MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-22 02:08 took:187.2 s.

 

Turnyrai

AUKŠTAITIJOS TAURĖ


2024 Vasario 24 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 11 1 3 5 0.5
U-15: 11 1.5 19 1.3 5 0.7 10 0.7
U-19: 7 0.55 6 0.5 3 0.3

CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (20)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Viktorija Avlosevičiūtė 2024-4713 2010 U-15 Auksė Gubanovaitė
2 Gabrielius Banys 2024-4561 2013 U-13U-13 Darius Černauskas
3 Darius Černauskas 2024-4545 2012 U-13U-13 Gabrielius Banys
4 Kotryna Giedraitytė 2024-5768 2010 U-15 Viktorija Zuzaitė
5 Auksė Gubanovaitė 2024-4661 2010 U-15 Viktorija Avlosevičiūtė
6 Motiejus Jaseliūnas 2024-5788 2009 U-19
7 Mėta Jurkevičiūtė 2024-5757 2011 U-15U-15 Viktorija Morkūnaitė
8 Eva Kavaliauskaitė 2024-4539 2011 U-15U-15 Ugnė Urbanavičiūtė
9 Ugnė Ladygaitė 2024-4554 2011 U-15U-15 Andra Urbonaitė
10 Ignas Martyšius 2024-4674 2012 U-15
11 Liepa Naujokaitytė 2024-4664 2007 U-19 Domilė Rudminaitė
12 Dovydas Paulauskas 2024-5383 2010 U-15
13 Vykintas Prakapas 2024-4578 2009 U-19
14 Domilė Rudminaitė 2024-4621 2007 U-19U-19 Liepa Naujokaitytė
15 Maksim Samulev 2024-5799 2008 U-19
16 Augustė Staniulionytė 2024-4622 2009 U-19
17 Jonė Stankevičiūtė 2024-4660 2008 U-19
18 Arn Steffensen 2024-4439 2013 U-15U-15 Faustas Sabūnas
19 Viktorija Zuzaitė 2024-5779 2010 U-15 Kotryna Giedraitytė
20 Mindaugas Žiemys 2024-4522 2009 U-19
Tauras Vilniaus sporto mokykla "Sostinės tauras" (25)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Liepa Imbrazaitė 2024-4710 2010 U-15
22 Bernardas Jasulaitis 2024-4567 2013 U-13U-13 Steponas Šlaustas
23 Beatričė Jasulaitytė 2024-4568 2011 U-15U-15 Miglė Kandroškaitė
24 Miglė Kandroškaitė 2024-4644 2011 U-15U-15 Beatričė Jasulaitytė
25 Damian Kastunovič 2024-4321 2013 U-13
26 Liepa Kisieliūtė 2024-4469 2010 U-15U-15 Greta Malkevičiūtė
27 Emilija Kriaučiūnaitė 2024-5440 2009 U-19U-19 Karina Lipa
28 Aleksandras Kriauza 2024-5515 2012 U-13U-13 Dan Ryškevič
29 Tadas Ladyga 2024-4555 2013 U-13U-13 Karolis Repčenka
30 Karina Lipa 2024-4640 2007 U-19U-19 Emilija Kriaučiūnaitė
31 Greta Malkevičiūtė 2024-4529 2011 U-15U-15 Liepa Kisieliūtė
32 Paulius Marčiukaitis 2024-4771 2015 U-13U-13 Ilia Skuridin
33 Amelija Mordosaitė 2024-4606 2009 U-19U-19 Teodora Skvernelytė
34 Karolis Repčenka 2024-4638 2013 U-13U-13 Tadas Ladyga
35 Dan Ryškevič 2024-5377 2014 U-13U-13 Aleksandras Kriauza
36 Ilia Skuridin 2024-5514 2014 U-13U-13 Paulius Marčiukaitis
37 Teodora Skvernelytė 2024-4573 2010 U-15U-19 Amelija Mordosaitė
38 Motiejus Povias Smaliukas 2024-4796 2011 U-15U-15 Džiugas Tekorius
39 Ilija Sosnovskis 2024-4649 2008 U-19
40 Steponas Šlaustas 2024-5786 2014 U-13 Bernardas Jasulaitis
41 Džiugas Tekorius 2024-4330 2010 U-15U-15 Motiejus Povias Smaliukas
42 Agota Tekoriūtė 2024-4333 2012 U-13
43 Sofija Tonkich 2024-5581 2012 U-13
44 Naglis Turūta 2024-5376 2009 U-19
45 Ugnė Urbanavičiūtė 2024-4500 2011 U-15U-15 Eva Kavaliauskaitė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Benas Kucinas 2024-4467 2010 U-15U-15 Laukiama patvirtinimo
47 Augustas Molis 2024-4627 2012 U-13U-15 Laukiama patvirtinimo
BC421 VšĮ Badmintono centras (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
48 Emilija Augulyte 2024-4604 2010 U-15
49 Kristupas Giriūnas 2024-5344 2006 U-19
50 Viktorija Morkūnaitė 2024-4619 2011 U-15U-15 Mėta Jurkevičiūtė
51 Simonas Pipiras 2024-4579 2010 U-15U-15 Simas Stalauskas
52 Faustas Sabūnas 2024-4542 2012 U-15U-15 Arn Steffensen
53 Simas Stalauskas 2024-4574 2010 U-15U-15 Simonas Pipiras
54 Meda Šidlauskaitė 2024-4658 2010 U-15U-15 Liepa Titaitė
55 Liepa Titaitė 2024-4671 2010 U-15U-15 Meda Šidlauskaitė
56 Augustė Vaitkutė 2024-4560 2012 U-13U-15 Žemyna Žakevičiūtė
57 Žemyna Žakevičiūtė 2024-4571 2011 U-15U-15 Augustė Vaitkutė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Ugnius Lygnugaris 2024-4925 2010 U-15U-15 Oskaras Lubauskas
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Oskaras Lubauskas 2024-4147 2011 U-15U-15 Ugnius Lygnugaris
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
60 Andra Urbonaitė 2024-4155 2011 U-15U-15 Ugnė Ladygaitė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Augustė Klimaitė 2024-4611 2010 U-15U-15 Veronika Stankevičiūtė
62 Austė Kmitaitė 2024-4629 2010 U-15
63 Veronika Stankevičiūtė 2024-5770 2010 U-15U-15 Augustė Klimaitė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija