MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-04 02:10 took:304.8 s.

 

Turnyrai

MARIJAMPOLĖS „SPORTO NAKTIES“ BADMINTONO TURNYRAS


2023 Rugpjūčio 25 d. — 26 d.; Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija
VD MD MX
Suaug C (C): 4 1 5 1.4
Suaug D (D): 4 1
Suaug E (E): 4 1 5 1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 D VD A-1:4 18:00 Tomas Kučinskas + Gražvydas Petrauskas 21:8 | 18:21 | 18:21 Sigitas Karalius + Tomas Kiveris
2 D VD A-2:3 18:00 Rolandas Mazurkevicius + Ričardas Mališauskas 21:19 | 21:19 Egidijus Tavoras + Deividas Staškevičius
3 E VD A-1:4 18:00 Nerijus Mašalaitis + Tomas Buinevičius 21:13 | 21:19 Marius Miškinis + Almantas Raškauskas
4 E VD A-2:3 18:00 Artūras Škulevičius + Žydrūnas Steponavičius 11:21 | 23:21 | 17:21 Artūras Jadvinskis + Renatas Čibiras
5 C MD A-1:4 18:25 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 21:10 | 21:9 Margarita Noreikienė + Guoda Valošinaitė
6 C MD A-2:3 18:25 Kristina Bagdonienė + Inga Dagilienė 18:21 | 21:18 | 21:6 Ingrida Kaminskaitė + Gintarė Juraitienė
9 D VD A-1:3 18:50 Tomas Kučinskas + Gražvydas Petrauskas 10:21 | 8:21 Egidijus Tavoras + Deividas Staškevičius
10 D VD A-2:4 18:50 Rolandas Mazurkevicius + Ričardas Mališauskas 21:18 | 15:21 | 13:21 Sigitas Karalius + Tomas Kiveris
11 E VD A-1:3 18:50 Nerijus Mašalaitis + Tomas Buinevičius 21:13 | 21:19 Artūras Jadvinskis + Renatas Čibiras
12 E VD A-2:4 18:50 Artūras Škulevičius + Žydrūnas Steponavičius 21:19 | 21:9 Marius Miškinis + Almantas Raškauskas
13 C MD A-1:3 19:15 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 21:9 | 21:12 Ingrida Kaminskaitė + Gintarė Juraitienė
14 C MD A-2:4 19:15 Kristina Bagdonienė + Inga Dagilienė 21:16 | 21:8 Margarita Noreikienė + Guoda Valošinaitė
17 D VD A-1:2 19:40 Tomas Kučinskas + Gražvydas Petrauskas 22:20 | 21:14 Rolandas Mazurkevicius + Ričardas Mališauskas
18 D VD A-3:4 19:40 Egidijus Tavoras + Deividas Staškevičius 14:21 | 21:11 | 16:21 Sigitas Karalius + Tomas Kiveris
19 E VD A-1:2 19:40 Nerijus Mašalaitis + Tomas Buinevičius 21:19 | 21:18 Artūras Škulevičius + Žydrūnas Steponavičius
20 E VD A-3:4 19:40 Artūras Jadvinskis + Renatas Čibiras 21:10 | 14:21 | 21:13 Marius Miškinis + Almantas Raškauskas
21 C MD A-1:2 20:05 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 21:17 | 21:12 Kristina Bagdonienė + Inga Dagilienė
22 C MD A-3:4 20:05 Ingrida Kaminskaitė + Gintarė Juraitienė 11:21 | 13:21 Margarita Noreikienė + Guoda Valošinaitė
25 C MX A-2:5 20:30 Artūras Škulevičius + Ausvydė Škulevičiūtė 8:21 | 13:21 Gražvydas Petrauskas + Kristina Bagdonienė
26 C MX A-3:4 20:30 Tomas Kiveris + Vakarė Bagdonaitė 16:21 | 16:21 Nerijus Mašalaitis + Margarita Noreikienė
27 E MX A-2:5 20:30 Sigitas Karalius + Ingrida Kaminskaitė 21:7 | 21:13 Marius Miškinis + Lina Sipavičiūtė
28 E MX A-3:4 20:30 Rolandas Mazurkevicius + Inga Dagilienė 23:21 | 21:13 Tomas Buinevičius + Gintarė Juraitienė
29 C MX A-1:5 20:55 Deividas Staškevičius + Karolina Bagdonaitė 21:10 | 21:12 Gražvydas Petrauskas + Kristina Bagdonienė
30 C MX A-2:3 20:55 Artūras Škulevičius + Ausvydė Škulevičiūtė 12:21 | 18:21 Tomas Kiveris + Vakarė Bagdonaitė
31 E MX A-1:5 20:55 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė 21:13 | 21:9 Marius Miškinis + Lina Sipavičiūtė
32 E MX A-2:3 20:55 Sigitas Karalius + Ingrida Kaminskaitė 21:11 | 13:21 | 21:19 Rolandas Mazurkevicius + Inga Dagilienė
33 C MX A-1:4 21:20 Deividas Staškevičius + Karolina Bagdonaitė 21:12 | 21:18 Nerijus Mašalaitis + Margarita Noreikienė
34 C MX A-3:5 21:20 Tomas Kiveris + Vakarė Bagdonaitė 9:21 | 21:13 | 17:21 Gražvydas Petrauskas + Kristina Bagdonienė
35 E MX A-1:4 21:20 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė 21:9 | 21:13 Tomas Buinevičius + Gintarė Juraitienė
36 E MX A-3:5 21:20 Rolandas Mazurkevicius + Inga Dagilienė 21:13 | 21:16 Marius Miškinis + Lina Sipavičiūtė
37 C MX A-1:3 21:45 Deividas Staškevičius + Karolina Bagdonaitė 21:8 | 21:14 Tomas Kiveris + Vakarė Bagdonaitė
38 C MX A-2:4 21:45 Artūras Škulevičius + Ausvydė Škulevičiūtė 20:22 | 16:21 Nerijus Mašalaitis + Margarita Noreikienė
39 E MX A-1:3 21:45 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė 21:12 | 19:21 | 21:14 Rolandas Mazurkevicius + Inga Dagilienė
40 E MX A-2:4 21:45 Sigitas Karalius + Ingrida Kaminskaitė 21:19 | 15:21 | 13:21 Tomas Buinevičius + Gintarė Juraitienė
41 C MX A-1:2 22:10 Deividas Staškevičius + Karolina Bagdonaitė 21:7 | 21:14 Artūras Škulevičius + Ausvydė Škulevičiūtė
42 C MX A-4:5 22:10 Nerijus Mašalaitis + Margarita Noreikienė 21:18 | 21:18 Gražvydas Petrauskas + Kristina Bagdonienė
43 E MX A-1:2 22:10 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė 21:18 | 21:16 Sigitas Karalius + Ingrida Kaminskaitė
44 E MX A-4:5 22:10 Tomas Buinevičius + Gintarė Juraitienė 21:16 | 21:18 Marius Miškinis + Lina Sipavičiūtė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija