MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 02:10 took:301.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Ds


2023 Rugsėjo 30 d.; Badmintono centras
VV VD MD MX
LT Ds: 10 6 19 3 11 3 28 3

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 LT Ds MX 32.2 10:00 Danielius Vaitkus + Margarita Noreikienė 19:21 | 23:21 | 12:21 Paulius Žakevičius + Jurga Jankauskaite 36'
2 LT Ds MX 32.3 10:00 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 21:14 | 21:16 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 21'
3 LT Ds MX 32.4 10:00 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 21:10 | 21:15 - Evaldas Prižginas + Kristina Kalesinskienė 16'
4 LT Ds MX 32.5 10:00 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 21:10 | 21:8 - - Andrei Varsotski + Olga Sviridon 12'
5 LT Ds MX 32.6 10:25 Vaidas Šmitas + Ingrida Kaminskaitė 7:21 | 11:21 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 14'
6 LT Ds MX 32.7 10:25 Evaldas Bagdonas + Renata Juodkaitė 21:17 | 21:12 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė 18'
7 LT Ds MX 32.10 10:25 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 21:14 | 16:21 | 21:12 Svajūnas Zaturskis + Indrė Glaniauskienė 30'
8 LT Ds MX 32.11 10:25 Algirdas Gražys + Mila Pašin 14:21 | 15:21 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 18'
9 LT Ds MX 32.12 10:50 Aurelijus Šadauskas + Jurgita Šadauskienė 21:9 | 21:13 - Dmitry Nizovtsev + Vera Yesipchuk 18'
10 LT Ds MX 32.13 10:50 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 9:21 | 21:16 | 21:13 Linas Venskūnas + Justina Milišauskaitė 25'
11 LT Ds MX 32.14 10:50 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 21:7 | 21:9 Pavel Šavareiko + Olesia Žakevičienė 13'
12 LT Ds MX 32.15 10:50 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė 21:17 | 21:17 Egidijus Serdikevičius + Neringa Navarskiene 18'
13 LT Ds MX 16.1 11:15 Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė 21:12 | 21:8 Paulius Žakevičius + Jurga Jankauskaite 14'
14 LT Ds MX 16.2 11:15 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 21:13 | 21:18 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 20'
15 LT Ds MX 16.3 11:15 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 11:21 | 13:21 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 18'
16 LT Ds MX 16.4 11:15 Evaldas Bagdonas + Renata Juodkaitė 16:21 | 19:21 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 18'
17 LT Ds MX 16.5 11:40 Raimondas Banelis + Sandra Sipavičė 4:21 | 21:18 | 21:17 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 28'
18 LT Ds MX 16.6 11:40 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 21:16 | 21:12 Aurelijus Šadauskas + Jurgita Šadauskienė 20'
19 LT Ds MX 16.7 11:40 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 19:21 | 16:21 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 19'
20 LT Ds MX 16.8 11:40 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė 8:21 | 13:21 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 14'
21 LT Ds MX 17-32.2 12:05 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 20:22 | 21:19 | 21:14 - Evaldas Prižginas + Kristina Kalesinskienė 28'
22 LT Ds MX 17-32.3 12:05 Andrei Varsotski + Olga Sviridon - - 12:21 | 12:21 Vaidas Šmitas + Ingrida Kaminskaitė 15'
23 LT Ds MX 17-32.6 12:05 Algirdas Gražys + Mila Pašin 21:5 | 21:8 - Dmitry Nizovtsev + Vera Yesipchuk 12'
24 LT Ds MX 17-32.7 12:05 Linas Venskūnas + Justina Milišauskaitė 21:9 | 21:16 Pavel Šavareiko + Olesia Žakevičienė 17'
25 LT Ds MX 8.1 12:30 Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė 23:25 | 21:18 | 21:6 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 31'
26 LT Ds MX 8.2 12:30 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 10:21 | 21:14 | 21:7 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 29'
27 LT Ds MX 8.3 12:30 Raimondas Banelis + Sandra Sipavičė 13:21 | 18:21 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 19'
28 LT Ds MX 8.4 12:30 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 22:20 | 17:21 | 21:15 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 30'
29 LT Ds MX 9-16.1 12:55 Paulius Žakevičius + Jurga Jankauskaite 21:17 | 21:17 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 17'
30 LT Ds MX 9-16.2 12:55 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 23:21 | 21:18 Evaldas Bagdonas + Renata Juodkaitė 22'
31 LT Ds MX 9-16.3 12:55 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 21:15 | 21:12 Aurelijus Šadauskas + Jurgita Šadauskienė 18'
32 LT Ds MX 9-16.4 12:55 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 21:16 | 21:13 Vidmantas Galiauskas + Asta Pelaitienė 20'
33 LT Ds MX 17-24.1 13:20 Danielius Vaitkus + Margarita Noreikienė 18:21 | 21:19 | 8:21 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 32'
34 LT Ds MX 17-24.2 13:20 Vaidas Šmitas + Ingrida Kaminskaitė 20:22 | 12:21 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė 20'
35 LT Ds MX 17-24.3 13:20 Svajūnas Zaturskis + Indrė Glaniauskienė 21:19 | 15:21 | 9:21 Algirdas Gražys + Mila Pašin 23'
36 LT Ds MX 17-24.4 13:20 Linas Venskūnas + Justina Milišauskaitė 21:16 | 19:21 | 21:18 Egidijus Serdikevičius + Neringa Navarskiene 28'
37 LT Ds MX 4.1 13:45 Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė 22:24 | 21:11 | 15:21 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 34'
38 LT Ds MX 4.2 13:45 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 21:19 | 21:15 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 24'
39 LT Ds MX 5-8.1 13:45 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 21:13 | 21:13 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 17'
40 LT Ds MX 5-8.2 13:45 Raimondas Banelis + Sandra Sipavičė 16:21 | 21:9 | 18:21 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 24'
41 LT Ds MX 9-12.1 14:10 Paulius Žakevičius + Jurga Jankauskaite 18:21 | 17:21 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 19'
42 LT Ds MX 9-12.2 14:10 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 21:14 | 12:21 | 24:26 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 34'
43 LT Ds MX 17-20.1 14:10 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 21:16 | 21:9 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė 19'
44 LT Ds MX 17-20.2 14:10 Algirdas Gražys + Mila Pašin 20:22 | 21:18 | 21:15 Linas Venskūnas + Justina Milišauskaitė 30'
45 LT Ds MX 2.1 14:35 Rytis Pratusevičius + Vilma Kaikarienė 10:21 | 16:21 Kostas Kaušinis + Gustė Šuliauskaitė 22'
46 LT Ds MX 3-4.1 14:35 Mindaugas Lilas + Karolina Bagdonaitė 21:17 | 16:21 | 21:19 Upamanyoo Bora + Dovilė Girlevičiūtė 29'
47 LT Ds MX 5-6.1 14:35 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 23:21 | 17:21 | 9:21 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 30'
48 LT Ds MX 9-10.1 14:35 Martynas Sipavičius + Vakarė Bagdonaitė 20:22 | 18:21 Dominykas Juškys + Monika Juškytė 21'
49 LT Ds MX 17-18.1 15:00 Vidmantas Gumauskas + Gailė Markūnienė 9:21 | 21:11 | 21:18 Algirdas Gražys + Mila Pašin 25'
50 LT Ds VD 32.2 15:00 Linas Venskūnas + Rytis Pratusevičius 21:7 | 21:9 Pavel Šavareiko + Ricardas Navaitis 14'
51 LT Ds VD 32.7 15:00 Andrius Ivaščenko + Tomas Tenikaitis 21:15 | 21:10 Alexey Davydov + Danielius Vaitkus 19'
52 LT Ds VD 32.10 15:00 Aliaksei Rukin + Maksim Poliakov - - 21:18 | 21:15 Dmitry Nizovtsev + Ilya Pakhomov 19'
53 LT Ds VD 32.15 15:25 Eitvydas Grazys + Evaldas Bagdonas 14:21 | 21:10 | 21:16 Dominykas Juškys + Giedrius Čaplikas 29'
54 LT Ds MD 16.2 15:25 Jurga Jankauskaite + Dovilė Girlevičiūtė 21:15 | 21:19 Asta Pelaitienė + Neringa Navarskiene 18'
56 LT Ds MD 16.6 15:25 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 21:10 | 21:15 - - Olga Sviridon + Vera Yesipchuk 15'
57 LT Ds MD 16.7 15:50 Jurgita Šadauskienė + Inga Dagilienė 21:19 | 21:17 Ingrida Kaminskaitė + Laura Paškevičienė 21'
58 LT Ds VD 16.1 15:50 Giedrius Paškevičius + Mindaugas Lilas 10:21 | 21:19 | 10:21 Linas Venskūnas + Rytis Pratusevičius 31'
59 LT Ds VD 16.2 15:50 Tomas Šikarskas + Algirdas Gražys 21:0 | 21:0 Win #32.4
60 LT Ds VD 16.3 15:50 Aurelijus Šadauskas + Vaidas Šmitas 16:21 | 21:19 | 15:21 Vidmantas Galiauskas + Egidijus Serdikevičius 33'
61 LT Ds VD 16.4 16:15 Andrius Ivaščenko + Tomas Tenikaitis 21:18 | 22:20 Saulius Blankas + Audrius Pažėra 19'
62 LT Ds VD 16.5 16:15 Ramūnas Mackevičius + Paulius Janušauskas 21:14 | 21:11 - - Aliaksei Rukin + Maksim Poliakov 16'
63 LT Ds VD 16.6 16:15 Paulius Žakevičius + Upamanyoo Bora 15:21 | 21:13 | 21:10 Martynas Sipavičius + Raimondas Banelis 25'
64 LT Ds VD 16.7 16:15 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis 16:21 | 21:19 | 21:14 Kostas Kaušinis + Šarūnas Budzinauskas 34'
65 LT Ds VD 16.8 16:40 Eitvydas Grazys + Evaldas Bagdonas 15:21 | 21:19 | 21:14 Gintaras Bacevičius + Justas Čekavičius 32'
66 LT Ds MD 8.1 16:40 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 21:10 | 21:12 Jurga Jankauskaite + Dovilė Girlevičiūtė 15'
67 LT Ds MD 8.2 16:40 Agnė Šikarskė + Monika Juškytė 19:21 | 21:15 | 21:15 Sandra Sipavičė + Ieva Vidzėnienė 28'
68 LT Ds MD 8.3 16:40 Margarita Noreikienė + Inesa Bacevičienė 6:21 | 18:21 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 18'
69 LT Ds MD 8.4 17:05 Jurgita Šadauskienė + Inga Dagilienė 9:21 | 11:21 Indrė Glaniauskienė + Kristina Bagdonienė 16'
70 LT Ds VD 8.1 17:05 Linas Venskūnas + Rytis Pratusevičius 21:9 | 21:19 Tomas Šikarskas + Algirdas Gražys 19'
71 LT Ds VD 8.2 17:05 Vidmantas Galiauskas + Egidijus Serdikevičius 17:21 | 19:21 Andrius Ivaščenko + Tomas Tenikaitis 19'
72 LT Ds VD 8.3 17:05 Ramūnas Mackevičius + Paulius Janušauskas 21:18 | 21:11 Paulius Žakevičius + Upamanyoo Bora 16'
73 LT Ds VD 8.4 17:30 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis 21:16 | 21:15 Eitvydas Grazys + Evaldas Bagdonas 20'
74 LT Ds VD 9-16.1 17:30 Giedrius Paškevičius + Mindaugas Lilas Lose #16.2
74 LT Ds MD 9-12.2 17:30 Olga Sviridon + Vera Yesipchuk - - 20:22 | 11:21 Ingrida Kaminskaitė + Laura Paškevičienė 18'
75 LT Ds VD 9-16.2 17:30 Aurelijus Šadauskas + Vaidas Šmitas 24:22 | 13:21 | 15:21 Saulius Blankas + Audrius Pažėra 32'
76 LT Ds VD 9-16.3 17:30 Aliaksei Rukin + Maksim Poliakov - - 9:21 | 7:21 Martynas Sipavičius + Raimondas Banelis 13'
77 LT Ds VD 9-16.4 17:55 Kostas Kaušinis + Šarūnas Budzinauskas 21:18 | 17:21 | 21:16 Gintaras Bacevičius + Justas Čekavičius 33'
78 LT Ds MD 4.1 17:55 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 21:12 | 21:7 Agnė Šikarskė + Monika Juškytė 15'
79 LT Ds MD 4.2 17:55 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 17:21 | 18:21 Indrė Glaniauskienė + Kristina Bagdonienė 20'
80 LT Ds MD 5-8.1 17:55 Jurga Jankauskaite + Dovilė Girlevičiūtė 13:21 | 21:14 | 17:21 Sandra Sipavičė + Ieva Vidzėnienė 25'
81 LT Ds MD 5-8.2 18:20 Margarita Noreikienė + Inesa Bacevičienė 21:15 | 21:14 Jurgita Šadauskienė + Inga Dagilienė 18'
82 LT Ds MD 9-10.1 18:20 Asta Pelaitienė + Neringa Navarskiene 22:20 | 21:16 Ingrida Kaminskaitė + Laura Paškevičienė 20'
84 LT Ds VD 4.1 18:20 Linas Venskūnas + Rytis Pratusevičius 21:13 | 21:13 Andrius Ivaščenko + Tomas Tenikaitis 19'
85 LT Ds VD 4.2 18:45 Ramūnas Mackevičius + Paulius Janušauskas 21:18 | 8:21 | 21:12 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis 27'
86 LT Ds VD 5-8.1 18:45 Tomas Šikarskas + Algirdas Gražys 21:17 | 21:14 Vidmantas Galiauskas + Egidijus Serdikevičius 19'
87 LT Ds VD 5-8.2 18:45 Paulius Žakevičius + Upamanyoo Bora 21:15 | 17:21 | 21:16 Eitvydas Grazys + Evaldas Bagdonas 33'
88 LT Ds VD 9-12.1 18:45 Giedrius Paškevičius + Mindaugas Lilas 12:21 | 16:21 Saulius Blankas + Audrius Pažėra 17'
89 LT Ds VD 9-12.2 19:10 Martynas Sipavičius + Raimondas Banelis 21:15 | 16:21 | 21:8 Kostas Kaušinis + Šarūnas Budzinauskas 28'
90 LT Ds VD 17-20.1 19:10 Pavel Šavareiko + Ricardas Navaitis 0:21 | 0:21 Alexey Davydov + Danielius Vaitkus
91 LT Ds VD 17-20.2 19:10 Dmitry Nizovtsev + Ilya Pakhomov 0:21 | 0:21 Dominykas Juškys + Giedrius Čaplikas
92 LT Ds MD 2.1 19:10 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 21:18 | 21:9 Indrė Glaniauskienė + Kristina Bagdonienė 17'
93 LT Ds MD 3-4.1 19:35 Agnė Šikarskė + Monika Juškytė 21:10 | 21:13 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 17'
94 LT Ds MD 5-6.1 19:35 Sandra Sipavičė + Ieva Vidzėnienė 21:19 | 21:8 Margarita Noreikienė + Inesa Bacevičienė 17'
96 LT Ds VD 2.1 19:35 Linas Venskūnas + Rytis Pratusevičius 21:18 | 22:20 Ramūnas Mackevičius + Paulius Janušauskas 23'
97 LT Ds VD 3-4.1 20:00 Andrius Ivaščenko + Tomas Tenikaitis 12:21 | 21:18 | 23:21 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis 31'
98 LT Ds VD 5-6.1 20:00 Tomas Šikarskas + Algirdas Gražys 21:9 | 21:15 Paulius Žakevičius + Upamanyoo Bora 20'
99 LT Ds VD 9-10.1 20:00 Saulius Blankas + Audrius Pažėra 11:21 | 14:21 Martynas Sipavičius + Raimondas Banelis 22'
100 LT Ds VD 17-18.1 20:00 Alexey Davydov + Danielius Vaitkus 5:21 | 17:21 Dominykas Juškys + Giedrius Čaplikas 16'
101 LT Ds VV 16.2 20:25 Andrei Varsotski - - 6:21 | 19:21 - Eitvydas Grazys 16'
102 LT Ds VV 16.7 20:25 Arvydas Marcinkonis - 23:25 | 16:21 - Svajūnas Zaturskis 25'
103 LT Ds VV 8.2 20:25 Šarūnas Budzinauskas - 20:22 | 20:22 - Deimantas Baltrušis 22'
104 LT Ds VV 8.3 20:25 Giedrius Mačėnas - 21:11 | 21:12 - Andrius Ivaščenko 15'
105 LT Ds VV 8.1 20:50 Tomas Tenikaitis - 21:18 | 21:16 - Eitvydas Grazys 16'
106 LT Ds VV 8.4 20:50 Svajūnas Zaturskis - 9:21 | 10:21 - Edmundas Bajorinas 15'
107 LT Ds VV 9-10.1 20:50 Andrei Varsotski - - 21:12 | 21:13 - Arvydas Marcinkonis 18'
109 LT Ds VV 4.1 21:15 Tomas Tenikaitis - 21:5 | 21:9 - Deimantas Baltrušis 12'
110 LT Ds VV 4.2 21:15 Giedrius Mačėnas - 21:6 | 21:17 - Edmundas Bajorinas 15'
111 LT Ds VV 5-8.1 21:15 Eitvydas Grazys - 17:21 | 8:21 - Šarūnas Budzinauskas 21'
112 LT Ds VV 5-8.2 21:15 Andrius Ivaščenko - 18:21 | 21:14 | 21:6 - Svajūnas Zaturskis 23'
113 LT Ds VV 2.1 21:40 Tomas Tenikaitis - 11:21 | 6:21 - Giedrius Mačėnas 13'
114 LT Ds VV 3-4.1 21:40 Deimantas Baltrušis - 16:21 | 10:21 - Edmundas Bajorinas 18'
115 LT Ds VV 5-6.1 21:40 Šarūnas Budzinauskas - 21:11 | 21:13 - Andrius Ivaščenko 18'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija