii Shiian + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 21:15 | 21:12 Pijus Bambalas + Meida Levickaitė
9 D MX 32.2 09:00 Remigijus Peleckis + Elija Peleckytė 21:11 | 07:21 | 12:21 Gediminas Vaitkevičius + Gitana Pšibilskienė
10 D MX 32.6 09:25 Egidijus Serdikevičius + Aušra Šiupiniene 15:21 | 15:21 Emilis Jonkus + Dovile Jonkuviene
11 D MX 32.7 09:25 Deividas Staškevičius + Lina Gimbutienė Šia 21:15 | 21:11 Jonas Bukėnas + Adriana Juodviršytė
12 D MX 32.10 09:25 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė Rojus Vaitkevičius + Gerda Voiškaitė
14 D MX 32.15 09:25 Žygimantas Slavickas + Roberta Baneviciene 21:16 | 21:19 Valdas Lelevicius + Augustė Butėnaitė
15 C MX 16.2 09:25 Donatas Budrys + Ūla Budrytė 21:18 | 21:18 Elmoras Adakauskas + Dalia Sunklodė
16 C MX 16.3 09:25 Tomas Kiveris + Vakarė Bagdonaitė 11:21 | 18:21 KTU Kasparas Vilkevičius + Laura Aleknavičiūtė
17 C MX 16.4 09:25 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 21:13 | 21:17 Eimantas Krikščiūnas + Viltė Navikaitė
18 C MX 16.5 09:25 Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė 21:15 | 13:24 | 23:21 Rabee Zafar + Monika Valatkienė
19 C MX 16.6 09:50 Justas Čekavičius + Asta Rėčkuvienė 23:25 | 16:21 U Benas Šemeta + Eglė Zavadskytė
20 C MX 16.7 09:50 Raimondas Banelis + Eglė Markelytė 20:22 | 10:21 Aurimas Meškinis + Elija Sunkladaitė
21 B MX 8.1 09:50 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė 18:21 | 21:16 | 21:17 Ramūnas Bilius + Atėnė Peleckytė
22 B MX 8.2 09:50 Tomas Tiškus + Vakarė Trakšelytė Šia 16:21 | 21:14 | 21:18 Linas Supronas + Dovilė Supronienė
23 B MX 8.3 09:50 Aidas Urbonas + Giedrė Dapkuvienė 21:17 | 21:15 Ailantas Sutkus + Evelina Šiušytė
24 B MX 8.4 09:50 Giedrius Dima + Jurgita Bilienė 27:29 | 13:21 Arsenii Shiian + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
25 B MX 9-16.1 09:50 Tadas Supronas + Rasa Šulnienė KTU 14:21 | 21:15 | 22:20 Linas Zavadskis + Rusnė Vidzėnaitė
26 B MX 9-16.2 09:50 Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė KTU KTU 21:15 | 21:8 Ramūnas Ražanauskas + Viktorija Zonytė
27 B MX 9-16.3 09:50 Deivydas Žilinskas + Karolina Bagdonaitė 19:21 | 17:21 Martynas Atkočaitis + Diana Lubė
28 B MX 9-16.4 10:15 Šarūnas Poderys + Inga Bankauskienė 19:21 | 21:15 | 21:14 Pijus Bambalas + Meida Levickaitė
29 D MX 16.1 10:15 Egidijus Peleckis + Irena Peleckienė 21:12 | 17:21 | 21:17 Gediminas Vaitkevičius + Gitana Pšibilskienė
30 D MX 16.2 10:15 GUNTIS KLAVINS + Kristina Bagdonienė 21:10 | 21:16 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė
31 D MX 16.3 10:15 Robertas Poškus + Dovilė Kuzmickaitė KTU KTU 21:12 | 21:17 Emilis Jonkus + Dovile Jonkuviene
32 D MX 16.4 10:15 Deividas Staškevičius + Lina Gimbutienė Šia 21:17 | 21:15 Tomas Kučinskas + Renata Kučinskienė
33 D MX 16.5 10:15 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 17:21 | 21:17 | 20:22 Rojus Vaitkevičius + Gerda Voiškaitė
34 D MX 16.6 10:15 Augustas Janušonis + Laura Janušonienė 22:20 | 11:21 | 18:21 Kęstutis Lukoševičius + Margarita Noreikienė
35 D MX 16.7 10:15 Ramūnas Mackevičius + Agnė Mackevičienė 21:11 | 21:13 Edmundas Mackevičius + Dovilė Butkienė
36 D MX 16.8 10:15 Žygimantas Slavickas + Roberta Baneviciene 17:21 | 13:21 Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene
37 D MX 17-24.2 10:40 Egidijus Serdikevičius + Aušra Šiupiniene 15:21 | 20:22 Jonas Bukėnas + Adriana Juodviršytė
39 C MX 8.1 10:40 Matas Drukteinis + Ieva Vidzėnienė 21:11 | 21:07 Donatas Budrys + Ūla Budrytė
40 C MX 8.2 10:40 Kasparas Vilkevičius + Laura Aleknavičiūtė KTU 21:13 | 21:14 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė
41 C MX 8.3 10:40 Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė 22:20 | 10:21 | 21:19 U Benas Šemeta + Eglė Zavadskytė
42 C MX 8.4 10:40 Aurimas Meškinis + Elija Sunkladaitė 19:21 | 24:26 Benas Adamonis + Atilė Vyblova
43 C MX 9-16.2 10:40 Tomas Kiveris + Vakarė Bagdonaitė 21:13 | 21:11 Eimantas Krikščiūnas + Viltė Navikaitė
44 C MX 9-16.3 10:40 Rabee Zafar + Monika Valatkienė 21:13 | 21:18 Justas Čekavičius + Asta Rėčkuvienė
45 B MX 4.1 10:40 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė 21:11 | 21:07 Šia Tomas Tiškus + Vakarė Trakšelytė
46 B MX 4.2 11:05 Aidas Urbonas + Giedrė Dapkuvienė 13:21 | 17:21 Arsenii Shiian + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
47 B MX 5-8.1 11:05 Ramūnas Bilius + Atėnė Peleckytė 22:24 | 15:21 Linas Supronas + Dovilė Supronienė
48 B MX 5-8.2 11:05 Ailantas Sutkus + Evelina Šiušytė 21:06 | 19:21 | 17:21 Giedrius Dima + Jurgita Bilienė
49 B MX 9-12.1 11:05 Tadas Supronas + Rasa Šulnienė KTU 19:21 | 20:22 KTU KTU Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė
50 B MX 9-12.2 11:05 Martynas Atkočaitis + Diana Lubė 21:17 | 21:18 Šarūnas Poderys + Inga Bankauskienė
51 D MX 8.1 11:05 Egidijus Peleckis + Irena Peleckienė 20:22 | 21:13 | 25:23 GUNTIS KLAVINS + Kristina Bagdonienė
52 D MX 8.2 11:05 Robertas Poškus + Dovilė Kuzmickaitė KTU KTU 21:11 | 21:19 Šia Deividas Staškevičius + Lina Gimbutienė
53 D MX 8.3 11:05 Rojus Vaitkevičius + Gerda Voiškaitė 21:14 | 17:21 | 21:14 Kęstutis Lukoševičius + Margarita Noreikienė
54 D MX 8.4 11:05 Ramūnas Mackevičius + Agnė Mackevičienė 21:14 | 16:21 | 21:19 Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene
55 D MX 9-16.1 11:30 Gediminas Vaitkevičius + Gitana Pšibilskienė 20:22 | 11:21 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė
56 D MX 9-16.2 11:30 Emilis Jonkus + Dovile Jonkuviene 15:21 | 16:21 Tomas Kučinskas + Renata Kučinskienė
57 D MX 9-16.3 11:30 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 21:13 | 23:25 | 19:21 Augustas Janušonis + Laura Janušonienė
58 D MX 9-16.4 11:30 Edmundas Mackevičius + Dovilė Butkienė 21:12 | 21:11 Žygimantas Slavickas + Roberta Baneviciene
59 D MX 17-20.1 11:30 Remigijus Peleckis + Elija Peleckytė 10:21 | 21:17 | 21:23 Jonas Bukėnas + Adriana Juodviršytė
60 D MX 17-20.2 11:30 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė Valdas Lelevicius + Augustė Butėnaitė
61 C MX 4.1 11:30 Matas Drukteinis + Ieva Vidzėnienė 21:18 | 21:13 KTU Kasparas Vilkevičius + Laura Aleknavičiūtė
62 C MX 4.2 11:30 Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė 16:21 | 17:21 Benas Adamonis + Atilė Vyblova
63 C MX 5-8.1 11:30 Donatas Budrys + Ūla Budrytė 19:21 | 20:22 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė
64 C MX 5-8.2 11:55 Benas Šemeta + Eglė Zavadskytė U 21:12 | 21:17 Aurimas Meškinis + Elija Sunkladaitė
65 C MX 9-12.1 11:55 Elmoras Adakauskas + Dalia Sunklodė 18:21 | 21:19 | 22:20 Tomas Kiveris + Vakarė Bagdonaitė
66 C MX 9-12.2 11:55 Rabee Zafar + Monika Valatkienė 21:17 | 21:08 Raimondas Banelis + Eglė Markelytė
67 B MX 2.1 11:55 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė 21:18 | 15:21 | 15:21 Arsenii Shiian + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
68 B MX 3-4.1 11:55 Tomas Tiškus + Vakarė Trakšelytė Šia 19:21 | 22:24 Aidas Urbonas + Giedrė Dapkuvienė
69 B MX 5-6.1 11:55 Linas Supronas + Dovilė Supronienė 21:17 | 21:16 Giedrius Dima + Jurgita Bilienė
70 B MX 9-10.1 11:55 Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė KTU KTU 17:21 | 21:18 | 19:21 Martynas Atkočaitis + Diana Lubė
71 D MX 4.1 11:55 Egidijus Peleckis + Irena Peleckienė 11:21 | 23:25 KTU KTU Robertas Poškus + Dovilė Kuzmickaitė
72 D MX 4.2 11:55 Rojus Vaitkevičius + Gerda Voiškaitė 12:21 | 21:18 | 22:24 Ramūnas Mackevičius + Agnė Mackevičienė
73 D MX 5-8.1 12:20 GUNTIS KLAVINS + Kristina Bagdonienė 19:21 | 14:21 Šia Deividas Staškevičius + Lina Gimbutienė
74 D MX 5-8.2 12:20 Kęstutis Lukoševičius + Margarita Noreikienė 21:09 | 21:23 | 10:21 Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene
75 D MX 9-12.1 12:20 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė 21:16 | 20:22 | 21:23 Tomas Kučinskas + Renata Kučinskienė
76 D MX 9-12.2 12:20 Augustas Janušonis + Laura Janušonienė 19:21 | 11:21 Edmundas Mackevičius + Dovilė Butkienė
77 D MX 17-18.1 12:20 Jonas Bukėnas + Adriana Juodviršytė 27:25 | 21:11 Valdas Lelevicius + Augustė Butėnaitė
78 C MX 2.1 12:20 Matas Drukteinis + Ieva Vidzėnienė 18:21 | 24:22 | 21:17 Benas Adamonis + Atilė Vyblova
79 C MX 3-4.1 12:20 Kasparas Vilkevičius + Laura Aleknavičiūtė KTU 17:21 | 21:18 | 18:21 Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė
80 C MX 5-6.1 12:20 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 21:17 | 03:21 | 17:21 U Benas Šemeta + Eglė Zavadskytė
81 C MX 9-10.1 12:20 Elmoras Adakauskas + Dalia Sunklodė 14:21 | 12:21 Rabee Zafar + Monika Valatkienė
82 B MD 16.2 12:45 Rusnė Vidzėnaitė + Danielė Grybytė 19:21 | 21:19 | 16:21 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė
83 B MD 16.3 12:45 Vykintė Trakšelytė + Vakarė Trakšelytė KTU 24:22 | 21:16 Viktorija Zonytė + Alina Michaliova
84 B MD 16.6 12:45 Dovilė Supronienė + Rasa Šulnienė KTU 16:21 | 21:17 | 21:11 Karolina Bagdonaitė + Vakarė Bagdonaitė
85 B MD 16.7 12:45 Jurgita Bilienė + Inga Bankauskienė 21:15 | 21:17 Ūla Budrytė + Skaja Dapkutė
86 B VD 16.6 12:45 Kasparas Vilkevičius + Benas Adamonis KTU 21:19 | 21:19 Tadas Supronas + Rabee Zafar
87 B VD 16.7 12:45 Matas Drukteinis + Pijus Bambalas 21:18 | 21:15 KTU Mantas Smalskis + Pijus Balaišis
88 D MX 2.1 12:45 Robertas Poškus + Dovilė Kuzmickaitė KTU KTU 21:15 | 17:21 | 18:21 Ramūnas Mackevičius + Agnė Mackevičienė
89 D MX 3-4.1 12:45 Egidijus Peleckis + Irena Peleckienė 21:16 | 16:21 | 11:21 Rojus Vaitkevičius + Gerda Voiškaitė
90 D MX 5-6.1 12:45 Deividas Staškevičius + Lina Gimbutienė Šia 18:21 | 13:21 Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene
91 D MX 9-10.1 13:10 Tomas Kučinskas + Renata Kučinskienė 21:14 | 16:21 | 12:21 Edmundas Mackevičius + Dovilė Butkienė
92 C MD 8.1 13:10 Ieva Vidzėnienė + Kristina Bagdonienė 21:14 | 21:18 Adriana Juodviršytė + Viltė Navikaitė
93 C MD 8.2 13:10 Gerda Voiškaitė + Kristina Aliukiene 21:14 | 21:17 Margarita Noreikienė + Dalia Sunklodė
94 C MD 8.3 13:10 Inesa Bacevičienė + Irena Peleckienė 13:21 | 21:17 | 10:21 Laura Aleknavičiūtė + Eglė Zavadskytė
95 C MD 8.4 13:10 Monika Valatkienė + Eglė Markelytė 21:17 | 21:15 Augustė Butėnaitė + Asta Rėčkuvienė
96 C VD 8.1 13:10 Tomas Kučinskas + Tadas Žilinskas KTU 21:09 | 21:18 U Benas Šemeta + Tomas Slavenskas
97 C VD 8.2 13:10 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis 21:12 | 18:21 | 16:21 Eimantas Krikščiūnas + Jonas Bukėnas
98 C VD 8.3 13:10 Kęstutis Lukoševičius + Elmoras Adakauskas 24:22 | 22:20 Aurimas Meškinis + Paulius Janušauskas
99 C VD 8.4 13:10 Rolandas Žaldokas + Ramūnas Mackevičius 21:09 | 21:09 Joris Čaikinas + Markas Repšys
100 B MD 8.1 13:35 Giedrė Dapkuvienė + Diana Lubė 16:21 | 21:18 | 15:21 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė
101 B MD 8.2 13:35 Vykintė Trakšelytė + Vakarė Trakšelytė KTU 21:17 | 09:21 | 14:21 Atėnė Peleckytė + Meida Levickaitė
102 B MD 8.3 13:35 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Egidija Laurišaitė 23:21 | 15:21 | 17:21 KTU Dovilė Supronienė + Rasa Šulnienė
103 B MD 8.4 13:35 Jurgita Bilienė + Inga Bankauskienė 15:21 | 16:21 Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė
104 B MD 9-12.1 13:35 Rusnė Vidzėnaitė + Danielė Grybytė 19:21 | 21:17 | 19:21 Viktorija Zonytė + Alina Michaliova
105 B MD 9-12.2 13:35 Karolina Bagdonaitė + Vakarė Bagdonaitė 21:10 | 21:10 Ūla Budrytė + Skaja Dapkutė
106 B VD 8.2 13:35 Ailantas Sutkus + Linas Zavadskis 13:21 | 18:21 Aidas Urbonas + Deivydas Žilinskas
107 B VD 8.3 13:35 Tomas Tiškus + Arsenii Shiian Šia 21:09 | 21:07 KTU Kasparas Vilkevičius + Benas Adamonis
108 B VD 8.4 13:35 Matas Drukteinis + Pijus Bambalas 10:21 | 13:21 Ramūnas Bilius + Giedrius Dima
109 B VD 9-12.2 14:00 Tadas Supronas + Rabee Zafar 15:21 | 16:21 KTU Mantas Smalskis + Pijus Balaišis
111 D VD 16.2 14:00 Valdas Lelevicius + Mantas Varnelis 21:17 | 12:21 | 21:16 Vitalijus Petraitis + Algirdas Išganaitis
112 D VD 16.3 14:00 Andrius Bukauskas + Raimondas Maladauskas 21:14 | 21:11 Aleś Chakhoūski + Egidijus Serdikevičius
113 D VD 16.4 14:00 Egidijus Peleckis + Remigijus Peleckis 21:18 | 20:22 | 16:21 Meinardas Kakanis + Emilis Jonkus
114 D VD 16.5 14:00 Gediminas Vaitkevičius + Rojus Vaitkevičius 21:11 | 19:21 | 21:15 Evaldas Mikelevičius + Ganishka Arachchilage
115 D VD 16.6 14:00 Kęstutis Povilonis + Pijus Povilonis 17:21 | 21:16 | 21:14 Remigijus Skrebe + Marius Skrebė
116 D VD 16.7 14:00 Vidmantas Galiauskas + Dominykas Paulauskas 16:21 | 21:14 | 21:19 KTU Robertas Poškus + GUNTIS KLAVINS
117 D VD 16.8 14:00 Justas Čekavičius + Deividas Staškevičius 21:19 | 21:11 - Martynas Atkočius + Donatas Budrys
118 D MD 8.2 14:25 Gitana Pšibilskienė + Dovilė Kuzmickaitė KTU 21:14 | 21:11 Justina Jelinskė + Asta Pelaitienė
119 D MD 8.3 14:25 Gintarė Povilaitytė + Gintarė Liutkevičiūtė 21:17 | 16:21 | 21:18 Laura Janušonienė + Dovile Jonkuviene
120 D MD 8.4 14:25 Monika Miseckienė + Laura Maleckienė 21:07 | 21:15 Rusnė Talačkaitė + Agnė Glodenytė
121 C MD 4.1 14:25 Ieva Vidzėnienė + Kristina Bagdonienė 21:18 | 20:22 | 24:22 Gerda Voiškaitė + Kristina Aliukiene
122 C MD 4.2 14:25 Laura Aleknavičiūtė + Eglė Zavadskytė 21:15 | 21:17 Monika Valatkienė + Eglė Markelytė
123 C MD 5-8.1 14:25 Adriana Juodviršytė + Viltė Navikaitė 19:21 | 17:21 Margarita Noreikienė + Dalia Sunklodė
124 C MD 5-8.2 14:25 Inesa Bacevičienė + Irena Peleckienė 16:21 | 21:16 | 21:18 Augustė Butėnaitė + Asta Rėčkuvienė
125 C VD 4.1 14:25 Tomas Kučinskas + Tadas Žilinskas KTU 21:15 | 16:21 | 21:19 Eimantas Krikščiūnas + Jonas Bukėnas
126 C VD 4.2 14:25 Kęstutis Lukoševičius + Elmoras Adakauskas 16:21 | 21:19 | 13:21 Rolandas Žaldokas + Ramūnas Mackevičius
127 C VD 5-8.1 14:50 Benas Šemeta + Tomas Slavenskas U 12:21 | 24:22 | 21:15 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis
128 C VD 5-8.2 14:50 Aurimas Meškinis + Paulius Janušauskas 21:10 | 17:21 | 21:13 Joris Čaikinas + Markas Repšys
129 B MD 4.1 14:50 Giedrė Dapkuvienė + Diana Lubė 25:23 | 19:21 | 18:21 Atėnė Peleckytė + Meida Levickaitė
130 B MD 4.2 14:50 Dovilė Supronienė + Rasa Šulnienė KTU 21:18 | 11:21 | 12:21 Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė
131 B MD 5-8.1 14:50 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė 17:21 | 18:21 KTU Vykintė Trakšelytė + Vakarė Trakšelytė
132 B MD 5-8.2 14:50 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Egidija Laurišaitė 21:18 | 21:17 Jurgita Bilienė + Inga Bankauskienė
133 B MD 9-10.1 14:50 Viktorija Zonytė + Alina Michaliova 08:21 | 26:24 | 16:21 Karolina Bagdonaitė + Vakarė Bagdonaitė
134 B VD 4.1 14:50 Linas Supronas + Giedrius Stasiulis 15:21 | 21:10 | 16:21 Aidas Urbonas + Deivydas Žilinskas
135 B VD 4.2 14:50 Tomas Tiškus + Arsenii Shiian Šia 11:21 | 21:07 | 14:21 Ramūnas Bilius + Giedrius Dima
136 B VD 5-8.2 15:15 Kasparas Vilkevičius + Benas Adamonis KTU 19:21 | 18:21 Matas Drukteinis + Pijus Bambalas
137 D VD 8.1 15:15 Gintaras Bacevičius + Tomas Kiveris 21:14 | 21:16 Valdas Lelevicius + Mantas Varnelis
138 D VD 8.2 15:15 Andrius Bukauskas + Raimondas Maladauskas 22:24 | 09:21 Meinardas Kakanis + Emilis Jonkus
139 D VD 8.3 15:15 Gediminas Vaitkevičius + Rojus Vaitkevičius 21:18 | 16:21 | 12:21 Kęstutis Povilonis + Pijus Povilonis
140 D VD 8.4 15:15 Vidmantas Galiauskas + Dominykas Paulauskas 16:21 | 21:19 | 16:21 Justas Čekavičius + Deividas Staškevičius
142 D VD 9-16.2 15:15 Aleś Chakhoūski + Egidijus Serdikevičius 18:21 | 21:19 | 19:21 Egidijus Peleckis + Remigijus Peleckis
143 D VD 9-16.3 15:15 Evaldas Mikelevičius + Ganishka Arachchilage 21:15 | 22:20 Remigijus Skrebe + Marius Skrebė
144 D VD 9-16.4 15:15 Robertas Poškus + GUNTIS KLAVINS KTU 21:16 | 21:10 - Martynas Atkočius + Donatas Budrys
145 D MD 4.1 15:40 Dovilė Butkienė + Agnė Mackevičienė 18:21 | 19:21 KTU Gitana Pšibilskienė + Dovilė Kuzmickaitė
146 D MD 4.2 15:40 Gintarė Povilaitytė + Gintarė Liutkevičiūtė 21:08 | 21:15 Monika Miseckienė + Laura Maleckienė
147 D MD 5-8.2 15:40 Laura Janušonienė + Dovile Jonkuviene 21:10 | 21:14 Rusnė Talačkaitė + Agnė Glodenytė
148 C MD 2.1 15:40 Ieva Vidzėnienė + Kristina Bagdonienė 17:21 | 20:22 Laura Aleknavičiūtė + Eglė Zavadskytė
149 C MD 3-4.1 15:40 Gerda Voiškaitė + Kristina Aliukiene 13:21 | 19:21 Monika Valatkienė + Eglė Markelytė
150 C MD 5-6.1 15:40 Margarita Noreikienė + Dalia Sunklodė 15:21 | 19:21 Inesa Bacevičienė + Irena Peleckienė
151 C VD 2.1 15:40 Tomas Kučinskas + Tadas Žilinskas KTU 17:21 | 19:21 Rolandas Žaldokas + Ramūnas Mackevičius
152 C VD 3-4.1 15:40 Eimantas Krikščiūnas + Jonas Bukėnas 16:21 | 23:21 | 18:21 Kęstutis Lukoševičius + Elmoras Adakauskas
153 C VD 5-6.1 15:40 Benas Šemeta + Tomas Slavenskas U 21:13 | 25:23 Aurimas Meškinis + Paulius Janušauskas
154 B MD 2.1 16:05 Atėnė Peleckytė + Meida Levickaitė 10:21 | 22:20 | 21:13 Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė
155 B MD 3-4.1 16:05 Giedrė Dapkuvienė + Diana Lubė 13:21 | 17:21 KTU Dovilė Supronienė + Rasa Šulnienė
156 B MD 5-6.1 16:05 Vykintė Trakšelytė + Vakarė Trakšelytė KTU 21:18 | 19:21 | 09:21 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Egidija Laurišaitė
157 B VD 2.1 16:05 Aidas Urbonas + Deivydas Žilinskas 15:21 | 19:21 Ramūnas Bilius + Giedrius Dima
158 B VD 3-4.1 16:05 Linas Supronas + Giedrius Stasiulis 19:21 | 18:21 Šia Tomas Tiškus + Arsenii Shiian
159 B VD 5-6.1 16:05 Ailantas Sutkus + Linas Zavadskis 21:17 | 21:14 Matas Drukteinis + Pijus Bambalas
160 E MX 32.2 16:05 Aurimas Daraškevičius + Martyna Daraškevičienė 21:17 | 12:21 | 22:20 Evaldas Mikelevičius + Monika Lajūtė
162 E MX 32.7 16:05 Dominykas Paulauskas + Agnė Kirdeikytė 21:07 | 21:11 - - Jefim Libman + Žana Libman
163 E MX 32.10 16:30 Vidas Vaitkus + Monika Miseckienė 21:13 | 21:19 Giedrius Žiaubrė + Gabija Žiaubrė
164 E MX 32.11 16:30 Remigijus Skrebe + Eglė Tvaskienė 21:16 | 21:16 - - Martynas Atkočius + Jurgita Atkočienė
165 E MX 32.14 16:30 Arnas Vačikauskas + Justina Ščeponavičė 22:20 | 21:17 Ramūnas Kalibatas + Justina Grakauskaite
166 E MX 32.15 16:30 Gediminas Martišauskas + Martyna Martišauskaitė 21:13 | 14:21 | 09:21 Mikas Viščinis + Guoda Viščinytė
167 D VD 4.1 16:30 Gintaras Bacevičius + Tomas Kiveris 25:23 | 21:15 Meinardas Kakanis + Emilis Jonkus
168 D VD 4.2 16:30 Kęstutis Povilonis + Pijus Povilonis 12:21 | 21:17 | 18:21 Justas Čekavičius + Deividas Staškevičius
169 D VD 5-8.1 16:30 Valdas Lelevicius + Mantas Varnelis 22:20 | 18:21 | 19:21 Andrius Bukauskas + Raimondas Maladauskas
170 D VD 5-8.2 16:30 Gediminas Vaitkevičius + Rojus Vaitkevičius 19:21 | 21:19 | 21:17 Vidmantas Galiauskas + Dominykas Paulauskas
171 D VD 9-12.1 16:30 Vitalijus Petraitis + Algirdas Išganaitis 19:21 | 24:22 | 24:22 Egidijus Peleckis + Remigijus Peleckis
172 D VD 9-12.2 16:55 Evaldas Mikelevičius + Ganishka Arachchilage 07:21 | 03:21 KTU Robertas Poškus + GUNTIS KLAVINS
173 D MD 2.1 16:55 Gitana Pšibilskienė + Dovilė Kuzmickaitė KTU 17:21 | 28:26 | 21:07 Gintarė Povilaitytė + Gintarė Liutkevičiūtė
174 D MD 3-4.1 16:55 Dovilė Butkienė + Agnė Mackevičienė 21:11 | 17:21 | 21:19 Monika Miseckienė + Laura Maleckienė
175 D MD 5-6.1 16:55 Justina Jelinskė + Asta Pelaitienė 21:19 | 18:21 | 19:21 Laura Janušonienė + Dovile Jonkuviene
181 E MX 16.1 17:20 Nerijus Marčius + Eglė Mockevičienė 21:10 | 21:10 Aurimas Daraškevičius + Martyna Daraškevičienė
182 E MX 16.2 17:20 Ganishka Arachchilage + Justė Vasiliauskaitė 21:16 | 17:21 | 11:21 Darius Urbonas + Kristina Lukauskienė
183 E MX 16.3 17:20 Mantas Klevinskas + Laura Maleckienė 21:12 | 21:14 Meinardas Kakanis + Laura Gaigalienė
184 E MX 16.4 17:20 Dominykas Paulauskas + Agnė Kirdeikytė 14:21 | 21:14 | 21:10 Dovydas Valantonis + Justina Jelinskė
185 E MX 16.5 17:20 Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė 11:21 | 16:21 Vidas Vaitkus + Monika Miseckienė
186 E MX 16.6 17:20 Remigijus Skrebe + Eglė Tvaskienė 21:12 | 21:11 Tomas Mockevičius + Renata Povilianskienė
187 E MX 16.7 17:20 Giedrius Lukšis + Livita Tvarevičienė 16:21 | 14:21 Arnas Vačikauskas + Justina Ščeponavičė
188 E MX 16.8 17:20 Mikas Viščinis + Guoda Viščinytė 13:21 | 14:21 Algirdas Išganaitis + Dalia Šumskienė
190 E MX 17-24.3 17:45 Giedrius Žiaubrė + Gabija Žiaubrė 21:17 | 21:16 - - Martynas Atkočius + Jurgita Atkočienė
191 E MX 17-24.4 17:45 Ramūnas Kalibatas + Justina Grakauskaite 14:21 | 14:21 Gediminas Martišauskas + Martyna Martišauskaitė
192 D VD 2.1 17:45 Gintaras Bacevičius + Tomas Kiveris 08:21 | 14:21 Justas Čekavičius + Deividas Staškevičius
193 D VD 3-4.1 17:45 Meinardas Kakanis + Emilis Jonkus 12:21 | 07:21 Kęstutis Povilonis + Pijus Povilonis
194 D VD 5-6.1 17:45 Andrius Bukauskas + Raimondas Maladauskas 13:21 | 15:21 Gediminas Vaitkevičius + Rojus Vaitkevičius
195 D VD 9-10.1 17:45 Vitalijus Petraitis + Algirdas Išganaitis 06:21 | 13:21 KTU Robertas Poškus + GUNTIS KLAVINS
196 E MX 8.1 17:45 Nerijus Marčius + Eglė Mockevičienė 21:19 | 16:21 | 20:22 Darius Urbonas + Kristina Lukauskienė
197 E MX 8.2 17:45 Mantas Klevinskas + Laura Maleckienė 17:21 | 21:18 | 15:21 Dominykas Paulauskas + Agnė Kirdeikytė
198 E MX 8.3 17:45 Vidas Vaitkus + Monika Miseckienė 21:16 | 21:05 Remigijus Skrebe + Eglė Tvaskienė
199 E MX 8.4 18:10 Arnas Vačikauskas + Justina Ščeponavičė 21:16 | 21:12 Algirdas Išganaitis + Dalia Šumskienė
200 E MX 9-16.1 18:10 Aurimas Daraškevičius + Martyna Daraškevičienė 05:21 | 17:21 Ganishka Arachchilage + Justė Vasiliauskaitė
201 E MX 9-16.2 18:10 Meinardas Kakanis + Laura Gaigalienė 16:21 | 16:21 Dovydas Valantonis + Justina Jelinskė
202 E MX 9-16.3 18:10 Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė 21:18 | 21:15 Tomas Mockevičius + Renata Povilianskienė
203 E MX 9-16.4 18:10 Giedrius Lukšis + Livita Tvarevičienė 08:21 | 18:21 Mikas Viščinis + Guoda Viščinytė
204 E MX 17-20.1 18:10 Evaldas Mikelevičius + Monika Lajūtė 21:18 | 21:17 - - Jefim Libman + Žana Libman
205 E MX 17-20.2 18:10 Giedrius Žiaubrė + Gabija Žiaubrė 19:21 | 21:11 | 21:17 Gediminas Martišauskas + Martyna Martišauskaitė
206 E MX 4.1 18:10 Darius Urbonas + Kristina Lukauskienė 18:21 | 21:10 | 23:21 Dominykas Paulauskas + Agnė Kirdeikytė
207 E MX 5-8.1 18:10 Nerijus Marčius + Eglė Mockevičienė 02:21 | 21:14 | 21:14 Mantas Klevinskas + Laura Maleckienė
208 E MX 4.2 18:35 Vidas Vaitkus + Monika Miseckienė 19:21 | 21:14 | 14:21 Arnas Vačikauskas + Justina Ščeponavičė
209 E MX 5-8.2 18:35 Remigijus Skrebe + Eglė Tvaskienė 15:21 | 21:13 | 21:11 Algirdas Išganaitis + Dalia Šumskienė
210 E MX 9-12.1 18:35 Ganishka Arachchilage + Justė Vasiliauskaitė 23:21 | 15:21 | 21:13 Dovydas Valantonis + Justina Jelinskė
211 E MX 9-12.2 18:35 Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė 11:21 | 17:21 Mikas Viščinis + Guoda Viščinytė
212 E MX 17-18.1 18:35 Evaldas Mikelevičius + Monika Lajūtė 19:21 | 15:21 Giedrius Žiaubrė + Gabija Žiaubrė
217 E MX 2.1 19:00 Darius Urbonas + Kristina Lukauskienė 21:16 | 21:19 Arnas Vačikauskas + Justina Ščeponavičė
218 E MX 3-4.1 19:00 Dominykas Paulauskas + Agnė Kirdeikytė 21:19 | 14:21 | 18:21 Vidas Vaitkus + Monika Miseckienė
219 E MX 5-6.1 19:00 Nerijus Marčius + Eglė Mockevičienė 21:17 | 21:19 Remigijus Skrebe + Eglė Tvaskienė
220 E MX 9-10.1 19:00 Ganishka Arachchilage + Justė Vasiliauskaitė 21:10 | 21:11 Mikas Viščinis + Guoda Viščinytė
221 E VD 16.2 19:00 Vidas Vaitkus + Mantas Vaitkus 21:13 | 21:06 Ramūnas Kalibatas + Gediminas Martišauskas
222 E VD 16.7 19:00 Dovydas Valantonis + Arnas Vačikauskas 21:11 | 21:09 Arundeo Yadav + Sagar Bakhtar
226 E MD 8.1 19:25 Roberta Baneviciene + Kristina Dambrauskienė 21:09 | 21:05 Justina Grakauskaite + Justina Ščeponavičė
227 E MD 8.2 19:25 Simona Braukaitė + Viltė Šiupinytė 21:14 | 21:13 Justė Vasiliauskaitė + Elija Peleckytė
228 E MD 8.3 19:25 Livita Tvarevičienė + Jolanta Žiaunienė 15:21 | 25:23 | 21:10 Dalia Šumskienė + Kristina Lukauskienė
229 E MD 8.4 19:25 Renata Povilianskienė + Eglė Mockevičienė 21:16 | 21:11 Martyna Daraškevičienė + Gabija Žiaubrė
235 E VD 8.1 19:50 Nerijus Marčius + Tomas Mockevičius 16:21 | 16:21 Vidas Vaitkus + Mantas Vaitkus
236 E VD 8.2 19:50 Aurimas Daraškevičius + Giedrius Žiaubrė 14:21 | 11:21 Giedrius Lukšis + Edmundas Žiaunys
237 E VD 8.3 19:50 Pavel Šavareiko + Renaldas Bujokas 21:08 | 21:13 Marius Pastarnokas + Aurimas Balčiūnas
238 E VD 8.4 19:50 Dovydas Valantonis + Arnas Vačikauskas 21:19 | 21:17 Darius Urbonas + Algirdas Gaigalas
239 E VD 9-10.1 19:50 Ramūnas Kalibatas + Gediminas Martišauskas 21:14 | 13:21 | 21:11 Arundeo Yadav + Sagar Bakhtar
244 E MD 4.2 20:15 Livita Tvarevičienė + Jolanta Žiaunienė 21:15 | 21:07 Renata Povilianskienė + Eglė Mockevičienė
245 E MD 4.1 20:15 Roberta Baneviciene + Kristina Dambrauskienė 21:16 | 21:16 Simona Braukaitė + Viltė Šiupinytė
246 E MD 5-8.1 20:15 Justina Grakauskaite + Justina Ščeponavičė 09:21 | 14:21 Justė Vasiliauskaitė + Elija Peleckytė
247 E MD 5-8.2 20:15 Dalia Šumskienė + Kristina Lukauskienė 21:14 | 21:10 Martyna Daraškevičienė + Gabija Žiaubrė
248 E VD 4.1 20:15 Vidas Vaitkus + Mantas Vaitkus 21:14 | 21:10 Giedrius Lukšis + Edmundas Žiaunys
249 E VD 4.2 20:15 Pavel Šavareiko + Renaldas Bujokas 21:10 | 18:21 | 22:20 Dovydas Valantonis + Arnas Vačikauskas
250 E VD 5-8.1 20:15 Nerijus Marčius + Tomas Mockevičius 21:16 | 21:08 Aurimas Daraškevičius + Giedrius Žiaubrė
251 E VD 5-8.2 20:15 Marius Pastarnokas + Aurimas Balčiūnas 18:21 | 12:21 Darius Urbonas + Algirdas Gaigalas
253 E MD 2.1 20:40 Roberta Baneviciene + Kristina Dambrauskienė 21:05 | 21:12 Livita Tvarevičienė + Jolanta Žiaunienė
254 E MD 3-4.1 20:40 Simona Braukaitė + Viltė Šiupinytė 21:14 | 21:05 Renata Povilianskienė + Eglė Mockevičienė
255 E MD 5-6.1 20:40 Justė Vasiliauskaitė + Elija Peleckytė 21:10 | 21:12 Dalia Šumskienė + Kristina Lukauskienė
256 E VD 2.1 20:40 Vidas Vaitkus + Mantas Vaitkus 15:21 | 18:21 Pavel Šavareiko + Renaldas Bujokas
257 E VD 3-4.1 20:40 Giedrius Lukšis + Edmundas Žiaunys 09:21 | 07:21 Dovydas Valantonis + Arnas Vačikauskas
258 E VD 5-6.1 20:40 Nerijus Marčius + Tomas Mockevičius 13:21 | 27:25 | 20:22 Darius Urbonas + Algirdas Gaigalas

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija