MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 02:10 took:301.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Ds


2023 Rugsėjo 30 d.; Badmintono centras
VV VD MD MX
LT Ds: 10 6 19 3 11 3 28 3

Volanas Tauragės SK Volanas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Andrius Ivaščenko 2024-4518 1985 LT DsLT Ds Tomas Tenikaitis
2 Tomas Tenikaitis 2024-4718 1976 LT DsLT Ds Andrius Ivaščenko
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
3 Edmundas Bajorinas 2024-4540 1985 LT DsLT Ds Deimantas Baltrušis
4 Deimantas Baltrušis 2024-4453 1984 LT DsLT Ds Edmundas Bajorinas
5 Monika Juškytė 2024-4343 1994 LT Ds Agnė Šikarskė LT Ds Dominykas Juškys
6 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 LT Ds Inesa Bacevičienė LT Ds Danielius Vaitkus
7 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 LT Ds Algirdas Gražys LT Ds Agnė Šikarskė
8 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 LT Ds Monika Juškytė LT Ds Tomas Šikarskas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
9 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 LT Ds Uldis Lazdinš
10 Šarūnas Budzinauskas 1992 LT DsLT Ds Kostas Kaušinis
11 Giedrius Čaplikas 1990 LT Ds Dominykas Juškys
12 Renata Juodkaitė 2024-4190 1985 LT Ds Mila Pašin LT Ds Evaldas Bagdonas
13 Dominykas Juškys 2024-4348 1995 LT Ds Giedrius Čaplikas LT Ds Monika Juškytė
14 Kostas Kaušinis 2024-4156 1981 LT Ds Šarūnas Budzinauskas LT Ds Gustė Šuliauskaitė
15 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 LT Ds Ingūna Aldina
16 Giedrius Mačėnas 2024-5535 1983 LT Ds
17 Mila Pašin 2024-4188 1986 LT Ds Renata Juodkaitė LT Ds Algirdas Gražys
18 Gustė Šuliauskaitė 3518 2002 LT Ds Kostas Kaušinis
BC421 VšĮ Badmintono centras (21)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Evaldas Bagdonas 2024-5416 1992 LT Ds Eitvydas Grazys LT Ds Renata Juodkaitė
20 Upamanyoo Bora 1993 LT Ds Paulius Žakevičius LT Ds Dovilė Girlevičiūtė
21 Alexey Davydov 3575 1985 LT Ds Danielius Vaitkus
22 Dovilė Girlevičiūtė 2024-5533 1987 LT Ds Jurga Jankauskaite LT Ds Upamanyoo Bora
23 Indrė Glaniauskienė 1983 LT Ds Kristina Bagdonienė LT Ds Svajūnas Zaturskis
24 Eitvydas Grazys 2024-4686 1997 LT DsLT Ds Evaldas Bagdonas
25 Jurga Jankauskaite 2024-5519 1988 LT Ds Dovilė Girlevičiūtė LT Ds Paulius Žakevičius
26 Vilma Kaikarienė 2024-5591 1979 LT Ds Rytis Pratusevičius
27 Kristina Kalesinskienė 2024-4388 1980 LT Ds Evaldas Prižginas
28 Arvydas Marcinkonis 1971 LT Ds
29 Justina Milišauskaitė 2024-5563 1997 LT Ds Linas Venskūnas
30 Ricardas Navaitis 2024-4913 1976 LT Ds Pavel Šavareiko
31 Vytautas Olšauskas 2024-5544 1976 LT Ds Rūta Olšauskė
32 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 LT Ds Vytautas Olšauskas
33 Rytis Pratusevičius 1988 LT Ds Linas Venskūnas LT Ds Vilma Kaikarienė
34 Pavel Šavareiko 2024-5804 1982 LT Ds Ricardas Navaitis LT Ds Olesia Žakevičienė
35 Danielius Vaitkus 2024-5448 1979 LT Ds Alexey Davydov LT Ds Margarita Noreikienė
36 Linas Venskūnas 2024-5572 1995 LT Ds Rytis Pratusevičius LT Ds Justina Milišauskaitė
37 Svajūnas Zaturskis 3579 1980 LT DsLT Ds Indrė Glaniauskienė
38 Olesia Žakevičienė 2024-4231 1982 LT Ds Pavel Šavareiko
39 Paulius Žakevičius 2024-5743 1981 LT Ds Upamanyoo Bora LT Ds Jurga Jankauskaite
- - (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
40 Vera Yesipchuk 1993 LT Ds Olga Sviridon LT Ds Dmitry Nizovtsev
41 Maksim Poliakov 2024-5596 1984 LT Ds Aliaksei Rukin
42 Evaldas Prižginas 1979 LT Ds Kristina Kalesinskienė
43 Aliaksei Rukin 2024-4897 1980 LT Ds Maksim Poliakov
44 Olga Sviridon 1984 LT Ds Vera Yesipchuk LT Ds Andrei Varsotski
45 Andrei Varsotski 2024-4468 1995 LT DsLT Ds Olga Sviridon
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Saulius Blankas 2024-5145 1985 LT Ds Audrius Pažėra
47 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 LT Ds Giedrius Paškevičius LT Ds Karolina Bagdonaitė
48 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 LT Ds Ingrida Kaminskaitė LT Ds Giedrius Paškevičius
49 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 LT Ds Mindaugas Lilas LT Ds Laura Paškevičienė
50 Audrius Pažėra 2024-5258 1998 LT Ds Saulius Blankas
51 Jurgita Šadauskienė 1975 LT Ds Inga Dagilienė LT Ds Aurelijus Šadauskas
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
52 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 LT Ds Margarita Noreikienė LT Ds Gintaras Bacevičius
53 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 LT Ds Justas Čekavičius LT Ds Inesa Bacevičienė
Prienų BK Prienų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
54 Justas Čekavičius 2024-5637 1990 LT Ds Gintaras Bacevičius LT Ds Kristina Bagdonienė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 LT Ds Martynas Sipavičius LT Ds Sandra Sipavičė
56 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 LT Ds Egidijus Serdikevičius LT Ds Asta Pelaitienė
57 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 LT Ds Ramūnas Mackevičius
58 Ramūnas Mackevičius 2024-4804 1985 LT Ds Paulius Janušauskas
59 Neringa Navarskiene 2024-4172 1975 LT Ds Asta Pelaitienė LT Ds Egidijus Serdikevičius
60 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 LT Ds Neringa Navarskiene LT Ds Vidmantas Galiauskas
61 Egidijus Serdikevičius 2024-5523 1976 LT Ds Vidmantas Galiauskas LT Ds Neringa Navarskiene
62 Ieva Vidzėnienė 2024-4712 1983 LT Ds Sandra Sipavičė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
63 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 LT Ds Laura Paškevičienė LT Ds Vaidas Šmitas
64 Aurelijus Šadauskas 2024-5284 1972 LT Ds Vaidas Šmitas LT Ds Jurgita Šadauskienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Algirdas Gražys 2024-4834 1974 LT Ds Tomas Šikarskas LT Ds Mila Pašin
66 Vidmantas Gumauskas 2024-4392 1978 LT Ds Gailė Markūnienė
67 Gailė Markūnienė 2024-4895 1989 LT Ds Vidmantas Gumauskas
68 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 LT Ds Aurelijus Šadauskas LT Ds Ingrida Kaminskaitė
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Sandra Sipavičė 2024-4162 1996 LT Ds Ieva Vidzėnienė LT Ds Raimondas Banelis
70 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 LT Ds Raimondas Banelis LT Ds Vakarė Bagdonaitė
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
71 Dmitry Nizovtsev 1987 LT Ds Ilya Pakhomov LT Ds Vera Yesipchuk
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Ilya Pakhomov 1993 LT Ds Dmitry Nizovtsev
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 LT Ds Karolina Bagdonaitė LT Ds Martynas Sipavičius
74 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 LT Ds Vakarė Bagdonaitė LT Ds Mindaugas Lilas
75 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 LT Ds Indrė Glaniauskienė LT Ds Justas Čekavičius
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
76 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 LT Ds Jurgita Šadauskienė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija