Turnyrai

Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai

2022 Spalio 01 d. — 02 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
U-17: 24 16 45 16 10 8 23 8 13 8
U-11: 11 2 14 2 5 1 6 1 6 1
:

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-11 MX 8.2 1d. 10:00 Jonas Aleknavičius + Eglė Simanauskaitė 21:11 | 21:10 Eimantas Valantinas + Smiltė Pakusaitė
2 U-11 MX 8.3 1d. 10:00 Faustas Sinius + Gerda Lipa 21:14 | 21:11 Deimantas Pocius + Ema Jančauskaitė
3 U-17 MX 16.2 1d. 10:00 Rokas Barkauskas + Erika Žiaušytė 21:18 | 18:21 | 17:21 Benediktas Kamantauskas + Giedra Velykytė
4 U-17 MX 16.3 1d. 10:00 Dominik Tankevič + Urtė Gatelytė 21:8 | 21:4 Danielis Januškauskis + Vesta Juodonytė
5 U-17 MX 16.4 1d. 10:00 Markas Gedrimas + Jogailė Kelečiūtė 21:2 | 21:6 Vakaris Kazbaraitis + Liepa Zorytė
6 U-17 MX 16.6 1d. 10:00 Joris Ivanauskas + Jorūnė Šalnaitė 21:19 | 21:3 Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė
7 U-17 MX 16.7 1d. 10:00 Jurgis Jatulis + Goda Vancevičiūtė 21:9 | 21:5 Mantas Lukonas + Ugnė Drungilaitė
11 U-11 MX 4.1 1d. 10:25 Daniel Tankevič + Skaja Dapkutė 21:16 | 21:10 Jonas Aleknavičius + Eglė Simanauskaitė
12 U-11 MX 4.2 1d. 10:25 Faustas Sinius + Gerda Lipa 7:21 | 7:21 Ignas Martyšius + Ūla Budrytė
13 U-17 MX 8.1 1d. 10:25 Rokas Lesinskas + Viltė Paulauskaitė 21:5 | 21:7 Benediktas Kamantauskas + Giedra Velykytė
14 U-17 MX 8.2 1d. 10:25 Dominik Tankevič + Urtė Gatelytė 16:21 | 20:22 Markas Gedrimas + Jogailė Kelečiūtė
15 U-17 MX 8.3 1d. 10:25 Daniel Leonovič + Taja Leonovič 19:21 | 18:21 Joris Ivanauskas + Jorūnė Šalnaitė
16 U-17 MX 8.4 1d. 10:25 Jurgis Jatulis + Goda Vancevičiūtė 21:19 | 10:21 | 19:21 Domas Pakšys + Jorė Kavaliauskaitė
17 U-17 MX 9-16.2 1d. 10:25 Danielis Januškauskis + Vesta Juodonytė 21:11 | 21:5 Vakaris Kazbaraitis + Liepa Zorytė
21 U-11 MX 2.1 1d. 10:50 Daniel Tankevič + Skaja Dapkutė 21:10 | 21:8 Ignas Martyšius + Ūla Budrytė
22 U-11 MX 3-4.1 1d. 10:50 Jonas Aleknavičius + Eglė Simanauskaitė 21:15 | 21:17 Faustas Sinius + Gerda Lipa
23 U-11 MX 5-6.1 1d. 10:50 Eimantas Valantinas + Smiltė Pakusaitė 21:18 | 21:17 Deimantas Pocius + Ema Jančauskaitė
24 U-17 MX 5-8.1 1d. 10:50 Benediktas Kamantauskas + Giedra Velykytė 7:21 | 10:21 Dominik Tankevič + Urtė Gatelytė
25 U-17 MX 5-8.2 1d. 10:50 Daniel Leonovič + Taja Leonovič 21:18 | 19:21 | 18:21 Jurgis Jatulis + Goda Vancevičiūtė
26 U-17 MX 9-12.1 1d. 10:50 Rokas Barkauskas + Erika Žiaušytė 21:14 | 21:5 Danielis Januškauskis + Vesta Juodonytė
27 U-17 MX 9-12.2 1d. 10:50 Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė 21:17 | 17:21 | 21:8 Mantas Lukonas + Ugnė Drungilaitė
31 U-17 MX 5-6.1 1d. 11:15 Dominik Tankevič + Urtė Gatelytė 21:19 | 20:22 | 22:20 Jurgis Jatulis + Goda Vancevičiūtė
32 U-17 MX 9-10.1 1d. 11:15 Rokas Barkauskas + Erika Žiaušytė 21:18 | 22:20 Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė
33 U-11 VD 8.2 1d. 11:15 Eimantas Valantinas + Deimantas Pocius 16:21 | 13:21 Adrijus Šatūnas + Povilas Mardosa
34 U-11 MD 8.2 1d. 11:15 Smiltė Pakusaitė + Ema Jančiauskaitė 17:21 | 10:21 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė
35 U-11 MD 8.3 1d. 11:15 Perla Zaborskytė + Gustė Savickytė 7:21 | 4:21 Mantė Jablonskytė + Vakarė Intaitė
36 U-17 VD 16.2 1d. 11:15 Žygimantas Molis + Joringis Skirgaila 16:21 | 12:21 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška
37 U-17 VD 16.7 1d. 11:15 Gabrielius Dapkus + Mykolas Grigas 21:18 | 23:25 | 21:18 Mantas Lukonas + Danielis Januškauskis
41 U-17 MD 32.2 1d. 11:40 Meida Levickaitė + Gustė Gedminaitė 21:10 | 21:16 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė
42 U-17 MD 32.6 1d. 11:40 Austėja Siniūtė + Mila Leonovič 21:11 | 21:7 Smiltė Bistrovaitė + Elzė Kunigėlytė
43 U-17 MD 32.7 1d. 11:40 Vesta Juodonytė + Ieva Paškevičiūtė 21:5 | 21:1 Guoda Viščinytė + Eva Kondrotaitė
44 U-17 MD 32.10 1d. 11:40 Gretė Velykytė + Marija Kolojanskaitė 21:6 | 21:14 Ugnė Drungilaitė + Toma Noreikaitė
45 U-17 MD 32.11 1d. 11:40 Ugnė Kaminskaitė + Nomeda Seniūnaitė 21:10 | 21:7 Barbora Cirtautaitė + Liepa Zorytė
46 U-17 MD 32.15 1d. 11:40 Rusnė Vidzėnaitė + Erika Žiaušytė 21:5 | 21:7 Tautė Baltakytė + Milda Bočkutė
47 U-11 VD 4.1 1d. 11:40 Daniel Tankevič + Julius Surgėla 21:1 | 21:2 Adrijus Šatūnas + Povilas Mardosa
48 U-11 VD 4.2 1d. 11:40 Ignas Martyšius + Arn Steffensen 21:18 | 21:12 Nojus Kikilas + Jonas Aleknavičius
49 U-11 MD 4.1 1d. 11:40 Ūla Budrytė + Skaja Dapkutė 21:10 | 21:3 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė
50 U-11 MD 4.2 1d. 11:40 Mantė Jablonskytė + Vakarė Intaitė 13:21 | 9:21 Gerda Lipa + Eglė Simanauskaitė
51 U-17 VD 8.1 1d. 12:05 Nojus Tenikaitis + Rokas Lesinskas 21:11 | 21:7 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška
52 U-17 VD 8.2 1d. 12:05 Kajus Vilpišauskas + Domas Daugėla 9:21 | 10:21 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič
53 U-17 VD 8.3 1d. 12:05 Jurgis Jatulis + Benediktas Kamantauskas 21:10 | 21:18 Joris Ivanauskas + Kipras Sakalauskas
54 U-17 VD 8.4 1d. 12:05 Gabrielius Dapkus + Mykolas Grigas 18:21 | 13:21 Markas Gedrimas + Rokas Barkauskas
55 U-17 MD 16.1 1d. 12:05 Monika Sukackaitė + Viltė Paulauskaitė 21:6 | 21:7 Meida Levickaitė + Gustė Gedminaitė
56 U-17 MD 16.2 1d. 12:05 Atėnė Peleckytė + Aina Ralytė 14:21 | 21:19 | 23:21 Giedra Velykytė + Skaistė Liutkutė
57 U-17 MD 16.3 1d. 12:05 Greta Vedrickaitė + Amelija Klimaitė 21:13 | 21:9 Austėja Siniūtė + Mila Leonovič
58 U-17 MD 16.4 1d. 12:05 Vesta Juodonytė + Ieva Paškevičiūtė 11:21 | 13:21 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė
59 U-17 MD 16.5 1d. 12:05 Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič 21:8 | 21:9 Gretė Velykytė + Marija Kolojanskaitė
60 U-17 MD 16.6 1d. 12:05 Ugnė Kaminskaitė + Nomeda Seniūnaitė 19:21 | 11:21 Urtė Gatelytė + Goda Vancevičiūtė
61 U-17 MD 16.7 1d. 12:30 Gabija Beržinskaitė + Liepa Budrytė 9:21 | 11:21 Elzė Dindaitė + Uma Ivanauskaitė
62 U-17 MD 16.8 1d. 12:30 Rusnė Vidzėnaitė + Erika Žiaušytė 3:21 | 12:21 Liepa Aleknavičiūtė + Jogailė Kelečiūtė
63 U-11 VD 2.1 1d. 12:30 Daniel Tankevič + Julius Surgėla 21:18 | 21:13 Ignas Martyšius + Arn Steffensen
64 U-11 VD 3-4.1 1d. 12:30 Adrijus Šatūnas + Povilas Mardosa 14:21 | 10:21 Nojus Kikilas + Jonas Aleknavičius
65 U-11 MD 2.1 1d. 12:30 Ūla Budrytė + Skaja Dapkutė 21:10 | 21:8 Gerda Lipa + Eglė Simanauskaitė
66 U-11 MD 3-4.1 1d. 12:30 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 18:21 | 14:21 Mantė Jablonskytė + Vakarė Intaitė
67 U-11 MD 5-6.1 1d. 12:30 Smiltė Pakusaitė + Ema Jančiauskaitė 21:17 | 21:16 Perla Zaborskytė + Gustė Savickytė
68 U-17 VD 5-8.1 1d. 12:30 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška 21:23 | 21:14 | 21:17 Kajus Vilpišauskas + Domas Daugėla
69 U-17 VD 5-8.2 1d. 12:30 Joris Ivanauskas + Kipras Sakalauskas 21:8 | 21:14 Gabrielius Dapkus + Mykolas Grigas
70 U-17 MD 8.1 1d. 12:30 Monika Sukackaitė + Viltė Paulauskaitė 22:20 | 21:2 Atėnė Peleckytė + Aina Ralytė
71 U-17 MD 8.2 1d. 12:55 Greta Vedrickaitė + Amelija Klimaitė 7:21 | 13:21 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė
72 U-17 MD 8.3 1d. 12:55 Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič 21:16 | 21:14 Urtė Gatelytė + Goda Vancevičiūtė
73 U-17 MD 8.4 1d. 12:55 Elzė Dindaitė + Uma Ivanauskaitė 13:21 | 17:21 Liepa Aleknavičiūtė + Jogailė Kelečiūtė
74 U-17 MD 9-16.1 1d. 12:55 Meida Levickaitė + Gustė Gedminaitė 5:21 | 12:21 Giedra Velykytė + Skaistė Liutkutė
75 U-17 MD 9-16.2 1d. 12:55 Austėja Siniūtė + Mila Leonovič 7:21 | 21:13 | 18:21 Vesta Juodonytė + Ieva Paškevičiūtė
76 U-17 MD 9-16.3 1d. 12:55 Gretė Velykytė + Marija Kolojanskaitė 15:21 | 13:21 Ugnė Kaminskaitė + Nomeda Seniūnaitė
77 U-17 MD 9-16.4 1d. 12:55 Gabija Beržinskaitė + Liepa Budrytė 21:8 | 21:10 Rusnė Vidzėnaitė + Erika Žiaušytė
78 U-17 MD 17-24.2 1d. 12:55 Smiltė Bistrovaitė + Elzė Kunigėlytė 21:18 | 18:21 | 21:17 Guoda Viščinytė + Eva Kondrotaitė
79 U-17 MD 17-24.3 1d. 12:55 Ugnė Drungilaitė + Toma Noreikaitė 21:12 | 21:14 Barbora Cirtautaitė + Liepa Zorytė
80 U-11 VV 16.2 1d. 12:55 Arn Steffensen 21:11 | 21:4 Deimantas Pocius
81 U-17 VD 5-6.1 1d. 13:20 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška 14:21 | 14:21 Joris Ivanauskas + Kipras Sakalauskas
82 U-17 VD 9-10.1 1d. 13:20 Žygimantas Molis + Joringis Skirgaila 21:15 | 21:9 Mantas Lukonas + Danielis Januškauskis
83 U-11 VV 16.6 1d. 13:20 Nojus Kikilas 21:5 | 21:8 Adrijus Šatūnas
84 U-11 VV 16.7 1d. 13:20 Eimantas Valantinas 16:21 | 21:23 Povilas Mardosa
85 U-11 MV 16.2 1d. 13:20 Vakarė Intaitė 21:14 | 17:21 | 21:14 Marija Margo Meurice
86 U-11 MV 16.3 1d. 13:20 Smiltė Pakusaitė 21:6 | 21:2 Amilė Aliukaitė
87 U-11 MV 16.4 1d. 13:20 Gerda Lipa 21:15 | 21:9 Agota Baguckytė
88 U-11 MV 16.5 1d. 13:20 Eglė Simanauskaitė 21:3 | 21:4 Ema Jančiauskaitė
89 U-11 MV 16.6 1d. 13:20 Perla Zaborskytė 15:21 | 22:20 | 12:21 Mantė Jablonskytė
90 U-11 MV 16.7 1d. 13:20 Beatričė Užomeckaitė 21:13 | 21:6 Gustė Savickytė
91 U-17 MD 5-8.1 1d. 13:45 Atėnė Peleckytė + Aina Ralytė 16:21 | 21:18 | 16:21 Greta Vedrickaitė + Amelija Klimaitė
92 U-17 MD 5-8.2 1d. 13:45 Urtė Gatelytė + Goda Vancevičiūtė 21:16 | 21:16 Elzė Dindaitė + Uma Ivanauskaitė
93 U-17 MD 9-12.1 1d. 13:45 Giedra Velykytė + Skaistė Liutkutė 21:16 | 21:16 Vesta Juodonytė + Ieva Paškevičiūtė
94 U-17 MD 9-12.2 1d. 13:45 Ugnė Kaminskaitė + Nomeda Seniūnaitė 21:9 | 16:21 | 8:21 Gabija Beržinskaitė + Liepa Budrytė
95 U-17 MD 17-20.1 1d. 13:45 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė 21:6 | 21:7 Smiltė Bistrovaitė + Elzė Kunigėlytė
96 U-17 MD 17-20.2 1d. 13:45 Ugnė Drungilaitė + Toma Noreikaitė 21:12 | 21:18 Tautė Baltakytė + Milda Bočkutė
97 U-11 VV 8.1 1d. 13:45 Daniel Tankevič 21:2 | 21:5 Arn Steffensen
98 U-11 VV 8.2 1d. 13:45 Faustas Sinius 9:21 | 9:21 Julius Surgėla
99 U-11 VV 8.3 1d. 13:45 Jonas Aleknavičius 21:6 | 21:14 Nojus Kikilas
100 U-11 VV 8.4 1d. 13:45 Povilas Mardosa 3:21 | 8:21 Ignas Martyšius
101 U-11 MV 8.1 1d. 14:10 Ūla Budrytė 21:3 | 21:2 Vakarė Intaitė
102 U-11 MV 8.2 1d. 14:10 Smiltė Pakusaitė 3:21 | 17:21 Gerda Lipa
103 U-11 MV 8.3 1d. 14:10 Eglė Simanauskaitė 21:4 | 21:7 Mantė Jablonskytė
104 U-11 MV 8.4 1d. 14:10 Beatričė Užomeckaitė 5:21 | 7:21 Skaja Dapkutė
106 U-17 MD 9-10.1 1d. 14:10 Giedra Velykytė + Skaistė Liutkutė 16:21 | 21:12 | 21:18 Gabija Beržinskaitė + Liepa Budrytė
107 U-17 MD 17-18.1 1d. 14:10 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė Ugnė Drungilaitė + Toma Noreikaitė
108 U-11 MV 9-16.2 1d. 14:10 Amilė Aliukaitė 11:21 | 9:21 Agota Baguckytė
109 U-11 MV 9-16.3 1d. 14:10 Ema Jančiauskaitė 21:15 | 18:21 | 16:21 Perla Zaborskytė
110 U-11 VV 4.1 1d. 14:10 Daniel Tankevič 21:5 | 21:4 Julius Surgėla
111 U-11 VV 4.2 1d. 14:35 Jonas Aleknavičius 13:21 | 11:21 Ignas Martyšius
112 U-11 VV 5-8.1 1d. 14:35 Arn Steffensen 25:23 | 22:24 | 25:23 Faustas Sinius
113 U-17 MV 64.2 1d. 14:35 Atilė Vyblova 24:22 | 21:16 Marija Kolojanskaitė
114 U-17 MV 64.6 1d. 14:35 Ieva Paškevičiūtė 21:4 | 21:16 Smiltė Bistrovaitė
115 U-17 MV 64.7 1d. 14:35 Meida Levickaitė 21:4 | 21:7 Guoda Viščinytė
116 U-17 MV 64.10 1d. 14:35 Erika Žiaušytė 16:21 | 21:18 | 21:15 Ugnė Drungilaitė
117 U-17 MV 64.11 1d. 14:35 Atėnė Peleckytė 21:5 | 21:6 Liepa Zorytė
118 U-17 MV 64.14 1d. 14:35 Skaistė Liutkutė 21:9 | 21:4 Barbora Cirtautaitė
119 U-17 MV 64.15 1d. 14:35 Rusnė Vidzėnaitė 21:10 | 21:9 Milda Bočkutė
120 U-17 MV 64.18 1d. 14:35 Fausta Ramažauskaitė 21:6 | 21:7 Tautė Baltakytė
121 U-17 MV 64.22 1d. 15:00 Uma Ivanauskaitė 21:3 | 21:1 Eva Kondrotaitė
122 U-17 MV 64.23 1d. 15:00 Gabija Beržinskaitė 21:6 | 21:8 Toma Noreikaitė
123 U-17 MV 64.26 1d. 15:00 Ugnė Kaminskaitė 17:21 | 21:10 | 21:16 Aina Ralytė
124 U-17 MV 64.27 1d. 15:00 Mila Leonovič 21:12 | 21:12 Elzė Kunigėlytė
125 U-17 MV 64.31 1d. 15:00 Elija Sunkladaitė 6:21 | 16:21 Gustė Gedminaitė
126 U-11 VV 5-8.2 1d. 15:00 Nojus Kikilas 21:15 | 21:18 Povilas Mardosa
127 U-11 VV 9-12.2 1d. 15:00 Adrijus Šatūnas 18:21 | 6:21 Eimantas Valantinas
128 U-11 MV 4.1 1d. 15:00 Ūla Budrytė 21:10 | 21:7 Gerda Lipa
129 U-11 MV 4.2 1d. 15:00 Eglė Simanauskaitė 18:21 | 10:21 Skaja Dapkutė
130 U-11 MV 5-8.1 1d. 15:00 Vakarė Intaitė 17:21 | 12:21 Smiltė Pakusaitė
131 U-11 MV 5-8.2 1d. 15:25 Mantė Jablonskytė 21:14 | 21:9 Beatričė Užomeckaitė
132 U-11 MV 9-12.1 1d. 15:25 Marija Margo Meurice 15:21 | 16:21 Agota Baguckytė
133 U-11 MV 9-12.2 1d. 15:25 Perla Zaborskytė 21:16 | 21:7 Gustė Savickytė
134 U-17 VV 32.2 1d. 15:25 Gabrielius Dapkus 10:21 | 21:13 | 21:6 Mantas Lukonas
135 U-17 VV 32.3 1d. 15:25 Kipras Sakalauskas 21:4 | 21:4 Vakaris Kazbaraitis
136 U-17 VV 32.6 1d. 15:25 Martynas Plauška 21:14 | 21:12 Rojus Gaukštas
137 U-17 VV 32.7 1d. 15:25 Pijus Kovas 21:19 | 21:9 Domas Daugėla
138 U-17 VV 32.10 1d. 15:25 Kajus Vilpišauskas 21:10 | 21:17 Danielis Januškauskis
139 U-17 VV 32.11 1d. 15:25 Joringis Skirgaila 21:3 | 21:3 Tautvydas Bočkus
140 U-17 VV 32.14 1d. 15:25 Markas Gedrimas 21:14 | 21:12 Žygimantas Molis
141 U-17 VV 32.15 1d. 15:50 Joris Ivanauskas 29:27 | 21:13 Mykolas Grigas
142 U-17 MV 32.1 1d. 15:50 Viltė Paulauskaitė 21:4 | 21:4 Atilė Vyblova
143 U-17 MV 32.2 1d. 15:50 Elzė Dindaitė 21:17 | 19:21 | 21:17 Austėja Siniūtė
144 U-17 MV 32.3 1d. 15:50 Jorė Kavaliauskaitė 21:13 | 21:8 Ieva Paškevičiūtė
145 U-17 MV 32.4 1d. 15:50 Meida Levickaitė 4:21 | 6:21 Liepa Aleknavičiūtė
146 U-17 MV 32.5 1d. 15:50 Augustė Stankevičiūtė 21:10 | 21:7 Erika Žiaušytė
147 U-17 MV 32.6 1d. 15:50 Atėnė Peleckytė 7:21 | 8:21 Urtė Gatelytė
148 U-17 MV 32.7 1d. 15:50 Nomeda Seniūnaitė 21:9 | 19:21 | 21:16 Skaistė Liutkutė
149 U-17 MV 32.8 1d. 15:50 Rusnė Vidzėnaitė 9:21 | 9:21 Taja Leonovič
150 U-17 MV 32.9 1d. 15:50 Jogailė Kelečiūtė 21:4 | 21:2 Fausta Ramažauskaitė
151 U-17 MV 32.10 1d. 16:15 Vesta Juodonytė 13:21 | 21:16 | 13:21 Giedra Velykytė
152 U-17 MV 32.11 1d. 16:15 Amelija Klimaitė 7:21 | 21:15 | 21:18 Uma Ivanauskaitė
153 U-17 MV 32.12 1d. 16:15 Gabija Beržinskaitė 6:21 | 10:20 Jorūnė Šalnaitė
154 U-17 MV 32.13 1d. 16:15 Goda Vancevičiūtė 21:9 | 21:14 Ugnė Kaminskaitė
155 U-17 MV 32.14 1d. 16:15 Mila Leonovič 7:21 | 10:21 Greta Vedrickaitė
156 U-17 MV 32.15 1d. 16:15 Liepa Budrytė 21:13 | 21:12 Gretė Velykytė
157 U-17 MV 32.16 1d. 16:15 Gustė Gedminaitė 4:21 | 3:21 Monika Sukackaitė
158 U-11 VV 2.1 1d. 16:15 Daniel Tankevič 21:4 | 21:6 Ignas Martyšius
159 U-11 VV 3-4.1 1d. 16:15 Julius Surgėla 23:25 | 16:21 Jonas Aleknavičius
160 U-11 VV 5-6.1 1d. 16:15 Arn Steffensen 21:14 | 19:21 | 19:21 Nojus Kikilas
161 U-11 VV 9-10.1 1d. 16:40 Deimantas Pocius 13:21 | 21:16 | 9:21 Eimantas Valantinas
162 U-11 MV 2.1 1d. 16:40 Ūla Budrytė 18:21 | 20:22 Skaja Dapkutė
163 U-11 MV 3-4.1 1d. 16:40 Gerda Lipa 16:21 | 5:21 Eglė Simanauskaitė
164 U-11 MV 5-6.1 1d. 16:40 Smiltė Pakusaitė 21:16 | 21:19 Mantė Jablonskytė
165 U-11 MV 9-10.1 1d. 16:40 Agota Baguckytė 21:15 | 21:11 Perla Zaborskytė
166 U-17 VV 16.1 1d. 16:40 Domas Pakšys 21:6 | 21:5 Gabrielius Dapkus
167 U-17 VV 16.2 1d. 16:40 Kipras Sakalauskas 21:17 | 21:17 Jurgis Jatulis
168 U-17 VV 16.3 1d. 16:40 Benediktas Kamantauskas 17:21 | 21:16 | 21:16 Martynas Plauška
169 U-17 VV 16.4 1d. 16:40 Pijus Kovas 6:21 | 10:21 Dominik Tankevič
170 U-17 VV 16.5 1d. 16:40 Nojus Tenikaitis 21:13 | 21:15 Kajus Vilpišauskas
171 U-17 VV 16.6 1d. 17:05 Joringis Skirgaila 11:21 | 12:21 Daniel Leonovič
172 U-17 VV 16.7 1d. 17:05 Rokas Barkauskas 19:21 | 21:23 Markas Gedrimas
173 U-17 VV 16.8 1d. 17:05 Joris Ivanauskas 12:21 | 9:21 Rokas Lesinskas
174 U-17 MV 16.1 1d. 17:05 Viltė Paulauskaitė 21:12 | 21:6 Elzė Dindaitė
175 U-17 MV 16.2 1d. 17:05 Jorė Kavaliauskaitė 21:13 | 21:17 Liepa Aleknavičiūtė
176 U-17 MV 16.3 1d. 17:05 Augustė Stankevičiūtė 21:19 | 21:14 Urtė Gatelytė
177 U-17 MV 16.4 1d. 17:05 Nomeda Seniūnaitė 4:21 | 6:21 Taja Leonovič
178 U-17 MV 16.5 1d. 17:05 Jogailė Kelečiūtė 21:15 | 21:17 Giedra Velykytė
179 U-17 MV 16.6 1d. 17:05 Amelija Klimaitė 9:21 | 11:21 Jorūnė Šalnaitė
180 U-17 MV 16.7 1d. 17:05 Goda Vancevičiūtė 21:12 | 21:13 Greta Vedrickaitė
181 U-17 MV 16.8 1d. 17:30 Liepa Budrytė 14:21 | 14:21 Monika Sukackaitė
182 U-17 MV 17-32.1 1d. 17:30 Atilė Vyblova 6:21 | 6:21 Austėja Siniūtė
183 U-17 MV 17-32.2 1d. 17:30 Ieva Paškevičiūtė 21:23 | 21:18 | 21:15 Meida Levickaitė
184 U-17 MV 17-32.3 1d. 17:30 Erika Žiaušytė 9:21 | 10:21 Atėnė Peleckytė
185 U-17 MV 17-32.4 1d. 17:30 Skaistė Liutkutė 21:16 | 21:18 Rusnė Vidzėnaitė
186 U-17 MV 17-32.5 1d. 17:30 Fausta Ramažauskaitė 14:21 | 14:21 Vesta Juodonytė
187 U-17 MV 17-32.6 1d. 17:30 Uma Ivanauskaitė 22:20 | 14:21 | 21:18 Gabija Beržinskaitė
188 U-17 MV 17-32.7 1d. 17:30 Ugnė Kaminskaitė 21:6 | 21:6 Mila Leonovič
189 U-17 MV 17-32.8 1d. 17:30 Gretė Velykytė 21:15 | 21:8 Gustė Gedminaitė
190 U-17 VV 8.1 1d. 17:30 Domas Pakšys 21:15 | 21:7 Kipras Sakalauskas
191 U-17 VV 8.2 1d. 17:55 Benediktas Kamantauskas 15:21 | 13:21 Dominik Tankevič
192 U-17 VV 8.3 1d. 17:55 Nojus Tenikaitis 21:15 | 22:20 Daniel Leonovič
193 U-17 VV 8.4 1d. 17:55 Markas Gedrimas 17:21 | 13:21 Rokas Lesinskas
194 U-17 VV 9-16.1 1d. 17:55 Gabrielius Dapkus 16:21 | 15:21 Jurgis Jatulis
195 U-17 VV 9-16.2 1d. 17:55 Martynas Plauška 15:21 | 15:21 Pijus Kovas
196 U-17 VV 9-16.3 1d. 17:55 Kajus Vilpišauskas 21:15 | 11:21 | 17:21 Joringis Skirgaila
197 U-17 VV 9-16.4 1d. 17:55 Rokas Barkauskas 21:12 | 18:21 | 23:21 Joris Ivanauskas
198 U-17 VV 17-24.1 1d. 17:55 Mantas Lukonas 21:6 | 21:8 Vakaris Kazbaraitis
199 U-17 VV 17-24.2 1d. 17:55 Rojus Gaukštas 23:21 | 21:15 Domas Daugėla
200 U-17 VV 17-24.3 1d. 17:55 Danielis Januškauskis 21:7 | 21:10 Tautvydas Bočkus
201 U-17 VV 17-24.4 1d. 18:20 Žygimantas Molis 21:19 | 21:18 Mykolas Grigas
202 U-17 MV 33-48.2 1d. 18:20 Smiltė Bistrovaitė 9:21 | 21:16 | 17:21 Guoda Viščinytė
203 U-17 MV 33-48.3 1d. 18:20 Ugnė Drungilaitė 21:16 | 19:21 | 16:21 Liepa Zorytė
204 U-17 MV 33-48.4 1d. 18:20 Barbora Cirtautaitė 14:21 | 21:14 | 22:24 Milda Bočkutė
205 U-17 MV 33-48.5 1d. 18:20 Tautė Baltakytė Win #33-64.1
206 U-17 MV 33-48.6 1d. 18:20 Eva Kondrotaitė 13:21 | 10:21 Toma Noreikaitė
207 U-17 MV 33-48.7 1d. 18:20 Aina Ralytė 21:6 | 21:6 Elzė Kunigėlytė
208 U-17 MV 33-48.8 1d. 18:20 Win #33-64.1 Elija Sunkladaitė
209 U-17 MV 8.1 1d. 18:20 Viltė Paulauskaitė 21:11 | 21:9 Jorė Kavaliauskaitė
210 U-17 MV 8.2 1d. 18:20 Augustė Stankevičiūtė 9:21 | 12:21 Taja Leonovič
211 U-17 MV 8.3 1d. 18:45 Jogailė Kelečiūtė 17:21 | 18:21 Jorūnė Šalnaitė
212 U-17 MV 8.4 1d. 18:45 Goda Vancevičiūtė 15:21 | 18:21 Monika Sukackaitė
213 U-17 MV 9-16.1 1d. 18:45 Elzė Dindaitė 21:17 | 16:21 | 21:15 Liepa Aleknavičiūtė
214 U-17 MV 9-16.2 1d. 18:45 Urtė Gatelytė 18:21 | 13:21 Nomeda Seniūnaitė
215 U-17 MV 9-16.3 1d. 18:45 Giedra Velykytė 21:18 | 21:13 Amelija Klimaitė
216 U-17 MV 9-16.4 1d. 18:45 Greta Vedrickaitė 17:21 | 19:21 Liepa Budrytė
217 U-17 MV 17-24.1 1d. 18:45 Austėja Siniūtė 21:14 | 21:13 Ieva Paškevičiūtė
218 U-17 MV 17-24.2 1d. 18:45 Atėnė Peleckytė 21:19 | 12:21 | 22:20 Skaistė Liutkutė
219 U-17 MV 17-24.3 1d. 18:45 Vesta Juodonytė 17:21 | 19:21 Uma Ivanauskaitė
220 U-17 MV 17-24.4 1d. 18:45 Ugnė Kaminskaitė 21:6 | 21:13 Gretė Velykytė
221 U-17 MV 33-40.1 1d. 19:10 Marija Kolojanskaitė 21:7 | 21:4 Guoda Viščinytė
222 U-17 MV 33-40.2 1d. 19:10 Liepa Zorytė 21:12 | 21:19 Milda Bočkutė
223 U-17 MV 33-40.3 1d. 19:10 Tautė Baltakytė Toma Noreikaitė
224 U-17 MV 33-40.4 1d. 19:10 Aina Ralytė 21:13 | 21:19 Elija Sunkladaitė
227 U-17 VV 9-12.1 1d. 19:10 Jurgis Jatulis Pijus Kovas
228 U-17 VV 9-12.2 1d. 19:10 Joringis Skirgaila Rokas Barkauskas
229 U-17 VV 17-20.1 1d. 19:10 Mantas Lukonas Rojus Gaukštas
230 U-17 VV 17-20.2 1d. 19:10 Danielis Januškauskis Žygimantas Molis
233 U-17 MV 9-12.1 1d. 19:35 Elzė Dindaitė Nomeda Seniūnaitė
234 U-17 MV 9-12.2 1d. 19:35 Giedra Velykytė Liepa Budrytė
235 U-17 MV 17-20.1 1d. 19:35 Austėja Siniūtė Atėnė Peleckytė
236 U-17 MV 17-20.2 1d. 19:35 Uma Ivanauskaitė Ugnė Kaminskaitė
237 U-17 MV 33-36.1 1d. 19:35 Marija Kolojanskaitė Liepa Zorytė
238 U-17 MV 33-36.2 1d. 19:35 Tautė Baltakytė Aina Ralytė
254 U-17 MX 4.1 2d. 10:00 Rokas Lesinskas + Viltė Paulauskaitė 21:16 | 21:8 Markas Gedrimas + Jogailė Kelečiūtė
255 U-17 MX 4.2 2d. 10:00 Joris Ivanauskas + Jorūnė Šalnaitė 8:21 | 11:21 Domas Pakšys + Jorė Kavaliauskaitė
274 U-17 MX 2.1 2d. 10:50 Rokas Lesinskas + Viltė Paulauskaitė 21:16 | 19:21 | 21:16 Domas Pakšys + Jorė Kavaliauskaitė
275 U-17 MX 3-4.1 2d. 10:50 Markas Gedrimas + Jogailė Kelečiūtė 21:14 | 22:24 | 21:16 Joris Ivanauskas + Jorūnė Šalnaitė
293 U-17 MD 4.1 2d. 11:40 Monika Sukackaitė + Viltė Paulauskaitė 21:8 | 21:17 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė
294 U-17 VD 4.1 2d. 11:40 Nojus Tenikaitis + Rokas Lesinskas 21:12 | 21:9 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič
295 U-17 VD 4.2 2d. 11:40 Jurgis Jatulis + Benediktas Kamantauskas 21:16 | 21:16 Markas Gedrimas + Rokas Barkauskas
296 U-17 MD 4.2 2d. 11:40 Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič 26:24 | 21:23 | 12:21 Liepa Aleknavičiūtė + Jogailė Kelečiūtė
313 U-17 MD 2.1 2d. 12:30 Monika Sukackaitė + Viltė Paulauskaitė 21:12 | 21:10 Liepa Aleknavičiūtė + Jogailė Kelečiūtė
314 U-17 VD 2.1 2d. 12:30 Nojus Tenikaitis + Rokas Lesinskas 21:16 | 21:6 Jurgis Jatulis + Benediktas Kamantauskas
315 U-17 VD 3-4.1 2d. 12:30 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič 21:13 | 17:21 | 21:10 Markas Gedrimas + Rokas Barkauskas
316 U-17 MD 3-4.1 2d. 12:30 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 16:21 | 21:18 | 21:16 Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič
317 U-17 MD 5-6.1 2d. 12:30 Greta Vedrickaitė + Amelija Klimaitė 12:21 | 15:21 Urtė Gatelytė + Goda Vancevičiūtė
333 U-17 MV 4.1 2d. 13:20 Viltė Paulauskaitė 21:18 | 21:8 Taja Leonovič
334 U-17 VV 4.1 2d. 13:20 Domas Pakšys 21:17 | 21:7 Dominik Tankevič
335 U-17 VV 4.2 2d. 13:20 Nojus Tenikaitis 14:21 | 24:22 | 15:21 Rokas Lesinskas
336 U-17 MV 4.2 2d. 13:20 Jorūnė Šalnaitė 13:21 | 15:21 Monika Sukackaitė
337 U-17 MV 5-8.1 2d. 13:20 Jorė Kavaliauskaitė 21:15 | 21:18 Augustė Stankevičiūtė
338 U-17 MV 5-8.2 2d. 13:20 Jogailė Kelečiūtė 19:21 | 21:15 | 20:22 Goda Vancevičiūtė
339 U-17 VV 5-8.1 2d. 13:20 Kipras Sakalauskas 21:14 | 24:22 Benediktas Kamantauskas
340 U-17 VV 5-8.2 2d. 13:20 Daniel Leonovič 21:11 | 20:22 | 15:21 Markas Gedrimas
353 U-17 MV 2.1 2d. 14:10 Viltė Paulauskaitė 21:12 | 21:10 Monika Sukackaitė
354 U-17 VV 2.1 2d. 14:10 Domas Pakšys 21:11 | 21:19 Rokas Lesinskas
355 U-17 VV 3-4.1 2d. 14:10 Dominik Tankevič 21:10 | 23:25 | 19:21 Nojus Tenikaitis
356 U-17 MV 3-4.1 2d. 14:10 Taja Leonovič 12:21 | 21:18 | 21:13 Jorūnė Šalnaitė
357 U-17 MV 5-6.1 2d. 14:10 Jorė Kavaliauskaitė 23:21 | 21:16 Goda Vancevičiūtė
358 U-17 VV 5-6.1 2d. 14:10 Kipras Sakalauskas 17:21 | 19:21 Markas Gedrimas






Spausdinimo versija