MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusiųjų Lyga 1 etapas


2024 Vasario 17 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug B (B): 10 1.6 9 5.6 4 4.7 8 5.7
Suaug C (C): 7 0.5 12 2.9 5 2.5 15 2.8
Suaug D (D): 10 1 16 2.3 10 2.8 20 2.4
Suaug E (E): 12 0.7 14 1.4 25 1.4

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (39)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Irma Achalaja 2024-5694 1976 Suaug D Rūta Pacevičienė
2 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 Suaug BSuaug B Arsenii Shiian
3 Andrius Bukauskas 2024-4459 1979 Suaug D Raimondas Maladauskas
4 Renatas Čibiras 2024-4179 1986 Suaug E Artūras Gustas Suaug E Kristina Dumčiuvienė
5 Tomas Deltuva 2024-4598 1973 Suaug D Aidas Narbutas Suaug D Kotryna Deltuvaite
6 Kotryna Deltuvaite 2024-5672 2005 Suaug D Tomas Deltuva
7 Lukas Dryžas 2024-5718 1992 Suaug BSuaug C Tomas Šikarskas
8 Kristina Dumčiuvienė 2024-4242 1988 Suaug E Ovidija Normantė Suaug E Renatas Čibiras
9 Aurimas Gailiūnas 2024-5667 1976 Suaug E Saulė Gailūnaitė
10 Saulė Gailūnaitė 2024-5630 2000 Suaug E Kristina Molderė Suaug E Aurimas Gailiūnas
11 Artūras Gustas 2024-4373 1977 Suaug E Renatas Čibiras Suaug E Ovidija Normantė
12 Artūras Jadvinskis 2024-4211 1967 Suaug D Donatas Stankevicius
13 Mantas Kazlauskas 5607 1980 Suaug E Arūnas Vasiliauskas Suaug E Aurelija Kazlauskiene
14 Aurelija Kazlauskiene 5609 1983 Suaug E Rūta Kuodienė Suaug E Mantas Kazlauskas
15 Kyrylo Kolesnichenko 2024-5647 2006 Suaug BSuaug B Artūras Kuodys Suaug B Deimantė Litvinskaitė
16 Rūta Kuodienė 2024-5631 1988 Suaug E Aurelija Kazlauskiene Suaug E Arūnas Vasiliauskas
17 Artūras Kuodys 2024-4327 1987 Suaug B Kyrylo Kolesnichenko Suaug B Milda Lekšaitė
18 Rasa Lazauskaitė 2024-4240 1984 Suaug C Rugilė Juočytė-Kuzminskienė Suaug C Mindaugas Dobilas
19 Milda Lekšaitė 2024-5677 2004 Suaug B Artūras Kuodys
20 Deimantė Litvinskaitė 2024-5740 1986 Suaug B Kyrylo Kolesnichenko
21 Raimondas Maladauskas 2024-4463 1979 Suaug D Andrius Bukauskas
22 Kristina Molderė 2024-4366 1982 Suaug E Saulė Gailūnaitė Suaug E Marius Miškinis
23 Aidas Narbutas 2024-4351 1971 Suaug D Tomas Deltuva
24 Dovydas Navagrudskas 2024-5304 2005 Suaug BSuaug B Michael Trumper
25 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug B Rosita Šutaitė-Giedraitienė Suaug C Deividas Staškevičius
26 Ovidija Normantė 2024-4400 1989 Suaug E Kristina Dumčiuvienė Suaug E Artūras Gustas
27 Rūta Pacevičienė 2024-4454 1975 Suaug D Irma Achalaja Suaug C Mindaugas Pacevičius
28 Mindaugas Pacevičius 2024-4452 1975 Suaug C Gražvydas Petrauskas Suaug C Rūta Pacevičienė
29 Česlovas Ramanauskas 2024-5015 1960 Suaug DSuaug D Andžej Davydenka
30 Vaidas Razbadauskas 2024-5739 1979 Suaug C Jovita Razbadauskė
31 Jovita Razbadauskė 2024-5734 1979 Suaug C Vaidas Razbadauskas
32 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 Suaug C Lukas Dryžas Suaug C Agnė Šikarskė
33 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 Suaug C Kristina Bagdonienė Suaug C Tomas Šikarskas
34 Egidijus Tavoras 2024-4353 1998 Suaug D Deividas Staškevičius Suaug D Guoda Valošinaitė
35 Vidas Vaitkus 2024-5663 1975 Suaug E Mantas Vaitkus
36 Mantas Vaitkus 2024-5736 2003 Suaug E Vidas Vaitkus
37 Guoda Valošinaitė 2024-4354 2001 Suaug D Egidijus Tavoras
38 Arūnas Vasiliauskas 2024-5509 1972 Suaug E Mantas Kazlauskas Suaug E Rūta Kuodienė
39 Augustinas Vegys 2024-4488 1987 Suaug CSuaug C Aivaras Ūzas Suaug C Ingrida Kaminskaitė
KTU Kauno technologijos universitetas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
40 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 Suaug B Tomas Tiškus
41 Andrius Bendoraitis 2024-4634 1997 Suaug BSuaug B Donatas Rumšys Suaug B Rasa Šulnienė
42 Dovilė Kuzmickaitė 2024-4337 2000 Suaug D Renata Kučinskienė
43 Rasa Šulnienė 2024-4324 1975 Suaug B Andrius Bendoraitis
44 Vykintė Trakšelytė 2024-4814 2002 Suaug B Matas Revinskas
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
45 Martynas Atkočaitis 2024-5687 1994 Suaug B Valentas Stončius Suaug B Diana Lubė
46 Deimantė Balčiūnaitytė 2024-4331 1987 Suaug D Ingrida Kaminskaitė
47 Mindaugas Dobilas 2024-5610 1978 Suaug C Robertas Giedraitis Suaug C Rasa Lazauskaitė
48 Robertas Giedraitis 2024-5615 1977 Suaug C Mindaugas Dobilas Suaug C Rosita Šutaitė-Giedraitienė
49 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 Suaug D Deimantė Balčiūnaitytė Suaug C Augustinas Vegys
50 Haroldas Nevidauskas 2024-4207 1979 Suaug C Audrius Vilčinskas
51 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug B
52 Aurelijus Šadauskas 2024-5284 1972 Suaug D Vaidas Šmitas
53 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Suaug C Haroldas Nevidauskas
54 Mikas Viščinis 2024-5640 1971 Suaug D
55 Jorūnė Živatkauskaitė 2024-5684 1981 Suaug B Jolanta Moliene Suaug C Ignas Lukoševičius
Prienų BK Prienų BK (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
56 Justas Čekavičius 2024-5637 1990 Suaug D Žygimantas Slavickas Suaug D Neringa Vasiliauskaitė
57 Deivydas Žilinskas 2024-5956 2003 Suaug BSuaug B Aidas Urbonas Suaug B Karolina Bagdonaitė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Tomas Buinevičius 2024-4270 1973 Suaug D Rimvydas Petrukaitis Suaug D Gintarė Juraitienė
59 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Suaug D Tomas Buinevičius
60 Ignas Lukoševičius 2024-5195 1991 Suaug BSuaug C Matas Revinskas Suaug C Jorūnė Živatkauskaitė
61 Rimvydas Petrukaitis 2024-4878 1984 Suaug D Tomas Buinevičius Suaug E Lina Sipavičiūtė
KR sporto centras Kazlų Rūdos sporto centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
62 Matas Revinskas 2024-5196 2006 Suaug BSuaug C Ignas Lukoševičius Suaug B Vykintė Trakšelytė
Šiauliai Šiauliai (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
63 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 Suaug B Pijus Balaišis Suaug B Vakarė Trakšelytė
64 Michael Trumper 2024-5715 1962 Suaug BSuaug B Dovydas Navagrudskas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (20)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Martas Ambraziūnas 2024-4681 1984 Suaug D Indrė Ambraziūnienė
66 Indrė Ambraziūnienė 2024-4680 1982 Suaug D Ilona Pocienė Suaug D Martas Ambraziūnas
67 Algirdas Gražys 2024-4834 1974 Suaug D Vidmantas Gumauskas Suaug D Gailė Markūnienė
68 Vidmantas Gumauskas 2024-4392 1978 Suaug D Algirdas Gražys Suaug D Monika Miseckienė
69 Rugilė Juočytė-Kuzminskienė 2024-5305 1993 Suaug C Rasa Lazauskaitė
70 Laura Maleckienė 2024-4339 1979 Suaug D Monika Miseckienė
71 Joris Markūnas 2024-4466 1988 Suaug B Tadas Staniulis
72 Gailė Markūnienė 2024-4895 1989 Suaug C Inesa Bacevičienė Suaug D Algirdas Gražys
73 Monika Miseckienė 2024-4334 1988 Suaug D Laura Maleckienė Suaug D Vidmantas Gumauskas
74 Justinas Pipiras 2024-5552 1984 Suaug D Mindaugas Žemaitis
75 Ilona Pocienė 2024-4460 1980 Suaug D Indrė Ambraziūnienė
76 Eglė Rimdžiuvienė 2024-5331 1984 Suaug B Diana Lubė Suaug B Arsenii Shiian
77 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 Suaug D Justas Čekavičius Suaug D Aldona Pikčilingienė
78 Tadas Staniulis 2024-5373 1988 Suaug B Joris Markūnas
79 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 Suaug D Aurelijus Šadauskas Suaug E Gintarė Vaitkienė
80 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 Suaug B Margarita Noreikienė Suaug C Robertas Giedraitis
81 Aidas Urbonas 2024-5369 1990 Suaug B Deivydas Žilinskas
82 Gintarė Vaitkienė 2024-5729 1981 Suaug E Vaidas Šmitas
83 Neringa Vasiliauskaitė 2024-5548 1991 Suaug C Asta Rėčkuvienė Suaug D Justas Čekavičius
84 Mindaugas Žemaitis 2024-4216 1981 Suaug DSuaug D Justinas Pipiras
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
85 Dainius Kecorius 2024-4251 1971 Suaug C Aidas Stalmokas
86 Arsenii Shiian 2024-5332 1991 Suaug B Marius Brazauskas Suaug B Eglė Rimdžiuvienė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
87 Saulius Blankas 2024-5145 1985 Suaug D Marius Lisauskas Suaug D Gvidonė Miklovaitė
88 Vilma Blankienė 2024-4824 1988 Suaug D Ingrida Šarlauskaitė Suaug D Marius Lisauskas
89 Darius Jasiukėnas 2024-5666 1979 Suaug E Miglė Šimonytė
90 Laurynas Kondrotas 2024-5392 1998 Suaug D Tomas Kiveris Suaug D Ingrida Šarlauskaitė
91 Virginija Kubilienė 2024-4362 1982 Suaug D Laura Paškevičienė Suaug D Vidmantas Galiauskas
92 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 Suaug C Giedrius Paškevičius
93 Marius Lisauskas 2024-5311 1992 Suaug D Saulius Blankas Suaug D Vilma Blankienė
94 Justas Mankus 2024-4198 1983 Suaug E Rokas Ruginis Suaug E Viktorija Vizbarienė (Rufina)
95 Gvidonė Miklovaitė 2024-4509 1998 Suaug D Inga Dagilienė Suaug D Saulius Blankas
96 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug D Virginija Kubilienė
97 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 Suaug CSuaug C Mindaugas Lilas Suaug C Asta Rėčkuvienė
98 Andrina Ramančauskaitė 2024-4899 1978 Suaug E Raimondas Šulskis
99 Rokas Ruginis 2024-4204 1997 Suaug E Justas Mankus
100 Donatas Rumšys 2024-5297 1981 Suaug B Andrius Bendoraitis
101 Valentas Stončius 2024-5363 1989 Suaug B Martynas Atkočaitis
102 Ingrida Šarlauskaitė 2024-5144 1990 Suaug D Vilma Blankienė Suaug D Laurynas Kondrotas
103 Miglė Šimonytė 2024-5651 1997 Suaug E Martyna Daraškevičienė Suaug E Darius Jasiukėnas
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (19)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
104 Sigita Ambraziejienė 2024-5122 1979 Suaug E Rasutė Krutulienė
105 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug D Gvidonė Miklovaitė Suaug D Rolandas Mazurkevicius
106 Paulius Jūras 2024-5295 1980 Suaug B Tomas Kučinskas
107 Loreta Karaliene 2024-5661 1969 Suaug E Lina Sipavičiūtė Suaug E Ričardas Karalius
108 Ričardas Karalius 2024-5660 1969 Suaug E Loreta Karaliene
109 Rasutė Krutulienė 2024-5192 1974 Suaug E Sigita Ambraziejienė
110 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Suaug B Paulius Jūras Suaug D Renata Kučinskienė
111 Renata Kučinskienė 2024-5482 1983 Suaug D Dovilė Kuzmickaitė Suaug D Tomas Kučinskas
112 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 Suaug D Rolandas Mazurkevicius
113 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Suaug C Almantas Vizbara Suaug E Roma Nedzinskė
114 Rolandas Mazurkevicius 2024-4262 1968 Suaug D Ričardas Mališauskas Suaug D Inga Dagilienė
115 Marius Miškinis 2024-5217 1982 Suaug E Almantas Raškauskas Suaug E Kristina Molderė
116 Roma Nedzinskė 2024-5350 1980 Suaug E Viktorija Vizbarienė (Rufina) Suaug E Nerijus Mašalaitis
117 Almantas Raškauskas 2024-5566 1984 Suaug E Marius Miškinis Suaug E Vytautė Raškauskienė
118 Vytautė Raškauskienė 2024-5649 1984 Suaug E Almantas Raškauskas
119 Lina Sipavičiūtė 2024-5622 1976 Suaug E Loreta Karaliene Suaug E Rimvydas Petrukaitis
120 Donatas Stankevicius 2024-5700 1969 Suaug D Artūras Jadvinskis
121 Almantas Vizbara 2024-4802 1983 Suaug C Nerijus Mašalaitis
122 Viktorija Vizbarienė (Rufina) 2024-4900 1986 Suaug E Roma Nedzinskė Suaug E Justas Mankus
BC421 VšĮ Badmintono centras (22)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
123 Sergejus Anilionis 2024-5574 1983 Suaug E Marius Kibildis
124 Ganishka Arachchilage 2024-4854 1988 Suaug E Vitali Charnyshou Suaug D Aleksandra Ševeliova
125 Renaldas Bujokas 2024-5641 1979 Suaug E Aleksandra Kovalskaja
126 Vitali Charnyshou 2024-5517 1995 Suaug E Ganishka Arachchilage Suaug E Natalija Sobianina
127 Andžej Davydenka 2024-5603 1972 Suaug D Česlovas Ramanauskas
128 Dovilė Girlevičiūtė 2024-5533 1987 Suaug D Jurga Jankauskaite Suaug D Eitvydas Grazys
129 Eitvydas Grazys 2024-4686 1997 Suaug D Paulius Žakevičius Suaug D Dovilė Girlevičiūtė
130 Jurga Jankauskaite 2024-5519 1988 Suaug D Dovilė Girlevičiūtė Suaug D Paulius Žakevičius
131 Marius Kibildis 2024-5534 1973 Suaug E Sergejus Anilionis
132 Aleksandra Kovalskaja 2024-5686 1985 Suaug E Renaldas Bujokas
133 Laurynas Liepuonius 2024-4236 1994 Suaug CSuaug C Viktorija Zonytė
134 Meida Lileikyte 2024-5586 1997 Suaug E Aleksandra Ševeliova
135 Diana Lubė 2024-5728 1987 Suaug B Eglė Rimdžiuvienė Suaug B Martynas Atkočaitis
136 Justina Milišauskaitė 2024-5563 1997 Suaug C Viktorija Zonytė Suaug C Linas Venskūnas
137 Rokas Naskauskas 2024-5327 1993 Suaug E Rolandas Šikšnian
138 Natalija Sobianina 2024-5187 1988 Suaug E Vitali Charnyshou
139 Rapolas Vedrickas 2024-4503 1976 Suaug C
140 Linas Venskūnas 2024-5572 1995 Suaug C Justina Milišauskaitė
141 Oleg Volkov 2024-4166 1989 Suaug E Lina Volkovė
142 Lina Volkovė 2024-4165 1992 Suaug E Oleg Volkov
143 Viktorija Zonytė 2024-4514 1995 Suaug C Justina Milišauskaitė Suaug C Laurynas Liepuonius
144 Paulius Žakevičius 2024-5743 1981 Suaug D Eitvydas Grazys Suaug D Jurga Jankauskaite
BK PLAY VŠį "Šis tas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
145 Povilas Marčiukaitis 2024-4772 1984 Suaug C Nerijus Molis Suaug C Jolanta Moliene
146 Jolanta Moliene 2024-5699 1979 Suaug B Jorūnė Živatkauskaitė Suaug C Povilas Marčiukaitis
147 Nerijus Molis 2024-5698 1978 Suaug C Povilas Marčiukaitis Suaug C Kristina Bagdonienė
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
148 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug B Karolina Bagdonaitė Suaug D Tomas Kiveris
149 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug B Vakarė Bagdonaitė Suaug B Deivydas Žilinskas
150 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug C Agnė Šikarskė Suaug C Nerijus Molis
151 Tomas Kiveris 2024-4144 1990 Suaug DSuaug D Laurynas Kondrotas Suaug D Vakarė Bagdonaitė
Volanas Tauragės SK Volanas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
152 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 Suaug B Tomas Tiškus
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
153 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug C
154 Aušra Šiupiniene 2024-4154 1976 Suaug D Aurelijus Umantas
155 Aurelijus Umantas 2024-5208 1968 Suaug CSuaug D Aušra Šiupiniene
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
156 Giedrius Arbačiauskas 2024-4483 1989 Suaug CSuaug C Gintaras Bacevičius Suaug C Justė Vasiliauskaitė
157 Aldona Pikčilingienė 2024-4285 1960 Suaug D Justė Vasiliauskaitė Suaug D Žygimantas Slavickas
158 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug C Neringa Vasiliauskaitė Suaug C Giedrius Paškevičius
159 Justė Vasiliauskaitė 2024-4283 1998 Suaug D Aldona Pikčilingienė Suaug C Giedrius Arbačiauskas
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
160 Gražvydas Petrauskas 2024-5706 1968 Suaug C Mindaugas Pacevičius
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
161 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug C Gailė Markūnienė Suaug C Gintaras Bacevičius
162 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug C Giedrius Arbačiauskas Suaug C Inesa Bacevičienė
163 Aidas Stalmokas 2024-4223 1973 Suaug C Dainius Kecorius
GPT BK Golden Panda Team (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
164 Mantvydas Lasinskas 2024-4898 1982 Suaug C Simas Vindašius
165 Simas Vindašius 2024-4902 1998 Suaug C Mantvydas Lasinskas
Birštono BK Birštono badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
166 Aivaras Ūzas 2024-5522 1980 Suaug C Augustinas Vegys
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
167 Nerijus Marčius 2024-4417 1983 Suaug E Tomas Mockevičius Suaug E Eglė Mockevičienė
168 Eglė Mockevičienė 2024-4371 1980 Suaug E Ineta Valiulytė Suaug E Nerijus Marčius
169 Tomas Mockevičius 2024-4416 1978 Suaug E Nerijus Marčius Suaug E Dalia Juškienė
170 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Egidijus Tavoras Suaug C Margarita Noreikienė
Smešas BK "Smešas" (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
171 Vaida Butkevice 2024-5293 1983 Suaug E Agnė Putvinskienė Suaug E Edmundas Rutkauskas
172 Darius Intas 2024-4836 1992 Suaug DSuaug E Edmundas Rutkauskas Suaug E Ineta Valiulytė
173 Dalia Juškienė 2024-4743 1984 Suaug E Simona Rutkauskienė Suaug E Tomas Mockevičius
174 Giedrė Meškauskienė 2024-4707 1985 Suaug E Jurgita Milašė
175 Jurgita Milašė 2024-4706 1983 Suaug E Giedrė Meškauskienė
176 Agnė Putvinskienė 2024-4736 1984 Suaug E Vaida Butkevice
177 Edmundas Rutkauskas 2024-4655 1983 Suaug DSuaug E Darius Intas Suaug E Vaida Butkevice
178 Simona Rutkauskienė 2024-4745 1991 Suaug E Dalia Juškienė Suaug E Algirdas Išganaitis
179 Ineta Valiulytė 2024-4837 1991 Suaug E Eglė Mockevičienė Suaug E Darius Intas
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
180 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 Suaug DSuaug D Vidmantas Galiauskas
181 Martyna Daraškevičienė 5575 1988 Suaug E Miglė Šimonytė Suaug E Aurimas Daraškevičius
182 Aurimas Daraškevičius 2024-5583 1988 Suaug E Gediminas Martišauskas Suaug E Martyna Daraškevičienė
183 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 Suaug DSuaug D Raimondas Banelis Suaug D Virginija Kubilienė
184 Gediminas Martišauskas 2024-4293 1977 Suaug E Aurimas Daraškevičius
- Kėdainiai (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
185 Rimvydas Bajoriūnas 5652 1979 Suaug D
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
186 Algirdas Išganaitis 2024-5292 1982 Suaug DSuaug D Audrius Parnarauskas Suaug E Simona Rutkauskienė
187 Audrius Parnarauskas 2024-5654 1980 Suaug D Algirdas Išganaitis Suaug D Ingrida Savickienė
188 Ingrida Savickienė 2024-5701 1972 Suaug D Audrius Parnarauskas
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
189 Aleksandra Ševeliova 2024-4866 1999 Suaug E Meida Lileikyte Suaug D Ganishka Arachchilage
- - (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
190 Tatsiana Kalasouskaya 2024-5107 1981 Suaug E Aliaksei Rukin
191 Mark Kruglov 2024-5368 1994 Suaug E Aliaksei Rukin
192 Aliaksei Rukin 2024-4897 1980 Suaug E Mark Kruglov Suaug E Tatsiana Kalasouskaya
193 Rolandas Šikšnian 2024-4556 1990 Suaug E Rokas Naskauskas
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
194 Evelina Černienė 2024-5450 1981 Suaug E Renata Pocejienė
195 Jurgita Kaminskienė 2024-4734 1977 Suaug E Dainora Oganauskienė
196 Dainora Oganauskienė 2024-5524 1977 Suaug E Jurgita Kaminskienė
197 Renata Pocejienė 2024-5704 1976 Suaug E Evelina Černienė
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
198 Agnė Grigalauskė 2024-4851 1983 Suaug E Alenas Grigalauskis
199 Alenas Grigalauskis 2024-4766 1980 Suaug E Agnė Grigalauskė
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
200 Raimondas Šulskis 2024-4905 1966 Suaug E Andrina Ramančauskaitė






Spausdinimo versija