MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-04 02:10 took:304.8 s.

 

Turnyrai

MARIJAMPOLĖS „SPORTO NAKTIES“ BADMINTONO TURNYRAS


2023 Rugpjūčio 25 d. — 26 d.; Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija
VD MD MX
Suaug C (C): 4 1 5 1.4
Suaug D (D): 4 1
Suaug E (E): 4 1 5 1

BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug C Karolina Bagdonaitė Suaug C Tomas Kiveris
2 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug C Vakarė Bagdonaitė Suaug C Deividas Staškevičius
3 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug C Inga Dagilienė Suaug C Gražvydas Petrauskas
4 Tomas Kiveris 2024-4144 1990 Suaug D Sigitas Karalius Suaug C Vakarė Bagdonaitė
5 Žydrūnas Steponavičius 1975 Suaug E Artūras Škulevičius
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
6 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug C Kristina Bagdonienė Suaug E Rolandas Mazurkevicius
7 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Suaug D Gražvydas Petrauskas
8 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 Suaug D Rolandas Mazurkevicius
9 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Suaug E Tomas Buinevičius Suaug C Margarita Noreikienė
10 Rolandas Mazurkevicius 2024-4262 1968 Suaug D Ričardas Mališauskas Suaug E Inga Dagilienė
11 Marius Miškinis 2024-5217 1982 Suaug E Almantas Raškauskas Suaug E Lina Sipavičiūtė
12 Almantas Raškauskas 2024-5566 1984 Suaug E Marius Miškinis
13 Lina Sipavičiūtė 2024-5622 1976 Suaug E Marius Miškinis
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
14 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 Suaug C Gintarė Juraitienė Suaug E Sigitas Karalius
15 Sigitas Karalius 2024-5285 1984 Suaug D Tomas Kiveris Suaug E Ingrida Kaminskaitė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Tomas Buinevičius 2024-4270 1973 Suaug E Nerijus Mašalaitis Suaug E Gintarė Juraitienė
17 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Suaug C Ingrida Kaminskaitė Suaug E Tomas Buinevičius
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
18 Renatas Čibiras 2024-4179 1986 Suaug E Artūras Jadvinskis
19 Artūras Jadvinskis 2024-4211 1967 Suaug E Renatas Čibiras
20 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug C Guoda Valošinaitė Suaug C Nerijus Mašalaitis
21 Egidijus Tavoras 2024-4353 1998 Suaug D Deividas Staškevičius Suaug E Guoda Valošinaitė
22 Guoda Valošinaitė 2024-4354 2001 Suaug C Margarita Noreikienė Suaug E Egidijus Tavoras
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
23 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Egidijus Tavoras Suaug C Karolina Bagdonaitė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
24 Artūras Škulevičius 2024-4164 1974 Suaug E Žydrūnas Steponavičius Suaug C Ausvydė Škulevičiūtė
25 Ausvydė Škulevičiūtė 2005 Suaug C Artūras Škulevičius
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Gražvydas Petrauskas 2024-5706 1968 Suaug D Tomas Kučinskas Suaug C Kristina Bagdonienė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija