MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

AUKŠTAITIJOS TAURĖ


2024 Vasario 24 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 11 1 3 5 0.5
U-15: 11 1.5 19 1.3 5 0.7 10 0.7
U-19: 7 0.55 6 0.5 3 0.3

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-13 VV 16.2 10:00 Gabrielius Banys - 21:6 | 21:9 - Augustas Molis 16'
2 U-13 VV 16.6 10:00 Dan Ryškevič - 21:8 | 21:5 - Damian Kastunovič 13'
3 U-13 VV 16.7 10:00 Karolis Repčenka - 6:21 | 14:21 - Ilia Skuridin 15'
4 U-15 VV 16.2 10:00 Benas Kucinas - 21:12 | 21:8 - Oskaras Lubauskas 15'
5 U-15 VV 16.6 10:00 Simonas Pipiras - 21:4 | 21:3 - Motiejus Povias Smaliukas 14'
6 U-15 VV 16.7 10:00 Dovydas Paulauskas - 21:8 | 21:11 - Džiugas Tekorius 17'
7 U-13 MV A-2:3 10:25 Sofija Tonkich - 21:8 | 21:11 - Agota Tekoriūtė 14'
8 U-13 VV 8.1 10:25 Darius Černauskas - 12:21 | 15:21 - Gabrielius Banys 18'
9 U-13 VV 8.2 10:25 Aleksandras Kriauza - 21:16 | 20:22 | 21:19 - Bernardas Jasulaitis 25'
10 U-13 VV 8.3 10:25 Tadas Ladyga - 14:21 | 16:21 - Dan Ryškevič 16'
11 U-13 VV 8.4 10:25 Ilia Skuridin - 21:16 | 15:21 | 21:7 - Paulius Marčiukaitis 29'
12 U-15 VV 8.1 10:25 Ignas Martyšius - 21:15 | 21:6 - Benas Kucinas 21'
13 U-15 VV 8.2 10:50 Faustas Sabūnas - 21:15 | 21:17 - Simas Stalauskas 23'
14 U-15 VV 8.3 10:50 Ugnius Lygnugaris - 18:21 | 17:21 - Simonas Pipiras 25'
15 U-15 VV 8.4 10:50 Dovydas Paulauskas - 21:17 | 21:11 - Arn Steffensen 19'
16 U-13 MV A-1:3 10:50 Augustė Vaitkutė - 21:5 | 21:8 - Agota Tekoriūtė 11'
17 U-13 VV 4.1 10:50 Gabrielius Banys - 21:14 | 21:12 - Aleksandras Kriauza 16'
18 U-13 VV 4.2 10:50 Dan Ryškevič - 21:19 | 15:21 | 20:22 - Ilia Skuridin 28'
19 U-13 VV 5-8.1 11:15 Darius Černauskas - 21:9 | 21:12 - Bernardas Jasulaitis 15'
20 U-13 VV 5-8.2 11:15 Tadas Ladyga - 19:21 | 21:9 | 16:21 - Paulius Marčiukaitis 28'
21 U-13 VV 9-12.2 11:15 Damian Kastunovič - 10:21 | 12:21 - Karolis Repčenka 16'
22 U-13 MV A-1:2 11:15 Augustė Vaitkutė - 21:8 | 21:14 - Sofija Tonkich 15'
23 U-15 VV 4.1 11:15 Ignas Martyšius - 21:18 | 21:17 - Faustas Sabūnas 22'
24 U-15 VV 4.2 11:15 Simonas Pipiras - 13:21 | 16:21 - Dovydas Paulauskas 24'
25 U-15 VV 5-8.1 11:40 Benas Kucinas - 21:16 | 21:23 | 17:21 - Simas Stalauskas 33'
26 U-15 VV 5-8.2 11:40 Ugnius Lygnugaris - 19:21 | 21:19 | 19:21 - Arn Steffensen 35'
27 U-15 VV 9-12.2 11:40 Motiejus Povias Smaliukas - 21:17 | 18:21 | 14:21 - Džiugas Tekorius 32'
28 U-13 VV 2.1 11:40 Gabrielius Banys - 21:15 | 21:9 - Ilia Skuridin 17'
29 U-13 VV 3-4.1 11:40 Aleksandras Kriauza - 21:14 | 21:17 - Dan Ryškevič 17'
30 U-13 VV 5-6.1 11:40 Darius Černauskas - 23:21 | 21:10 - Paulius Marčiukaitis 20'
31 U-13 VV 7-8.1 12:05 Bernardas Jasulaitis - 21:16 | 18:21 | 21:15 - Tadas Ladyga 27'
32 U-13 VV 9-10.1 12:05 Augustas Molis - 21:18 | 15:21 | 10:21 - Karolis Repčenka 28'
33 U-15 VV 2.1 12:05 Ignas Martyšius - 22:24 | 21:14 | 21:18 - Dovydas Paulauskas 44'
34 U-15 VV 3-4.1 12:05 Faustas Sabūnas - 16:21 | 15:21 - Simonas Pipiras 28'
35 U-15 VV 5-6.1 12:05 Simas Stalauskas - 21:18 | 21:16 - Arn Steffensen 20'
36 U-15 VV 7-8.1 12:05 Benas Kucinas - 21:23 | 12:21 - Ugnius Lygnugaris 19'
37 U-15 VV 9-10.1 12:30 Oskaras Lubauskas - 21:15 | 21:11 - Džiugas Tekorius 20'
38 U-13 VD A-2:3 12:30 Aleksandras Kriauza + Dan Ryškevič 21:23 | 13:21 Gabrielius Banys + Darius Černauskas 24'
39 U-15 MV 32.2 12:30 Austė Kmitaitė - 21:11 | 21:8 - Teodora Skvernelytė 15'
40 U-15 MV 32.10 12:30 Emilija Augulyte - 21:10 | 21:14 - Ugnė Urbanavičiūtė 15'
41 U-15 MV 32.15 12:30 Mėta Jurkevičiūtė - 21:6 | 21:5 - Liepa Imbrazaitė 13'
43 U-13 VD A-1:3 12:55 Tadas Ladyga + Karolis Repčenka 17:21 | 19:21 Gabrielius Banys + Darius Černauskas 20'
45 U-15 VD A-2:3 12:55 Benas Kucinas + Augustas Molis 21:14 | 21:16 Džiugas Tekorius + Motiejus Povias Smaliukas 21'
47 U-15 MV 16.1 12:55 Meda Šidlauskaitė - 21:10 | 21:7 - Austė Kmitaitė 15'
48 U-15 MV 16.2 12:55 Liepa Kisieliūtė - 15:21 | 21:23 - Augustė Klimaitė 20'
49 U-15 MV 16.3 13:20 Ugnė Ladygaitė - 21:9 | 21:14 - Viktorija Morkūnaitė 14'
50 U-15 MV 16.4 13:20 Veronika Stankevičiūtė - 17:21 | 11:21 - Andra Urbonaitė 18'
51 U-15 MV 16.5 13:20 Eva Kavaliauskaitė - 21:6 | 21:8 - Emilija Augulyte 12'
52 U-15 MV 16.6 13:20 Greta Malkevičiūtė - 21:4 | 21:18 - Miglė Kandroškaitė 15'
53 U-15 MV 16.7 13:20 Beatričė Jasulaitytė - 21:15 | 21:9 - Žemyna Žakevičiūtė 19'
54 U-15 MV 16.8 13:20 Mėta Jurkevičiūtė - 11:21 | 13:21 - Liepa Titaitė 16'
55 U-15 VD A-1:3 13:45 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 21:8 | 21:2 Džiugas Tekorius + Motiejus Povias Smaliukas 20'
57 U-19 MD A-2:3 13:45 Emilija Kriaučiūnaitė + Karina Lipa 21:7 | 21:12 Amelija Mordosaitė + Teodora Skvernelytė 14'
58 U-13 VD A-1:2 13:45 Tadas Ladyga + Karolis Repčenka 21:18 | 20:22 | 17:21 Aleksandras Kriauza + Dan Ryškevič 35'
59 U-13 VD B-1:2 13:45 Paulius Marčiukaitis + Ilia Skuridin 13:21 | 21:11 | 21:5 Bernardas Jasulaitis + Steponas Šlaustas 27'
60 U-15 MV 8.1 13:45 Meda Šidlauskaitė - 21:15 | 18:21 | 21:15 - Augustė Klimaitė 31'
61 U-15 MV 8.2 14:10 Ugnė Ladygaitė - 9:21 | 20:22 - Andra Urbonaitė 16'
62 U-15 MV 8.3 14:10 Eva Kavaliauskaitė - 21:8 | 21:7 - Greta Malkevičiūtė 11'
63 U-15 MV 8.4 14:10 Beatričė Jasulaitytė - 6:21 | 9:21 - Liepa Titaitė 16'
64 U-15 VD A-1:2 14:10 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 21:8 | 21:10 Benas Kucinas + Augustas Molis 15'
65 U-15 VD B-1:2 14:10 Simas Stalauskas + Simonas Pipiras 21:18 | 21:7 Ugnius Lygnugaris + Oskaras Lubauskas 19'
66 U-15 MV 9-16.1 14:10 Austė Kmitaitė - 14:21 | 6:21 - Liepa Kisieliūtė 18'
67 U-15 MV 9-16.2 14:35 Viktorija Morkūnaitė - 12:21 | 11:21 - Veronika Stankevičiūtė 18'
68 U-15 MV 9-16.3 14:35 Emilija Augulyte - 8:21 | 21:17 | 24:22 - Miglė Kandroškaitė 26'
69 U-15 MV 9-16.4 14:35 Žemyna Žakevičiūtė - 14:21 | 16:21 - Mėta Jurkevičiūtė 21'
70 U-13 VD A2.1 14:35 Gabrielius Banys + Darius Černauskas 21:15 | 21:9 Paulius Marčiukaitis + Ilia Skuridin 21'
71 U-13 VD B2.1 14:35 Aleksandras Kriauza + Dan Ryškevič 21:11 | 21:18 Bernardas Jasulaitis + Steponas Šlaustas 19'
73 U-15 VD A2.1 15:00 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 17:21 | 21:17 | 21:19 Simas Stalauskas + Simonas Pipiras 34'
74 U-15 VD B2.1 15:00 Benas Kucinas + Augustas Molis 15:21 | 18:21 Ugnius Lygnugaris + Oskaras Lubauskas 17'
76 U-19 MD A-1:3 15:00 Domilė Rudminaitė + Liepa Naujokaitytė 21:8 | 21:1 Amelija Mordosaitė + Teodora Skvernelytė 14'
77 U-15 MV 4.1 15:00 Meda Šidlauskaitė - 21:19 | 8:21 | 16:21 - Andra Urbonaitė 29'
78 U-15 MV 4.2 15:00 Eva Kavaliauskaitė - 21:8 | 21:14 - Liepa Titaitė 14'
79 U-19 MD A-1:2 15:25 Domilė Rudminaitė + Liepa Naujokaitytė 21:17 | 21:6 Emilija Kriaučiūnaitė + Karina Lipa 16'
80 U-15 MV 5-8.1 15:25 Augustė Klimaitė - 21:16 | 21:17 - Ugnė Ladygaitė 21'
81 U-15 MV 5-8.2 15:25 Greta Malkevičiūtė - 21:14 | 5:21 | 21:23 - Beatričė Jasulaitytė 23'
82 U-15 MV 9-12.1 15:25 Liepa Kisieliūtė - 21:6 | 21:16 - Veronika Stankevičiūtė 17'
83 U-15 MV 9-12.2 15:25 Emilija Augulyte - 11:21 | 16:21 - Mėta Jurkevičiūtė 16'
84 U-15 MV 13-16.1 15:25 Austė Kmitaitė - 13:21 | 10:21 - Viktorija Morkūnaitė 21'
85 U-15 MV 13-16.2 15:50 Miglė Kandroškaitė - 8:21 | 18:21 - Žemyna Žakevičiūtė 17'
86 U-15 MV 17-20.2 15:50 Ugnė Urbanavičiūtė - 15:21 | 21:18 | 21:16 - Liepa Imbrazaitė 29'
87 U-19 VV 8.2 15:50 Ilija Sosnovskis - 7:21 | 7:21 - Maksim Samulev 12'
88 U-19 VV 8.3 15:50 Mindaugas Žiemys - 21:16 | 21:12 - Kristupas Giriūnas 17'
89 U-19 VV 8.4 15:50 Motiejus Jaseliūnas - 21:5 | 21:9 - Vykintas Prakapas 12'
90 U-19 MV 8.2 15:50 Augustė Staniulionytė - 21:18 | 16:21 | 21:10 - Jonė Stankevičiūtė 30'
91 U-19 MV 8.3 16:15 Emilija Kriaučiūnaitė - 21:2 | 21:8 - Amelija Mordosaitė 11'
92 U-15 MV 2.1 16:15 Andra Urbonaitė - 21:17 | 9:21 | 21:15 - Eva Kavaliauskaitė 28'
93 U-15 MV 3-4.1 16:15 Meda Šidlauskaitė - 21:16 | 21:15 - Liepa Titaitė 17'
94 U-15 MV 5-6.1 16:15 Augustė Klimaitė - 21:15 | 21:11 - Beatričė Jasulaitytė 15'
95 U-15 MV 7-8.1 16:15 Ugnė Ladygaitė - 21:16 | 21:17 - Greta Malkevičiūtė 17'
96 U-15 MV 9-10.1 16:15 Liepa Kisieliūtė - 21:14 | 21:8 - Mėta Jurkevičiūtė 18'
97 U-15 MV 11-12.1 16:40 Veronika Stankevičiūtė - 21:4 | 21:8 - Emilija Augulyte 13'
98 U-15 MV 13-14.1 16:40 Viktorija Morkūnaitė - 21:18 | 19:21 | 21:19 - Žemyna Žakevičiūtė 34'
99 U-15 MV 15-16.1 16:40 Austė Kmitaitė - 21:16 | 21:14 - Miglė Kandroškaitė 22'
100 U-15 MV 17-18.1 16:40 Teodora Skvernelytė - 13:21 | 19:21 - Ugnė Urbanavičiūtė 18'
101 U-19 VV 4.1 16:40 Naglis Turūta - 14:21 | 18:21 - Maksim Samulev 19'
102 U-19 VV 4.2 16:40 Mindaugas Žiemys - 13:21 | 15:21 - Motiejus Jaseliūnas 19'
103 U-19 MV 4.1 17:05 Karina Lipa - 22:20 | 12:21 | 18:21 - Augustė Staniulionytė 30'
104 U-19 MV 4.2 17:05 Emilija Kriaučiūnaitė - 15:21 | 13:21 - Domilė Rudminaitė 18'
105 U-19 VV 5-8.2 17:05 Kristupas Giriūnas - 21:5 | 21:17 - Vykintas Prakapas 13'
106 U-15 MD 16.2 17:05 Viktorija Morkūnaitė + Mėta Jurkevičiūtė 19:21 | 14:21 Auksė Gubanovaitė + Viktorija Avlosevičiūtė 17'
107 U-15 MD 16.7 17:05 Eva Kavaliauskaitė + Ugnė Urbanavičiūtė 21:10 | 21:3 Kotryna Giedraitytė + Viktorija Zuzaitė 11'
108 U-19 VV 2.1 17:05 Maksim Samulev - 18:21 | 21:19 | 21:9 - Motiejus Jaseliūnas 27'
109 U-19 VV 3-4.1 17:30 Naglis Turūta - 21:15 | 21:10 - Mindaugas Žiemys 22'
110 U-19 VV 5-6.1 17:30 Ilija Sosnovskis - 17:21 | 13:21 - Kristupas Giriūnas 14'
111 U-15 MD 8.1 17:30 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 21:10 | 21:9 Auksė Gubanovaitė + Viktorija Avlosevičiūtė 17'
112 U-15 MD 8.2 17:30 Augustė Vaitkutė + Žemyna Žakevičiūtė 21:9 | 10:21 | 8:21 Liepa Kisieliūtė + Greta Malkevičiūtė 25'
113 U-15 MD 8.3 17:30 Beatričė Jasulaitytė + Miglė Kandroškaitė 15:21 | 14:21 Veronika Stankevičiūtė + Augustė Klimaitė 21'
114 U-15 MD 8.4 17:30 Eva Kavaliauskaitė + Ugnė Urbanavičiūtė 16:21 | 7:21 Ugnė Ladygaitė + Andra Urbonaitė 15'
115 U-19 MV 2.1 17:55 Augustė Staniulionytė - 10:21 | 16:21 - Domilė Rudminaitė 20'
116 U-19 MV 3-4.1 17:55 Karina Lipa - 12:21 | 14:21 - Emilija Kriaučiūnaitė 14'
117 U-19 MV 5-6.1 17:55 Jonė Stankevičiūtė - 21:8 | 21:9 - Amelija Mordosaitė 14'
118 U-15 MD 4.1 17:55 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 21:9 | 21:12 Liepa Kisieliūtė + Greta Malkevičiūtė 15'
119 U-15 MD 4.2 17:55 Veronika Stankevičiūtė + Augustė Klimaitė 18:21 | 21:18 | 21:9 Ugnė Ladygaitė + Andra Urbonaitė 29'
120 U-15 MD 5-8.1 17:55 Auksė Gubanovaitė + Viktorija Avlosevičiūtė 21:16 | 21:16 Augustė Vaitkutė + Žemyna Žakevičiūtė 23'
121 U-15 MD 5-8.2 18:20 Beatričė Jasulaitytė + Miglė Kandroškaitė 12:21 | 16:21 Eva Kavaliauskaitė + Ugnė Urbanavičiūtė 17'
122 U-15 MD 2.1 18:20 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 21:12 | 21:11 Veronika Stankevičiūtė + Augustė Klimaitė 17'
123 U-15 MD 3-4.1 18:20 Liepa Kisieliūtė + Greta Malkevičiūtė 21:19 | 18:21 | 17:21 Ugnė Ladygaitė + Andra Urbonaitė 29'
124 U-15 MD 5-6.1 18:20 Auksė Gubanovaitė + Viktorija Avlosevičiūtė 21:6 | 21:9 Eva Kavaliauskaitė + Ugnė Urbanavičiūtė 12'
125 U-15 MD 9-10.1 18:20 Viktorija Morkūnaitė + Mėta Jurkevičiūtė 21:10 | 21:7 Kotryna Giedraitytė + Viktorija Zuzaitė 20'
126 U-15 MD 7-8.1 18:20 Augustė Vaitkutė + Žemyna Žakevičiūtė 21:18 | 21:18 Beatričė Jasulaitytė + Miglė Kandroškaitė 23'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija